May 12 2024 22:11:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Richi

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
310_cibule
Paulusi, vybodni se na něj. On chce jen lidi srát, nic jiného ho nebaví.

Samozřejmě že CLOD funguje. Teď už skvěle. Mohla by se vrátit jeho zlatá éra. Potenciál na to má. Uvidíme.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Kukuloo
Naky event v oktobri chystaju: https://theairtac...hp?t=37464
Letka_13/Kukulo
 
Tyler Durden
Zlatá éra Šklebící se

Na přiloženém grafu označte zlatou éru:

i.imgur.com/kFJf2U8.png
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
začátek třetího kvartálu 2020! Šklebící se
 
310_cibule
Kukuloo napsal:

Naky event v oktobri chystaju: https://theairtac...hp?t=37464


Jo, oni tam furt něco jedou. Ale už to zdaleka není, co to bejvalo. Třeba se to zase zvetí. Kormidlovatelné těžké bombry by asi byly pro mnohé z nás neodolatalné : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
310_cibule napsal:

Leroy napsal:

Zeptám se jak to s tím CLIFFS OF DOVER asi to bude 100 hlav 100 chutí, avšak zajímal by mě váš názor celkově od počátku až do teď popřípadě jak to vidite do budoucna. Ta létatelná B-17 je lákadlo pro některé piloty.


CLOD vyšel jako nedodělek. Byl to ve své době v mnoha ohledech nejlepší simulátor a možná je dodneška. Některé věci byly nedotažené, třeba dostup Blenheima, co si tak vzpomínám. A hlavně se nedal létat online, protože po nějaké čtvrthodině hra spadla. Pak to vzali do pazour modaři a postupně zprovoznili.

Sestavili jsme tady 310. (Czechoslovak) RAF peruť a létali online wars s lidmi/perutěmi z celého světa. Možná stovky hodin. Mělo to neuvěřitelnou atmosféru, slyšet ve sluchátkách angličtinu, češtinu, slovenštinu, polštinu... . Spolu s Poláky a jejich perutí jsme si vydobyli jistý kredit v BoB : )

Pak to nějak zašlo na úbytě, ale Team Fusion pokračoval v modech. Vydal Středomoří, udělal létatelného velouše. Ale zlaté časy CLOD se už nevrátily, i když na ATAG server pořád pár lidí chodí..

Tohle ale vypadá na slušný comeback. Vřele doporučuju. CLOD má skvělou atmosféru. Moc se na to těším.

P.S. Taky se pracuje na VR modu, což je třeba pro mne skvělá zpráva.

P.P.S. Tady se můžeš mrknout, kolik je/bude v CLOD letadel.

https://forum.il2...rukdieppe/

i.ibb.co/rQjgZhw/spit.jpg


Cibulko, CLODa sme si spolu este aj s Valcom uzili az az. Spominas si? (najviac som sa musel chechtat ked ma nejaky Spitfajrista oznacil za cheatera, lebo som ho zostrelil v G.50. Pamatam si tvoju hlasku po jeho zostrele a jeho p*covani na vsetko mozne "Ser na nej Barone je to vul" Cool ) Aj ked treba povedat, ze po vydani to bola jedna velka katastrofa. Ten sim zacal byt vlastne dobry az po odchode Luthiera do p...prec. Ovsem tie specky co sme tam lietali (hlavne po Luthierovom odchode) boli vazne skvele. Obavam sa ale, ze tie casy su uz davno prec. Myslim si, ze CLOD viac menej skoncil s nastupom IL2: BoXxx , jeho zlepsovanim sa, ale hlavne prichodom velmi kvalitnych lietadiel WW2 v DCS. Nie som si isty, ci novy addon pritiahne hracov, i ked su tam vazne lakave stroje od Fw-190A-1 cez P-51A az po B-17. To by museli okrem ineho vymenit graficky engine. Priznavam, ze z nostalgie mam CLODa stale na disku a po precitani si planovenaho addonu som sa preletel. Vazne to chce zmenu grafiky (a dalsich veci). Na druhej strane - az to vyjde, urcite si to kupim (zadarmo to nebude, ze) a rad sa s tebou v B-17 preletim. Ovsem iba ako strelec Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Napsal jsi to přesně, Barone. Taky si vůbec nejsem jist, že se CLOD znovu nahodí do těch starých časů, kdy ho létaly perutě z celého světa (občas se online létalo dopoledne, aby se mohli připojit i Američané ze západního pobřeží : )

Kromě speciálek starého Ila a BOX jsem nikdy nic podobného nezažil (ale fakt je, že jsem se různých online wars moc nezúčastňoval, nemám na to čas).

Jsem zvědav, co z toho vyleze. Na čtyřmotorové stěhováky se těším (ale to jsem se těšil i na wimpyho a pak v něm seděl jen párkrát : ).

Uvidíme. Na obzoru jsou i jiná lákadla, Flying Fortress od Microprose či Combat Pilot. Kdo ví, kde se sejdeme za rok, dva. Každopádně bych tě ještě někdy ve vzduchu rád potkal : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Timofejic
Baron napsal:Vazne to chce zmenu grafiky (a dalsich veci).
No nevím, asi věc vkusu, ale mě grafika nepřijde nijak špatná či ošklivá. Á propos, kdy to má vyjít někdo tuší?
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
ZVP_ALEX
Tyler Durden napsal:

Zlatá éra Šklebící se

Na přiloženém grafu označte zlatou éru:

i.imgur.com/kFJf2U8.png


Ty seš fakt trouba, vždycky jsi byl urýpaný a negativní, co jsi přišel na SVK, tak jsi se choval pořád jako buran. Ne, není mě tě líto a je mě celkem jedno, že máš takový smutný život, je to jen tvá zásluha a tvá věc. A pro všechny co by se snad nad mým příspěvkem pohoršovaly, seru na korektní vyjadřování a uhlazený slovník, v mém věku jsem už leccos zažil a prožil a to nejen ve virtuálním světě a letectví ale i v reálném létání a životě, kde neexistuje tlačítko reset. Takže za mě asi tak k osobě Tyrel Durden na kterou se svým příspěvkem obracím především.
 
