April 18 2021 13:53:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 2
Ucho, batoh

· Registrovaní piloti: 2,689
· Nejnovější pilot: Willsmith000
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Strike Fighters 2 Merged
Rapier
Souhlasím, dokáži si představit, jak jedna až dvě čtveřice letí v útočných A-4 Skyhawk/A-7 Corsair naložená pumami, napalmem a neřízenými raketami, zatím co druhá čtveřice v F-4 B Phantom II bez kanonu s raketami (Sidewinder, Sparrow nebo ještě staršími a méně spolehlivými Falcon) ji poskytuje stíhací krytí a další čtveřice F-105G Thunderchief se stará s raketami AGM-45 Shrike a pumami o SAMy a AAA. Do toho nepřítel posílá do útoku v přízemím letu geniálně maskované MiGy-17 s kanony a v dáli číhají na lovné dvojice přepadových MiG-21MF s 2x AA Atol raketami.
Do toho všeho se ve vertikále pouští do souboje stíhací MiG-19 s kanony, který po spálení poloviny paliva má poměr tahu k hmotnosti více než 1, takže akceleruje při stoupání! Což nepříjemně zaskočí letku F-4B Phantom II.

Bože to by bylo nekonečný labůžo. Naneštěstí jen vlký sen. Je mi smutno.
 
Mira
Jako trošku zamrzí ta absence 6DOF, ale na to člověk rychle zapomene. Na F4 si beru vždy ten podvěšený kanon.Pro strýčka příhodu Úsměv
 
Rapier
Každý kdo by rád viděl sérii Strike Fighters pod Windows 10 by měl povinně přispět. Ledy roztály, zdá se že TK konečně něco udělá s touto legendární sérií a na chvíli opustí svět mobilních telefonů.

Hurá, hurá, hurá!

Více informací zde https://fundrazr....gjPu30qZ8p
 
Kukuloo
Ono to nefrci pod win10?
Letka_13/Kukulo
 
Rapier
Nezkoušel jsem pod W10, některým lidem to prý zlobí ale to hlavní poselství je, že pokud se vybere více tvůrci dodají do SF chybějící prvky jako např. vzdušné tankování, apod.

Je to poprvé po dlouhých létech kdy se TK nechal přesvědčit komunitou a vrátil se k PC sérii. Už jsem ani nevěřil že se to vůbec někdy stane.

Kdyby se vybralo peněz mnohem více než je plán, věřím že by TK by udělal i multi-player. A ten by tady zrovna byl boží.
 
Mira
Když mi přidají 6DOF, proč ne.
 
Rapier
Tak jim přispěj.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Help Fund Strike Fighters 2 Windows 10 update!

Strike Fighters 2 is a series of popular PC games we released back in 2008 (over 11 years ago!). It was a unique series of inter-connected light/casual flight simulation games set in the Cold War. Despite its age, it's still being enjoyed by many users, thanks largely to its huge and active mod community.

The games were originally designed on (then brand new) Windows Vista, but over the years, new Windows versions have came and gone (Windows 7, 8, 8.1, and finally 10), the hardware has evolved at dizzying speed, and internet security and privacy have become major concerns. With all these changes, some people are reporting issues running our old games on newer machines.

We'd love to be able to update the series to the latest Windows and Direct X version. But we're a very small independent company with very limited resources, and we do not currently have the funds to do this. And this is where you can help!

$25,000 USD is the minimum we need to cover the cost of development and testing. At this level funding, the update will simply be Windows 10/DirectX 12 update with no other fixes, enhancement or improvement.

Of course, any funding we get above and beyond the $25K amount would be used to further enhance and improve the series. Our users have asked for Oculus VR support, air-to-air refueling, and many other features. These all cost time and money, a lot of it unfortunately, so they'll need to be prioritized. We'll put the decisions about which additional features to work on to vote among the contributors. So by funding this and becoming a contributor, you're not only helping us with the funding, you'll also have a say in which direction to go with the update.

We estimate it'll take 2 months of development and testing for the update to be completed. So if we can get started by mid-September, we should be able to release the basic update by this November before Thanksgiving. (Any features from additional contributions will of course take longer)

We'd like to thank our fantastic community, especially the mods community who continue to put out amazing work to improve our games for everyone. We couldn't do this without the community support. Thank you!
 
Mira
Sorry, ale jediný sim na který bych kdy takhle dopředu přispěl by byl Falcon Úsměv a navíc ani W10 stejně nemám.
 
