April 19 2024 21:48:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Akce server ACG - neděle 19.5.
SepiaX
Zakládám samostatnou diskuzi na níže uvedené téma:
Když je tu diskuze o serverech, co takhle příští neděli po osmé hodině dát scuka na ACG? Abychom se kolektivně vyřádili (jsem přesvědčen že o tom to je) nemusíme čekat na SoW. Bez nervů v klidu se během 15minut dohodneme co a jak tím myslím kdo bombry a kdo stíhačky. Cíle a techniku si každý vybere sám z toho co nabídne konkrétní mapa. Každá skupina si poté zvolí nechci říci velitele ale spíše někoho kdo tomu dá fazónu a jakýsi řád.
Modří samozřejmě vítáni až žádáni.Mrknutí

NO MORE TEARS!
 
Paulus
v neděli na 99% buduMrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Permon
Kolem 19.30hod. byto mohlo být?
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
SepiaX
Jasně Permone, a kanál je malý jistě bys nás našel
 
SepiaX
Kdo by měl zájem o český skin tak zde je:
http://img407.ima...0czech.jpg

Zde náhled:
[img]http://img823.imageshack.us/img823/5200/beznzvu1ot.jpg[/img] is not a valid Image.
Pasuje na všechny typy Spitů

Skin není mým dílem jen jsem jej upravil, skin byl stažen zde:
http://www.cliffs...
 
JanoD
Ahojte, ja by som sa tiez rad pripojil k akcii.
J.
 
SepiaX
Všichni jsou vítániMrknutí
 
JanoD
Dik za skvely polet chlapci, skoda ze ma zrusila burka. Snad si to zopakujeme niekedy.
S!
 
Permon
Nojo ale ten český stáhnu jak?
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
Robo
AH_Permon napsal:

Nojo ale ten český stáhnu jak?


Klikni na ten link a daj 'ulozit jako'. Nazov suboru je sqn310czech.jpg

Vcera dobra lomenica, dobra akcia Sepi Mrknutí Tally ho! aj Horrido! bolo.
 
Robo
Baron k tomu Hurricanu - na ACG to je viac zamerane na historicku stranku a obe strany su viac pohromade v porovnani s ATAG kde sa bojuje vsade a v mensej miere, t.j. ak letite dvaja, tak stretnes tu a tam nejakeho osamoteneho zufalca alebo nejake AI bombardery na ktorych sa polahky vyzurite. Na ACG vacsinou stretnes aspon stvoricu lietadiel z jednej letky, ktori su na TS a podla toho to aj vyzera. Ked ta sejme na Befku Hurricane tak si niekde nieco urobil velmi spatne Mrknutí
 
Baron
Robo napsal:

Baron k tomu Hurricanu - na ACG to je viac zamerane na historicku stranku a obe strany su viac pohromade v porovnani s ATAG kde sa bojuje vsade a v mensej miere, t.j. ak letite dvaja, tak stretnes tu a tam nejakeho osamoteneho zufalca alebo nejake AI bombardery na ktorych sa polahky vyzurite. Na ACG vacsinou stretnes aspon stvoricu lietadiel z jednej letky, ktori su na TS a podla toho to aj vyzera. Ked ta sejme na Befku Hurricane tak si niekde nieco urobil velmi spatne Mrknutí


Asi ano Šklebící se Keby som to urobil dobre, tak ma nezostrelíš Šklebící se No - nabudúce budem múdrejší, na rozdiel od skutočných pilotov máme možnosť sa z vlastnej virtuálnej smrti poučiť Úsměv Faktom je, že som lietal sám, a ak teda beriem aj toho čo som zostrelil, tak ste boli myslím traja.

P.S. Poslal som ti PM.
Hals - und Beinbruch!
 
SepiaX
Taky díky moc za super večer, rozhodně to bylo lepší než čumět na telku:-)
Musím říct že na veřejném serveru s klasickou mapou to samozřejmě nedosáhne kvalit SoW ale bavil jsem se výborně.
Pro ty kteří chtějí vědět jak to vypadalo tak jen stručně:
Bylo nás šest takže jsme se rozdělili na 3xSpitfire(Langmaster, JanoD, SepiaX) a 3xBlenhaim(Fix, Paulus, Permon). První šli do vzduchu stíhači z Manstnu na prasáka (všemi směry) s tím že jsme se dali dohromady nad Ramsgate kde jsme čekali na blembáky. Blebáci šli do vzduchu také po jednom protože dole se formovala na dráze velká skupina blembáků což vypadalo fakt drsně a monumentálě ale mám pocit že právě toto zdržení je stálo později určité ztráty. Naši bombři překročili pobřeží v zátoce u Manstonu kde jsme se k nim přidali a společně jsme pokračovali na konvoj nepřátelských lodí směr Calais. Chlapi odhodili, nadělali spousty škod ale vzhledem k tomu že útočili i na minolovky tak se domů vrátil tuším pouze Permon. Stíhači už měli o zábavu postaránu páč dorazili mezci z východu a poté i ze západu kde porcovali onu velkou skupinu blembáků. Pak už to šlo ráz na ráz povětšinou jeden blembák s jedním spitem taková kyvadlová doprava až do vyčerpání lodí:-)
Dál už to byl masomlejn kam se člověk hnul spousty modrých promíchaných s červenýma, tento chaos trval až do chvíle než to neunesl server a padl vyčerpáním Mrknutí
Ještě jednou díky modrým i červeným za super atmosféru.

PS: Permone, za to že jsi sestřelil všemi velmi oblíbenou tureckou konzervu, získáváš povolení nosit turecký fez a cucat turecký medCool
 
313_Nevo
Z tohto vlakna:
Robo napsal:
..Ked ta sejme na Befku Hurricane tak si niekde nieco urobil velmi spatne Mrknutí

Baron napsal:
Asi ano Šklebící se Keby som to urobil dobre, tak ma nezostrelíš Šklebící se ..

Z ineho vlakna:
Jara4 napsal:
..Hurrik je stále kanónfutr a dokud se to nezmění, odmítám se dál frustrovat..


Tak jak to teda je!? Mrknutí Šklebící se
 
1stCL_Werner
Chlapi, vždyť to máte v příručce !

[img]http://ww2today.com/wp-content/uploads/2011/04/Hurricane-attack-battle-of-britain.jpg[/img] is not a valid Image.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
313_Nevo
Ja som to tusil! Šklebící se
 
Robo
Ta prirucka nie je uplna, chyba tam samozrejme 4. a 5. zostrelene Befko. Myslim, ze to bolo iba v tajnej verzii tohto vyznamneho dokumentu, pretoze na verejnosti by to posobilo trosku nevieryhodne.

Pravda je, ze Hurricane je v Clode asi najmrchavejsie lietadlo, ale da sa aj takymto autobusom dierkovat Befka, ked sa nechaju. Šklebící se
 
SepiaX
Nono, hurik je uber ero:-) včera když jsem létal v huriku se zavřeným kokpitem jsem zjistil že ježka v kleci vymysleli angličtí konstruktéřiVyděšený
 
Paulus
Dnes ve čtvrtek k večeru na ACG trénují nějaký modří bombři. Někde jsem o tom zahlédl zmínku. Pojďme jim narušit formaci!Šklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
SepiaX
k večeru jest v kolik Pavlíče? Takové drobné záškodnictví je zdravé:-)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

34,726,684 návštěv