310_cibule
Alexi, velmi prosím, nevšímej si ho (tedy aspoň v případě CLOD). Tohle je přesně to, co miluje (už 18 let tu nedělá nic jiného). Dycky se zatetelí blahem, když na něj někdo reaguje, a vyplivne další provokaci. Budeme-li na něj reagovat, zbytečně si těmi jeho ubohostmi zasereme tohle vlákno. A to by byla škoda.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Už sis lecos prožil, tak co se ještě naučit psát tak aby to alespoň dávalo nějaký smysl?

Ale jak píše Cibule, nezasírejte si téma, diskutujme o hře.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Baron
Timofejic napsal:

Baron napsal:Vazne to chce zmenu grafiky (a dalsich veci).
No nevím, asi věc vkusu, ale mě grafika nepřijde nijak špatná či ošklivá. Á propos, kdy to má vyjít někdo tuší?


Ohľadne grafiky to bol iba osobný názor Time Úsměv Nemusí nutne korešpondovať s iným názorom, čo v plnej miere rešpektujem. Pre mňa osobne je v súčasnosti pre simulátory v grafike topka DCS (nielen spracovaním lietadiel ale aj krajiny atď) v závese s Great Battles/FC. Opäť iba osobný názor. (Tiež musím dodať, že veľmi sa mi začína páčiť spracovanie War Thunderu, zvlášť čo sa týka pozemných bojov. Aj keď to nie je priamo moja šálka kávy, o simulátore sa tu dá hovoriť iba ťažko, graficky je to po poslednom udpate vážne pekné)

Zvedavý som na Combat pilot, ale to bude ešte hodne dlhá cesta. Tiež na B-17 od Microprose ale o tomto je nejak ticho.

Pokračovanie CLOD by mali vydať koncom budúceho roku. Uvidíme, skôr by som to videl až na rok 2025.
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
Mně tedy ta grafika CLODu taky nijak neuráží. Ale obecně ta komunita okolo online letadel se hodně smrskla - a tohle je a vždycky hodně bylo právě o komunitě :-/ Rok je strašně dlouhá doba...
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:

Mně tedy ta grafika CLODu taky nijak neuráží. Ale obecně ta komunita okolo online letadel se hodně smrskla - a tohle je a vždycky hodně bylo právě o komunitě :-/ Rok je strašně dlouhá doba...


Je to tak! Což mi připomíná: nebyla by nějaká specka? ; ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Timofejic
Baron napsal:Ohľadne grafiky to bol iba osobný názor Time Úsměv Nemusí nutne korešpondovať s iným názorom, čo v plnej miere rešpektujem. Pre mňa osobne je v súčasnosti pre simulátory v grafike topka DCS (nielen spracovaním lietadiel ale aj krajiny atď) v závese s Great Battles/FC. Opäť iba osobný názor.
Tak v tom nejsme ve sporu, plus můj názor je, že CLOD, ač na chvostu, i dneska nevypadá vůbec špatně (to samý si ale myslím i o WOFF, takže je možná třeba mě brát s rezervou).

Baron napsal:Pokračovanie CLOD by mali vydať koncom budúceho roku. Uvidíme, skôr by som to videl až na rok 2025.
To není tak hrozný, to se dá vydržet.
Za všech okolností zůstávám klaunem. To mě staví na daleko vyšší úroveň než je jakýkoliv politik.
 
Zifi
https://twitter.c...15/photo/1
 
Kukuloo
oznamili aj Morana 406
https://forum.il2...nt-1285807

i.ibb.co/vBvxRdY/L3.png
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
oznamili Swordfisha a hlavne (teda pre mna) planuju do buducna spravit palubne operacie Úsměv no to sa mam na dochodok na co tesit
i.ibb.co/jh18zWy/Slats.png

https://forum.il2...nt-1286150
Letka_13/Kukulo
 
Jara4
310_cibule napsal:

Napsal jsi to přesně, Barone. Taky si vůbec nejsem jist, že se CLOD znovu nahodí do těch starých časů, kdy ho létaly perutě z celého světa (občas se online létalo dopoledne, aby se mohli připojit i Američané ze západního pobřeží : )

Kromě speciálek starého Ila a BOX jsem nikdy nic podobného nezažil (ale fakt je, že jsem se různých online wars moc nezúčastňoval, nemám na to čas).

Jsem zvědav, co z toho vyleze. Na čtyřmotorové stěhováky se těším (ale to jsem se těšil i na wimpyho a pak v něm seděl jen párkrát : ).

Uvidíme. Na obzoru jsou i jiná lákadla, Flying Fortress od Microprose či Combat Pilot. Kdo ví, kde se sejdeme za rok, dva. Každopádně bych tě ještě někdy ve vzduchu rád potkal : )

Jj pánové, to byly časy. Při těch vzpomínkách jsem musel zamáčknout slzu. Od těch dob už jsem si tak dobře nezaválčil.
 
Jara4
310_cibule napsal:

Tak to je úplně nejvíc. Asi budeme muset oživit 310. pro CLOD.

Kdo by do toho šel?


Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,865,039 návštěv