May 02 2024 10:41:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Storm of War (Cliffs of Dover) - REDS
Hoper
ad volací znaky - dobrá poznámka :)
já si stále držím svoje Q (17)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Volací znaky zůstávají. Jediný nový je Nechy, může si vybrat mezi I a ničím jiným (protože O právě obsadil Nevo). Všechny ostatní už jsou obsazené.


A ZVP_Alex
B von Paulus
C 310_cibule
D datelko
E Ucho zatím nepříhlášen
F Fiks
G Alan Grey zatím nepřihlášen
H Permon
I Nechy
J Jara4
K falkon
L 310_Lark
M Valec
N 313_Nuker
O 313_Nevo
P WT_Pedropan
Q Hoper
R Robo
S SepiaX
T Pirát
U Cassius Chaerea
V 310_Pip
W 310_AMP zatím nepřihlášen
X Jano
Y magot
Z LangMaster
Upravil/a 310_cibule dne 17-02-2013 12:41
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_Nevo
310_cibule napsal:[/url]

Chystá se nový způsob organizace kampaně (až skončí tato, kterou nyní létáme, což bude za nedlouho).

popis


Předběžné informace a diskuse o nich jsou v tomto vlákně http://sowc.forum...-soon#1585


Znie to paradne! Nejak tak som si vzdy predstavoval online kampan:

Dve strany, konecny pocet zdrojov (lietadiel, letisk, tovarni) a cielom je pripravit supera o zdroje - prieskumom, obranou, utokom.
Jednoduche a zaroven komplexne. Mrknutí

Je to tak lakave, ze sa nemozem neprihlasit (aj ked osobne ten vikend je pre mna dost na hrane. Ale urobim vse preto, abych si ten jeden vikendovy vecer dokazal vyhradit).

Cibule, prosim ta, poznac si ma. Regnem sa aj na fore. Volaci znak O, alebo mozem nejaky zdielat Úsměv
 
magot
S čím se bude létat u 310.? Zase Hurriky 100oct?

A letiště bude už předem určený pro celou kampaň?
 
310_cibule
magot napsal:

S čím se bude létat u 310.? Zase Hurriky 100oct?

A letiště bude už předem určený pro celou kampaň?


Magote, nevím o nic víc, než co je napsáno zde http://sowc.forum...-soon#1627

Oproti tomu, kdy jsem sem dával tento odkaz, je tam v podstatě jediná nová informace: nábor perutí by měl začít tento týden. Budu to sledovat.

S čím budeme létat je teď těžko říct. Není znám planeset. Ano, předpokládám, že budeme mít "svoje" letiště, minimálně na několik misí za sebou.

Nevo, jsi vítám. Tak se zaregistruj.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Permon
Hele,já bych taky lítal a budu hodný a poslouchat.
 
DarkTatka
Ja bych lital az bych brecel, ale soboty a nedele nejdou Smutný
 
310_cibule
Tak se přihlaš, permone. Viz návod.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
darktatka napsal:

Ja bych lital az bych brecel, ale soboty a nedele nejdou Smutný

takže se opět lítá "omezeně" ?
(ono na druhou stranu lepší, viz co se dělalo na cw...)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Jara4
darktatka napsal:

Ja bych lital az bych brecel, ale soboty a nedele nejdou Smutný


JJ, mám podobný problém, ale snad se někdy "urvu" Zamračený.
 
DarkTatka
Hoper napsal:

darktatka napsal:

Ja bych lital az bych brecel, ale soboty a nedele nejdou Smutný

takže se opět lítá "omezeně" ?
(ono na druhou stranu lepší, viz co se dělalo na cw...)


v tydnu litam jak to jde, ale jak prijedu v patek domu, pritelkyne ma prioritu. Vsak se stav na holubi, radi te uvidime - treba ted v utery v 20:30[\shamelessselfpromotion]
 
TonyG
Taky jsem se regnul.

No.310_TonyG

Kdyz bude misto,tak bych se pridal.Aspon jako cil Úsměv
 
magot
@Cibule

dej ty volací znaky do prvního příspěvku pro přehlednost Úsměv
 
310_cibule
Vážení, je to tady!

