May 18 2024 08:30:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Beta patch 1.07.18301
WT_Horrido
Pepe napsal:
Abych se vyhnul sáhodlouhým odborným debatám a slovíčkaření co a jaká část je v jiném simu lepší, které nikam stejně nevedou,pokusil jsem se ti to vyložit takovými příklady že života, hahaha. Nikdy se nesejdeme v názorech, protože je to otázka vkusu a cítění a to je dobře že je ten svět tak barevnej, ne? To víš že mě na tom CoDu sejří mnoho věcí kurva drát, ale seděl jsi v tom cockpitu? Jak ti to mám potom vysvětlit?
PS: Ty se fak bojíš hrát tu hru?Pff


Ne v cockpitu jsem neseděl, seděl jsem na židli u počítače na kterém běžela nedodělaná, zabugovaná, technicky zastaralá, bezobsažná hra. Vysvětlovat mi nemusíš nic, já přece vidím kam "vkus a cítění" bojové simulátory dovedly.

Ano, mám strach že mě zabijí.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Pepe
To je vidět že jsi citlivá bytost, když nechceš hrát tu hru a nemí to tak s toubou špatné jak se děláš. Kdyby to bylo opačně, tak bych řekl na TS: Kluky, musíme je podpořit. Ten Rof jim nejede a oni jsou nešťastní, musíme jim držet palce, aby toho zmetka ROFa nějak dotáhli do šťastného konce, víš. Tak bych to řekl, takový já jsem kamarád. Tak nám to do té doby přej, dokud to celé nekrachne a nebo se neobjeví něco lepšího.Úsměv p
 
WT_Pedropan
Vratim se k veci.
Jde vam po patchi nastartovat kariera za anglany? Ja mam Launcher.exe.... Naštvaný
 
http://www.wtigers.org/
CZ-BOB
Zkusil jsem ji nastartovat a jde. (Teď jsem v 1 misi)
 
WT_Pedropan
No vyborne. Napodruhe nabela, sestrelil jsem jakesi dva Dorniery, ale uz mam zase ty cary na hranicich viditelnosti. A Dx je v conf.ini nastaveny na Dx10. At jdou do hajzliku... Vyděšený
 
http://www.wtigers.org/
310_cibule
Pedro, neboj, on ti Robo zase vyřeší Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Pedropan
No dobre, ale proc ma Robo porad neco resit. Nejsem betatester. Koupil jsem si za sestnact stovek hotovej produkt. To jejich tapani je fakt napresdrzku. Stromy mizej a navic ti mam clovece pocit, jakoby to jelo i hur nez s poslednima pacesama. Vostrihat....Vyděšený
 
http://www.wtigers.org/
310_Pip
WT_Pedropan napsal:
No dobre, ale proc ma Robo porad neco resit. Nejsem betatester. Koupil jsem si za sestnact stovek hotovej produkt. To jejich tapani je fakt napresdrzku. Stromy mizej a navic ti mam clovece pocit, jakoby to jelo i hur nez s poslednima pacesama. Vostrihat....Vyděšený


nas recht, souhlas, bohuzel tenhle trend u her uz nejaky rok pretrvava, tech zmetku je cim dal vic Zamračený
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
WT_Horrido
[img]http://www.wtigers.org/extra/rn122.gif[/img] is not a valid Image.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Nevím, Pedro, může být, zítra vyzkouším.

S tou betou máš pravdu, je to pořád beta (a asi už i zůstane, snad dotáhnou do uspokojivé verze ten sequel). Bavili jsme se zde o tom v nejrůznějších vláknech mnohokrát.

Když se s tímhle člověk vyrovná, užije si spoustu zábavy.

Když ne, tak ho to hrozně prudí (ale stejně s tím nic nenadělá Mrknutí
Upravil/a 310_cibule dne 07-07-2012 20:37
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Lark
310_cibule napsal:
Nevím, může být, zítra vyzkouším.

S tou betou máš pravdu, je to pořád beta (a asi už i zůstane, snad dotáhnou do uspokojivé verze ten sequel). Bavili jsme se zde o tom v nejrůznějších vláknech mnohokrát.

Když se s tímhle člověk vyrovná, užije si spoustu zábavy.

Když ne, tak ho to hrozně prudí (ale stejně s tím nic nenadělá Mrknutí


Víš, já mám trochu obavu, že to nedotáhnou ani u sequelu.
 
310_cibule
Jo, to je možný. A nebo taky ne. Moc hlavu si s tím nedělám, stejně bych nic nevymyslel Úsměv Pokud si s tím sequelem užiju tolik zábavy co s CoD, nemohu být zklamán. A pokud ne, tak tak to holt lítat nebudu. That simple. Mrknutí
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
jirik
Já mám takovou předtuchu, že sequel BoM by mohl běhat pěkně, ale nebude kompatibilní s Clodem. Úsměv
 
Jara4
Já vám nějak nevím, ale já už se s CloDem bavím i teď a když nic lepšího nepřijde, tak s ním určitě ještě nějaký čas vydržím. Hlavní průser - Launcher.exe odstranili a jsem spokojený. To ostatní jsou jen mouchy.
 
CZ-BOB
Taktéž.. Dnešní doprovod 3 Bf110 se mi líbil. Sice mi trvalo než jsem vás našel, ale snad jsem byl trochu platný. Mrknutí
Upravil/a CZ-BOB dne 08-07-2012 02:16
 
Jara4
CZ-BOB napsal:
Taktéž.. Dnešní doprovod 3 Bf110 se mi líbil. Sice mi trvalo než jsem vás našel, ale snad jsem byl trochu platný. Mrknutí

Jj, díky. Nejmíň jednou jsi mi ustřelil Spita od ocasu Mrknutí.
 
313_OTU_oblak
310_Pip napsal:
WT_Pedropan napsal:
No dobre, ale proc ma Robo porad neco resit. Nejsem betatester. Koupil jsem si za sestnact stovek hotovej produkt. To jejich tapani je fakt napresdrzku. Stromy mizej a navic ti mam clovece pocit, jakoby to jelo i hur nez s poslednima pacesama. Vostrihat....Vyděšený


nas recht, souhlas, bohuzel tenhle trend u her uz nejaky rok pretrvava, tech zmetku je cim dal vic Zamračený


PIPe, tak pod tohle se podepíšu. Kvalitních kousků je v poslední době jako šafránu, bohužel Smutný
 
Hoper
zatím jediný problém s launcherem (ťuk ťuk ťuk) mám ten, že když končím hru (celou), Win mi napíšou, že přestal pracovat (menu už je pryč).
Občasné poškubávání, občasné škubnutí při rozlížení (načítání textur), problémy se stromy.

Jinak fajn polety :)
(zvlášť když střelci v Ju-88 skoro nereagují a střelec v Dornieru hned při druhém "obletu" se trefil mezi oči... :))


jsem zvědav, kdy konečně něco udělají se zrcátkama (jak to "rozlišení, tak i pokles o 10FPS)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Pepe
Žel, to zrdcátko je teď trápí asi nejmíň.Vyděšený
 
Pepe
zrcátko jsem měl na mysli-sorry, ne zrdcátkoÚsměvp
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,901,230 návštěv