May 08 2024 04:49:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Server nejede ...
paorel
Tak holt budeme muset nadcházející svátky klidu a míru oslavit na jiných serverech Úsměv
 
313_OTU_oblak
bude vice casu na richthofen skies a kouknout se na lioní server...
 
Cmelaci-Bagos
Včera sme pěkně popolítli s Ričrdem a Bimovem a pak nás to koplo. Nic se neděje aspoň sme šli na pivo Úsměv
 
http://cmelaci.com
rudidlo
paorel napsal:
Tak holt budeme muset nadcházející svátky klidu a míru oslavit na jiných serverech Úsměv

TY jako bývalý WT půjdeš na lioní server? A není to hřích proti sektě?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
paorel
To jsou zajímavé otázky, prudidlo Úsměv .
Já vlastně nejsem bývalý WT. Já jsem s Thunderem, Slavou, Horridem a spol. létal hlavně v počátcích (na jaře a v létě 2003 tuším), kdy se létalo na té mapě s ostrovy do kruhu systémem všichni proti všem. Patřil jsem k průměru. Pak se ale začalo létat v horách, na dvě strany, bylo třeba víc rozlišovat, kdo je kdo, spolupracovat atd. a tu vyšla najevo smutná pravda, že jsem prostě paorel, který prd vidí, má pomalé reakce, kterému poněkud dlouho trvá, než vyhodnotí situaci atd. Takže jsem s nimi pomalu létat přestal a o ta písmenka WT jsem se ani netroufl ucházet. Ze stejných důvodů jsem to nikdy nezkoušel ani v žádné jiné letce. Ovšem nijak mě tato situace netrápí. Už proto ne, že paorlové jsou svým založením samotáři (pouze v době říje se sdružují do menších skupinek Úsměv ).
Co se týká serverů, rád si zalítám u tygrů, u holubů nebo třeba i někde, kde je to snažší. A určitě se někdy podívám i k lionům. Nemám žádný důvod se v tomhle směru nějak omezovat. Líbí se mi přátelské pošťuchování mezi piloty nebo letkami na fórech, ale nějak mi moje stará hlava nebere, když to začne sklouzávat směrem ke skutečnému nepřátelství. Taky moc nerozumím tomu, že se někdo prohlašuje za modrého nebo červeného.
Takže já si můžu jít koledovat o díry v křídlech kamkoli. Myslím, že ani žádný WT, pokud by dostal chuť, by s návštěvou vašeho serveru neměl doma problémy. A už určitě ne během Vánoc, to se v každé slušné sektě rozdávají odpustky Úsměv .
Jo a mimochodem na HL je teď kromě výše jmenovaných vidět nejmíň padesát dalších serverů Úsměv .
 
Cmelaci-Bagos
To paorel: Kdyby se ti někdy stejskalo tak si můžeš zalítat s náma. My jsme práškovací jednotka který je jedno za co je sestřelej Úsměv
 
http://cmelaci.com
AH_Cutora
CZ_AH_Dedicated opet jede. Takze uzivejme Úsměv
 
WT_Schmouddle
Sypu si popel na hlavu, pod mým zkušeným vedením se mi sesypal router pod rukama - dnes nepojedou servery AH a WT , zítra nahodím router a show bude pokračovat.

Sypu si popel na hlavu a slibuju, že ten router odtamtud poletí třetí kosmickou....

Už jsme objednali nový, značkový router. Ten se snad do defaultu přepínat nebude.
Upravil/a WT_Schmouddle dne 21-02-2006 19:29
 
www.wtigers.org
AH_Cutora
jen pro poradek, server uz zase jede.
 
WinteR
AH_Cutoro:co je z AH akrem???nejak nefičí
 
AH_Cutora
Akro jede. Ted jsem ho konroloval. 22.3. 19:30.
 
Holt
Ahoj, jede server nebo je to jenom u mě?:confused:
 
Jp-
nee nejedou mi ani AH
 
WinteR
mě taky nejedou AH takže se ptám jestli to je moje chyba nebo né
 
Mamutak
admin je na dovoleny takze...
 
www.czechlions.cz
AH_Ronsoc
310_OTU_Mamutak napsal:
admin je na dovoleny takze...


Tu mame HP Mrknutí
 
Drevokocur
AH_Ronsoc napsal:
310_OTU_Mamutak napsal:
admin je na dovoleny takze...


Tu mame HP Mrknutí



HP server mě příjemně překvapil....sice jsou tam ikony ale aspon že jsou tam statistiky a docela rozumně rozvržené mise. po odchodu WT na (imho dost bugovou) online war mi takový server chyběl.
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
313_Vinky
jj je Hp na AH si počkejte do pondělka u ts je to same:yes:.
Takže dem letatŠklebící se:sm12:
 
WT_Flan
Drevokocur napsal:
AH_Ronsoc napsal:
310_OTU_Mamutak napsal:
admin je na dovoleny takze...


Tu mame HP Mrknutí



HP server mě příjemně překvapil....sice jsou tam ikony ale aspon že jsou tam statistiky a docela rozumně rozvržené mise. po odchodu WT na (imho dost bugovou) online war mi takový server chyběl.


WT server uz zase par dni jede zpet na DF mapach.
 
Jp-
WT_Flan napsal:
Drevokocur napsal:
AH_Ronsoc napsal:
310_OTU_Mamutak napsal:
admin je na dovoleny takze...


Tu mame HP Mrknutí



HP server mě příjemně překvapil....sice jsou tam ikony ale aspon že jsou tam statistiky a docela rozumně rozvržené mise. po odchodu WT na (imho dost bugovou) online war mi takový server chyběl.


WT server uz zase par dni jede zpet na DF mapach.


no zrovna nejede, ale jinak jo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

34,835,126 návštěv