May 03 2024 15:54:33
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Propusťte Ivana a Martina
Serza
Supr. Tak to vypada, ze maj alespon sanci.

P.S: Britanie vypada dobre. Ja si tedy po vystudovani zabalim kufry, a nikoho jinyho do podobnych aktu nutit nebudu.
 
saldy
Proč furt Britanie? Raich je blíže a mají krásný jazyk a pěkný holky.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_Novotny
saldy napsal:
Proč furt Britanie? Raich je blíže a mají krásný jazyk a pěkný holky.

Po téhle větě přemýšlí jestli si tam někdy byl jinak než prstem po mapě! Šklebící se Šklebící se Pěkná němka je původu slovanského("v rajchu . . . tý voe to je samice co! to jo ta by šla.......Nazdar kluci!!! eeeeeee a brady doleů).Vyděšený
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 30-11-2012 15:19
 
saldy
Např. základny Bundesmarine si můžete fotit dle libosti, němci obecně už do Řecka nejezdí, jen tak dál a příjdou i o čechy, ale hlavně ať se prsí svými zákony.

Čekal bych teda brzký soud kde budou oba na základě jasných důkazů odsouzeni za činnost kdy vážně ohrozili národní bezpečnost, nebo budou propuštěni a dostanou odpovídající finanční kompenzaci-ne na základě povinnosti ale slušnosti, kdy hostitel (Řecko) poškodí svého platícího zákazníka.

ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Serza
Pac neumim Rajchmatilkou.
 
WT_Slava
saldy napsal:
Raich je blíže a mají krásný jazyk a pěkný holky.


Jzs, byls tam někdy střízlivej? Jestli jo, tak snáz pochopíš proč tihle německý hoši šli v minulým století 2x radostně do války.
 
j4ck41
X Novotny napsal:
saldy napsal:
Proč furt Britanie? Raich je blíže a mají krásný jazyk a pěkný holky.

Po téhle větě přemýšlí jestli si tam někdy byl jinak než prstem po mapě! Šklebící se Šklebící se Pěkná němka je původu slovanského("v rajchu . . . tý voe to je samice co! to jo ta by šla.......Nazdar kluci!!! eeeeeee a brady doleů).Vyděšený


to plati i pro tu Britanii


saldy napsal:
Čekal bych teda brzký soud kde budou oba na základě jasných důkazů odsouzeni za činnost kdy vážně ohrozili národní bezpečnost, nebo budou propuštěni a dostanou odpovídající finanční kompenzaci-ne na základě povinnosti ale slušnosti, kdy hostitel (Řecko) poškodí svého platícího zákazníka.


odsoudej je, ale pujdou na ruku jejich advokatovi a bude to vyhodnoceny jako prestupek. Nasledovat bude pokuta nebo vyhosteni nebo oboje.
Rozhodne je neosvobodej protoze to by byla blamaz jako prase, zvlast kdyz recky zakony porusili.

ale s tim brzkym soudem bych si tak jistej nebyl -> aby to stihli do konce roku, kdyz za pomalu 3 mesice stihli jenom zamitnout odvolani, ktery se snad ted nekdy da opakovat - coz muze pripadnej soud klidne oddalit - to by musel bejt tlak jako prase. A na tohle by se mel Vavra a jeho rvouni zamerit i kdyz hlavni roli v tom bude asi hrat tlak politickej a co si budem povidat, s tim jak ted Necas planuje rosady ve vlade budou spis mit kluci a holky starosti o tom kdo posadi prdel na jaky ministerstvo
 
alfik
j4ck41 napsal:
odsoudej je, ale pujdou na ruku jejich advokatovi a bude to vyhodnoceny jako prestupek. Nasledovat bude pokuta nebo vyhosteni nebo oboje.
Rozhodne je neosvobodej protoze to by byla blamaz jako prase, zvlast kdyz recky zakony porusili.

ale s tim brzkym soudem bych si tak jistej nebyl -> aby to stihli do konce roku, kdyz za pomalu 3 mesice stihli jenom zamitnout odvolani, ktery se snad ted nekdy da opakovat - coz muze pripadnej soud klidne oddalit - to by musel bejt tlak jako prase. A na tohle by se mel Vavra a jeho rvouni zamerit i kdyz hlavni roli v tom bude asi hrat tlak politickej a co si budem povidat, s tim jak ted Necas planuje rosady ve vlade budou spis mit kluci a holky starosti o tom kdo posadi prdel na jaky ministerstvo

Viděl bych to taky tak. Oboje. Vlastně všachna tři tvrzení.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
saldy
Ano ano, to je sice možná pravděpodobné ale pro mě je takovej vývoj prostě projev arogance moci. To jsem chtěl říci.

