April 19 2024 09:32:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Mody v CoD
310_cibule
Na fóru ATAG se už rozjíždí debata o modování iniciovaná samotnými lidmi z ATAG (což dává jistou naději na úspěch, tihle hoši udělali už kolem CoD spousta práce).

Pro začátek je již hotová dorbná utilitka, která dodává hákové kříže na všechna neměcká éra ve hře.

Více o dalších plánech a link na stažení "hakenkreuz enabler" zde http://theairtact...#post24280
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
A hele, ono je toho víc. Podle všeho i prolomili část kódu a už se moduje http://forum.1cpu...hp?t=36491

YouTube Video



"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
Super Mrknutí Tie mraky a nove textury vyzeraju velmi slubne. Dufam, ze to dotiahnu do konca - kazdopadne im drzim palec Úsměv

(Len dufam ze G50ka s FM zo Su26 bolo iba pre toto video Šklebící se )
Hals - und Beinbruch!
 
magot
to není žádná novinka Cibule, utlility na dekódování zapakovaných souborů byly už před rokem k mání,
dokonce s v CODu létalo s Ki-98 ...
Modování je možné ale tak komplikované že to nejednoho omrzí ... jen samotné modely mají tak komplexní strukturu že je importovat a rozchodit dá dost práce ...

ale nepodléhejte iluzi že tam budou lidi cpát nové modely jak na běžícím páse jak je to známo na SAS apod ... myslím že tady se nic takového konat nebude, schopnosti průměrného "moddera" na to nestačí ...

Ki-98 mod v COD
blog-imgs-42-origin.fc2.com/d/a/m/damawo/20110411_5.jpg
blog-imgs-42-origin.fc2.com/d/a/m/damawo/20110411_4.jpg
blog-imgs-42-origin.fc2.com/d/a/m/damawo/20110411_1.jpg
Upravil/a magot dne 15-12-2012 21:18
 
310_cibule
Magote, pevně doufám, že " lidi cpát nové modely jak na běžícím páse" nebudou (i když kdyby někdo dokázal zlétatelnit wimpiho třeba v nadcházejících 12 měsících, úplně by mi to stačilo. Když ne, tak taky ;-)

O modování a programování nevím lautr nic, takže je to z mé strany jen v rovině jakýchsi zidealizovaných představ. Zase jsem ale poměrně skromný hoch, takže takový "hakenkreuz enabler" už u mne vyvolává extatické stavy (a pokud by někdo třeba náhodou zprovoznil zpětné zrcátko, mohlo by to poměrně vážně ohrozit moji duševní rovnováhu).

Když už jsi tady: problém asi bude, že CoD chodí přes Steam, ne? To může modování dost komplikovat, mimo jiné? Musím říct, že by mě třeba vůbec nevadilo, kdyby šlo nějak zařídit, aby si to modování ošetřovaly jednotlivé servery a pouštěly do hry jen lidi, kteří nebudou mody zneužívat (třeba tím, že budou zaheslované).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
cyberolas
A co tvorba map? Je taky o tolik složitější?
 
magot
310_cibule napsal:
Magote, pevně doufám, že " lidi cpát nové modely jak na běžícím páse" nebudou (i když kdyby někdo dokázal zlétatelnit wimpiho třeba v nadcházejících 12 měsících, úplně by mi to stačilo. Když ne, tak taky ;-)

O modování a programování nevím lautr nic, takže je to z mé strany jen v rovině jakýchsi zidealizovaných představ. Zase jsem ale poměrně skromný hoch, takže takový "hakenkreuz enabler" už u mne vyvolává extatické stavy (a pokud by někdo třeba náhodou zprovoznil zpětné zrcátko, mohlo by to poměrně vážně ohrozit moji duševní rovnováhu).

Když už jsi tady: problém asi bude, že CoD chodí přes Steam, ne? To může modování dost komplikovat, mimo jiné? Musím říct, že by mě třeba vůbec nevadilo, kdyby šlo nějak zařídit, aby si to modování ošetřovaly jednotlivé servery a pouštěly do hry jen lidi, kteří nebudou mody zneužívat (třeba tím, že budou zaheslované).


