April 19 2024 00:35:17
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
RH_Turbo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
310_cibule
Dyť to říkám: čtrnáct dní, dva týdny maximálně.

Jaký zaměřovač má v CLoD teď Blenheim?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Specielně ty dvě verze welouše. To je hned Úsměv
 
310_cibule
No, mě právě zajímá, který zaměřovač už znám z Blenheima a která bude ve wellingtonu ten druhý, nový.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Kukuloo
Cakajuc na zlavu BOBp, je tato ponuka uplne topka pre mna. Iste cakam aj na zlavu Kocura a Srsna a ake lietadlovky ponuknu ale toto je fakt chutovka. Aj bez zlavy... Šklebící se

Tak si dalej cakam, ved aj tak momentalne nelietam Úsměv

Edit: Seafire, to je moja srdcovka. Ma to potencial aj na Sea Hurricana. Ale bohato, bohato staci aj ten Martlet. Kiez by bolo na co s tym Martletom svihnut na mori
Upravil/a Kukuloo dne 23-01-2020 21:50
Letka_13/Kukulo
 
Aces_Wild
Kukuloo napsal:

Cakajuc na zlavu BOBp, je tato ponuka uplne topka pre mna. Iste cakam aj na zlavu Kocura a Srsna a ake lietadlovky ponuknu ale toto je fakt chutovka. Aj bez zlavy... Šklebící se

Sleva (10%) na Tomcat byla nedávno, teď v aktuální slevové akci již není. Ale je ve slevě mj. Hornet. A v předprodeji také Supercarrier (třída Nimitz). Nebo by tě třeba mohl oslovit balíček F/A-18C + Supercarrier + Su-33.
 
Aces_Wild
Oblt Siegfried Schnell Bf 109F-2 of 9./JG 2 1941

Ft.Lt. Eric Lock Spitfire Vb of No 611 Squadron 1941.

i.imgur.com/UZKu8O3.jpg

i.imgur.com/RnW5BZl.jpg
 
Alan Grey
TFS 5.0 BF 109 E-7N - One of the outstanding new flyable aircraft coming to the much Anticipated follow up to IL-2 Cliffs of Dover.

imgur.com/SHWDDyI.jpg
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Alan Grey
TFS 5.0 Wellington Mk.Ic, "Little Joe" 458 Sqn RAAF, N. Africa 1942
The Wellington is one of most, and for some, the absolute most, eagerly awaited new flyable aircraft to the upcoming expansion to IL-2 Cliffs of Dover Blitz.
Screenshots by Larry.


imgur.com/EficX2C.jpg
imgur.com/xCGl3AE.jpg
imgur.com/Grwk1tW.jpg
imgur.com/vGrkDbZ.jpg

a další zde:
https://www.faceb...4418481376
 
http://www.alan-grey-page.cz/
311_Mart
No konečně pořádný bomber Úsměv
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Paulus
A s torpédy!Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
311_Vont
Konečně se zdá, že se po letech začne zase smysluplně létat. No už také bylo na čase... Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Alan Grey
Spitfire Mk VB HF High Altitude Fighter.
One of new flyable aircraft coming to TFS 5.0, the major expansion to IL-2 Cliffs of Dover Blitz, including the new North African Theatre.


imgur.com/uyT8g1E.jpg
 
http://www.alan-grey-page.cz/
magot
Ovšem k tomuhle spitu to chce minimálně AI Ju-86P/R
 
311_Mart
Diesel ale není v současné době politicky korektní Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
Ä kdy to bude? Myslíte že stihnou 14. výročí vydání Il-2 CloD?

PS: a trochu serioznější dotaz, když mám koupenou původní verzi CloD na steamu (ruská verze), tak blitz musím/nemusím kupovat a až vyjde ta TF5.0 tak to budu/nebudu muset kupovat? Díky...
Upravil/a Hot_Dog dne 29-01-2020 16:03
 
311_Mart
Mně se na Steamu objevil i Blitz. CloD jsem kupoval přes Steam.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Mira
Možná se pletu, ale TF5.0 by měla byt jakoby " nová " hra a (ne)vlastnictví CLODu Blitz by na ní nemělo mít vliv.
 
Matylda
Hmm, a aspoň tuší se přibližnost orientace předběžného zhrubadata lítatelného Wellouše? Cloda bych na polety s 311. zase naistaloval. Mrknutí
 
310_cibule
V únoru. Akorát se neví, kterého roku ; )

Už se taky těším, jak společně zalétneme nad Brémy.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
já bych chtěl víc teaserů, doufám že ještě nějaký vyjdou než bude release
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,504 návštěv