Měl jsem nedávno problém s cizineckou policií, z pozice mé práce jsem ze zákona nucen s ní administrativně komunikovat. Přestože mi nikdy nebyli schopni dát jasné a zřejmé instrukce jak nějaké formuláře vyplnit, opakovaně mě pokutovali, oni prostě nepřišli a neřekli: Hele doteď to bylo ok, ale teď to chceme jinak, prostě vždy přišli a cák, pokuta. Jak nějaká mafie. Nakonec jsem se odvolal a sepsal stížnost...zamítnuto na všech instancích, ještě jsem zaplatil řízení. Mně, kterému oni mají sloužit, a samozřejmě že podle zákona, který je vágní jsou z obliga.

A tohle dělají i ty řecký nemakačenka.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
j4ck41
saldy je to o lidech, ono vubec je sranda s cizineckou policii ze kdyz si znama co zije ve VB privezla na navstevy pritele co je z Nigerie - nebo tam odnekud, proste bejvalej Comonwealth ale do VB se nedostane bo mu tam viza proste nedaj - tak v Liberci na cizinecky jaksi nebyl nikdo kdo by umel anglicky - ale to je takovy odboceni

ja bych ty reky takhle z fleku neodsuzoval ... podivej se na to z jejich pohledu: objevily se zpravy, ze rekove je meli pod dohledem jeste nez se vydali na cestu - takze nekdo je na ne musel upozornit ... co meli na vyber? ignorovat mozny spiony? to jaksi nejde, oni museli nejak reagovat. tak provedli zatceni - a mozna ze to byla zpocatku jenom prohlidka a zatceni nasledovalo az potom - a, pro kluky smula, nasli fotky vojenskejch objektu ... zase nemeli moc na vyber

vsechno to je o tom bud ja nebo oni ... kdyby kluky ignorovali tak by se zodpovidali u svejch nadrizenejch. tak proc by to melil delat?

to ze se to tahne: tak tam bych videl spis ze za to muze ta stavka soudcu, muze za tim bejt i tajny mezivladni vyjednavani o kterym my vubec nevime, muzou za to treba i nastaveny recky procesy, ktery v takovychto pripadech musej probehnout, muze za tim bejt i pretizenost soudu (koneckoncu pro cechy nic neznameho), muze za tim bejt rada jinejch duvodu i to ze odpovedni lidi sedej na prdeli a nic nedelaj jenom kvuli tomu aby ti cechacci jeste chvilku posedeli v base. Ale zrovna ten posledni priklad si nemyslim, ze je pravdou. Prece jenom mluvime o Recku, zemi EU a ne o Tongu - kde to zatceni mimochodem BYLA arogance moci bo to bylo zalozeny jenom na tom ze mluvil s lidma

u kluku podle me 100% sedi to porekadlo: blby misto, blbej cas
Upravil/a j4ck41 dne 01-12-2012 18:30
 
Pepe
Píšeš to přesně.
Na to jsou Inštrukce a inštrukce je souhrn nařízení Úsměv Než rozeberou foťák a než ho zase složí, než vyslechnou lidi co se s nimi stýkali, než dostanou odpopslechy tel atd atd. O tom jsem již mluvili před válkou s místním hejtmanem.Šklebící se
 
alfik
Problém u tohoto případu je, že ti kluci (prostřednictvím obhájců i příznivců) nikdy ani na okamžik netvrdili nic jiného než že jsou vinni! A to ještě těmi nejdebilnějšími slovy, které může jakýkoli soud slyšet: "Vždyť je to jenom..." (14 políček, jeden králík, doplňte si co chcete).
Snad ta petlice pomůže k tomu, aby byli puštěni z vazby a po odsouzení si to aspoň odseděli tady. Víc asi těžko.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
j4ck41
k te delce od zatceni k soudu jenom prihodim porovnani s jinou, tentokrat ciste nasi domaci, ale nemene medialne sledovanou kauzou taktez nevinneho (dle vlastnich slov) MUDr. Ratha. Tam to od zatceni k oznameni o ukonceni vysetrovani trvalo 7 mesicu, k soudu to pujde cca za 8 mesicu od zatceni

taky v tomto pripade se jedna o aroganci moci?
Upravil/a j4ck41 dne 04-12-2012 12:30
 
