May 02 2024 20:35:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Deschain

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
magot
To není potřeba. U těch starých je špatnej kondenzátor, mě to taky dělá.
Jediný co potřebuješ vytáhnout usb od pedálů na pár vteřin a zasunout zpět. Když se to nechytí tak to opakuj. Pokud se to stále nechce chytnout tak tomu dej o několik sekund delší přestávku.
Kondenzátor se na nabije a pedály se načtou do systému komplet Úsměv
Výměna kondenzátoru by to celé vyřešila .. Restart pc to neřeší.
Upravil/a 310_cibule dne 07-08-2020 00:05
 
310_cibule
Aha, díky. Až do teď mi to nedělalo. Několik let. Stárneme. Pedály i já : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Richi
Mimochodem. Nemáte s Happyho pedály problém s target softem od Thrustmasteru?
Kdysi se mi po nainstalování targetu nechtěly přihlásit, teď jsem to raději ani neinstaloval.
 
magot
YouTube Video



 
magot
Pořád mě na tom něco nesedělo z těch beta videií a teď z toho streamu a už mě to došlo.
1) Povrch země nemá defakto textury
2) Povrch země nemá takřka žádný tvar

Pro srovnání toto je starej šturm! IL2-1946 mapa Gilf Kebir (severní afrika)
i.imgur.com/vZCWu34.jpg
i.imgur.com/06YkbqB.jpg
i.imgur.com/E9lWsb4.jpg
i.imgur.com/GdJ8aeV.jpg
i.imgur.com/cwhNufo.jpg
i.imgur.com/mn07Rif.jpg

Nic proti Fusion a Clodu, jistě si dali na těch spoustu strojích a pozemních jednotek záležet ale 70 pětek za sim kde je mapa takřka bez grafiky .. no nevím jestli to myslí vážně ..
Kdyby to bylo grátis, donate nebo za nějakou symbolickou cenu, tak budiž, ale tohle není z mého pohledu plnohodnotný sim. Tedy nad severní afrikou.
Doufám že je to aspoň nezabugované a ten Welouš stojí za to .. včetně Mark XIV bomb kukátka ..
Upravil/a magot dne 07-08-2020 04:33
 
Tyler Durden
Cibule to koupí Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
310_cibule
Nevím, jestli to s tím souvisí, ale vůbec nevidím přistávací plochy. Přistávám nazdařbůch poblíž hangárů a občas skončím v nějakém rygolu.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
311_Vont
Na nějakou velkou srovnávací navigaci to moc není, spíše to bude "časovka" ale jinak mě ta grafika nijak neuráží a v zásadě je to takové co jsem od toho čekal....

Některé věci jsou mírně řečeno divné, ale na druhou stranu zvuky a spousta jiných detailů jsou parádní. Ale na hodnocení je příliš brzy.
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
310_cibule
To asi v severní Africe nebylo ani v reálu : )

Mimochodem dá se nějak dostat wimpy a ta nová letadla na mapu Kanálu (aniž byste si postavili vlastní misi : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
P.S. Co ty plochy? Vy je vidíte?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
310_cibule napsal:

Nevím, jestli to s tím souvisí, ale vůbec nevidím přistávací plochy. Přistávám nazdařbůch poblíž hangárů a občas skončím v nějakém rygolu.

Hlavně bacha na sila! Na sahaře potřebujou každé zrnko pšenice .. Šklebící se
 
311_Vont

ad2 wimpyho jsem ještě nestihl zalétnout jinde než-li v Africe, ale nevidím žádný problém, který by omezoval létání s ním i na jiných mapách, které hra nabízí.


Jsem ti, Vonte, omylem zkurvil text. Omlouvám se. Mám v tomto vlákně správcovská práva, už dlouho jsem je nevyužil a odvykl jsem.

Jinak jsem chtěl napsat: Řeč je o offline. Nová letadla mi to v quick startu na mapě Kanálu nenabízí.
Upravil/a 310_cibule dne 07-08-2020 13:27
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Baron
310_cibule napsal:

P.S. Co ty plochy? Vy je vidíte?


To nie sú plochy. V priestor medzi hangarmi/stanmi je pristavacia dráha vyznačená. Takými tmavými bodmi.

Apropos - nedarí sa mi nahodiť Wellingtona. Nardze zapnuté, zmes zapnutá, vrtule naplno - ale motory sa pretočia a zastavia. Nejaký nápad?

Prekvapilo ma, že offline nie je možné prepnúť sa do strelca alebo bombometčíka. Online bez problémov.

P. S. Zaknihoval som si prvé dva zostrely v C. R. 42 - odsral to nejaký chudák v Gladiatorovi a optimista v Hurricane, čo začal s Falcom točiť horizontalu Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
: )

Jdu hledat body, tedy až v neděli. Ale možná nejsou pro slepejše dost viditelné.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
Jsem si zběžně prohlídl ty obrázky od magota a říkal jsem si, že nakonec to má přecijen hodně dobrou grafikuÚsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Paulus
Tak co chlapi! Na kterém serveru se sejdem? A kdy?Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
310_cibule
Až se zase naučím startovat, udržet letadlo v luftu, najít letiště a přistát ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
ÚsměvTo se můžem učit společně!
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
311_Vont
ad1 Cibule s tím příspěvkem je to v pohodě Šklebící se

ad2 Baron velouše jsem nakopnul po několika pokusech asi takto:

1. otevřel jsem přívod paliva
2. nastavil nízký úhel listů vrtule
3. plyn posunul asi do polohy 1/3
4. nastavit bohatou směs
5. zapnul magneta pro daný motor
6. napumpoval palivo asi 30 x a pak jsem dal start

Je fakt že to chytlo až na několikátý pokus a motory měly teplotu jen kolem 20°C v počátku, takže s několikerým opakováním se asi ohřejí a pak to chytá lépe.

ps: ještě to taky nemám úplně vychytané, tak že to není úplně 100% návod
Upravil/a 311_Vont dne 07-08-2020 17:36
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
magot
saldy napsal:

Jsem si zběžně prohlídl ty obrázky od magota a říkal jsem si, že nakonec to má přecijen hodně dobrou grafikuÚsměv

Kluci z TF bohužel zřejmě nepřišli na to jak v map builderu clodu umisťovat velké plochy textur. Např. 1x1 km nebo 10 x 10 km.
Takže sahara má jednolitou žluto oranžovou barvu bez detailu.
Nicméně clodu engine toto uměl, co si matně pamatuju ..
Otázka je proč to nevyužili. Mohlo to být moc pěkné ..
To co demonstroval starej Šturm s Gilf Kebir by clod dokázal v mnohém vyšším rozlišení ..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,803,506 návštěv