May 07 2024 05:24:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Čs. peruť v Storm of War (CoD)
Alan Grey
X Novotny napsal:
A tak včerejšek ukázal že klucí co trénujou na tuhle akci(já totiž nikomu nic neslibuju) jedno umí a to že nic nedají zadarmo.
Mne osobně by zajímalo jak by dopadla ta Befka co jsem šrouboval s těma osmy kuláskama kdyby v nich bylo naládované to co mi pak radil Tozzi podle Válce.Zamračený


Díky za včerejší polet a užitečné rady.. Válec prostě umí... já mám problém udržet se při souboji pohromadě.. a navíc výhled z hurriho je divočina... škoda že není dotažené zrcátko... chybí jako prase (včera jsem to poznal na vlastní kůži... nic jsem neviděl a potom už jen černá obrazovka...BF109 Cool ) Je pravda, že to chce trénovat... jak společně polety tak i orientaci v prostoru... kompas... ten je taky dobře umístěný na hodně viditelným místě Šklebící se. Nevím zda se mi povede ještě do konce týdne dostat na ATAG, ale v pondělí jsem tam na 100% od 20:15... a budu se ptát a ptát.... a hned si i psát Mrknutí Ještě jednou díky všem
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Robo
X Novotny napsal:
A tak včerejšek ukázal že klucí co trénujou na tuhle akci(já totiž nikomu nic neslibuju) jedno umí a to že nic nedají zadarmo.
Mne osobně by zajímalo jak by dopadla ta Befka co jsem šrouboval s těma osmy kuláskama kdyby v nich bylo naládované to co mi pak radil Tozzi podle Válce.Zamračený


Tam je dolezita skor konvergencia a vzdialenost na ktoru strielas. Ked sa trafis dobre tak paseku narobis tak ci tak. (ja napr. lietam na default ammo belt). Neviem co presne radil Tozzi za municiu, ale zklad je prist dost blizko a dobre trafit.
 
1stCL_Novotny
Noo já bych řekl že u Huriho je to spíš na jakoukoli vzdálenost se pořádně trefit.
 
Robo
X Novotny napsal:
Noo já bych řekl že u Huriho je to spíš na jakoukoli vzdálenost se pořádně trefit.


Mozno nerozumiem co mas na mysli - na akukolvek vzdialenost sa 'poriadne' netrafis. Myslel som strelbu na taku vzdialenost, na aku mas nastavenu konvergenciu - ak mas nastavenych 200 yadrov tak sa na 600 'poriadne' trafis asi tazko, takisto ked si blizko, trafis max 50%.

Zameriavac funguje v yardoch, do hry zadavas vzdialenost v metroch. Cize 150 yardov = 136 m, 200 yardov = 183 m, 250 yardov = 229 atd. Konkretne ja mam konvergenciu na 183 vertikalnu aj horizontalnu, v hre si nastavim 200 yardov a default rozpatie 34ft. na Befko a na taku vzdialenost sa nan aj snazim strielat. Chcel som tym povedat ze toto je podla mna dolezitejsie ako zlozenie pasov, default je celkom ucinny univerzalny mix, navyse historicky. Na dialku je uz velky rozptyl, takze to je o to tazsie (lietal som isty cas na 600 yardov a bolo to super, ale na blizko nepouzitelne).

Alane ked spolu polietame prosvistime si aj tu navigaciu, zameriavac atd, ak Valec este nestihol. Zajtra mozme dat nejaky vacsi polet, Valec budes?
Upravil/a Robo dne 22-11-2012 16:00
 
1stCL_Novotny
Já to chápu Robo.Mrknutí Jen jsem tím chtěl ironicky poznamenat to že většina létajícího(nebezpečného) je rychlejší. Takže je třeba se trefit pokaždé když už tu příležitost máš. Mrknutí
Třeba včera to tak bylo. Jednoho na vzdálenos delší než je zdrávo,ale sedlo to téměř všechno. Podruhé zas tak z 10-20m a tak létal potah všeho co měl. Mrknutí Ne vždy je čas hledat příručkovou pozici. Úsměv
 
Robo
X Novotny napsal:
Já to chápu Robo.Mrknutí Jen jsem tím chtěl ironicky poznamenat to že většina létajícího(nebezpečného) je rychlejší. Takže je třeba se trefit pokaždé když už tu příležitost máš. Mrknutí
Třeba včera to tak bylo. Jednoho na vzdálenos delší než je zdrávo,ale sedlo to téměř všechno. Podruhé zas tak z 10-20m a tak létal potah všeho co měl. Mrknutí Ne vždy je čas hledat příručkovou pozici. Úsměv


Aha tak to hej, vsetko jasne Mrknutí Pff To aj ja smazim z dialky a obcas sa ujme.

