March 28 2024 12:36:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Mody v CoD
Alin
Hm, zmodovaného starého ila jsem si nedávno po roce nainstalil a vypadalo to pro mě tak, že budu muset na týdenní školení, kde je jaká mapa, co v kterém modu zapnout a nezapnout, které letadla se mi v tom kterém modu objeví a které ne atd. Mody, jo dobře, ale nějak kulantně, aby se z hry nestal zase nepřehledný guláš. A letadla typu halifax s dvouma kabinama z mosqita a naroubovanou přídí s kdovíčeho co najdete pod nápisem lancaster mk lll, to mě fakt s...e. 3d model není zas takový problém (alespoň pro mne) tak proč takové paskvily.
Už vidím spitfira devítku z 3d modelu dvojky, jak mu prosvítají polygony malého chladiče pod křídlem,
s naroubovanýma kanónama a s neskutečně dvojkovsky krátkým čumákem...Vyděšený

Nemám tolik času, prostě chci zapnout, připojit se a hrát... to je vše. Celá ta omáčka okolo je zbytečný žrout času. Složitých řešení si užiju v životě dost.Pff
Upravil/a Alin dne 19-12-2012 15:14
 
veikso
Hledej HSFX 6.Mrknutí
 
SepiaX
Dnes jsem jen tak kliknul na ATAG 2 který je momentálně private, a myslím že se něco chystá páč mi to vyhodilo červenou hlášku že nesouhlasí verze.

[img]http://img690.imageshack.us/img690/9366/beznzvu1fg.png[/img] is not a valid Image.

Uploaded with ImageShack.us
 
310_Pip
jo to už je delší dobu Mrknutí těším se Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Bierglass
Modování je neštěstí.Už jen když si vzpomenu vždy na ten postup "stáhni to,nakopíruj to tam,smaž tohle,přepiš koncovku,třikrát obejdi dům,nakrm psa a pak se modli aby to fungovalo."Šklebící se Na druhou stranu je pravda že tento nextgen simulátor už asi nikdo jiný než modeři dopředu neposune.
 
310_Pip
mozek [img]http://imageshack.us/a/img69/5369/devilish.gif[/img] is not a valid Image.
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Novotny
Bierglass napsal:

Modování je neštěstí.Už jen když si vzpomenu vždy na ten postup "stáhni to,nakopíruj to tam,smaž tohle,přepiš koncovku,třikrát obejdi dům,nakrm psa a pak se modli aby to fungovalo."Šklebící se Na druhou stranu je pravda že tento nextgen simulátor už asi nikdo jiný než modeři dopředu neposune.


No tázka zní, dodá to tomuhle nedodělku něco do plusu a nebo to zničí to jediné co CloD má?? Rozdělí to těch pár nadšenců a pár tolerantních uživatelů na 168000 skupinek s jinou verzí a tím to už úplně pohřbí? Zamračený

Já si také víc stojím za tím že MOD je zlo! A pokud je to veřejnou možností jako u starého IL tak hotové peklo! Mrknutí
 
WT_Horrido
Jak rozdělíš osmdesát lidí? To už snad ani nejde Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
X Novotny napsal:

Bierglass napsal:

Modování je neštěstí.Už jen když si vzpomenu vždy na ten postup "stáhni to,nakopíruj to tam,smaž tohle,přepiš koncovku,třikrát obejdi dům,nakrm psa a pak se modli aby to fungovalo.":D Na druhou stranu je pravda že tento nextgen simulátor už asi nikdo jiný než modeři dopředu neposune.


