March 05 2024 09:13:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
Paulus
Po posledním patchi mi nefungují některá letadla např. HurricaneMkIIc. Objeví se „Index je mimo hratelné pole“
Hraje vůbec ještě někdo CLOD
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
311_Mart
Volání ze záhrobí...
https://www.faceb...7189545352

Cloda jsem neletěl půl roku a před tím několik let. Jen jsem vyzkoušel Welouše - hezké, ale pozdě Smutný
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
magot
zdálo se, že synonym mrtvý už nelze dále stupňovat, ale vypadá to, že CLOD je mrtvější než mrtvej starej šturm Šklebící se
 
Tyler Durden
CLOD byl mrtvý už když vyšel. A dosáhl v tom dokonalosti.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Kukuloo
Ohlasenie obsahu TF6


https://forum.il2...ouncement/
Letka_13/Kukulo
 
magot
1:58! - slunce seno a pár dvacítek, chudák strojvedoucí Šklebící se
YouTube Video 
311_Mart
Tvl a je to tady. Zombie apokalypsa Cool
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
310_cibule
Tak to je úplně nejvíc. Asi budeme muset oživit 310. pro CLOD.

Kdo by do toho šel?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
IL-2 STURMOVIK, FORTRESSES AND FOCKE-WULFS - DIEPPE je vzrušující, realistická a náročná letová simulace z druhé světové války, která se odehrává nad kanálem La Manche, francouzským a anglickým venkovem a plážemi u Dieppe v roce předcházejícím spojeneckému náletu v srpnu 1942... největší jednodenní letecké bitvě války. Vyzkoušejte si, jaké to bylo pilotovat a bojovat v letounech Focke-Wulf 190, Messerschmitt 109, Spitfirech, Typhoonech, P-51, úžasném čtyřmotorovém bombardéru Flying Fortress a mnoha dalších. Bojujte vysoko nad spojeneckou flotilou, zatímco se vyloďovací plavidla a válečné lodě řítí ke svým cílům na pobřeží a tanky se plazí po plážích. Poskytněte pozemní podporu těžce zkoušeným kanadským, britským a americkým náletovým jednotkám jako stíhač nebo bombardér, nebo veďte mise Luftwaffe s cílem potopit bombardující plavidla královského námořnictva či bojovat proti stíhací cloně RAF. Hra FORTRESSES AND FOCKE-WULFS, která hráčům umožňuje jedinečný a vzrušující pohled na tuto historickou operaci kombinovaných zbraní, otevírá okno do pohlcujícího zážitku ze vzdušných bojů!

V tomto novém přídavném DLC IL-2 STURMOVIK: CLIFFS OF DOVER - BLITZ můžete létat s královským letectvem, Luftwaffe nebo nově příchozím 8. armádním letectvem Spojených států. Vyzkoušejte si nejrůznější mise ve stíhačkách, bombardérech a útočných letounech. Naskočte do kokpitu elegantního, ale smrtícího "Butcher Bird" FW-190A, vylepšeného Bf-109G, mohutného Typhoonu IA nebo IB, rychlých a aerodynamických P-51A-83 a A-91, klasických Spitfirů VC a IXA a samozřejmě legendární B-17 Flying Fortress. Dieppe umožňuje hráčům všech úrovní dovedností vyzvat se na souboj v historicky založené kampani.

Fanoušci dvoumotorových bombardérů a těžkých stíhaček budou mít také nové možnosti... představeny budou dvě verze Messerschmittu Bf-110F, nové verze Junkersu Ju-88A a C, stejně jako Beaufighter VI a Wellington III... což umožní obrovskou rozmanitost zážitků ve vzduchu.

Kromě zaměření na nálet na Dieppe a kampaně rekonstruující střetnutí stíhačů v letech 1941-1942 hra nabídne také minikampaň osvětlující slavný "Channel Dash" z února 1942, kdy dva německé bitevní křižníky a těžký křižník riskovaly nebezpečí kanálu La Manche a hněv RAF a Royal Navy, aby unikly z francouzských přístavů do bezpečí v Německu.Klíčové vlastnosti

- Do hry FORTRESSES AND FOCKE-WULFS - DIEPPE je přidáno 18 nových letuschopných typů a variant, které hráčům umožní prožít letecký konflikt nad kanálem La Manche od podzimu 1941 až po vrcholný okamžik náletu na Dieppe v srpnu 1942.

- Nová podrobná mapa kanálu La Manche z roku 1942 s přidanými orientačními body, aktualizovanými letišti a 4k terénem, bateriemi pobřežních děl velké ráže, opevněními, minovými poli a obranou.

- Přidány nové typy tanků, dělostřelectva a vozidel umožňující detailní rekonstrukci pozemní bitvy.

- Vymodelována jsou námořní plavidla Královského námořnictva a Kriegsmarine včetně křižníků třídy Scharnhorst, těžkých křižníků třídy Admiral Hipper, křižníků třídy Renown a také torpédoborců a vyloďovacích plavidel.

- Nové detaily letadel včetně nových technologií motorů, jako jsou turbodmychadla, a přesnějšího modelování letu, poškození, vrtulí a přehřátí.

- Vylepšená grafika, včetně 4k textur pro exteriéry letadel a kokpity, zvětšené pozorovací vzdálenosti, 4k modelování terénu, plné 3D implementace pro hráče s náhlavními soupravami pro virtuální realitu, aktualizované vegetace a nových systémů mraků a počasí.

