March 19 2024 06:45:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Videa z poletů
310_cibule
Fakt pěkný. Už se těším, až po 4.5 resp. 5.0 CoD zase opráším :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Pepe
Děkuji všem za reakci na video. Každý má u mne panáka když pochválí video! :-)
 
CSW_Cassius Chaerea
Je to super video.
 
CSW_Cassius Chaerea
Je to super video.
 
CSW_Cassius Chaerea
Je to fakt super video.
 
CSW_Cassius Chaerea
Je to fakt supertrouper video. Úsměv
 
CSW_Cassius Chaerea
Je to fakt super video, ale už to nebudu přehánět, ráno řídím.
 
Tyler Durden
Je to supervideo o úplně blbé AI.

A pokud jsou v těch letadlech lidé, tak je to možná ještě horší supervideo. Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Pepe
Cassius Chaerea napsal:

Je to fakt super video, ale už to nebudu přehánět, ráno řídím.


Upozornění pro notoriky, stačí pochválit jen jednou, ale jinak pošli adresu, posílám placatici!!!
Upravil/a Pepe dne 23-06-2017 00:44
 
Pepe
Kompilace

YouTube Video


 
Paulus
Že se nestydíš takhle ničit chudáky náckyVyděšený
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
magot
a dobrá hudba ten Kawai ;-)
 
Pepe
Omluva. Musel jsem video vyměnit anžto jsem měl tři kopie a vybral jsem ten nejhorší rendering co se týče obrazu. To se tak někdy přiházívá. Video je o něco ostřejší, hlavně zasažená letadla. To aby si pilot sadista přišel na své. Děkuji za pochopení :-)

YouTube Video


 
Pepe
Testovací let TFv4.50

YouTube Video


 
Ajvn
Takže Pepe moc díky za ta videa.
Teď je to jasné.
Problém je u mě.
Kdybych měl efekty zásahů takové jako má Pepe, (a zřejmě všichni), tak tady NEMELU PANTEM! Je to paráda. Ve 4.50 jsou efekty zásahů jasně lepší než ve 4.312.
JA JE TAM PROSTĚ VUBEC NEMÁM.
Neměl jsem je ani v 4.312 a nemám je ani teď v 4.50
Proboha tak co s tím mám dělat? Mam někde nějak přehazovat "direkty X" Nebo nějak štelovat grafickou kartu? Nebo kurvááááááááááááá co?

MI Z TOHO JEBNE.Šklebící se
 
Pepe
No já nejsem spokojený ani náhodou. Začínáme znova a to se mi moc nechce. Zvuk jako že dobrý, ale já ho slyším mimo letadla a to je pro mne nepříjemné po půl hodině. Podobně jako když jsi někdy odstartoval v4.312 a dlouho si slyšel zvuk letadla které startovalo vedle tebe. Měli nechast paralelně 4.312 a vylepšovat ho. Máš nastavené efekty-textury poškození na vysoké?
 
Ajvn
Mám všechno na max.
Ono je to ještě tak : Efekty zásahů, záblesky, jsou vidět když střílím do země, nebo do vody (?) tam bych je vidět asi neměl. Ale neprojevují se na jakýchkoli oběktech : Budovy - lodě - letadla.
Něco je špatně.
Jdu to přeinstalovat.
 
RH_Killer
Nejlepší je ta cukatůra. Díky tomu je to nepoužitelnej odpad. Nechápu plnej ATAG a lidi co tohle překousnou.
 
Pepe
Killer napsal:

Nejlepší je ta cukatůra. Díky tomu je to nepoužitelnej odpad. Nechápu plnej ATAG a lidi co tohle překousnou.


To víš že to vechny sejří a čekají na opravu a jsou zvědavý jak to vypadá. Poto tam chodí. A viděl jsi Killere ty kudrnaté květákové výbuchy? To fak nechápu jak to mohlo projít. Jestli to v brzké době nedají do pořádku, tak s CoD končím. Měl jsem v dětství takové kostky kde byl natisknutý výjev z nějaké pohádky a ty jsi to musel složit ten obraz. Dětsky barevně mi to právě připomíná BoS a to nemohu lítat a jiné vyfikundace samozřejmě. A to taky už nejde změnit. Přichází v úvahu a co se dá lítat tak Microsoft Flight Simulátor X a nebo starej IL a roury v DCS.
 
Kukuloo
Pepe, nez to opravia, pod si s nami zaletiet Oran na starom il2: http://vwings.net...ost_268512

Ked budem mat viac casu, chcem rozbehat aj tento Blitz. Cloda mam, tak to nejak spojazdnim hadam.
Letka_13/Kukulo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

21-12-2023 15:49
V nejhorším budeš muset aditivovat, např: https://www.profig
araz.cz/provozni-k
apaliny-a-udrzba/a
ditivum-do-benzinu
-150ml-e10--1-1000
-v-dx/

34,551,145 návštěv