May 02 2024 05:41:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Úder z nebe.. ( reálný vulch )
CR_PETRAS
Docela mě zaujal článek v našem zpravodaji a tak vám kousek přepíši :

...V očekávání tří letišť přeplněných letouny ustupující Luftwaffe,jsme se přiblížili k Praze.Jakmile jsme se ocitli nad prvním z nich,dostali jsme rozkaz k okamžitému útoku.Během prvních tří průletů nad plochou jsem si připadal jako na přehlídce.Ze země se neozval jediný výstřel!!Zprvu jsem si myslel,že obránci letiště jsou na obědě,nebo že již letiště opustili.Ale po čtvrtém průletu naší 336.squadrony se situace razantně změnila.
Letěl jsem společně s ostatními dvanácti Mustangy do dalšího útoku,když se spustilo peklo.Země se rozeřvala a obloha byla v okamžiku plná střel.Několik letadel šlo po zásahu okamžitě k zemi.Po dokončení náletu byl poškozen snad každý Mustang.
Zahlédl jsem Mustang přede mnou,jak dostal přímý zásah od flaku.Pak už jsem se jen snažil dostat z toho pekla pryč.Pryč z dosahu flaku.Letěl jsem chvilku nad městem a z dálky pozoroval účinek našeho náletu.Téměř všechny letouny na ploše byly v plamenech.Udělal jsem tedy ještě poslední průlet a zbylou munici jsem vystřílel na hangáry a další stavby letiště.Během devíti průletů jsme ničili vše,co jsme zahlédli.Tedy asi "stovku" letadel.Naše ztráty však byly VYSOKÉ .....

( kolem 15 hodiny dostal zásah i Mustang pilotovaný Maurice W.Millerem ... P-51D 44-14227 VF-A nesoucí na přídi nápis "MARY".Pilot zvolil okamžité nouzové přistání kousek za letištěm,na poli u obce Vinoř.Poté byl zajat a odvezen personálem stíhací eskadry JG27 )

Po návratu zbylých letounů na domovskou základnu,bylo 4.Fighter group přiznáno celkem 60 zničených strojů !!!!!

.....tomu říkám mydlenice :sm11:
 
http://avionika.webpark.cz
LesniHU
CR_PETRAS napsal:
Letěl jsem společně s ostatními dvanácti Mustangy do dalšího útoku,když se spustilo peklo.Země se rozeřvala a obloha byla v okamžiku plná střel.Několik letadel šlo po zásahu okamžitě k zemi.Po dokončení náletu byl poškozen snad každý Mustang.
(...)
Udělal jsem tedy ještě poslední průlet a zbylou munici jsem vystřílel na hangáry a další stavby letiště.Během devíti průletů jsme ničili vše,co jsme zahlédli.Tedy asi "stovku" letadel.Naše ztráty však byly VYSOKÉ .....
To mi neprijde jako moc velka protiletadlova palba, kdyz dotycny klidne provede jeste jeden prulet.... Kazdopadne zajimavy pribeh.
 
clone9cz
to uz se nedalo nic delat, jen cekat na nejvhodnejsi chvili az to budou moct spustit vsechny flaky
protiletadlova palba se da totiz merit az kdyz se spusti
 
http://www.wwii-illusion.net
LesniHU
clone9cz napsal:
to uz se nedalo nic delat, jen cekat na nejvhodnejsi chvili az to budou moct spustit vsechny flaky
protiletadlova palba se da totiz merit az kdyz se spusti

A kdyz z 'vrazedne' palby odletis, nevracis se. Tady se vyslovne rika neco jineho:
CR_PETRAS napsal:
Letěl jsem společně s ostatními dvanácti Mustangy do dalšího útoku,když se spustilo peklo.Země se rozeřvala a obloha byla v okamžiku plná střel.
(...)
Pak už jsem se jen snažil dostat z toho pekla pryč.
(...)
Letěl jsem chvilku nad městem a z dálky pozoroval účinek našeho náletu.
(...)
Udělal jsem tedy ještě poslední průlet a zbylou munici jsem vystřílel na hangáry a další stavby letiště.
 
Liptow
odhadujem ze JG27 sa oficialne stazovala na prislusnom fore na neferove spravanie mladencov z 336. FS :sm35:
 
Letka 13 Papa
hehe...to vyzera ako bezbarierovy infekcny prenos z jedneho fora...
 
Hoper
ztráty byly vysoké... po návratu zbylých letounů ...

tak kolik jich teda bylo zničeno / těžce poškozeno / odepsáno ?
 
CR_PETRAS
Bohužel počet sestřelených letounů ani jiné detaily akce neznám.Přepsal jsem tento výtah z článku jen pro zpestření fóra,jak to taky mohlo být v reálu.Přišlo mi to trošku podobné některým akcím v IL-2...:sm5:
 
http://avionika.webpark.cz
rudidlo
Imho nešlo o vulch, ale útok na letiště. A to je rozdíl. Vulch by byl, kdyby se tam promenádovali ještě cca. další 4 průlety.

Btw: IMHO Rhubarb41 na WT Serveru má na červeném letišti takovej flak, že v 11ti z 10ti případů dostanu black screen. Flaky na většině map na 1stCL jsou taky smrtící. Tak je nastavte všude a máte od vulcherů pokoj.
Upravil/a rudidlo dne 20-01-2006 08:44
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
CR_PETRAS
BERTE TO JEN JAKO ČLÁNEK PROSÍM,AŤ SE TO NEDOSTANE NA JINOU KOLEJ Mrknutí
 
http://avionika.webpark.cz
BP_Tyrl
Citace: CR-PETRAS: Během devíti průletů jsme ničili vše,co jsme zahlédli.Tedy asi "stovku" letadel.Naše ztráty však byly VYSOKÉ .....

Citace: RUDIDLO: Imho nešlo o vulch, ale útok na letiště. A to je rozdíl. Vulch by byl, kdyby se tam promenádovali ještě cca. další 4 průlety.

Až do dnes jsem si myslel, že útok na letiště znamená ničení flaku, statických letadel a jiných pozemních cílů, narozdíl od vulchingu, kdy se primárně soustředím na startující a přistávající letadla protivníka. Že se ze mne stává vulcher až při třináctém průletu mne překvapilo. Ale i uklidnilo. Tak dlouho jsem doposud nad zaflakovaným letištěm nevydržel.:sm12:
 
rudidlo
BP_Tyrl napsal:
Citace: CR-PETRAS: Během devíti průletů jsme ničili vše,co jsme zahlédli.Tedy asi "stovku" letadel.Naše ztráty však byly VYSOKÉ .....

Citace: RUDIDLO: Imho nešlo o vulch, ale útok na letiště. A to je rozdíl. Vulch by byl, kdyby se tam promenádovali ještě cca. další 4 průlety.

Až do dnes jsem si myslel, že útok na letiště znamená ničení flaku, statických letadel a jiných pozemních cílů, narozdíl od vulchingu, kdy se primárně soustředím na startující a přistávající letadla protivníka. Že se ze mne stává vulcher až při třináctém průletu mne překvapilo. Ale i uklidnilo. Tak dlouho jsem doposud nad zaflakovaným letištěm nevydržel.:sm12:
Já to myslel obrazně a nevšiml jsem si toho čísla. Sorry.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,833 návštěv