April 26 2024 23:42:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 16

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Server nejede ...
AH_Cutora
Sem mi prosim hlaste, kdyz server spadne.

Dekuji, AH_Cutora.
 
CR_ARNOLD
Obávám se,že právě spadl server.nejede ani TS.:sm39:
 
www.presneletani.cz
AH_Cutora
Za chvili uz to zase pobezi. Opet neznamy pad :sigh:
 
AH_Cutora
Tak tentokrat je pad znamy. Konecne se v Eventlogu neco objevilo - chyba disku ....... vice viz za chvili na titulni strance http://holubi.webzdarma.cz
 
AH_Cutora
Tak uz to zase zbuchlo a ten disk je asi potreba vymenit akutne. Jenze tento tyden se k tomu asi nestihnu dostat a pristi 2 vikendy uz mam zabite. Tak holt to asi budeme muset 14 dni bez serveru vydrzet nez se k tomu dostanu to nahodit Smutný Ach jo.
 
AH_Ronsoc
:sm27:
 
AH_Cutora
Hlaseni o stavu na bojisti Mrknutí

Vzal jsem si dneska den dovolene, protoze jsem potreboval rano obehat urady. Pri te prilezitosti jsem koupil novy disk a vymenil jsem ho v serveru. Server se nyni tvari ze je HW OK. Doufejme, ze to byl opravdu ten disk (mno asi jo, byl tam letitej kousek).

Ted jsem nainstaloval na ten novy disk MS-Windows a patchuju a konfiguruju. Jde to pomaloucku a nevim jestli to dneska do vecera stihnu a zitra uz jsem zase v praci. V sobotu brzo rano bohuzel opoustim Prahu, takze o vikendu na tom delat nemuzu. Realne vidim ze server nahodim do provozu ke konci pristiho tydne.
 
313_OTU_oblak
čutoro, skvělé !! Úsměv
Ad disk, letitý???asi už jsme ho moc rozstříleli Úsměv
 
AH_Cutora
widle opecovany, to byl zase casovej vopruz. IL2DS & spol stazeno. TS uz jede.

Na konfiguraci IL2DS serveru budu delat zitra vecer. Pokud mi do toho nic nevleze, mohl bych to zitra mozna dorazit ... Tak mi drzte palce at to casove zvladnu...
 
Noram
ty na to máš,ty to zvládneš a jestli ne tak uvidíš Šklebící se
 
http://noram.youaremighty.com/
AH_Cutora
Tak nedalo mi to, poupiril jsem a uz to jede komplet. Jak dogfight, tak akrobatak, tak TS.

Jsou vyresetovane vsechny bany v IL2.
Jsou na TS vyresetovani vsichni uzivaci vyjma AH_Cutora, WT_Schmouddle a AH_Kraken. Pouze tito 3 uzivaci se hlasi jako registrovani, ostatni jen jako anonymous.

Jdu napsat vetsi report na holubi.webzdarma.cz a jdu spat ............
 
rudidlo
Takže ban na Vogonovu IP adresu už tam není. Chápu to dobře.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Peci
rudidlo napsal:
Takže ban na Vogonovu IP adresu už tam není. Chápu to dobře.


Rudidlo, tohle bych snad ani neřešil. Pokud si chce zalítat, ať si zalítá (stejně si myslím, že by to dokázal obejít - na Ila nefungují IP anonymizery? nebo zvyšují pingy?). Když by dělal kraviny tak banána dostane znova:sm41:.
Tedy nechci do toho Čutorovi kecat, to je jeho věc... :sm18:
 
rudidlo
Já mu do toho taky nechci kecat. Jen jsem se informoval. Nic víc.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
AH_Cutora
Rudi. Na TS co vim nebyl nikdy zadnej ban. Koukal jsem na to uz tehdy co jsi o tom psal, ale zadnej ban jsem tam nevidel. Psal jsi pred casem, ze tam ma Vogon ban a ja ti odpovidal, ze se nejspis zabanoval moc rychlym preklikavanim (TS server ma nastaveno, ze kdyz od uzivaka prijde 10 eventu -kliky, text message a pod- ve 2s, tak je to nejspis spamer a vykopne ho, ale nebanuje). Kontroloval jsem to po tom tvem hlaseni, ale nic jsem tam nevidel.

A vzhledem k tomu, ze se ani Vogon neozval, bral jsem to a beru to i ted jako dezinformaci z tve strany, protoze by se jako postizeny snad ozval v prvni rade sam.
 
AH_Watson
Čutoro, díky! :sm20:
 
rudidlo
AH_Cutora napsal:
Rudi. Na TS co vim nebyl nikdy zadnej ban. Koukal jsem na to uz tehdy co jsi o tom psal, ale zadnej ban jsem tam nevidel. Psal jsi pred casem, ze tam ma Vogon ban a ja ti odpovidal, ze se nejspis zabanoval moc rychlym preklikavanim (TS server ma nastaveno, ze kdyz od uzivaka prijde 10 eventu -kliky, text message a pod- ve 2s, tak je to nejspis spamer a vykopne ho, ale nebanuje). Kontroloval jsem to po tom tvem hlaseni, ale nic jsem tam nevidel.

A vzhledem k tomu, ze se ani Vogon neozval, bral jsem to a beru to i ted jako dezinformaci z tve strany, protoze by se jako postizeny snad ozval v prvni rade sam.

Na TS AH jsem se připojil na více místech (u mě doma bych to pochopil), pak z práce na čisté instalaci TS klienta a pokud jsem v menu zvolil položku z menu Show IP Bans, tak se mi tam objevil začátek nějakého IP, pak CVK_Vogon a zbytek už nešel přečíst, protože to okno nejde resiznout.
Poprosil jsem kolegu z práce, aby to vyzkoušel také a zmíněný údaj měl na svém notebooku taky. Z toho jsem usoudil, že Vogon měl na AH TS serveru ban.
Pokud máš ještě starý disk k dispozici, určitě by to tam šlo v konfigurácích/v registru dohledat, ale teď už je to bezpředmětné.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Hanss
Servr nejde Smutný ani TS

chjo já se tak těšil
 
AH_Ronsoc
Jasne prave ked tam bol Berlin!!! :sm39::sm39::sm39:
 
AH_Cutora
Server opet jede.

Omlouva se za pad. Tentokrat to ale nema na 99% na svedomi nas HW, ale vypadek proudu. Server se HW resetnul (tentokrat zpusobne nabehl system Úsměv ) a resetly je i router a okolni pocitace. Musim koupit aspon malou UPS a strcit to na napajeni at vykreje tyhle vterinove vypadky. I kdyz na druhou stranu nejsou moc caste, router mel do vcera uptime okolo 80 dni a pred tim mel podobny uptime. Takze jestli tam vypadne stava 1x za 80 dni tak se to da snest.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,767,080 návštěv