May 03 2024 06:02:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Propusťte Ivana a Martina
DarkTatka
magot napsal:
By mě zajímalo až se vrátí do CZ jestli zůstanou pracovat v BI nebo dostanou výpověd ...


Imho v BI pracovat budou i nadále. Například Ivan je zodpovědný za Černarus a pracuje na DayZ i z vězení. BI se nikdy nepostavilo k problému zády a zatím vždy podporovalo Ivana i Martina.
 
606_Temp
To je ta reklama vyšla docela levně :-)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
j4ck41
Rumcajs napsal:Přeci cíl toho zákona je chránit národní zájmy Řecka. A teď tu přiznávaj, že k žádnému ohrožení, a to ani indikovanému, nedošlo. Ačkoli tedy ti kluci fotili, co se formálně nesmí, neudělali nic, před čím ten zákon měl chránit. Ještěže na světě existují i lidi, co mají samostatné myšlení a nejsou jak papoušci schopní pouze opakovat naučený nesmysl.


kdyz uz mluvis o lidech se schopnosti samostatneho mysleni - odkdy ze je propusteni na kauci uznanim nevinny obzalovaneho?

to ze vysetrovatele konecne dospeli k nazoru ze neni indikace ze byla ohrozena narodni bezpecnost je hezke a je tedy velka pravdepodobnost, ze od soudu odejdou s predikovanym minimalnim a spise formalnim trestem ... ALE ... pokud maji pravdu ti, kteri za tim vsim videli konspiraci a pomstu vuci BI, tak to nemusi vubec nic znamenat

me by spis zajimalo jak je oduvodnena ta kauce. Predtim byla zamitnuta z oduvodnenim ze osobam, ktere v Recku nemaji pobyt nemuze byt kauce udelena a najednou ji dostali. Takze tam musela bejt nejaka tlacenka zhury. A zjisteny jaky paky k ty tlacence vedly, by taky mohlo bejt zajimavy


darktatka napsal:
Imho v BI pracovat budou i nadále. Například Ivan je zodpovědný za Černarus a pracuje na DayZ i z vězení. BI se nikdy nepostavilo k problému zády a zatím vždy podporovalo Ivana i Martina.


coze? to jakoze fakt? on ma v tom vezeni pristup ke kompu a minimalne jednou za cas i pristup k netu? programator proti kterymu je vedeny vysetrovani s podezrenim ze spionaze? ty voe to jsou jako hodne krutoprisny podminky reckeho vezeni Šklebící se
 
magot
darktatka napsal:
magot napsal:
By mě zajímalo až se vrátí do CZ jestli zůstanou pracovat v BI nebo dostanou výpověd ...


Imho v BI pracovat budou i nadále. Například Ivan je zodpovědný za Černarus a pracuje na DayZ i z vězení. BI se nikdy nepostavilo k problému zády a zatím vždy podporovalo Ivana i Martina.


mě přišlo že se BI od nich hodně rychle distancovalo, beztak o tom focení předem věděli ...
nj jen aby jim to obchodně "neublížilo" tak z toho vytvořili dovolenou ...
 
MK_KaiN
j4ck41 napsal:
kdyz uz mluvis o lidech se schopnosti samostatneho mysleni - odkdy ze je propusteni na kauci uznanim nevinny obzalovaneho?

to ze vysetrovatele konecne dospeli k nazoru ze neni indikace ze byla ohrozena narodni bezpecnost je hezke a je tedy velka pravdepodobnost, ze od soudu odejdou s predikovanym minimalnim a spise formalnim trestem ... ALE ... pokud maji pravdu ti, kteri za tim vsim videli konspiraci a pomstu vuci BI, tak to nemusi vubec nic znamenat

me by spis zajimalo jak je oduvodnena ta kauce. Predtim byla zamitnuta z oduvodnenim ze osobam, ktere v Recku nemaji pobyt nemuze byt kauce udelena a najednou ji dostali. Takze tam musela bejt nejaka tlacenka zhury. A zjisteny jaky paky k ty tlacence vedly, by taky mohlo bejt zajimavy

coze? to jakoze fakt? on ma v tom vezeni pristup ke kompu a minimalne jednou za cas i pristup k netu? programator proti kterymu je vedeny vysetrovani s podezrenim ze spionaze? ty voe to jsou jako hodne krutoprisny podminky reckeho vezeni Šklebící se


Ty si ještě větší blbec než jsem si myslel.
 
