March 19 2024 09:52:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 2
alfik, Tyler Durden

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Videa z poletů
SepiaX
Dovolil jsem si založit nové vlákno s videi, ať nezaplácávám ony moc hezké screenshoty.
Jako první sem dávám krátký sestřih staršího poletu (nestíhám), kdy jsme se v sestavě Jara4, von Paulus, SepiaX se stodesítkama za pomoci CZ-BOBA který zajišťoval Cover, pokusili zničit radar I12. Opravdu to byl jen pokus protože vzhledem k tomu že se jednalo o poslední cíl na mapě, čekali tam všichni gauneři, kteří s oblibou loví BF110.
Nutno dodat že to byl masakr který pro nás nedopadl nejlépe. Nicméně angláni jich také schytali pár do kožichu a tuším že minimálně jeden šel k zemi (už nevím čí šikovnou rukou).
PS: ve 3:51min videa je hezky vidět že odměnou za cover může býti srážka s přítelem:-) Tentokrát to dobře dopadlo:-))

YouTube Video



Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Jara4
Super Dane, díky! Těším se na další videa (a polety).
 
1stCL_SaBot
predpokladam, ze pilot toho spitu umrel na vykroucení hlavy, kdyz s ni nevericne kroutil Šklebící se
priste to zkuste delat tak, ze s tema stodesitkama toho spita budete "tahat" a to Befko ho sunda.
Pak uz jedine BnZ.
Aspon takhle sme to zamlada delali.
Jinak pekny video...skoda, ze na to nemam komp ani cas.
 
Valec
Sepi todle by te mohlo zajimat.Delas pekne videa z Atagu a oni maji nejaky programek ktery dokaze nahrane polety z Atagu sledovat z venkovniho pohledu.http://theairtact...ed-Tracks/
 
Jara4
Valec napsal:
Sepi todle by te mohlo zajimat.Delas pekne videa z Atagu a oni maji nejaky programek ktery dokaze nahrane polety z Atagu sledovat z venkovniho pohledu.http://theairtact...ed-Tracks/


Jj, tohle jde ale použít jen pro nahrávání s vestavěným (CloDovským) rekordérem videa? Ten, když Dan používá, tak ho to často vykopne ze serveru pro Timeout. Proto teď nahrává (i se všemi omezeními) jenom přes FRAPS.
 
SepiaX
Každopádně díky, zkusím a uvidím.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
SepiaX
Ještě jedno krátké video (trošku jej zmšilo youtube), z útoku na radar I12 s následným demoličním derby u Ramsgate. V jednom z útočících Spitů, seděl von Paulus který nejenže zhanil svůj nick ale co hůř, střílel do vlastních řad! Tak příjemný člověk a tak nepříjemný zlozvyk měnit strany. Šklebící se

PS: dodatečně se omlouvám že má ústa nevymáchaná vykecala náš cíl, bylo to neomluvitelné a krutopřísně jsem se potrestal, namísto rumu s kolou jsem si dal pouze rum.

YouTube Video



Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
saldy
Pěkné, chválim za příkladné bitevničení, ta videa ukazují, že s Cod už dokáže být zábava.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
CZ-BOB
Pěkné!! Já si nemůžu pomoct ale když se na ty videa koukám, nevědomky otáčím hlavou, jako bych měl na kebuli FT. To už je nemoc..ne? Šklebící se
Upravil/a CZ-BOB dne 12-07-2012 14:30
 
310_cibule
Udržet formaci s vysunutým podvozkem je ovšem frajeřina Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Koty
jojo, taky jsem si říkal
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
SepiaX
Podvozek je bug:-) jináč by nám nestíhal ani omylem. Občas se objeví jen jedna vysunutá noha ale tohle je parádičkaMrknutí
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Koty
Jo, zajímalo by mě, kdo si toho všimne a napíše do komentářů..
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Hoper
jo, včera jsem jedno befko takhle taky viděl - říkal si, jestli se tím brzdí ala Korzár nebo je to bug ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
aha, tak to mi něco uniklo. já viděl v CoD létat s vysunutým podvozkem jen stuky. Parádní fičura.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
Pěkné video z poletu!!! Málem sis sestřelil vlastní Bf109 jak si šil po mně!
Všimli jste si? Bombardované věže lehly dřív, než dozněl výbuch bomb, asi strachy…
Šklebící se
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
SepiaX
Jjj bylo to těsnéÚsměv
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
1stCL_Ricrd
pěkny jestli ještě mate neaky videjko dejte na zhlidnuti Mrknutí
 
Koty
Šklebící se Zkuste někdy natočit nějakou ukázkovou misi. (i se startem, samozřejmě)
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
SepiaX
Dnes záznam z kampaně kterou vytvořil von Pavel pro Valce s požadavkem na co největší počet bombrů. Měl jsem tu příležitost tuto záležitost vyzkoušet a musím říct že to byl fakt odvaz. Když jsem viděl ty provazy kulek co mířili na Pavlovu 109tku, vzpomněl jsem si na krotitele duchů a jejich křížení paprsků.Šklebící se

YouTube Video





Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

21-12-2023 15:49
V nejhorším budeš muset aditivovat, např: https://www.profig
araz.cz/provozni-k
apaliny-a-udrzba/a
ditivum-do-benzinu
-150ml-e10--1-1000
-v-dx/

34,551,658 návštěv