April 19 2024 07:48:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Nová mise na ATAG
310_cibule
Na ATAG serveru by měla běžet nová mise - Operace Waterfall (Vodopád). A vypadá to docela zajímavě - nové dynamické prvky, fungující statistiky etc.

http://theairtact...php?t=3897

EDIT: Hmmm, tak ji zase stáhli. Chyba ve skriptu, neutáhne víc než 30 - 40 hráčů Smutný
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
SepiaX
KurnikSmutný
 
clone9cz
Lajdáci, to se otestovat ale dalo.
 
http://www.wwii-illusion.net
falkon
clone9cz napsal:

Lajdáci, to se otestovat ale dalo.

Ty vole, zase sa ozval niekto, kto o skriptovani misii v CloD-ovi tusi uplne vsetko, CloD-a aktivne lieta a teda jeho komentar je plne relevantny... :-\

Du blejt, velebnosti...
 
Paulus
310_cibule napsal:
http://theairtact...php?t=3897

EDIT: Hmmm, tak ji zase stáhli. Chyba ve skriptu, neutáhne víc než 30 - 40 hráčů Smutný


Tak to už jsem při tvorbě map do CLODa taky zjistil. Nic se tam nesmí přehánět, mnoho AI silně zatěžuje server a snižuje počet hráčů, které utáhne.
Cibule skus se jich zeptat jak dělají, že jim AI letadla létají třeba i po 2 hod. od spuštění mapy. Jsem schopen vytvořit jakoukoli mapu, ale AI mi po cca ½ hod. odletí a pak je tam prázdno…
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
falkon
Pavle, vsetko je to riesene pomocou skriptu (= naprogramovany kus kodu v jazyku C#), ktory tie AI jednotky vklada a manageuje dynamicky podla ostatnych udalosti na serveri (napr. podla poctu hracov na serveri atd.) Mozes pozriet tutorialy v anglictine napr. tu, alebo v nemcine tu (je to od toho isteho autora - Kodiak-a).
 
Paulus
Hmm, tak to jsem MIMOŇ. ZamračenýTo by mne někdo musel naučit kódovat v jazyku C#. Vyděšený
Zasaďte se někdo u tvůrců MODu, aby umožnili „jednodušší“ tvorbu misí aspoň tak jak je to ve „starém“ Šturmovi
Šklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Permon
A jeto v prdeli,Cooljá tušil nějakou levárnu!VyděšenýVyděšený
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
310_cibule
Tak to ti samozřejmě můžu říct úplně přesně, Paule.

Můžeš nastavit start dalších AI v OnTickGame skriptu. Například takto:

Code:
public override void OnTickGame()
{
base.OnTickGame();
if (Time.tickCounter() % (32 * 60 * 15) == 0) // every 15 minutes
{
GamePlay.gpPostMissionLoad(MissionFileName); // load MissionFileName into the battle
}
}


http://theairtact...#post41680

Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
Hmm to ti velmi děkuji Cibule. Mrknutí
Teď už jen potřebuji vědět, kam to mám vložit a jak zadám, která konkrétní letadla se podle toho budou řídi?
Šklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
1stCL_Novotny
falkon napsal:

clone9cz napsal:

Lajdáci, to se otestovat ale dalo.

Ty vole, zase sa ozval niekto, kto o skriptovani misii v CloD-ovi tusi uplne vsetko, CloD-a aktivne lieta a teda jeho komentar je plne relevantny... :-\

Du blejt, velebnosti...


Falkone chápu to že je to asi jiné než klasické řešení tvorby mise, ale co to mění na tom co řekl Clone??
To myslím je naprosto relevantní. Mrknutí
 
310_cibule
von Paulus napsal:

Hmm to ti velmi děkuji Cibule. Mrknutí
Teď už jen potřebuji vědět, kam to mám vložit a jak zadám, která konkrétní letadla se podle toho budou řídi?
Šklebící se


Tady můžeš studovat ;-) http://forum.1cpu...29033.html
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
falkon
X Novotny napsal:
Falkone chápu to že je to asi jiné než klasické řešení tvorby mise, ale co to mění na tom co řekl Clone??
To myslím je naprosto relevantní. Mrknutí


"Lajdaci, zvolit si lepsieho prezidenda CR sa dalo."

Tento vyrok Slovaka ohladom volby ceskeho prezidenta je uplne rovnako relevantny ako cloneho vyrok ku skriptovaniu CloD-a...
 
310_cibule
Bezva debata.

Chce eště někdo do držky?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
beermajkl
falkon-to jsi posral,tatínek vám vyhlásí válku
 
1stCL_Novotny
falkon napsal:

X Novotny napsal:
Falkone chápu to že je to asi jiné než klasické řešení tvorby mise, ale co to mění na tom co řekl Clone??
To myslím je naprosto relevantní. Mrknutí


"Lajdaci, zvolit si lepsieho prezidenda CR sa dalo."

Tento vyrok Slovaka ohladom volby ceskeho prezidenta je uplne rovnako relevantny ako cloneho vyrok ku skriptovaniu CloD-a...


No jo divné, leč pravda. Horší že i na Slovensku o tom ví.
A i tak se tím na Cloneho výroku nikterak nic nemění.
Ale pokud uznáme že pravidlo č.1 je "že máš vždy pravdu" tak to holt bude pravda. Šklebící se
Pa, jdu zas prudit nižší vrstvu špinavou od malty. Mrknutí
 
falkon
X Novotny napsal:
A i tak se tím na Cloneho výroku nikterak nic nemění.

Ono to nic nemeni ani na tom mojom vyroku... Mrknutí
 
LangMaster
Tak se zase Atag pochlapil nové mise jsou bezva jeden den je rozložení letadel pro červené ucházející i když je na straně červených jen 13 lidí o proti 31 modrých ale to nejde ovlivnit alespoň je co střílet tak si vemu hurricane rotol sundam v souboji s několika němci 3 letadla a sleduji že ostatním rotolum se také daří dnes hledam na stejné mapě na stejném letišti hurri a on nikde a na ostatních letištích to samé na konec ho nacházím ale tak daleko od našich konvojů že němci to mají z Francie blíž asi začnu chodit na ACG tam je alespoň lepší ping asi modří začnou remcat že jsem ubulenej ale čeho je moc toho je příliš a to už jsem si zvyk na Nko které se pověsí na vrtuli a odletí do vesmíru.
 
http://www.ok1slm.cz
Rumcajs
Nko se nedá pověsit na vrtuli. Aby se dalo poslat takhle do nebe, musíš ho nejprve rozhulákat na pořádnou rychlost. Rozuměj, alespoň trochu znalej pilot Bfka nepůjde do souboje se Spitem či Hurrikem bez velké převahy rychlosti. Pak ti to připadá, že to lítá jako UFO. Zas ale červeným nepřijde protivné, že jakmile je Spit a Bf 109 na stejný energii, je po hehe a Bfko je většinou mrtvolka.
Krom toho obyčejná E4B udělá to samý. A starší verze taky, když si umíš hrát s tou zatracenou vrtulí na ruční pohon.
Řekl bych, že co vnímáš jako velkou modrou výhodu je spíš akt z donucení, s tou 109 se to jinak dělat nedá. Zkus to stejně, nastoupej a spadni na Bf ... bude mít po žížalkách, když ho dostaneš v jeho vlastním oboru.
 
LangMaster
Tohle bylo jen přídavek to ted neřeším ale jak se mění plane set den ode dne a řekl bych že určitě ne z popudu červených jestli nechce Atag přijít o modré muže se stát že přijde o červené už ted to tam je jak u šmoulů.
 
http://www.ok1slm.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,208 návštěv