April 19 2024 03:07:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Angry Hedghog aneb celosvětová akce CoD
310_cibule
Vážení,

dneska mi poslal Stealth_Eagle na fóru ATAG tuto PM:

Stealth_Eagle wrote:

I'm going to do an update on 1C and add a flight registration so we can start organizing in groups and I think I have a decent plan to beat the Russians so please try to get an exact number for me.


Jedná se o dlouho domlouvanou akci, při níž se na ATAG bude simulovat několik střetnutí Bitvy o Británii, přičemž v letadlech budou virtuální piloti z celého světa (Evropané, Američané, Kanaďané atd. za červené a Rusové ze sukhoi.ru za modré, celkem sto lidí).

Stealth_Eagle organizuje červenou stranu (nahlášeno už má asi pětadvacet lidí, včetně většiny s prefixem ATAG).

Poletí se v sobotu 22. prosince někdy kolem poledne našeho času (večer ruského, tedy jeho evroské části, ráno amerického).

Zatím jsme přihlášeni čtyři Válec, von Paulus, SepiaX a já.

Nenechávejte nás v tom samotné pls Úsměv Na SoW jsme schopni postavit několik rojů (třeba i dvanáct lidí). Neříkám, že to tady musí být také tak maximalistické, ale aspoň někdo.

Stealth_Eagle po mně chce počty, aby mohl plánovat, oslovovat další peruťe s nabídkami a tak. Hlaste se ZDE, v tomto vlákně. Dobrovolně, nebo to dám rozkazem Úsměv


Dosavadní přihlášení:

Valec
310_cibule
von Paulus
SepiaX
TozziFan
X Novotny
ZVP_flanker_cz
ZVP_Alex
Upravil/a 310_cibule dne 06-12-2012 09:14
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
A kua co nějaké odkazy a podobné angažovací info!? Úsměv

A otázečka. Jak to vidíš když víme že to 100 lidí nedá!?
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 05-12-2012 14:35
 
310_cibule
Novotňas, dával jsem sem vše dostupné již dříve http://www.vwings...owstart=60, ale ono je to stejně jedno.

Tu akci domlouvají mezi sebou lidé ze sukhoi.ru a 1C resp. ATAG. Ti oslovují zástupce letek, o nichž vědí, že CoD létají (takže ve veřejném prostoru toho moc nenajdeš).

Sice nejsem zástupce ničeho (často nejsem schopen zastoupit ani sám sebe), ale kvůli nedostatku dostatečně asertivních lidí lidí jsem se do toho nasral (slovní hříčka, všimni si Mrknutí).

Proč myslíš, nebude dost lidí? Rusů je jak psů a jdou do toho. Stealth Eagle hlásí další a další perutě i jednotlivce z Evropy a USA, myslím, že to dá dohromady (s námi i bez nás, ale byla by to škoda, řekl bych).
Upravil/a 310_cibule dne 05-12-2012 15:02
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
Cibulko sorry já ti to moc pomotal. Víme že to pro 100 lidí není reálná akce když se to vždy kolem 90lidiček sere a sere,padá server,padá připojení. Toť otázka.
Prostě mne zajímá jak to mají pojištěné aby tak pěkná akce nebyla v prr hned od začátku.
Jinak já bych zájem měl, jen nevím jestli se hlásit(registrovat) nebo stačí od vás dodané počty. Úsměv
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 05-12-2012 15:03
 
310_cibule
No, možná nás poletí jen 90 Mrknutí Řekl bych, že jestli někdo, tak ATAG si tohle dokáží otestovat a ohlídat asi úplně nejlépe (a na jejich serveru, tedy pokud jsem tomu dobře rozuměl, se to poletí).

Nikde se registrovat nemusíš. Ty počty dodám já podle toho, kolik lidí se zde napíše.

Akorát by v tomto případě asi bylo blbý (tedy hlavně pro mě), kdybychom se na to pak vybodli. Ve SoW s námi dopředu nikdo nepočítá, tady bude.

P.S. Měl jsem hned napsat, že hlásit se je možné zde. Už jsem to do úvodu doplnil.
Upravil/a 310_cibule dne 05-12-2012 15:10
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
Pardon za OT ale - do riti aj s takým drbnutým dátumom, to nemohli dať na iný termín? Naštvaný Už som to písal inde, ale práve 22.12.2012 je jediný deň kedy sa nemôžem zúčastniť Naštvaný A tak som sa tešil Smutný Aspoň vám teda držím palec a dajte im do držky aj za mňa. Tally Ho.
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Vím, Barone, zaznamenal jsem to. Škoda. Tak s námi přijď někdy zalétat SoW, to je taky hodně dobrý.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
TozziFan
Tak si mě piš cibule.
 
