May 07 2024 02:31:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Čs. peruť v Storm of War (CoD)
310_Pip
aha, chnapu, no casem se asi taky pridam, ale ted to nedam Smutný

od nas by mohl jeste Butys, Amp, Obluda a Pepno myslim...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
TozziFan
Sím, sím. Hlásím se do služby. Prosím o zaregistrování.
 
Valec
Kdo chce litat SoW tak je potreba aby se naucil ovladat Hurika 100oct a za druhe uz je potreba trenovat nejakou slitanost ve dvojicich,trojicich,dve dvojice,dve trojice atd. Vcera jsme to uz nejak tak zkouseli a jak nekteri z nas zjistili neni to zadna sranda naucit se neztratit sveho velitele pri souboji ba i dokonce jen v obycejnem klidnem letu.A to nemluvim o jedinem Bfku co nas sestrelilo 3 a bylo nas 5.Z tohoto duvodu a Ceskoslovenske hrdosti bych chtel aby jste aspon jednou az 2x tydne prisli potrenovat.
 
Alan Grey
Valec napsal:
Kdo chce litat SoW tak je potreba aby se naucil ovladat Hurika 100oct a za druhe uz je potreba trenovat nejakou slitanost ve dvojicich,trojicich,dve dvojice,dve trojice atd. Vcera jsme to uz nejak tak zkouseli a jak nekteri z nas zjistili neni to zadna sranda naucit se neztratit sveho velitele pri souboji ba i dokonce jen v obycejnem klidnem letu.A to nemluvim o jedinem Bfku co nas sestrelilo 3 a bylo nas 5.Z tohoto duvodu a Ceskoslovenske hrdosti bych chtel aby jste aspon jednou az 2x tydne prisli potrenovat.


Rád se do tréninku zapojím.. Čas mám každé pondělí a středu od cca. 20:15 do 22:00 až 23:00... a potom mohu ostré neděle od cca +-20:00. Kde trénovat ? Na Atagu ?? Nebo spešl server ? Opravu se rád přidám... to ztrácení velitele při souboji znám velmi dobře... známá to chyba. Dnes od 20:00 se přihasím na TS SVK a domluvíme se.
 
http://www.alan-grey-page.cz/
1stCL_Novotny
Proooč zas ty spitfojry a Hurouše ? ? ? ? Smutný Bůůů bůůůů!(Válec a spol ví,tak nekamenovat)Mrknutí
 
Jara4
310_cibule napsal:
Založit nejdřív 310. CoD a pak se nesejít, by byla - alespoň podle mne - blamáž.


JJ, v tom jsme za jedno. Proto dopředu hlásím, že má účast bude zpravidla nejistá Smutný. Ale pokud bych se dostal, s hrdostí bych se k Čechoslovákům přidal.
 
SepiaX
Také jsem se přihlásil rád bych to zkusil. V soboty nemůžu ale neděle klidně rezervuji pro létání.Mrknutí
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
310_cibule
SepiaX napsal:
Také jsem se přihlásil rád bych to zkusil. V soboty nemůžu ale neděle klidně rezervuji pro létání.Mrknutí


Viděl jsem tě zrovna přihlášeného na Operaci Angry Hedghog 2 na ATAG. Jen pro jistotu, to není to samé co Storm of War, rozumíme si?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
310_Pip napsal:
aha, chnapu, no casem se asi taky pridam, ale ted to nedam Smutný

od nas by mohl jeste Butys, Amp, Obluda a Pepno myslim...


To by bolo super! Saozrejme 310 v ramci CloD je na vas z virtualnej 310, my to tu riesime (zatial) len vramci tejto kampane, ktorej by sme sa zucastnili ako No.310. Nie je to podmienka, ale podla mna ked uz tak poriadne.

S Valcom pomerne casto trenujeme, miestami to ide lepsie, miestami horsie, ale lepsi sa to. Je treba sa trosku zlietat a zvyknut si na hru, kontakty atd.

Na serveri bude fungovat aj RDF:

YouTube Video


 
310_cibule
Tak to je hustý. Paráda.

Navíc ten chlápek mluví normální srozumitelnou "americkou" angličtinou a ne nějakým bloody cockney Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
310_cibule napsal:
Tak to je hustý. Paráda.

