April 23 2024 09:42:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
ARMA III
magot
Mira napsal:

Jj Arma II + CSLA mod, to byla řezničina Úsměv
¨
flashpoint není arma 2
 
olda Olde maly
Padak_CZ napsal:

Na Steamu jsou do toho ke stažení nějaký scénáře


Do čeho?
 
Padak_CZ
Do toho modu. Steam workshop, stáhne a nainstaluje scénář včetně potřebných modifikací
 
Mira
magot napsal:

Mira napsal:

Jj Arma II + CSLA mod, to byla řezničina Úsměv
¨
flashpoint není arma 2



To vím..
Já myslel tento mod :
http://www.moddb....
 
magot
Jen v tom modu je asi tak 0% ČSLA ve srovnání s ČSLA OP kde byla komplet česká technika od zbraní, civilní a vojenské techniky, taky autentické prostředí českých vesnicí a měst.
Ale to je šumák Úsměv
 
olda Olde maly
Padak_CZ napsal:

Do toho modu. Steam workshop, stáhne a nainstaluje scénář včetně potřebných modifikací


Ale to jsou jenom kampaně za Němce, ne? A máš tam naše jednotky? Já je v Editoru nemám.
 
Padak_CZ
zkoušel jsem jenom jednu misi a myslim, ze jsem strilel po nemcich, dokonce tam byla slyset cestina. V edtoru nevim.
 
olda Olde maly
Padak_CZ


Tak jsem si ty tři, co v tom workshopu jsou stáhnul. Break Trough při spuštění hlásí chybu: No entry ´bin\cinfig.bin/CfgWeapons.CSA38_rg21´, ale spustit to šlo a hrát taky. jen je to blbost, aby v 38. na naší straně bojovaly LT-38. Ostatní dvě mě spustit nešly. Hlášení chyby o nějakém neúplném obsahu, bo co. Úsměv Zřejmě je potřeba počkat, až P. Tlach dokončí, co je potřeba. V tom případě ovšem nechápu, co to straší na Steamu, když to není kompletní.
 
Koty
Ale tak ČSLA mod pro AA3 + RHA? To by nemuselo být marný. Ikdyž trojku zatím nemám... čeká se na RAM...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Mira
No jo, jestli nějakej CSLA mod do A3 vůbec bude..
 
Koty
No právě...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
saldy
Nový Reforger jsem nainstaloval ze zvědavosti a krásně si zařádil, byla a doufám i bude zábava. Akorát servry hrozně často padají, ale je to beta na začátku. Mapa je remake známého Everonu z OFP , ale technologicky je to úplně někde jinde, to nejde popsat. To podstatný-výzbroj a výbava vojáků je komplet, na bojovou techniku ještě musíme čekat. Vše by se mělo objevit během 1 roku než hra vyjde jako hotová. Bohužel editor není součástí, jen vývojářský nástroj, ale obsah pro single komunita jistě vytvoří a to včetně remaku původní legendární kampaně. Během hraní 64/64 FPS neklesá pod 60 na vysoké detaily.
ijncluny.estranky.cz/img/original/590/20220524171126_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/591/20220524174840_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/592/20220524175546_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/589/20220524165109_1.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Taky jsem uvažoval o zakoupení, ale přijde mi to takové prázdné.
K obsahu OFP a jejich datadisků to má zatím daleko, ale jako zpestření je to dobré Úsměv
Abych si to vykompenzoval absenci her s ČSLA, nainstaloval jsem si nepřekonatelnou strategii Blitzkrieg s totálním přepracováním - ČSLA. Invaze ČSLA do Bavorska 1980 Šklebící se
(jeden z těch panáčků bude Cibule, on tenkrát sloužil)
YouTube Video



Upravil/a magot dne 25-05-2022 20:51
 
Coffin Corner
To vypadá dobře.
Předpokládám že sérii Wargame znáš? Tam je ČSLA taky slušně zastoupená. Kdykoliv jsem do bojů nasadil české paragány, tak to lítalo... Šklebící se
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
magot
Wargame neznám, alevypadá to zajímavě!
Jinak já ty strategie v 3D enginech moc nemusím. Vyrostl jsem na 2D izometrickejch RTS a na těch i zemřu Šklebící se
Jediné 3D RTS, které akceptuju jsou Steel Division 2 a Call to Arms - Gates of Hell: Ostfront Úsměv
Upravil/a magot dne 25-05-2022 23:52
 
Zifi
Wargame je předchůdce Steel Division.
 
saldy
Náhled pro mody pokud hru nevlastníte https://ofpisnotd...p-preview/

Mody jsou vyřešeny skvěle oproti starší Arma, před vstupem na server se všechny potřebné doplňky nabídnou sami a ve správě můžete mody zase smazat nebo deaktivovat, updaty prý také. Líbí se mi i TS, žádné externí programy, stiskem klávesy mluvíte, nebo vysílačkou pokud se spojíte s týmem, zatím pomalu testuju, jen pády servrů jsou stále bolestivě časté, proti tomu je i Star Citizen super stabilní držák Šklebící se,,
Upravil/a saldy dne 30-05-2022 12:57
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
BenKenobi
Coffin Corner napsal:
Tam je ČSLA taky slušně zastoupená. Kdykoliv jsem do bojů nasadil české paragány, tak to lítalo... Šklebící se


Wargame: Red Dragon ČSLA sice už není Wargame: AirLand Battle ČSLA, kde měl český cat C balíček suverénně nejsilnější letectvo a namazal si na chleba i americký mariňácký balíček s hromadou Tomcatů, ale i tak jsou Češi v Red Dragonu fajn, a kdyby nebyly OT-64 ve hře tak předražený křápy, tak by Češi patřili mezi nejsilnější frakce ve hře Pff

STROP II, Vydra-II, Speciální Jednotky '90 a termobarický MiG-29 jsou jedny z nejlepších jednotek vůbec. L-39ZA Albatros zase jednotka s nejlepším poměrem cena výkon.

Nemůžu nepřidat skvostné chvíle českého letectva Šklebící se

i.redd.it/ohphg5ulraa11.jpg
i.redd.it/ugc6xmzg32lz.jpg

A speciálních jednotek:

i.redd.it/mmrr99lsy77y.jpg
 
saldy
Většina misí je koncipovaná jako jeden proti všem a není moc zábavná, pokud nehrajete v coopu. Tuto čistou singlovku ale doporučuju, s menší skupinou rebelů bráníš malou vesnici před útoky vetřelců. Chování AI je zajímavý, jednotka se společně přesunuje k předpokládané koncentraci nepřítele, který postupně útočí z různých směrů. AI na obou stranách přeskakuje ploty, kryje se a přesunuje se pomalu, kontakt rychle přeroste v prudkou přestřelku a po likvidaci skupiny je zase chvíli pokoj. Silný déšť a skvělý zvuk bitvy jen podtrhuje atmosféru. Často zajímavější momenty než v mulťáku, toto se povedlo.

ijncluny.estranky.cz/img/original/624/20220605223518_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/620/20220605221806_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/621/20220605221957_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/622/20220605222400_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/623/20220605223008_1.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,746,023 návštěv