May 07 2024 15:35:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
petsild

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Server nejede ...
313_Paegas
AH_Cutora napsal:
Tak nedalo mi to, poupiril jsem a uz to jede komplet. Jak dogfight, tak akrobatak, tak TS.

Jsou vyresetovane vsechny bany v IL2.
Jsou na TS vyresetovani vsichni uzivaci vyjma AH_Cutora, WT_Schmouddle a AH_Kraken. Pouze tito 3 uzivaci se hlasi jako registrovani, ostatni jen jako anonymous.

Jdu napsat vetsi report na holubi.webzdarma.cz a jdu spat ............


Promiň jsem v tom lama co je to ban?
 
AH_Cutora
ban = zakazny pristup.
 
WT_Schmouddle
zakázný přítstup = banán (hov.)
 
www.wtigers.org
Hoper
jsem včéra jeden dostal
na Lioňáckým TS
jsem hledal, jestli se mi tam někde neschovává Fuči a jak jsem přeskakoval z jedneho kanálu na druhý, TS se op chvíli naprd a udělal fik.
A já měl banána Úsměv
 
AH_Cutora
Server nahozen. Vypadek napajeni, protoze i router se podle logu dnes v 7:15 restartoval. Musim uz konecne koupit tu UPSku a soupnout ji tam...
 
Drevokocur
já zkusil včera 1CL a než jsem vzlétl byl jsem zabanován za zakázaná letadla. :confused: Nebaví mně furt se přehrabovat typama co mohu ještě použít a co ne.

Zlatý WT, už aby zase jely :sm38:

 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
XXX_Dazz
Drevokocur napsal:
já zkusil včera 1CL a než jsem vzlétl byl jsem zabanován za zakázaná letadla. :confused: Nebaví mně furt se přehrabovat typama co mohu ještě použít a co ne.

Zlatý WT, už aby zase jely :sm38:



Na veverku jsi příliš pohodlný.
 
1stCL_Fucida
přitom stačí jen napsat <planes do chatu. Když jsi šikovný pilot, tak to stačí napsat před prvním vzletem a pak si to svý letadlo za večer nemusíš rozmlátit Mrknutí Jinak sorry že to dávám do Čutorovy diskuse.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
rudidlo
Drevokocur napsal:
já zkusil včera 1CL a než jsem vzlétl byl jsem zabanován za zakázaná letadla. :confused: Nebaví mně furt se přehrabovat typama co mohu ještě použít a co ne.

Zlatý WT, už aby zase jely :sm38:

No - na WT je to taky. IMHO to má ještě lépe vychytané Gennadich G1 (možná i G2). Tam je omezená i výzbroj pro určité typy.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
AH_Cutora
Hele, chlapi, nechci byt uzkoprsy, ale tohle tema je pro hlaseni ze spadl server abych si toho rychle vsiml kdyz zrovna neletam. Ostatni diskuse prosim jinde. Diky.
 
AH_Ronsoc
Zdarec Admin nejde server .:Jiricek:
 
AH_Cutora
Sakra, ted jsem dorazil domu. Ted uz tam nikdo nebude. Tak holt az rano Smutný
 
AH_Cutora
Tak CZ_AH_Dedicated a TS uz opet jedou. Je potvrzene, ze se jednalo o vypadek elektriny.
 
AH_Cutora
Server nejede, doslo k SW havarii. Na oprave se pracuje, ale netusim jak rychle to dokazu spravit.

Podrobnejsi popis:
Vse bylo OK az do okamziku, kdy jsem dnes kolem 9 rano odklepl rutinni nejnovejsich updaty od MS. Po updatu to vyzadovalo restart pocitace a po restartu uz nenabehla sit - nedostal jsem DHCPckem IP adresu. V eventlogu to pise ze WINS zhavaroval s interni chybou a IP adresa je 0.0.0.0. Kdyz to zkusim resetnout pres IPCONFIG /renew, tak to rve chybu RPCcka. Ted u toho sedim a nemuzu prijit na to proc. Takze varovani pro spravce MS-Windows server 2003 - pozor!!!
 
Rofo
Čutoro jak jsem Ti včera říkal, Start - Control Panel - Add and Remove Programs. Na hoře si zaškrtni políčko "Show Updates" a odinstaluj si následující aktualizace: KB905915, KB896424, KB910437a KB890830. Do budoucna si naplánuj automatický backup "System State". Ten pomáhá stoprocentně pro tento případ. Hodně zdaru! :sm31:
 
Rofo
Na serveru používej vždy statickou IP. Akorát si na DHCP serveru zarezervuj tuto statickou IP podle MAC adresy, aby Ti ji někdo v síti nevyfoukl.
 
AH_Cutora
Nic nepomohlo, musel jsem server reinstalit.

Server je opet OK. Akorat jsem si zapomnel zazalohovat TS konfiguraci, takze budu muset znovu vytvorit kanaly a zalozit uzivaky. Ach jo.
 
1stCL_Jamamoto
Díky! Dobrá práce!Úsměv
 
AH_Cutora
Tak mam hodne spatnou zpravu. AH server i WT server jsou out i kdyz se na HL tvari ze jedou. Bude nahozeno nejspis az po svatcich, ted uz se tam k tomu neni mozne fyzicky dostat Smutný

Je mi to moc lito, ale uz s tim nic nenadelam Smutný
 
AH_Ronsoc
No problem a hlavne sa kvoli tomu netrap !!!!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,831,791 návštěv