March 29 2024 09:42:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Letka13TD_Luky

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Problem s trasenim
marcel_SK
Re.Baron, dik
skusim ten direct X10 preinstalovat.
Hru som preinstaloval aj nechal steam niekolko krat skontrolovat integritu. Tiez si myslim, ze to bude niekde v ovladacoch alebo nejakom nastaveni. Kedysi davno som mal problem s ilom, na novom pocitaci mi sekal, az pokial sme neprisli na to, ze na doske je nejaka user friendly chobotina limitujuca zataz. Najhorsie na tom je ten pocit, ked sa Ti to konecne rozbehne ako ma a za chvilu si tam kde si zacal, akurat si mozes skrtnut, ze toto si uz skusil.
Stary il ani Arma 2 nemaju ziadny problem.
 
marcel_SK
[img]http://i169.photobucket.com/albums/u222/SVKmarcel/th_Launcher2012-12-1022-45-15-25_WMVV9.jpg[/img] is not a valid Image.
Takze asi takto vyzera ta moja cukatura.
 
Baron
To vyzera ako zle nastaveny TrackIr. Skus znizit Light Filter Treshold (napriklad)
Hals - und Beinbruch!
 
TozziFan
Jak bylo napsáno dříve. Hádájí se ti nějaké zdvojené příkazy. Koukni ještě jednou na namapování kláves, os. Mě se stalo něco podobného, ale v rofku. Měl jsem na zoom namapovány nechtěně dvě osy, kolečko na plynovce a páku na trottle kvadrantu. A ty se mezi sebou hádaly a snažily se prosadit svou Šklebící se. Přesně jak na videu.
V CloDu pohled sice v základu nejde na osu namapovat, ale je možné, že se ti pere TrackIr s nějakou klávesou/spínačem na páce, která/ý je už vymačkán/a.

EDIT: Baron je možná pravdě blíž
Upravil/a TozziFan dne 10-12-2012 23:45
 
marcel_SK
Tak isto sa to chova aj ked to spustim bez track ir.
Co sa tyka ovladania hodili sme tam Robov profil na hurika, takze vsetko ovladanie bolo na novo.

Zaujimave je, ze sme nechali reinstalovat directx10,Dotnefx. Hra nabehla relativne plynule offline aj online. Po hodine som sa k tomu vratil hru spustil a cukatura bola spat.
 
Baron
Možno má Tozzi pravdu. Pozri sa či nemáš zdvojené príkazy v keys a axes. V tom ti nahratie profilu nepomôže, budeš to musieť prejsť ručne. Najprv daj ale default na obe (teda na keys a na axes), nič nezapoj vrátane joysticku a tak vyskúšaj. Pretože ak nebude chyba v tomto, potom máš nejaký hardwarový konflikt v kompe alebo ti blbnu Wokna. To je ten horší prípad.
Hals - und Beinbruch!
 
Valec
Marcel tady mas odkaz na stazeni http://leteckapos.../458584189 toto si nakopiruj do knihovny/dokumenty/1C SoftClub/il-2 sturmovik cliffs of dover. Je to profil se smazanyma pohledama.Ja si spustis hru tak si ho musis nacist a dat pouzit.Vyzkousej to i s TrackIrem
Upravil/a Valec dne 11-12-2012 08:42
 
Valec
A nebo mi pres leteckou postu http://www.leteck... posli tvoje nastaveni ovladani a ja se na to mrknu
Upravil/a Valec dne 11-12-2012 08:59
 
marcel_SK
Valec, dik vyskusam.
Co sa tyka ovladania pohladov vsetko som vyhadzal.
Este chcem skusit odinstalovat track ir sw, vycistit registre a nahodit na novo. To iste saitek.
Vcera sme s Robom a Robom cca hodinu ladili a nastavovali, zvlastne je, ze sme skoncili s celkom akceptovatelnym vysledkom online a offline. Hru som vypol, ulozil detvaky vratil sa ku kompu a hra nabehla zase s tym skakanim alebo ako to nazvat.
 