1stCL_Novotny
Hned vedle něho.
 
ZVP_flanker_cz
Já,já chci taky, co jsem zameškal dolétám : )
 
magot
a s čím letíte? Hurriky?
 
310_cibule
To ještě nevím, magote. Zaléží na dohodě mezi Rusy a Stealth_Eaglem resp. nastaveném planesetu. Ale určitě hurríky nebo spity. Pokusím se pro nás dostat stooktanové hurríky.
Upravil/a 310_cibule dne 05-12-2012 21:30
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
TozziFan
Jako správnej drsoň, žádám o tygermontha Šklebící se. No tak dobře hurriho beru taky.
 
ZVP_ALEX
Jo tak 22.12.2012 do toho by jsem sel a rad. Tak me tam Cibule napis. Poletim na cemkoliv co ma jeden motor. Treba i na vratech od hangaru. A jaky jsouMrknutí pravidla? Uz se to vi?i
 
310_cibule
ZVP_ALEX napsal:
Jo tak 22.12.2012 do toho by jsem sel a rad. Tak me tam Cibule napis. Poletim na cemkoliv co ma jeden motor. Treba i na vratech od hangaru. A jaky jsouMrknutí pravidla? Uz se to vi?i


No, podle toho, jak se o tom doteď porůznu píše (a není toho moc, tedy možná na sukhoi.ru ano, ale na čtení bukvic jsem už línej), tak to bude trochu připomínat SoW. Třeba my budeme chránit konvoje a Rusové resp. Němci Úsměv se je pokusí rozsekat. Zatím nevím, kolik misí se poletí, jak je to se "životy" a znovuzrozením atp., ale jdu se zeptat.

Kdo má registraci na ATAG fóru, může se přidat.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
Jsem pomalejší, musím se regnout na ATAG foru?
 
310_cibule
Jen pokud tam chceš něco psát (možná i číst, to si nejsem jist), jinak ne. Přihlášení do akce obstarávám já, je to v případě této akce trochu jinak než obvykle.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Bump*
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Re: Angry Hedgehog Update Info
Originally Posted by 310_cibule Hi Stealth Eagle,

you talk to the Russians sometimes as I understand. Are there any more detailed info about the action? For instance: how many missions and how will they look like? How about planeset? How about respawns? etc etc.

Our cz squad for the Angry Hedgehog consists of seven people so far. We will make it up to ten hopefully Úsměv

Stealth Eagle wrote I've been sick and sorry for the lack of updates for this. That's very good that you guys are getting pilots and I'll probably make a rooster for positions and such on 1C by the end of this Saturaday (no free time during the week).

I'm going to see if I can talk to Malar and Vit_Unit (the Russians) sometime then as well so we need a concrete suggested time. I suggest 10:00 A.M. Eastern would be reasonable and I'm going try to get that time completely cleaned for me.

As for your questions, there are as follows: We are flying British aircraft in support of an allied convoy and must defend it while the Russians must try to sink a set number of ships. I will be talking to them sometime to more properly define the convoy and some other stuff. During the week, I will be trying to draw up some basic battle plans in spare time during lunch and present it to the leaders or/ and representatives of each squad. Right now we have the Czech squad and I am going to PM one of the Spanish squad members.

If we could have more people sign up, that would be great.

Thanks,
Eagle



Jinými slovy (stručně):

Náš velitel (za červené) byl nemocný, proto to ticho po pěšině.

Předpokládaný čas začátku akce 10 hodin dopoledne (sice nenapsal jakého času, ale tipl bych si greenwich, takže 11 našeho. Každopádně počítejte, že to bude někdy kolem poledne).

Zřejmě se bude jednat o podobnou misi jako na SoW nyní, tedy první fáze BoB. Budeme hlídat konvoj a Rusové čili Němci na něj budou útočit. Budou mít stanovaný počet lodí, které musí potopit, aby vyhráli.

Další piloto jsou vítáni.
Upravil/a 310_cibule dne 10-12-2012 08:57
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Takže čas byl upřesněn na 16 hodin zimního středoevropského času. Sobota 22. prosince platí.

Prosím znovu potvrďte, kdo letí. Další účastníci vítáni.

310_cibule C
ZVP_Alex A
TozziFan U
magot Y
von Paulus B
Upravil/a 310_cibule dne 21-12-2012 11:37
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,719,068 návštěv