606_Temp
BI se od nich nikdy nedistancovalo. Už jen proto, že jeden z nich je hlavním leaderem ARMY 3.
Ty zmatené výpovědi a verze o dovolené nevedli ani tak k tomu, aby se BI obchodně neztrapnilo, ale proto, že by to bylo opravdu přiznání špionáže. Což by klukům určitě nepomohlo. Každej právník by jim poradil (těm klukům), ať řeknou, že jsou na dovolené a že fotí jen to co ostatní turisti.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Rumcajs
j4ck41 napsal:
kdyz uz mluvis o lidech se schopnosti samostatneho mysleni - odkdy ze je propusteni na kauci
.....
Nemluvil jsem o vině. Oni klidně mohou být vinni podle výkladu toho zákona někdy ze 70tých let. Naprosto přesně to jejich chování zapadne do techdejší definice. A tenkrát to asi i tak bylo, že focení vojenských objektů bylo pro národ nebezpečné. Odpovídalo to tehdejšímu stavu techniky a světa. Svět se nám ale změnil a technika taky. Takže ono chování, jakkoli je identické, dneska hrozbu nepředstavuje. A o tom je ta absence indikace nebezpečnosti. Oni je klidně mohou odsoudit, protože ten zákon asi porušili. Soudce ale asi dospěl k závěru, že aplikovat tehdejší výklad dnes, je nesmysl. Což je třeba mu přičíst k dobru, páčto to nesmysl je. A tlačenku měli. Probíralo se to na úrovni ministrů zahraničí. Intervenoval Klaus, který na diplomatické poměry poměrně tvrdě sdělil svému protějšku, že maj doma bordel a jestli s náma chtěj počítat, musej si to vyřešit. Ačkoli Klase moc nemusím, zejména po tom co provedl na nový rok, tohle udělal dobře. Jo a myslím, že se to probíralo i na EU úrovni. Ono to je prostě docela mezinárodní faux pas, co ti Řekové provedli.
 
DarkTatka
j4ck41 napsal:
darktatka napsal:
Imho v BI pracovat budou i nadále. Například Ivan je zodpovědný za Černarus a pracuje na DayZ i z vězení. BI se nikdy nepostavilo k problému zády a zatím vždy podporovalo Ivana i Martina.


coze? to jakoze fakt? on ma v tom vezeni pristup ke kompu a minimalne jednou za cas i pristup k netu? programator proti kterymu je vedeny vysetrovani s podezrenim ze spionaze? ty voe to jsou jako hodne krutoprisny podminky reckeho vezeni Šklebící se


Z oficialnich zprav o DayZ:
Map Progress

The lead architect of the revised (and original) Chernarus map, Ivan Buchta, is still imprisoned in Greece on charges of espionage - and is a great loss to the team. Luckily, through letters, Ivan is able to provide some input and insight into the development of the map. Regardless, the continued imprisonment of him and Martin Pezlar has a significant impact on our ability to redevelop Chernarus.


Takze asi tak.
 
Hoper
MK_KaiN napsal:
Jojo, kauce je 5000 euro na hlavu. :) Směšný.

V odůvodnění rozhodnutí je podle informací obhájce zadržených uvedeno, že není indikace, že by ohrozili národní bezpečnost Řecka. Toto zdůvodnění má velký význam ve prospěch obou zadržených pro soudní jednání, které se v budoucnu bude konat.

http://www.mzv.cz...ni_na.html

výše kauce je opravdu nějaká podivně nízká
nicméně Šakal má pravu, že jako cizinci by ji podle původních řeckých zpáv neměli dostat
nebylo v rámci české amnestie propuštěno i několik Řeků ? ;)

606_Tempik napsal:
BI se od nich nikdy nedistancovalo. Už jen proto, že jeden z nich je hlavním leaderem ARMY 3.
Ty zmatené výpovědi a verze o dovolené nevedli ani tak k tomu, aby se BI obchodně neztrapnilo, ale proto, že by to bylo opravdu přiznání špionáže. Což by klukům určitě nepomohlo. Každej právník by jim poradil (těm klukům), ať řeknou, že jsou na dovolené a že fotí jen to co ostatní turisti.