- Vynikající prostředí pro více hráčů umožňuje hrát online současně více než 100 hráčů a desítky letadel s umělou inteligencí, což poskytuje intenzivní a náročné letecké bitvy člověk versus člověk.

- Nové postupy umělé inteligence a vylepšené bojové chování letounů AI přispívají ke vzrušení z detailních kampaní pro jednoho hráče pro piloty Luftwaffe, Royal Air Force a United States Army Air Force.

- Nový nástroj Quick Mission Builder poskytuje možnost rychlejšího a detailnějšího vytváření misí hráči bez složitosti nástroje Full Mission Builder.

- IL-2 STURMOVIK: FORTRESSES AND FOCKE-WULFS - DIEPPE bude vzrušujícím a náročným doplňkem řady produktů IL-2 STURMOVIK: CLIFFS OF DOVER, který hráčům umožní ponořit se do historického okamžiku, kdy se Spojenci poprvé pokusili dostat přes kanál La Manche a vyzvat Německo k nadvládě nad evropským kontinentem.Nová letadla

Focke-Wulf 190A-1

Focke-Wulf 190A-2

Focke-Wulf 190A-3

Messerschmitt Bf-109G-2

Messerschmitt Bf-110F-1

Messerschmitt Bf-110F-2

Junkers Ju-88C-6

Junkers Ju-88A-4

Spitfire Mk VC

Spitfire Mk VC 'Clipped Wing'

Spitfire Mk IXA

P-51A-83

P-51A-91

B-17E

Wellington III

Beaufighter VIC

Typhoon Mk IA

Typhoon Mk IB
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Paulus
CLIFFS OF DOVER hraju radši než BOX. A myslete si o mně, co chcete…, létá se mi v CLIFFS OF DOVER lépe, jsou zde lepší zvuky atd.
ZAKLÁDÁM KLUB PŘÁTEL CLIFFS OF DOVER
KDO SE PŘIDÁ!

základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Kukuloo
Maju spity V aj bandasky? A me109ny?
Letka_13/Kukulo
 
Zifi
Dva roky už nelítám, ale tohle určitě vyzkouším.
 
Leroy
Zeptám se jak to s tím CLIFFS OF DOVER asi to bude 100 hlav 100 chutí, avšak zajímal by mě váš názor celkově od počátku až do teď popřípadě jak to vidite do budoucna. Ta létatelná B-17 je lákadlo pro některé piloty.
 
ZVP_ALEX
Tak do toho po letech asi zase zkusím naskočit, až to vyjde, když to vyjde.
 
310_cibule
Leroy napsal:

Zeptám se jak to s tím CLIFFS OF DOVER asi to bude 100 hlav 100 chutí, avšak zajímal by mě váš názor celkově od počátku až do teď popřípadě jak to vidite do budoucna. Ta létatelná B-17 je lákadlo pro některé piloty.


CLOD vyšel jako nedodělek. Byl to ve své době v mnoha ohledech nejlepší simulátor a možná je dodneška. Některé věci byly nedotažené, třeba dostup Blenheima, co si tak vzpomínám. A hlavně se nedal létat online, protože po nějaké čtvrthodině hra spadla. Pak to vzali do pazour modaři a postupně zprovoznili.

Sestavili jsme tady 310. (Czechoslovak) RAF peruť a létali online wars s lidmi/perutěmi z celého světa. Možná stovky hodin. Mělo to neuvěřitelnou atmosféru, slyšet ve sluchátkách angličtinu, češtinu, slovenštinu, polštinu... . Spolu s Poláky a jejich perutí jsme si vydobyli jistý kredit v BoB : )

Pak to nějak zašlo na úbytě, ale Team Fusion pokračoval v modech. Vydal Středomoří, udělal létatelného velouše. Ale zlaté časy CLOD se už nevrátily, i když na ATAG server pořád pár lidí chodí..

Tohle ale vypadá na slušný comeback. Vřele doporučuju. CLOD má skvělou atmosféru. Moc se na to těším.

P.S. Taky se pracuje na VR modu, což je třeba pro mne skvělá zpráva.

P.P.S. Tady se můžeš mrknout, kolik je/bude v CLOD letadel.

https://forum.il2...rukdieppe/

i.ibb.co/rQjgZhw/spit.jpg
Upravil/a 310_cibule dne 24-09-2023 09:19
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Nejlepší simulátor znovu utočí Šklebící se
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Leroy
A jak je na tom teď online žije nebo je to mrtvý ? A ohledně bombardéru dotaz je to tam jak v BOSu, že pilot je zároveň i bombometčík nebo je tam klasifikováná pozice ?
 
Tyler Durden
CLOD je jako socialismus - tentokrát už to bude doopravdy fungovat.

Nebude...
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Paulus
Budeš se divit ale funguje! (NÉ socialismus, ale hra). Hrál si ji někdy teď? VYZKOUŠEJ.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Tyler Durden
Nehrál jsem to, hrát se to nedá. Ale bohužel jsem to vyzkoušel.

Jak to žije je myslím jasné: https://steamdb.i...30/charts/
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

HesloNejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

21-12-2023 15:49
V nejhorším budeš muset aditivovat, např: https://www.profig
araz.cz/provozni-k
apaliny-a-udrzba/a
ditivum-do-benzinu
-150ml-e10--1-1000
-v-dx/

34,469,586 návštěv