Navíc ten chlápek mluví normální srozumitelnou "americkou" angličtinou a ne nějakým bloody cockney Úsměv


Je to pekne, veru. Tu je akysi navod:

http://www.aircombatgroup.co.uk/RDF.php

Ten akcent je US, ale Moggel je Sved tak to tam pocut. Ale ze to malo atmosferu ked sa to tam zacalo mliet a prekrikovali sa ako im zobak narastol?
 
Alan Grey
Robo napsal:
Je to pekne, veru. Tu je akysi navod:

http://www.aircombatgroup.co.uk/RDF.php

Ten akcent je US, ale Moggel je Sved tak to tam pocut. Ale ze to malo atmosferu ked sa to tam zacalo mliet a prekrikovali sa ako im zobak narastol?


No to je masakr... to jsem totál v řitce... anglina na velehofno a ještě tohle... to bude zábava CoolŠklebící se
 
http://www.alan-grey-page.cz/
magot
Právě že to bude autentický, Čechoslováci, Poláci aopd .. v bitvě o Británii ve skutečnosti anglicky moc neuměli, učili se za pochodu .. Takže žádnej strach, důležitý je ubránit ostrovy Šklebící se
Upravil/a magot dne 21-11-2012 20:32
 
magot
@Valec
co jsem dořešil motor (jsem měl blbě v settings obrácený osy, nevím jak k tomu došlo) tak restartovali server ... tak snad zejtra vás chytím ...
 
Robo
magot napsal:
Právě že to bude autentický, Čechoslováci, Poláci aopd .. v bitvě o Británii ve skutečnosti anglicky moc neuměli, učili se za pochodu .. Takže žádnej strach, důležitý je ubránit ostrovy Šklebící se


Presne tak, tu sa netreba bat, prave ide o to, ze mozme na kanale normalne rozpravat cesky a operovat samostatne. Jedine, co by sa od zaujemcov ocakavalo je natrenovat si Hurricana s Valcom na ATAGu - nemusi sa ucit krvopotne anglictina ani utekat 3 mesiace z Ceskoslovenska. Pff

Anglictina by bol problem, keby sa chcelo lietat s ACG natrvalo, to je anglicky hovoriaca skupina organizujuca tuto konkretnu kampan.
 
313_Nevo
Mne sa na tom (projekte) prave paci ta anglictina Mrknutí
Upravil/a 313_Nevo dne 22-11-2012 12:31
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Novotny
Sím sím já trénoval! A dokonce i s Válcem. A musím uznat že CHCÍPÁM přímo profesionálně. Satracenej Hurouš, asi na to nemám pracky. Úsměv
 
310_cibule
Včera nás s Válcem trénovalo asi šest či sedm. Chcípali jsme statečně Úsměv V sobotu by to mohlo být fajn. Ale za samostatný kanál bych se přimlouval, jinak budeme chcípat ještě víc
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
Samostatny cesky kanal bude istotne, uz ked sme tam boli traja sa to nedalo ani sepkanim.

Chcipanie v Hurricane zavisi cisto od spoluprace. Da sa to, len treba byt fakt dobry. A obcas ani to nestaci, je to holt ero pre chlapov. Pff

Nevo cim viac ludi schopnych komunikovat v AJ tym lepsie, poviem ti ze to ma ozaj dobru atmosferu a chalani z 501 so fajn typci, ale lietat nejak extra nevedia. Da sa povedat, ze ti schopnejsi su u No.64 na Spitfiroch, Hurricany su ako kamiony a ich uloha su bombardery. Ak by sme na tom zamakali, mozme ukazat, ze dobre lietane Hurricany su tiez dobre a nebezpecne stihacky (co je pravda, je to dobre ero ak sa pouzije spravne), a lietat s NN na masine je cest, nemozme si tam spravit hanbu! Pff

Toz we'll be fighting to rebuild!
 
1stCL_Novotny
A tak včerejšek ukázal že klucí co trénujou na tuhle akci(já totiž nikomu nic neslibuju) jedno umí a to že nic nedají zadarmo.
Mne osobně by zajímalo jak by dopadla ta Befka co jsem šrouboval s těma osmy kuláskama kdyby v nich bylo naládované to co mi pak radil Tozzi podle Válce.Zamračený
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,828,412 návštěv