No tázka zní, dodá to tomuhle nedodělku něco do plusu a nebo to zničí to jediné co CloD má?? Rozdělí to těch pár nadšenců a pár tolerantních uživatelů na 168000 skupinek s jinou verzí a tím to už úplně pohřbí? :|

Já si také víc stojím za tím že MOD je zlo! A pokud je to veřejnou možností jako u starého IL tak hotové peklo! ;)


to bys pak ten nedodělek "musel" přestat lítat a to by tě mrzelo, viď ? ;)

ed:citace, Horri mi tam vlez :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Novotny
Upřímě? Ano, ale taky musím podotknout PROZATÍM. Na Starého ILa se můžu vy.... a nic jiného krom Zmetka není. A dohadovat se o blbostech jak to je či není nebudu. Vše už bylo řečeno.
Snad už se dočkáme nějaké novinky. Mrknutí
 
1stCL_Novotny
WT_Horrido napsal:

Jak rozdělíš osmdesát lidí? To už snad ani nejde Úsměv


No jeden raději namodralé hoodně viditelné stopovka a nmohem delší a žlutější plameny od výfuku.
Druhý zas ty původní,ale mnohem větší odlesky na slunci.
A třeba třetí zas mnohem reálnější zvuk a efekty výbuchů a létajísích trosek. a hned máš možnost rozdělit 80 lidí na mnohem menší partičky! Šklebící se
 
falkon
X Novotny napsal:
Já si také víc stojím za tím že MOD je zlo! A pokud je to veřejnou možností jako u starého IL tak hotové peklo! Mrknutí


Nastastie to NIE JE verejnou moznostou -- ma to pod palcom skupina ludi pod oznacenim Team Fusion (TM), co je vlasne obdoba Team Daidalos pre stareho Sturma. Jediny rozdiel je v tom, ze DT ma k dispozicii zdrojaky (a teda vyvijaju "oficialne" ), kdezto TF zdrojaky nema a vsetko si musi zistit reverznym inzinierstvom (bohuzial) (preto sa oznacuju "moderi" ).
 
1stCL_Novotny
No jo no Falkone, ale bohužel. Takže to znamená že to musí nějak zlomit a tím pádem je to zas na cestě "hrabe se vtom kdo může".
Pokud je to jinak tak OK. Úsměv
 
310_Pip
bez modu by byl il-2 mrtvy, v podstate zivotnost kazdy hry by sla hodne dolu...
a pro CLOD je to spis jedina moznost, jak to aspon nejak zachranit Mrknutí
to ze nekdo neumi nainstalovat mod neni chyba hry ani moderu Pff
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
1stCL_Novotny
Pipe to že nainstaluješ na nefugující systém nový grafický/zvukový efekt a přidáš pár věcí se změní co? Teda pokud nemáš přístup aspoň jako DT??
To že ty umíš nainstalovat mod do čehokoli nám CloD nepředělá od základu.Vyděšený
 
310_cibule
To je řeč jak rozprávka, říkávala moje babička...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
310_Pip napsal:

bez modu by byl il-2 mrtvy, v podstate zivotnost kazdy hry by sla hodne dolu...
a pro CLOD je to spis jedina moznost, jak to aspon nejak zachranit Mrknutí
to ze nekdo neumi nainstalovat mod neni chyba hry ani moderu Pff


Já mám dojem, že ty máš pochybnosti o modování elektrických zápalek bomb a kondenzačních stop bo co. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_Pip
omg, kdo by lital dneska stryho ILA bez DT a aktualne HSFX modu? asi tak 1/4 lidi co ted, kdo by jeste hral ARMU bez modu (napr ACE, ci DAYZ), Stalkera bych uz davno odinstaloval, to samy Skyrim a mohl bych pokracovat do nekonecna...
a CLOD? je to zmetek nedodelanej, omodovanim se opravdu nic nezkazi, bud mu to prospeje nebo ho to definitivne pohrbi
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
310_cibule
PiPe, ty nenapravitelný optimisto, vždyť o to přeci vůbec nejde... Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
falkon
X Novotny napsal:

Pokud je to jinak tak OK. Úsměv

Nastastie to je inak, ver mi Mrknutí
Aspon aktualne je buducnost velmi optimisticka! Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,263 návštěv