Létá se každou neděli od 20.00 středoevropského času. Kromě hurricanů a spitfirů můžeme sedlat i blenheimy (takže kdo chce létat jako bombardér, hlašte se).

Zkusím to celé ještě teď přeložit, je tam toho dost zajímavého.

http://sowc.forum...paign#1633
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Mise budou létány v neděli od 20 hodin středoevropského času

Parametry
- Oblast = AN17 to BI14
- Cíle = zničení všech nepřátelských základen, nebo klesne-li jedné straně počet bodů pod 40
- Zničené cíle se nenahrazují. Ztráty mohou být doplňovány, ale jen na úroveň počátečního stavu.


Zdroje
Na začátku –

RED =
50 Blenheims
60 Hurricanes (100 octane) + 40 Spitfires (100 octane/Mk II)
5 Chain Home sites neboli radarových stanic včasného varování

BLUE =
30 Ju88s/He111 + 10 Bf 110 C-7 + 10 Ju87 Stuka
40 Bf 109 E1 + 40 E4 + 10 E3 + 10 Bf110 C4
10 “organic” radarových zařízení

Obě strany =
5 základen
2 továrny
2 konvoje (deset lodí každý)
70 kusů těžkého flaku a 30 lehkého

Bodové ohodnocení –
Základní = 10
Konvoj = 100
Letiště = 250
Továrna = 500
Flak = 2 těžký/4 lehký
Chain Home Site = 25

Odměny –
Lodě = 25 za každou, která dopluje do přístavu
Továrny = 50 za každou během jedné mise


Pravidla

Každá mise bude mít časový limit 2 hodiny

-
Poletí se v oblasti vymezené AN27 až BI14. Jakékoliv úmyslné opuštění této oblasti je zakázáno. Bude-li zjištěno, že někdo podvádí, bude zabanován na zbytek kampaně a jeho strana automaticky přijde o pět strojů stejného typu, na němž dotyčný pravidla porušil


-
Každý umístěný objekt je na svém pevném místě, dokud není zničen či rozebrán. Rozebrání neznamená odečet bodů, ale umožňuje přesunutí objektu (flaku/továrny/letiště) za cenu určitého počtu bodů na jiné místo.
-
Základny a továrny jsou zničitelné, ale pokud nejsou zničeny úplně během jedné mise, mohou být do další opraveny.

-
Všichni účastníci se musí narodit do 10 minut po zahájení mise. Nemusí ale nutně v tomto čase odstartovat.
-
Všechna letadla, kterým se do ukončení mise nepodaří přistát na přátelském území, jsou považována za ztracená a nelze s nimi počítat pro další misi. Je třeba vždy oznámit, že hráč X přistál či se vrátil na základnu. Velitelé perutí jsou zodpovědní za chování celé perutě. Jakýkoliv pokus o podvod (když někdo přistane na nepřátelském území a nahlásí to jako přistání na území přátelském) bude sankcionován podobně jako úmyslné opuštění oblasti mise.

-
Žádné znovunarození není povoleno. Každý má jen jeden život. Jedinými výjimkami jsou nehody před vzletem. Jakékoliv třeba i technické závady, CTD a podobně, které se objeví po vzletu, už nejsou důvodem ke znovunarození.

-
Při kampani se používají jen historické kamufláže a označení. Pokud Vámi používané skiny nemají marking, musí být tento zapnut na vašem letadle ve hře.

-
Body pro doplnění záloh nemohou být použity k navýšení položek tak, že by překročily původní stavy. Body pro doplnění záloh mohou příslušní velitelé střádat či použít dle vlastního uvážení. Jakékoliv změny (nebo výměny?) proběhnou bezprostředně poté, co mise skončí, bude vyhodnocena a zanesena do statistik

-
Oba týmy budou plně znát jen své vlastní počty a zařízení. Ničení letiště, radarového stanoviště či továrny se oznámí bezprostředně zobrazením příslušné informace na obrazovce. Bude záležet na zpravodajcích každého týmu, aby sledovali poškození cílů. Identifikační snímky objektů budou předem zveřejněny na obou stranách, takže průzkumnými lety bude možné zjistit míru jejich poškození (objekty budou mít identickou podobu). Snímky poškozených objektů jsou pořadateli kampaně vítány.

