May 02 2024 01:10:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nová lítací sestava do 16 000 Kč s DPH (2013)
313_Nevo
Blizime sa Úsměv

Clone, chyba ti tam zdroj, inak dobre. S tym procakom to ma cosi do seba, treba mysliet aj na buducnost Úsměv
Tu aj so zdrojom:

GIGABYTE GA-H77M-D3H - Intel H77 1 853 Kč
Intel Core i5-3570 4 793 Kč
Evolve Zeppelin GOLD 8GB ( 2x4GB ) DDR3 1600 1 107 Kč
Seagate Barracuda 7200.14 - 500GB 1 298 Kč
Gainward GTX 660 2GB DDR54 758 Kč
CoolerMaster Elite 342 (RC-342-KKN1-GP) 777 Kč
Enermax NAXN ENP500AGT 500W 1 137 Kč
Poštovné 125 Kč

s DPH 15 848 Kč

Toto skladanie PC je lepsie ako hrat PC hry Šklebící se
 
310_Podrs
Nesložil byste mi taky někdo něco?
 
http://www.310raf.com
Hoper
až umřeš, tak ruce přes prsa, jó ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCLKowalsky
Děkuji za napsané PC,jestli můžu ještě něco jsem vyznavačem klasické velikosti základních desek tedy ATX a tomu odpovídajících skříní ,ale to snad nevadí když to chci větší???Jinak konečně odpovědi které jsem chtěl,moc vám děkuji a myslete dál,třeba tím pomůžete někomu dalšímu.Jsem rád že jsem zvolil správnou cestu.Ještě něco co nahradit Nvidii Ati trochu se bojím té sběrnice 192 přece jenom 256 je klasika.
 
606_Temp
Taky raději ATX. Už jen kvůi lepšímu přístupu při skládání. Komponenty na sebe nejsou tak nalepené, líp to chladí.
Té sběrnice se až tak neboj. Na jeden monitor do fullHD to stačí. Já bych bral spíš tu ATI, ale když jsou podle mnoha nepoužitelné, tak se holt nedá nic dělat Šklebící se
 
http://no606.ic.cz/
Rumcajs
Šířka sběrnice je jen jeden parametr celé architektury. Tebe zajímá FPS ve hře. Zbylých asi 10000 věcí ne.
 
magot
1stCLKowalsky napsal:

Děkuji za napsané PC,jestli můžu ještě něco jsem vyznavačem klasické velikosti základních desek tedy ATX a tomu odpovídajících skříní ,ale to snad nevadí když to chci větší???Jinak konečně odpovědi které jsem chtěl,moc vám děkuji a myslete dál,třeba tím pomůžete někomu dalšímu.Jsem rád že jsem zvolil správnou cestu.Ještě něco co nahradit Nvidii Ati trochu se bojím té sběrnice 192 přece jenom 256 je klasika.

však kup 256bit, co ti brání ..

jestli chceš šetřit tak tuhle 256bit (4252,-, za velice příznivou cenu solidní výkon)
http://www.alza.c...391785.htm

pokud chceš trochu hýřit tak už něco vyšší řady tj 660Ti tak ty jsou jen 192bit ...
 
clone9cz
313_Nevo napsal:

Blizime sa Úsměv

Clone, chyba ti tam zdroj, inak dobre.

Dík za upozornění, se zdrojema jsem v košíku šachoval, až vypadl úplně, protože jsem předpokládal křečka v kole připojeného na dynamo. Křeček ale není spolehlivý, takže ten zdroj asi nevypadne.
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
U 256 a 190 sběrníce se zjistí teoretická přenosová rychlost až po vynásobení MHz. Když bude mít 190bit 6000MHz a 256 4000MHz, tak je nepatrně rychlejší 190.
Zároveň by měla mít 190 menší spotřebu, protože míň obvodů. Holt když nebyly dostatečný výkony v MHz, tak to nVidia řešila širší sběrnicí.
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
clone9cz napsal:

U 256 a 190 sběrníce se zjistí teoretická přenosová rychlost až po vynásobení MHz. Když bude mít 190bit 6000MHz a 256 4000MHz, tak je nepatrně rychlejší 190.
Zároveň by měla mít 190 menší spotřebu, protože míň obvodů. Holt když nebyly dostatečný výkony v MHz, tak to nVidia řešila širší sběrnicí.

Je to tak ... je to jenom o hruškách a jabkách ...
 
LesniHU
clone9cz napsal:

U 256 a 190 sběrníce se zjistí teoretická přenosová rychlost až po vynásobení MHz. Když bude mít 190bit 6000MHz a 256 4000MHz, tak je nepatrně rychlejší 190.
Zároveň by měla mít 190 menší spotřebu, protože míň obvodů. Holt když nebyly dostatečný výkony v MHz, tak to nVidia řešila širší sběrnicí.
Spotreba bude naopak, ta roste rychleji se zvysovanim frekvence nez se zvetsovanim cipu. Tranzistor ma nejakou konstantni dobu, za kterou se stihne preklopit (a behem ktere nejvic zere), ta se s vyssi frekvenci nezkrati, jen nastava casteji. Navic si vyssi frekvence vynuti vetsi napeti, a to hodne zvysuje spotrebu tranzistoru i uniky proudu skrz izolant. Plus par dalsich vlivu.

