April 20 2024 01:37:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
Aces_Wild
Když ATAG pozvali hráče na akci 27. července, sešlo se jim tam v jednu chvíli 98 lidí. Ale jinak to nikdo nelítá.
 
Aces_Wild
TFS 5.0 Martlett Fleet Air Arm 13 Sept 2019

Screenshots by Larry

i.imgur.com/99vwm5W.jpg

i.imgur.com/ykHnd8O.jpg

i.imgur.com/a1y1OpQ.jpg

i.imgur.com/syloJ3g.jpg

i.imgur.com/dVymVFA.jpg

i.imgur.com/tzaOwDR.jpg
 
petsild
Hlavně všiml Úsměv jak mají TF aplikovaný a funkční antialiasing, to byl u původního Cloda dost problém.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Aces_Wild
IL-2 Sturmovik: Cliffs Of Dover Blitz 4.56

While creating the upcoming TF 5.0 Tobruk of the CLIFFS OF DOVER series, we also improve many things that also benefit CLIFFS OF DOVER BLITZ, so we're very happy to release this new patch 4.56 with the following improvements:
• Revised AI behaviour
• We've generally improved the AI's behaviour in many situations.
• The default skill settings are now more granular and the the particular skills (Basic Flying, Advanced Flying, Awareness, Aerial Gunnery, Tactics, Vision, Bravery) now better match the proficiency levels (Rookie, Average, Vetaren, Ace). All missions delivered with CloD were updated with the new default skill levels.
• A bug in the airfield tower communications (tower's "clear to land" order) has been fixed and AI aircraft now correctly land at airfields when landing waypoint is specified by mission builder.
These are the first steps in a series of AI improvements we hope to make for CLIFFS OF DOVER BLITZ as well as our upcoming TF 5.0 Tobruk release.

• Rearm and Refuel: Mission builders can now allow rearm and refuel functionality in their missions.
◦ Refuel is in percent. The mission builder can implement whatever he needs.
◦ Rearm is available as "Rearm all", meaning guns and bombs, or as "Rearm only guns".
All this is only available if the mission builder implements it. The game checks no requirements and the rearm and refuel is immediate. The mission builder can impose requirements ("landed at airfield, parked, magnetos off, fuel cocks closed, no damages") and show the messages reminding the pilot about it. He also can implement waiting times (e.g. longer time for bigger planes) and messages about it. Also, a truck driving up to the plane could be coded by the mission builder.
Example mission scripts are available here:
◦ Rearm Refuel Example Very Basic SinglePlayer:
https://theairtacticalassaultgroup.c...downloadid=208
◦ Rearm/Refuel Example with Requirements and Delay for Singleplayer
https://theairtacticalassaultgroup.c...downloadid=209
◦ Rearm/Refuel Example with Requirements and Delay for Multiplayer
https://theairtacticalassaultgroup.c...downloadid=210

• The Lorenz blind landing system has been implemented. The Transmitter and cockpit instruments have been fixed.
• Longer range non-directional radio beacons and long range beacons are now functional.
• Transition between different land textures has been improved.
• OnBuildingDestroyed() is now correctly called in multiplayer when a building is destroyed.
• A static Dictionary<string, object> has been added to the AMission object so mission builders can modularize code.
• The propellor pitch control animation for He-111 has been fixed.
• The propellor pitch control animation for He-111 and Ju-88 is now correct (it was reversed).

New Sounds and Sound Fixes:
◦ Fixed issue rendering 75% of land vehicle sounds (armored car, trucks, etc..) being inaudible.
◦ Fixed distance dropoff for above land vehicles.
◦ Fixed dynamic blasts (added to explosions and cannons).
◦ Revised Overstress SFX (Restricted to Spitfires and BF109s only for testing).
◦ Revised aircraft buffeting SFX (Restricted to Spitfires and BF109s only for testing).
◦ Added new supercharger whistle.
◦ Added dynamic panning to aircraft exterior view.
◦ Implemented basic 3D positional audio (It should now be easier to locate a sound source.)
◦ Revised Fiat A-74
◦ Revised Fiat A-80
◦ Revised DB601 series
◦ Revised Jumo211 series
◦ Revised Merlin Series.
◦ Added Merlin XII Coffman Starter.
◦ Fixed Merlin sounding idle if throttle was moved under 20%-30%
◦ Revised MG 17
◦ Revised Hispano
◦ Revised Browning .303s
◦ Native bird calls
◦ New engine sounds for the Tiger Moth

Relevant Bugtracker entries:
◦ #850 (Resolved): Fiat G.50 engine sound cut out at high rpm when listening from outside
◦ #1099 (Resolved): Bad engine sound above idle in Blitz on He 111 and Ju 88 Aircraft
◦ #952 (Resolved): Merlin engine sounds louder at low revs than at high power
◦ #736 (Resolved): Bf 109: /B variants sound bug
▪ #1062 (Resolved): Beaufighter engine sounds periodic bass pulsing
▪ #547 (Resolved): Fighter 303 sounds cut out
 
Hoper
za R&R do verze 4 palec hore
teď jestli to ale k něčemu bude....
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Aces_Wild
TFS 5 0 Map WIP - Halfaya Pass - Dawn footage

YouTube Video


 
310_cibule
To mě baví, výborná mapa pro trénování vizuální orientace ; )

Nevíte někdo, co je s Válcem?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
můžeš lítat s opitzem, je to jeho oblíbený simulátor ;-)
 
310_cibule
Ne, děkuji za nabídku.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Fecht
310_cibule napsal:

Ne, děkuji za nabídku.


"Miluj bližního svého"Cool
 
Baron
Cibulko, môžeš lietať so mnou. Ak sa teda Tobruku dožijeme Úsměv

P. S. Preferujem ale talianske mašiny, snáď to nebude vadiť.
Upravil/a Baron dne 14-09-2019 19:49
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Moc rád, Barone (i já je mám rád).

Akorát už asi tři roky nebojuju, jen se občas tak někde prolétnu. Budeš mne muset hlídat, aby mi někdo neublížil ; )

Jo a taky bych si moc rád zkusil tu pětsetdvacítku. To je čistá krása, skoro jako Macchi 202.

Ale stejně bych chtěl vědět, co dělá Válec.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
Neboj kamarade, ved sa do toho znovu dostaneš. Jop, Dwku 520 si struhnem rad + akéhokoľvek ďalšieho Frantika Úsměv

Co robí Valec? No, asi sa podieľa na vývoji Tobruku. Iba hádam.
Hals - und Beinbruch!
 
shelby
I would like to see the marlet in il2 1946
 
Fiks
310_cibule
Ale stejně bych chtěl vědět, co dělá Válec.


Baron
Co robí Valec? No, asi sa podieľa na vývoji Tobruku. Iba hádam.


Byl na rybách.A teď pro změnu vyrazil na houby.Šklebící se
 
310_cibule
No, to je docela možné, ale vlast ho možná zase začne potřebovat ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Aces_Wild
TFS 5.0 September WIP Updates

Hi all, here is a video showcasing the current September WIP updates.

YouTube Video


 
SepiaX
To mi začíná vracet pocity z dětství kdy jsem stál u výkladu do hračkárny a koukal na hračky které nikdy nebudu mítMrknutíŠklebící se
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
magot
Tak tuhle hračku mít nebudeš. Na tu se jen čeká Úsměv
 
SepiaX
magot napsal:

Tak tuhle hračku mít nebudeš. Na tu se jen čeká Úsměv


Jsem ze skromných poměrů takže jsem zvyklýŠklebící se
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,727,641 návštěv