-
Červení budou mít radarový systém s defaultním čtyřminutovým zpožděním a pět radarových stanic. Zničením každé jedné stanice se zpoždění hlášení radaru prodlouží o minutu.

-
Každý tým začíná se dvěma konvoji každým o deseti lodích. Tým si může „povolat“ konvoj během jakékoliv mise, přičemž poté bude deset lodí umístěno ve čtverci o ploše 10 km čtverečních čtyřicet kilometrů od pobřeží. Každá loď, která dosáhne pobřeží, přinese svému týmu 25 bodů. Jakmile je konvoj vypraven, zůstává týmu k dispozici již jen jeden. Pokud si nechá poslat oba, může zažádat o vyslání dalšího za cenu 100 bodů.

Velitelé, hlašte perutě.

Kolik pilotů, jmenovitý seznam, u každého typ, na kterém může/chce létat


Ne ze všeho jsem úplně moudrý, třeba mi není jasné to doplňování záloh, ale to se vypiluje. Vypadá to famózně.

Napište, na čem jste schopni/chcete létat. Myslím, že i bombři budou vítáni. Co se týče stíhačů, zůstal bych u hurríků.
Upravil/a 310_cibule dne 12-02-2013 09:26
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
313_Nevo
Myslim, ze princip tych bodov na doplnenie zaloh je taky, ze kazdy objek ma na zaciatku svoju hodnotu. Tj. na zaciatku ma kazda strana urcity kapital (suma hodnot vsetkych objektov).

Za stratu daneho objektu sa 'plati' hodnotou daneho objektu.

'Zarabat' sa da vyziadanim zasobovacieho konvoja, alebo obranou tovarne a jej prezitim do konca misie.

Pokial teda jedna strana zarobi, ci uz na lodiach alebo tovarnach, moze po skonceni misie tieto body pouzit na 'nakupenie' stratenych objektov, ale len do vysky povodnych stavovov. Tj. neda sa prikupit letisko naviac, alebo tovaren naviac, alebo lietadla nad povodny pocet. Letiska a tovarne sa daju len presuvat.

Tzn. ze pokial jedna strana pocas jednej misie zarobi na zasobovacich konvojoch a tovarnach a nestrati ani jeden objek, moze tento zarobeny kapital len uschovat na horise casy. Nemoze investovat do objektov bo by prekrocila povodny stav.

Velitelia oboch stran sa strategicky vyburia si myslim. Mrknutí
 
Hoper
Cibule, díky (a doufám že i za spousty dalších) za překlad

A pak prosba - napiš anglánům, že jsem poměrně bloudivý typ a tudíž čtverec AN27 až BI14 pro mne může býti malým... ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Ano, to zní pravděpodobně, Nevo, díky.

Hopře, jsem s dětma na horách, nemám tu možnost mrknnout na mapu. Jak velká je ta oblast, je s tím nějaký problém?

Jinak prosím, pište sem, co můžete/chcete sedlat. V pořadí, čemu dáváte přednost.

Ten jmenný seznam s tímto údajem bych tam měl dát tento týden. Budu ty stroje dopisovat do prvního příspěvku v tomto vlákně.
Upravil/a 310_cibule dne 12-02-2013 09:42
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
Hurri (v nouzi Spit)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
TozziFan
Omlouvám se Cibule a ostatní, ale letková čest mi velí podržet tu naši sebranku a proto jsem se rozhodl dezertovat k té jediné správné a spravedlivé straně Vyděšený . Tímto tedy uvolňuji písmenu U a doufám, že v rámci udržení přátelství mezi námi se necháte aspoň první tři mise ode mne sestřelit Šklebící se.
Upravil/a TozziFan dne 12-02-2013 10:47
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,109 návštěv