Nicmene to hlavni je, ze sirku sbernice, frekvenci nebo pocet tranzistoru nikdo nehraje. Je uplne jedno, co je vevnitr, dulezite je, co to dela.
 
Rumcajs
LesniHU napsal:
Je uplne jedno, co je vevnitr, dulezite je, co to dela.

Prosím, tuto vyvěste na nástěnku a nechte to hned na první stránce.
 
313_Nevo
Ze ma to nenapadlo skor, a co tak toto!?:

Lenovo IdeaCentre C440
All In One PC - 21.5" 1920x1080 LED, Intel Core i3 3220 Ivy Bridge, RAM 4GB DDR3, NVIDIA GeForce 615 2GB, HDD 1TB 7200 otáček
Cena s DPH 16 999,-

Nie je to (tak trochu) genialny napad? A je vyrieseny problem ATX vs mATX Šklebící se

Viem viem, sakra, je to cez limit Mrknutí
 
606_Temp
A nechtěl na tom hrát simulátory? Na to potřebuje grafickou kartu, která má nějaký výkon a 4GB paměti je taky docela o ničem. A ten i3 ani nepřetaktuje.
 
http://no606.ic.cz/
313_Nevo
Jasne, to bol taky ulet. Chce to este nejaky cas, aby to za tu cenu splnalo tieto poziadavky.
Ale uz nebude trvat dlho dufam a budeme kupovat len taketo PC. A potom zbohom ostavajte 'krabicky' pod stolom Úsměv

Inak, co sa tyka tych mATX, vobec bych sa toho nebal. Pokial napriklad clovek zoberie skrinku ako je napr ta CoolerMaster Elite 342, tak sa nemusi bat o chladenie. Predsa len CoolerMaster toho o chladeni asi bude vediet celkom dost Mrknutí Za dalsie, mATX zabera menej miesta a je lahsie prenosna (pokial sa clovek casto stahuje).
Ale ako sa hovori, proti gustu ziaden...
 
606_Temp
Já radějki konfort full ATX, kdy nemám problém přišroubovat desku k bedně, kdy se moje neohrabané ruce nemusí štvát se zapojením pin konektorů od bedny, kdy bez problémů připojím a odpojím disk a hlavně!! si porovnám kabely od všeho možného, aby mi nikde nešli přes větráky, kolem chladiče CPU je mraky místa a i paměti nejsou pod kabeláží od napájení desky.
 
http://no606.ic.cz/
313_Nevo
Kowalsky, bude super ak nam tu na zaver postnes tu zostavu komponentov pre ktore si sa nakoniec rozhodol (ak si sa teda uz rozhodol), d Mrknutí
 
1stCL_Novotny
Kowal má jasno,ale vzhledem k pozdějšímu nákupu se může lecos ještě změnit. Samotnou sestavu mi nezděloval. Mrknutí
Ale věřím že se nakonec svěří.Úsměv
 
311_Tank
606_Tempik napsal:

Já radějki konfort full ATX, kdy nemám problém přišroubovat desku k bedně, kdy se moje neohrabané ruce nemusí štvát se zapojením pin konektorů od bedny, kdy bez problémů připojím a odpojím disk a hlavně!! si porovnám kabely od všeho možného, aby mi nikde nešli přes větráky, kolem chladiče CPU je mraky místa a i paměti nejsou pod kabeláží od napájení desky.


Jelikoz jsem nedavno presel z ATX na mATX tak muzu prohlasit ze konektorovy layout na tehle dvou formatech je defakto identicky krom tedy spodku desky kde jsou nejaky USB a piny pro veci do case.
Nekteri vyrobci to chytre resi tak ze vsechny casove kabely se nejdrive nacvakaji do mezikonektoru a ten se pak pripichne na desku.
 
1stCLKowalsky
Tak jsem zase tady a trochu do toho dloubnu.Bohužel nové PC ještě nemám protože finance na něj určené pohltila oprava auta,nicméně stále mám v plánu ho koupit.Při sledování cen komponentů jsem ale zjistil žě desky i procesory jsou o pár stovek dražší než v lednu.To je nepříjemné neboť to nabourává můj rozpočet,cenově dostupná i5 je nyní 3470 místo 3570 a možná budu muset trochu slevit na grafice.Koupit Ati místo Nvidia,proto zde znovu vyvstává otázka proč nejít do procesoru od AMD.Článků jsem přečetl dost ale pořád mi to není úplně jasné jak je to s tím výkonem proti Intelu.Mohl by někdo jednoduše a srozumitelně popsat co se vlastně v těch procesorech děje.Počítač mám jenom na hry nic jiného na něm nedělám.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,435 návštěv