Robo
Valec zdvojene pohlady sme vcera riesili, ja som mu taktiez poslal svoj profil so zmazanymi pohladmi, bolo to lepsie, ale potom sa mu to zase zhorsilo.

Toto sme riesili na nasom fore: http://www.letka13.sk/forum/viewtopic.php?f=20&t=7807

Nechapem co to sposobuje ani preco sa to vrati nazad o hodinu neskor. Zamračený
 
Valec
A pojmenoval si ten profil nejak a pak si ho pokazde nahraje?
 
Valec
Robo posli mi teda ten tvuj
 
Valec
Co jsem se docetl tak tvuj profil ma v poradku pak to vypne znova spusti a zas mu to dela.Asi nema nastavenou synchronizaci steamu a ten profil co ma od tebe se mu tam asi nenacetl pres steam a ma tam ten svuj stary.At si ten profil ulozi pod nejake jmeno a pak ho pokazde musi nacist.
 
Valec
Marcel a proc to neprijdes resit na TS takhle je velmi zdlouhave.Nahore v pravo teto stranky mas prihlasovaci udaje.
 
Robo
Hej hej, aj svoj povodny profil ma ulozeny teraz, aby nestratil vsetky packy ci si ponastavoval. Potom tusim skusal pouzit ten odo mna a premapovat si vsetko potrebne.

Steam synchronizaciu sme podozrievali hned od zaciatku, ma to vypnute.

RAF ini je moj profil co sme vcera skusali - pouzivam na Hurricane a Spitfire, vsetky pohlady mam vymazane. Prazdne ini som vcera zbuchal, tam je zmazane uplne vsetko, ak to robi aj s tym, tak to je isto daco ine ako nastavenie klaves v hre.

https://dl.dropbox.com/u/10668862/misc/RAF.ini
https://dl.dropbox.com/u/10668862/prazdne.ini
 
Valec
Prave ze kdyz ma vyplou synchronizaci tak ten profil musi pokazde nacist znovu.
 
marcel_SK
Spustil som hru a v nastaveni nacital Robov profil nazvany RAF. Ten isty profil, ktory predt tym isiel relativne OK, blbol tak isto ako vsetky ostatne. Co sa tyka profilov v jednom z pokusov som vyhodil vsetko okrem zapnutia autopilota a nemalo to ziadny vplyv.
 
Robo
Valec napsal:
Prave ze kdyz ma vyplou synchronizaci tak ten profil musi pokazde nacist znovu.


Ne, nemusi, ja mam synchronizaciu vypnutu a hra si pamata ktory profil som mal nacitany naposledy. Mam viac *.ini suborov v Documents... a len si prepinam medzi RAF, 109, Blenheim atd. Ked mam RAF a vypnem hru a zajtra zapnem, mam tam RAF a nemusim nacitat nic. Zamračený

Ale kazdopadne verim ze Marcel si to nacital aj tak. Inak jeho vlastny profil sme skontrolovali a mal tiez pohlady povypinane spravne, nema sa mu tam co bit.
 
marcel_SK
1.Cloda som pred par dnami reinstaloval, takze tam asi problem nebude.
2.Ovladanie som/sme vycistili, nahodili Robov profil
3.Vymazal som obsah zlozky shaders
4.Steam cloud je vypnuty

To co podla mna malo kratkodoby efakt bolo bud preinstalacia dotnefx4 (ci ako sa to vola) alebo directX.

Track ir - reinstal
X 52 - reinstal
Nvidia - novy driver ??

Moze mat track ir driver vplyv na beziacu aplikaciu (clod) aj v pripade, ze zariadenie nie je spustene ? Detto X52 ?
Kua niekde tam sa nieco medzi sebou bije.
Upravil/a marcel_SK dne 11-12-2012 09:40
 
Valec
Tento jev umim vyvolat na mem pocitaci dvema zpusoby.Jak psal Baron nastavenim TrackIru a potom tema klavesama.Na treti jsem zatim jeste neprisel Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,265 návštěv