April 18 2024 15:06:41
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Starý bard kutí nový simulátor - Star Citizen
clone9cz
alfik napsal:
Na tom videu je mi několik věcí podezřelých:

Alfíku, mě samotného taky zarazilo pár věcí, ale když je pro pozemšťana nejúspěšnějším povoláním stíhací pilot s 5 sestřely a druhým nejúspěšnějším povoláním stíhací pilot bez sestřelů, tak se to asi podobat stíhačkám musí. Díval jsem se na to víckrát, prostě stíhačky naprosto nevhodné do vesmíru a ještě snad lepší pro spálení při vstupu do atmosféry, kde by mohli použít křídla (z toho důvodu jsem do projektu nepřispěl ani dolar).

11s kondenzačky na konci křídel (v prezentaci nebyl na konci křídel pohon)

49s je zajímavý vlak se třema komínama, vypadá to na magnetickej polštář o délce samotné mašinky

2:23 ani né turbína, ale větráky a žebrované vstupní otvory pro nic, jenž překážejí křídlu pro výrobu vztlaku v atmosféře

2:25 kreativitu překonala asymetrie (jeden vuklán vpravo, dva vlevo)

2:27 další žebrované vstupní otvory zespodu pod motorem

3:54 žádné průhledové displeje, pouze obrazovky a obrazovky jak ve sci-fi z 60 let

4:45 vše je rozthané na kusy, jenom pilot je celej

Obecně pak na plavidlech chybí pásky remove before flight a vyzbrojeno, ale když to nechtějí prodávat, tak je to jejich věc.

EDIT: Málem bych zaponěl, nastupování po schůdkách si mohli odpustit, určitě by to šlo řešit jinak Šklebící se
Upravil/a clone9cz dne 21-10-2012 12:43
 
http://www.wwii-illusion.net
Ajvn
Jo vědec je halt vědecŠklebící se
 
WT_Horrido
Ten Roberts je divnej, on pracuje na AI a pak má modely na hovno. Se vsadím že tam nebude mít ani vlaky. Úsměv

http://vimeo.com/...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
magot
Ty kondenzační čáry jsou tragikomický. Už teď mě to nebaví Mrknutí

Nevím proč všechny space simy musej mít okolo přeplácanej vesmír barevnejma galaxiema a jinejma svítícíma barevnejma efektama ... zlatý Elite na ZX spectru ...
 
WT_Flan
Tak jeste ze si to nejspis neprecte tech cca 40- 50 tis registrovanejch fandu a vubec ti co mu dali uz 3 mega dolacu na vyvoj, pac jeste by mohli prozrit a chtit ty prachy zpatky !
 
313_OTU_oblak
jo...privateer, elite...to byly gamesyMrknutí

uvidíme kam se to dostane. Od dob kilrati saga to za moc nestojí (s vyjímkou freelancera)
 
DarkTatka
btw freespace 2 je ted na gog.com za $3
 
saldy
a co ty ohnivý exploze? Může takto vypadat výbuch ve vesmíru?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
311_Tank
Me prijde zajimavy jak to ufinancoval z toho crowd fundingu. Nekdo by se moh ispirovat a stejnym zpusobem vybrat na novej sim.
DT by si na tom vklidu mohli udelat zivnost Úsměv
 
DarkTatka
saldy napsal:
a co ty ohnivý exploze? Může takto vypadat výbuch ve vesmíru?


Zalezi jestli dojde k poskozeni privodu kysliku, jestli je kabina stylem T-Fighteru (pilot sedi ve vakuu s dychacakem) nebo X-Wingu (pilot sedi v normalni atmosfere). Pokud ma byt stihacka ve vesmiru nejakou rozumnou dobu, musi toho kysliku sebou vezt pomerne znacne mnozstvi. Pak muze vybuch i u mensi stihacky klidne i par vterin trvat a pak nahle zhasnout, coz by sedelo.

Ale to neospravedlni jine chyby, ale ty zas neovlivni to, ze to vypada jako dobra hra kterou bych si i koupil Úsměv
 
313_Nevo
Kickstarter: F-35 Lightning II, Modern Combat Sim: Single Player and MMOG by Lt. Colonel JW "Wild Bill" Stealey
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
WT_Horrido
250 litrů a nemá ještě nic co by ukázal. No odvaha mu nechybí...

Až se objeví Lawrence Holland nebo Jeff Tunnell a Damon Slye tak uvidime. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
alfik
Oblaku, Braben je taky na Kikstártru, chce udělat novou Elite - Frontier hru Úsměv
Ale ještě nic nezveřejnil, video ani podobně.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
saldy napsal:
a co ty ohnivý exploze? Může takto vypadat výbuch ve vesmíru?

Tutově, hlavně pro akce chtivý hráče, imploze je pro děti do 3 let a důchodce ...
 
WT_Horrido
Imploze? Proč by se ta stíhačka měla zhroutit sama do sebe? Pokud nebudeme uvažovat co tam vlastně vybouchne a jaké jsou tam systémy tak "správně" by to mělo vypadat asi jako krátký jasný záblesk a trosky by se rozlétly dokola, pravděpodobně tak rychle že by nebyly vidět. Jaderný výbuch by asi neměl být vidět skoro vůbec.

Ve hře je prostě zobrazeno to co hráč očekává Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
MK_KaiN
Zrovna ctu prvni knihu o Honor Harringtonove, stezuje si v jedny kapitole, ze hlavni zbran na lodi ma naprosto nedostatecny dostrel stotisic km.
Takto by to meli udelat v simu, nemuseli by resit vybuchy. Úsměv
 
saldy
Zmíněný Haldeman zas popisuje jak vypálili několik atomovek na kolizní kurs nepřátelských lodí a čekalo se týdny jak to dopadne. Úsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
311_Tank
Hmm borec vybral bez mala 6 500 000 USD za to se da uzivit slusnej team na dostatecne dlouhou dobu.
 
alfik
Tak tak, víc jak trojnásobek toho co chtěl.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
WT_Flan
Zrejme slusnej oddil, nekdy pred tydnem tam mel jenom 3 mice !
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,716,362 návštěv