Spravil som par skinov pre 310 - iba cisty bez markingov, ale s levikom alebo kokardou, mozme pouzivat v kampani.

TUNAKA

Rozbalit do C:\Users\Horrido\Documents\1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover\PaintSchemes, nie do steamu.
 
TozziFan
Neměla by ta trikolora být víc vpředu?
 
SepiaX
Také jsem se pokusil vytvořit dobový skin 310 perutě, kde je na spodní části krytu motoru ČS Lvíček, kužel a pruh před směrovkou je v barvě spodní kamufláže. Vycházel jsem z jednoho materiálu takže doufám že je to v pořádku. Kdo má zájem o stažení a použití níže link.

[img]http://img22.imageshack.us/img22/126/printke.png[/img] is not a valid Image.
http://www.ulozto...100oct-rar
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Robo
Velmi pekny SepiaX, dikes. Urcite je to OK, ten pruh a kuzel su skor po BoB a Hurricane Mk.II - ale stale fajn. Mrknutí

Tozzi ja neviem, oni ju tam tu kokardu Hurricany z 310 asi nemali vobec, iba niektore mali levika. Pozicia je bajocko podla DU N z 312 hned pod kabinou, nie pred. V hre to vyzera OK, je to na tych nudzovych dvierkach.
 
TozziFan
Robo napsal:
Velmi pekny SepiaX, dikes. Urcite je to OK, ten pruh a kuzel su skor po BoB a Hurricane Mk.II - ale stale fajn. Mrknutí

Tozzi ja neviem, oni ju tam tu kokardu Hurricany z 310 asi nemali vobec, iba niektore mali levika. Pozicia je bajocko podla DU N z 312 hned pod kabinou, nie pred. V hre to vyzera OK, je to na tych nudzovych dvierkach.


Koukal jsem po netu, ale jen tak narychlo. Taky jsem moc hurriků s trikolorou neviděl, spíš spity. A na nich je trikolora na začátku kokpitu. Ale to je fuk, jen mě to tak trklo. Skiny jsou pěkné všechny. Určitě si vyberu. Díky oběma.
 
Hoper
Robo napsal:
Rozbalit do C:\Users\Horrido\Documents\1C SoftClub\il-2 sturmovik cliffs of dover\PaintSchemes, nie do steamu.

.... :))))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Jara4
Super kluci, díky! Už se těším až si ten čechoslovácký skin "navlíknu" Úsměv.
Jenom to ho času kdyby bylo víc. Asi budu muset dát rozvázačkuÚsměv. (Možno aj rozvádzačkuŠklebící se).
 
SepiaX
Tady jsem čerpal:
http://www.google...2,s:0,i:88
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
magot
Je někde mapa kanálu k vytisknutí?
 
Alan Grey
magot napsal:
Je někde mapa kanálu k vytisknutí?


Tady:
http://airwarfare...annel-1940
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Paulus
magot napsal:
Je někde mapa kanálu k vytisknutí?


Proč? Dostal jsem ji na plátně se hrou…Šklebící se


Skiny jsou hezký, ale na ATAGU nejsou vidět.
Smutný
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Robo
Doporucujem mapu od VO101_Toma:

http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=35074

Kliknut na ten odkaz a stiahnut 'afbs_of_clod_overview_map_high-res.rar'

Gridy sedia na ATAGu aj na SoW kampani...

Skiny v kampani SoW su povolene, a aj na ATAGu maju system schvalenych skinov. Tieto nase som poslal Colandrovi a mozno ich schvali zahrnie a mozme ich pouzivat aj tam. Uvidime.

Skin je super, Sepia Mrknutí Je to Mk.I sfarbena uz ako typicka Mk.II uz po samotnej BoB, nasi mali tie starsie Hurricany pomerne dlho, velmi pekna kamuflaz, historicky tam ma byt zase jedno kridlo cierne.
 
SepiaX
Díky ano levé křídlo je černé i na mém skinu.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
310_cibule
Dneska bychom mohli dát trénink na zítřek, ne? A říct si, kdo přijde (a kam) a tak. Budu po osmé.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
SepiaX
Přesně tak, prosíme všechny kdo chtějí tuto sobotu či neděli letět aby zde napsali který den budou létat a pokud možno dnes přijít ať se mužem rozdělit na dvojce, dohadovat se těsně před letem by bylo pozdě. Také je potřeba sjednotit taktiku dle velitele Válce ať se pak může soustředit na náš úkol.
Hlásím se na neděli.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,829,018 návštěv