má se tohle chápat tak, že ač se tu zpočátku vehementně "dokazovalo", že tam byli na dovolené a jen si fotili moře a kytky, takže to byla od začátku lež a byli tam opravdu pracovně ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
DarkTatka
Nevim co by tam pracovne delali. BI uz na Lemnosu jednou byli, oficialne, se vsim fotovybavenim. Fotili kyticky. To uz mi prijde uveritelnejsi teorie tureckych spionu.
 
clone9cz
Myslete sakra!
"... není indikace, že by ohrozili národní bezpečnost Řecka."
Měli je pustit bez kauce! Protože s odvoláním na zdůvodnění v tu chvíli nešlo o trestný čin, ale přestupek ... neměli být ani věznění.

A kdo za to celé může, nějaké smyšlené podezření a masáž místních novin.


606_Tempik napsal:
BI se od nich nikdy nedistancovalo. Už jen proto, že jeden z nich je hlavním leaderem ARMY 3.
Ty zmatené výpovědi a verze o dovolené nevedli ani tak k tomu, aby se BI obchodně neztrapnilo, ale proto, že by to bylo opravdu přiznání špionáže. Což by klukům určitě nepomohlo. Každej právník by jim poradil (těm klukům), ať řeknou, že jsou na dovolené a že fotí jen to co ostatní turisti.


§ 206 Pomluva
(1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
(2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

 
http://www.wwii-illusion.net
j4ck41
MK_KaiN napsal:
Ty si ještě větší blbec než jsem si myslel.


poteseni na my strane ... jsem rad ze se k tobe pomalu dotahuju i kdyz je prede mnou stale dlouha cesta

Rumcajs napsal:
j4ck41 napsal:
kdyz uz mluvis o lidech se schopnosti samostatneho mysleni - odkdy ze je propusteni na kauci
.....
Nemluvil jsem o vině. Oni klidně mohou být vinni podle výkladu toho zákona někdy ze 70tých let. Naprosto přesně to jejich chování zapadne do techdejší definice. A tenkrát to asi i tak bylo, že focení vojenských objektů bylo pro národ nebezpečné. Odpovídalo to tehdejšímu stavu techniky a světa. Svět se nám ale změnil a technika taky. Takže ono chování, jakkoli je identické, dneska hrozbu nepředstavuje. A o tom je ta absence indikace nebezpečnosti. Oni je klidně mohou odsoudit, protože ten zákon asi porušili. Soudce ale asi dospěl k závěru, že aplikovat tehdejší výklad dnes, je nesmysl. Což je třeba mu přičíst k dobru, páčto to nesmysl je. A tlačenku měli. Probíralo se to na úrovni ministrů zahraničí. Intervenoval Klaus, který na diplomatické poměry poměrně tvrdě sdělil svému protějšku, že maj doma bordel a jestli s náma chtěj počítat, musej si to vyřešit. Ačkoli Klase moc nemusím, zejména po tom co provedl na nový rok, tohle udělal dobře. Jo a myslím, že se to probíralo i na EU úrovni. Ono to je prostě docela mezinárodní faux pas, co ti Řekové provedli.


ano v zasade souhlasim, ale jak jsem rekl uz predtim: Pokud za uveznenim kluku stoji skutecne sikana, vmesovani Recka do zalezitosti jinych statu, konspirace ohledne provokace s vylakanim kluku do Recka - a ja nevim co vsechno tady bylo ohledne zatceni napsano nebo nalinkovano - tak propusteni na kauzi nemusi znamenat vyhru ve smyslu toh,o ze si nepujdou natvrdo sednout za spionaz. V takovym pripade by se totiz klidne mohlo uvazovat o tom, ze kauce je jenom prostredek ke zmirneni politickeho tlaku a soud je pak v klidnu odsoudi k nekolikaletemu trestu, ktery si dle tajne dohody odsedi v CR. Pokud totiz nekdo predpokladal a tvrdil, ze ti zli, osklivi rekove kluky zatknuli jen z pleziru, tak musi i pocitat s tim ze ti zli, osklivi rekove muzou mit v planu dalsi svinarnu.
Ohledne toho nazoru ze dneska technika zvladne vsechno a ze ten zakon je moralne zastaraly. Osobne s tim nesouhlasim, uz jen z toho nazorneho prikladu, ze Kain nebyl schopen ze satelitniho snimku uvest tel. cislo na boku budovy pokud se nepodival na fotku udelanou ze silnice a tak radsi mlzil. Urcite technika dokaze spoustu veci co jeste pred desetiletim neumela, ale to stale neznamena, ze informace ziskane a overene lidskymi zdroji uz nejsou zapotrebi.
A o ty tlacence jsem mluvil v souvislosti prave s tou kauzou, ze byla tlacenka na spravedlivy a brzky proces to je o.k., Ale me prave zaujala ta kauce. Prvni komise to smete ze stolu, kdy dle komentaru je jednim z duvodu je to ze:
V neposlední řadě proti Čechům stál také fakt, že propuštění na kauci umožňuje řecká legislativa pouze v případě, že má podezřelý trvalé bydliště v Řecku, a jeho místo pobytu je tedy relativně jednoduché dohledat.
. A najednou jsou na kauci venku. Takze muselo dojit k prolomeni tehle podminky. A na tohle prolomeni se muselo kurevsky tlacit a, rekneme si to na rovinu, i kurevsky "zaplatit"