WT_Horrido
Když pomineme čistou pravděpodobnost toho že Armu dělají špióni nebo že krajský hejtman a poslanec krade, pak, vzhledem k tomu že se jedná o MUDr. Ratha, zcela jistě o aroganci moci jde! Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Pepe
Mnoho příběhů shodné rysy vždy mají. Jde o exemplární ukázku.
Jestli nepomůže tohle tak už nevím.
http://www.sport.cz/ostatni/ms-florbal/clanek/439875-video-hit-florbaloveho-sampionatu-ceske-oslavy-s-kloboucky-v-rytmu-reka-zorby.html#article-artcl
 
Safrik
Možná se dozvíme jak to skutečně bylo. : )

http://www.helpiv...
 
Rumcajs
Dozvíme se maximálně verzi těch dvou kluků. A je otázka, zda oni vůbec vědí, o co komu šlo. Mám tak nějak představu, že kdyby věděli, o co v Řecku půjde, asi by se nenechali ani chytit.
Jinak jistě aplikace těchhle zákonů z minulého (možná předminulého) století je směšná. V době, kdy jsou všechny objekty na který si vzpomenete na Google Maps a kdy lze klidně dosáhnout stavu, že fotka nebude ve foťáku dýl jak pár vteřin (a s těma vteřinama přeháním) je to úplně mimo mísu. Připomíná mi to doby, kdy byl v Egyptě regulován dovoz a vývoz digitálních foťáků a na hranicích se to kontrolovalo, evidovalo a snad zpoplatňovalo. Pak přišly digitální kamery, ale na ty zákon nepamatoval, tak ty nikoho nezajímaly. Nebo služební cesty na Slovensko, kdy na hranicích po nás chtěli clo za dva desktopové PC, co jsme měli v kufru. Na otázku zda se proclívaj i noťasy, co měli kluci na klíně, odpověděli, že ty ne, a že velké počítače se proclívají, protože se dají zastrčit do sítě. Nikdo z nás neměl tu sílu se ptát, zda se jedná o clo na zastrčení do 220V, nebo do slovenského internetu :-)
Prostě dejte blbci funkci.
 
MK_KaiN
Jojo, kauce je 5000 euro na hlavu. Úsměv Směšný.

V odůvodnění rozhodnutí je podle informací obhájce zadržených uvedeno, že není indikace, že by ohrozili národní bezpečnost Řecka. Toto zdůvodnění má velký význam ve prospěch obou zadržených pro soudní jednání, které se v budoucnu bude konat.

http://www.mzv.cz...ni_na.html
Upravil/a MK_KaiN dne 15-01-2013 15:31
 
magot
By mě zajímalo až se vrátí do CZ jestli zůstanou pracovat v BI nebo dostanou výpověd ...
Upravil/a magot dne 15-01-2013 15:43
 
Rumcajs
To je moc hezký závěr. Je to velmi trefná odpověď všem těm mudrcům, co tu a jinde vykládali moudra o tom, že kluci dělali, co neměli a teď za to pykaj. Aplikace nesmyslných norem na běžné chování vede degradaci autority. A tuto je docela jasně právě příklad nesmyslné právní normy, která ve stávající podobě neměla už leta platit. Přesto nějaký zájem dokázal tuto normu využít a zneužít k zcela jinému cíli, než původně měla sloužit. Přeci cíl toho zákona je chránit národní zájmy Řecka. A teď tu přiznávaj, že k žádnému ohrožení, a to ani indikovanému, nedošlo. Ačkoli tedy ti kluci fotili, co se formálně nesmí, neudělali nic, před čím ten zákon měl chránit. Ještěže na světě existují i lidi, co mají samostatné myšlení a nejsou jak papoušci schopní pouze opakovat naučený nesmysl.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,808,905 návštěv