Rapier
Zajímalo by mě kolik z Vás si přečetlo Q/A od TK:

Answers to some questions asked online:

Q. What happens if the funding goal isn't met?

A. Not everything will be lost even if we don't make the funding goal. We do plan on securing the amount we're short by through other means (loans) and still get the Windows 10 update done at a later time (probably early next year). If we have to go this route however, the update will have to be a paid update and not free to everyone so we can at least recover part of the cost. It'll be free to only those who contributed to this and those who purchased the SF2 Complete Edition.

Please note that this campaign is set as "Keep it all", meaning we keep all the contributions even if the funding goal isn't met.

Q. Can we add <xyz> features and fix <abc> bugs?

A. We'd love to be able to do everything everyone is asking for, but unfortunately, all these take a lot of time and money. If you're expecting our games to have all the features from other AAA-quality games, then you'll be disappointed. Those games costs 10+ (some over 100+) million budget, and there is simply no way we can even come close to that with $100-500K budget we usually spend on our games. If this crowd funding makes more than the funding goal, we'll have the contributors vote and decide on which features we should spend that extra amount on.

Q. Are you going to continue to support the game?

A. We wish we could continue to support the game forever, but again, these things takes a lot of money, and we simply can not afford to keep supporting old games for years and decades. This crowd funding goal is enough to pay for just 2 months of operation. In order for us to continue to support the game year after year, we need the community to continue to buy our games (and not just play them) year after year.

Q. Isn't it better to do Strike Fighters 3?

A. We'd love to be able to do SF3, but we're not ready to commit that much time and money to a new PC game at this point (we still haven't paid off the development cost of SF2NA). A completely new game would take us at least 5 years and cost us at at least 2 million. Plus, everyone expect post-release support for 10-20 additional years, easily doubling the cost. We just don't think we'll be able to raise that amount needed based on numbers we have. We'd love to be proven wrong on this, if this fund raising goes way better than expected, we can re-consider this in the future.

Thank you!
 
Rapier
Časově limitovaná nabídka všeho co kdy vyšlo do Strike Fighters 2 za sympatických 99,99$ https://store.thi...SQKa-qem6E
Není to samozřejmě málo ale když se podíváte na cenu jednotlivých modulů..... a navíc majitelé této kompletní verze získají zdarma upgrade na Windows 10 viz. https://store.thi...f2_w10.htm

Kdo má rád Strike Fighters 2 sérii a chtěl by podpořit vývojáře, kterých je v leteckých simulacích stále jako šafránu, má tak šanci učinit nyní.
 
Hornet154
Na SF2 jsem strávil spoustu příjemných hodin, takže mi nebylo zatěžko tvůrce podpořit finančně. A to přesto, že pod W10 mi programy chodí naprosto bezproblémově jak na domácím PC, tak na noťasu. Případné vylepšení samozřejmě uvítám, tankování za letu by nebylo špatné, i když největší radost by mi udělalo zaměřování pozemních cílů pomocí radaru. Uvidíme.
 
Joe Hallenbeck
Wau! Tak Strike Fighters 2 mam uz za sebou :-)
313_FlyBoy
RY-C
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

HesloNejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

14-04-2021 19:19
sedm nebo osm těch mrch bylo, kroužili jak supy a nikoho si nevšímali ...

14-04-2021 19:14
Jo je to fajn, takové rušno. A ty štuky .. snad na ně taky někdy narazím.

14-04-2021 18:42
Náhodou je to drsné Úsměv úžasný moment byla obří formace štuk včera v noci

14-04-2021 13:06
To je opakovaně, já to viděl, asi se sníží počet befek na Pitomniku.

13-04-2021 21:49
Aktuální mapa (Bridge) je spíš iako masakr modrou pilou :-)

03-04-2021 11:12
IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover Blitz Edition a mám i Tobruk a nefunguje mi kamera na sledovačku bomb ví někdo poradit?

09-03-2021 10:02
Pro holky určitě Medvídek Pů. Chybí tam ještě sova. Recesisti by uvídali i sysla :-)

09-03-2021 09:43
Strom Medvídka Pú???

08-03-2021 18:10
Kdo máte děti nebo jste jím sami: prozkoumejte Lego 21326 :-)

08-03-2021 10:32
Jo, a potom začne pípat a odletí na oběžnou dráhu zemně… Pff

25,803,830 návštěv