No steam se dá obejít, prostě by modované verze běželi na separátních severech mimo steam.
Ano hakenkreuz enabler je fajne, to je základ Šklebící se

"Zlétatelnit" nějaké letadlo bude vůbec ta nějtěžší věc, tak abych všechny věci v kokpitu chodily tak jak mají, CLOD kokpity jsou vůbec kapitola sama pro sebe. Mě by se osobně líbil Welouš, ale radši ho uvidím ve starým Ilovi kvůli širší podpoře map a celkově scénářů ...

Ale určitě časem vyjdou nějaké zajímavé mody ... např. defakto by šlo zprovoznit Boforsy
 
magot
cyberolas napsal:
A co tvorba map? Je taky o tolik složitější?


To je hodně podobné Ilovi, tam bohužel ale nejsou dostupné utility prozatím pro editaci map ...
 
TozziFan
No je to hezký, ale kde stáhnu ty hákoše. Když kliknu na odkaz, tak mě uctivě pošlou do zadínky, že nemám právo stahovat Naštvaný.
 
Baron
Klikol som na odkaz a bez akychkolvek problemov som mohol stahovat. Skus iny prehliadac.

EDIT: Mozno musis byt na tom ich fore prihlaseny, aby ti to stahovalo.
Upravil/a Baron dne 16-12-2012 00:13
Hals - und Beinbruch!
 
TozziFan
TozziFan, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
1.Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
2.If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.


Registrován jsem.
 
Baron
Divne, velmi divne. Pretoze to ale nepusti iba teba (z tych ludi co poznam) asi by si mal napisat adminov. Skusim sem dat ten link na stiahnutie, mozno to pojde odtialto:

http://www.theair...arkings.7z
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Novotny
Super, takže cesta dvěstě možných verzí je na dohled. Paráda tak to jsem potřeboval vědět.Smutný
Snad to bude k plusu aspoň v něčem.
 
313_OTU_oblak
nojo....modování je pohřeb :-(

souhlasím s cibulí, že by velouš stačil. Nemyslím, že zpřístupnění by bylo ku prospěchu....vždy se najde někdo, kdo svůj model záměrně nebo nezáměrně pokřiví.

Ať modují šturma, tam je v tom tradice.Mrknutí
 
310_cibule
Novi, myslíš že modování ila byl jeho pohřeb?

Začínáš trochu opitzovatět, řekl bych Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
313_OTU_oblak napsal:
nojo....modování je pohřeb :-(


Modovanie zachranilo Sturmovi zivot a len vdaka modom sa lieta doteraz.
Hals - und Beinbruch!
 
TozziFan
Baron napsal:
Divne, velmi divne. Pretoze to ale nepusti iba teba (z tych ludi co poznam) asi by si mal napisat adminov. Skusim sem dat ten link na stiahnutie, mozno to pojde odtialto:

http://www.theair...arkings.7z


Díky, ztaženo Mrknutí
 
1stCL_Novotny
310_cibule napsal:
Novi, myslíš že modování ila byl jeho pohřeb?

Začínáš trochu opitzovatět, řekl bych Mrknutí


No do doby než se našlo několik Bohů a každý měl tu svou pravdu mi to nikterak nevadilo.
A tady to po čase bude to samé.

Nechci být ošklivák,ale všichni jsme z opice a to včetně tebe. Mrknutí
 
310_cibule
Pokud bude jeden server CoD na původní verzi, další třeba na obdobě SAS, třetí na HSFX, jiné na něčem jiném a já si budu moci vybrat, bude to skvělé. Jako v případě ila, který žije jen díky modům už mnoho let.

Já z opitze nepocházím, říkal to onehdá Klausův poradce. A tomu já věřím, každé slovo. Také ví, co bylo, je bude po čase Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,710 návštěv