clone9cz napsal:
Myslete sakra!
"... není indikace, že by ohrozili národní bezpečnost Řecka."
Měli je pustit bez kauce! Protože s odvoláním na zdůvodnění v tu chvíli nešlo o trestný čin, ale přestupek ... neměli být ani věznění.


ano! spravne! mysli sakra! ted v tuto chvili to neni ani prestupek (coz chce obhajce), ani trestny cin (coz evidentne chce zalobce, pokud uz nedoslo k prekvalifikaci) - o tom co to bude rozhodne az soud.
 
alfik
1) Mám dotaz: Proč se tohle vlákno jmenuje "Propusťte Ivana a Martina", když zde není nic co by k jejich propuštění mohlo vést?
Urážet se navzájem můžeme i v jiných vláknech. Nebo bez vlákna.
2) Mimochodem: Pokud v Řecku je možné z vazby pracovat a dokonce posílat dopisy - např. zaměstnavateli, a také dostávat od něj, chci v případě vazby být umístněn v Řecké věznici.
3) A nakonec: Pokud hodlá kdokoli argumentovat "fakty" z novin a ofic vyjádření firmy, tak není o čem se bavit. To nemyslím jako urážku. Prostě tato nejsou fakty a tudíž nemáme nic k diskusi, snad jedině k diskusi o profesní debilitě novinářů a tiskových mluvčí firmy.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Rumcajs
alfik napsal:
1) Mám dotaz: Proč se tohle vlákno jmenuje "Propusťte Ivana a Martina", když zde není nic co by k jejich propuštění mohlo vést?
Urážet se navzájem můžeme i v jiných vláknech. Nebo bez vlákna.
2) Mimochodem: Pokud v Řecku je možné z vazby pracovat a dokonce posílat dopisy - např. zaměstnavateli, a také dostávat od něj, chci v případě vazby být umístněn v Řecké věznici.
3) A nakonec: Pokud hodlá kdokoli argumentovat "fakty" z novin a ofic vyjádření firmy, tak není o čem se bavit. To nemyslím jako urážku. Prostě tato nejsou fakty a tudíž nemáme nic k diskusi, snad jedině k diskusi o profesní debilitě novinářů a tiskových mluvčí firmy.

ad 1) Páčto vzniklo v době, kdy to bylo aktuální.
ad 2) Je to snadné, jeď do Řecka, vem si foťák a najdi vojenský objekt. Cíl se ti splní.
ad 3) Forum je tu k diskuzi (sdělování názorů). Kdyby bylo vše jasné, nebylo by o čem diskutovat. Ale ono vše jasné není. A jak už jsem psal, internet byl vynalezen pro šíření dezinformací, pomluv a fám. To je takový axiom.
 
