May 08 2024 15:58:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Beta patch 1.07.18301
Baron
Skúšal už niekto toto? Malo by to byť na odstránenie stutteringu:

Hey Guys, Got 2 things worked like a charm, no stutters , no slide show for ati an nvidea users . Win7 USERS , Go into control panel to Programs an Features Go into Microsoft. NET Framework 4 Client Profile. double click on it , An repair it , After repair it will ask restart do it . Then go to C PROGRAM FILES X86 , Then Steam Then Steamapps, Then common . il-2 sturmovik cliffs of dover Then redist Then go into DirectX Folder , Scroll down til you see When you see DXSETUP Double click on it , an run it!! For they guys that did this , THE CHEERING SECTION IS OUT, All of us had the same results. NO SLIDE SHOW NOT A STUTTER. Even with 3 spits an 7 or 8 109s at 1000 feet above the the 3 base close together north of the French point ( our normal slide show, Repeated 3 times , Stayed hard on 60 fps an high 75 my vsync on all setting high an original , For the first time since i bought this game , it was amazing!!! If this helps tell others ( for me an several others who did this ) All i can say is WOW !!! Note i did not say it fixed trees let me know?

...a ešte link:
http://forum.1cpu...hp?t=33075
Upravil/a Baron dne 18-07-2012 07:58
Hals - und Beinbruch!
 
CSL1_Talbot
Ja som skusal a ziadny rozdiel.
 
Baron
Dobre vedieť. Ďakujem za info.
Hals - und Beinbruch!
 
CZ-BOB
Pokud mi to někdo přeloží do CZ, vyzkouším to taky Mrknutí
 
Valec
CSL1_Talbot napsal:
Ja som skusal a ziadny rozdiel.
Taky tak.
 
Pepe
já se tam dostal přes OVLÁDACÍ PANELY, potom jsem otevřel PROGRAMY A FUNKCE a našel ten Microsoft NET Famework4 Client profil. Kliknul jsem levým tlačítkem 2x a po rozbalení jsem dal opravit.
Ale v Céčku x84 jsem Steam nenašel , protože CoD mám na jiném disku a tam jsem našel složku SteamApps, potom jsem otevřel Common, potom IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover, potom Redist a tam je ten DXSETUP a spustíš. Nevím jestli je to v pořádku. Dal jsem vše na Hight. Zlepšení nějaké jsem zaznamenal sice zaznamenal, ale FPS ne (asi že vše jsem dal na High) Trhání mi zůstalo, ale je to v menší míře
 
Pepe
Kurníček šopa, zapomněl jsem napsat, že po té složce Redist, je složka DirectX a potom ten DXsetup. To
 
Rumcajs
Baron napsal:
Skúšal už niekto toto? Malo by to byť na odstránenie stutteringu:

Hey Guys, Got 2 things worked like a charm, no stutters , no slide show for ati an nvidea users . Win7 USERS , Go into control panel to Programs an Features Go into Microsoft. NET Framework 4 Client Profile. double click on it , An repair it , After repair it will ask restart do it . Then go to C PROGRAM FILES X86 , Then Steam Then Steamapps, Then common . il-2 sturmovik cliffs of dover Then redist Then go into DirectX Folder , Scroll down til you see When you see DXSETUP Double click on it , an run it!! For they guys that did this , THE CHEERING SECTION IS OUT, All of us had the same results. NO SLIDE SHOW NOT A STUTTER. Even with 3 spits an 7 or 8 109s at 1000 feet above the the 3 base close together north of the French point ( our normal slide show, Repeated 3 times , Stayed hard on 60 fps an high 75 my vsync on all setting high an original , For the first time since i bought this game , it was amazing!!! If this helps tell others ( for me an several others who did this ) All i can say is WOW !!! Note i did not say it fixed trees let me know?

...a ešte link:
http://forum.1cpu...hp?t=33075

Tohle je regulerní hon na čarodějnice. Pokud tuto někomu zafunguje, tak má nakopnutej systém tak jako tak. Pak je jistě OK, že si to opraví, ale rozhodně to není lék na CloD. Lék na CloD má v ruce investor a realizační tým, ne DXSetup ani oprava .NET frameworku. Blbě napsaný SW se neopraví ani přeinstalací celých Windows.
 
Pepe
Máš pravdu Smutný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

34,837,199 návštěv