May 04 2024 15:52:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
Volali mňa Mitchell
Basic
Tak tu je moje prvé dielo vôbec. Predovšetkým chcem povedať, že cšetky misie sú viac-menej fiktívne vo vymyslených dátumoch a miestách. Touto kampaňou, ktorá má iba 5 misií som chcel ukázať všestrannosť asi najslávnejšieho stredného bombardéru - B-25. S bombardérom budete na slávnych miestách a raketami, bombami či kanónom budete zrážať nepriateľov. Prajem veľa zážitkov. Hra ide iba s HSFX 6.0 a možno že to pobeží aj na Ultr@Pack-u 3.0. Popisky k misiám neviem ešte vkládať a jednotlivé misie majú properties.ru, lenže radšej to nechávam v origináli, pretože sa ešte niečo môže pokaziť.

http://www.ulozto...tchell-zip
Bez hesla.
Upravil/a Basic dne 06-08-2012 15:36
 
Frank
Basic, hledáš konstruktivní kritiku?

1. název souboru pro stažení by se mohl rovnou jmenovat volali_mna_mitchell.rar, je to pohodlnější
2. raději použít .zip než .rar, protože .zip umí windows samy, na .rar je potřeba další program
3. v info.properties by mohlo být napsané, jestli je kampaň dělaná s nějakými speciálními požadavky (Vyberte hodnost čatníka, nezapínejte No Instant success...) nebo je to jedno
4. v mezinárodní hře se nenačítají popisky k misím - je potřeba přejmenovat B25_X_ru.properties jenom na B25_X.properties
5. napsat, pro jaký modpack to je - na čisté 4.11.1 to neběží

Ed: přidán bod 5.
Upravil/a Frank dne 04-08-2012 21:51
 
Basic
Aha, ďakujem za pripomienky. Je to iba moja prvá kampaň, takže chyby, chyby a chyby. Zazipované na meno kampane. Bod 3 neviem splniť. Neviem ako na to. Bod 4 som neriešil, pretože pri premenovavaní prípon súborov môžem spôsobiť ich nefunkčnosť. A dopísané pre HSFX.

Ospravedlňujem sa všetkým.
 
Cracken
Soubor info.properties (resp. jakýkoliv soubor *.properties) otevřeš v jakémkoliv texťáku - OpenOffice, Notepad apod. Ale pozor nepíše se to normálně, to co pak bude jako mezera v textu je "\n\n". Name je řádek pro jméno kampaně, Description je pak popis.

Každopádně, všechny odpovědi na své otázky najdeš zde:
http://www.il2ful...uilder.com


Name Guardians of the Iron Curtain (2nd version)
Description (For Czech scroll mouse button down. // Pro \u010De\u0161tinu pooto\u010D kole\u010Dkem my\u0161i dol\u016F.)\n\nDesigned for Ultrapack 3RC (compatible with DBW 1.6), no other additions necessary.\n\nThis is a 20-mission branched Czechoslovak campaign featuring years 1947-1968. You start your career as a pilot of the National Security Corps air force and then you will be transfered to the army to fly (mostly) jet Migs.\n\nNotice that some missions are based on real events, while some (especially in 1968) are pure ficition. My intention was to create a jet campaign where we could use our national speech pack. (I must say in advance I am just a non-ideological person who just wanted to build a fun campaign, I did not want to glorify any regime which is based on opression!)\n\nPlease notice that the Czechoslovak Air Force in many cases "forced the intruding planes to land". There is no other way of forcing a plane in the game to land but to shoot it down...\n\nSelect any rank you like.\n\nTurn instant success off.\n\nSwitch markings off.\n\nEnjoy.\n\nCracken, Update January 2012.\n\n
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,571 návštěv