MK_KaiN
Z české vazby lze nejen psát dopisy, ale třeba i přispívat do novin. Úsměv Třeba Rath píše často ty svoje komunistický lži na blog aktualne.cz
A vlákno se tak jmenuje páč jsem ho tak nazval.
 
alfik
Rumcajsi, ad1) - nikdy tu nebylo nic co by jim pomohlo. Ad 2) stalo se již dříve a nic Úsměv čili je v tom asi něco jiného než "14 blbých políček z autobusu" a ad3) souhlas Úsměv
Kaine: Byl jsi ve vazbě? Já jo, tak mi laskavě neříkej co a komu se dá či nedá z vazby posílat - a hlavně, co dostávat. Práci opravdu ne. PŘEDEVŠÍM takovéhle věci ne. Vazba slouží k zlomení vězně aby se přiznal, ne k tomu aby mohl udržovat osobní a profesní vztahy. Naopak - toho se jedině zneužije (viz předešlá věta).
Ono asi pro pana Ratha je i u nás fešáčtější vazba (a i on byl "překvapen" tím hnusem) než pro nějakého toho pižlala programů, nebo třeba dělníka. On možná může dostávat i výstupy ze sněmovny. Normální člověk (vč. programátorů) fakt ne.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
MK_KaiN
Hele, možná jsou některý věci od tý doby co si seděl jinak.
Počítám že to v řecku bude podobný.
Víc číst a až potom myslet a až potom něco psát. Platí všeobecně. Zvlášť ve Světě Brouků Pytlíků

H L A V A I I I
Práva a povinnosti obviněných
§ 13
Korespondence

(1) Obviněný může přijímat a na svůj náklad odesílat písemná sdělení bez omezení.

http://www.trestn...vazba.html
Upravil/a MK_KaiN dne 16-01-2013 15:43
 
Rumcajs
To máš tak Alfíku, svět je plnej věcí, který není možný brát doslova. Já myslím, že nikoho ani ve snu nenapadlo, že by se tady kecáním na fóru dalo tomu případu nějak pomoct. Myslím nějak reálně. Jistě že to někde na googlu možná cinklo +1 ve statistice v kolonce těch dvou a jestli to +1 někde na sledovacím robotu něco znamená, pak možná jo. Ale proč by se název vlákna na fóru nemohl jmenovat podle zbožného přání? Vždyť ty naše plky o flightmodelu toho či onoho letadla a zbožná přání na jejich vylepšení, nemají na vývojáře těch her taky žádný vliv. Stejně tak řeči o politice v hospodě U Kalicha nikdy nic nezměnily. Přesto jak víme, Švejk s Palivcem řešili velmi úspěšně světovou politiku hned po zavraždění Ferdinanda. Jen škoda, že světoví vůdcové to Švejkovo řešení nepreferovali.
 
alfik
Možná že jsou jiné Šklebící se ale je mnohem pravděpodobnější, že by sis kromě toho paragrafu musel ještě přečíst Řád vězeňské služby, Vnitřní řád (pro obviněné), Prováděcí předpis (k tomu zákonu), a přísl. vyhlášky a předpisy kterými se řídí dozorující st. zástupce a vyšetřovatel.
A hnedle je praxe zcela opačná než znění přísl. paragrafu. A není to proti němu!
Chceš příklad? Tak např. dopis který jsem své bývalé ženě poslal po měsíci vazby dostala po půl roce, až týden po mém propuštění. Proč? Že by v něm bylo něco pro SZ? Hovňajs - prostě se snažili vyprudit a rozeštvat - udělat dusno abych se "zlomil".
To by mě fakt zajímalo jak by probíhala "práce" na základě dopisů s půlročním zpožděním a se zpřeházeným pořadím doručení - jak se vyšetřovatelům či prokurvátorům zdálo že se to bude hodit do spisu či na tvé zlomení, a to ani nemluvím o tom, že si mohou kdykoli kterýkoli z dopisů nechat, nedoručit jej a šoupnout jej do spisu coby "důkaz". A pak jej prostě nedostaneš nikdy, paragraf neparagraf. Můžeš si jej (za úplatu) nechat okopčit... Cool
Jsi naivní. Nemyslím ta jako urážku, myslím ve smyslu sociologickém, tzn. jsi bez osobní zkušenosti.
Prostě tomu blábolu že z vazby pracovali nevěřím ani tolik kolik bych věřil Zemanovi se Schwartzenbergem dokupy. Ani kdyby se za pravdivost Kalousek zaručil svou palicí Mrknutí
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
MK_KaiN
No, věř si propánajána čemu chceš.
Dál radši nic, páč mě nenapadají neurážlivé výrazy.
Omg, to je úroveň.
Upravil/a MK_KaiN dne 16-01-2013 16:28
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,806,616 návštěv