April 18 2024 07:17:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Timofejic

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » RoF Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Druhý zátěžový test serveru pro CZ/SK speciálky - 30.6.2012
Thomsen
Za Kapitány to rušim,řeknu jim ať se přihlásí sami za sebe . A tady by jste to příště mohli dát do popisu ,že myslíte něco jinýho než píšete,takhle to obyčejnýho člověka mate.
 
MartinHubenak
Ahoj pánové,
já v sobotu na 100% nemůžu. Jedu dneska do Brna. Každopádně přeju hodně štěstí, ať se vše vydaří.
CaK_MartasH.
 
LEON
Thomsen napsal:
Za Kapitány to rušim,řeknu jim ať se přihlásí sami za sebe . A tady by jste to příště mohli dát do popisu ,že myslíte něco jinýho než píšete,takhle to obyčejnýho člověka mate.


Že se tentokrát nejedná o specku, ale jen o zátěžový test, bylo na začátku v popisu napsáno.
 
https://www.rcfree.eu
Thomsen
Leone ty si občas neskutečnej.
Clone pravděpodobně naráží na skutečnost, že pokud tu někdo přihlásí někoho s trochu jiným nickem, než má tady na SVK doopravdy (např. Yossarian, Ruprechtus nebo CaK_Medved), tak se ten člověk nedostane do příslušného speckového vlákna, protože neexistujícímu nicku nelze přidělit přístup. Proto by bylo nejlepší, kdyby se sem lidé přihlašovali osobně jednotlivě, předejde se tak podobným chybám.

Asi každej mluvíme o něčem jinym ,ne? Úsměv .Měl jsem Ti asi napsat "aby se přihlásili pod vlastním nickem" neb já ty jejich místní nicky neznám. Myslim ,že i Messer je tady pod jinym. To jen na vysvětlenou ,snad už je to srozumitelný i tobě.

EDIT doplnění: protože tady se asi musí citovat i předcházející příspěvek ,tak jsem předtím reagoval na toto
Bierglass napsal:
Ono nejde o to,že teď je to jen na test.Je to změna v organizaci speciálek,která je třeba taky vyzkoušet.

tímhle
A tady by jste to příště mohli dát do popisu ,že myslíte něco jinýho než píšete,takhle to obyčejnýho člověka mate.

Upravil/a Thomsen dne 29-06-2012 08:38
 
1stCL_Novotny
Hoši! Nevim co máte kde na tajňáka domluvené,ale jsem rád že to ví alespoň Clone. Mrknutí Je vidět že Tomsen patří mezi nás co neumí číst myšlenky.
Ale co, já tu jsem a Medved je tu jeko MedvedCZ. Sem mu ten učet dělal.Mrknutí
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 29-06-2012 09:58
 
Hoper
X Novotny napsal:
Pokud budu ziv po pátečním prasátku tak dojdu a to i s CaK_Medvedem.

Ckone, nějak nechápu tvůj příspěvek? :)


doufám, žes registroval toto:
Hoper napsal:
Pokud mi pan X_Novotny pomůže nastavit nastavení (od rozdvojení jsem na to nehráb :) ) mohu se v rámci zátěžového testu též zúčastnit a pomoci komunitě.
Za C&K (to jsou ti dobří nebo ti špatní ?)


;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
LEON
To Thomsen, X Novotny: Jinymi slovy, snaha je udelat stejny system prihlasovani a rizeni specialek, jako funguje v IL-2, ne vymyslet neco noveho. Ani na Palbe nebo Invazi jste se nemohli prece registrovat hromadne, ale kazdy sam. V sobotu se sice specka neleti, jen zatezovy test jak uz bylo receno, ale jelikoz se tato speckova sekce a uzivatelske skupiny na SVK delaji pro ROF poprve, tak je aspon prilezitost to vyzkouset a odladit i tento system na foru, qby to na pristi specku jiz bylo pripravene a funkcni. Nic vic, nic min.
Upravil/a LEON dne 29-06-2012 09:25
 
https://www.rcfree.eu
310_Paul
Zdravím,pokud by to bylo možné,tak se rád zučastním.Třeba za red.
 
1stCL_Novotny
Leo, já a myslím že i Tomsen to chápem až moc dobře!!!! Úsměv
Ale kur*va nejdřív se to musí někde oznámit. Pokud to chcete začít dělat tak to kur*va řekněte. A to právě a jedině proto že je to poprvé!!!! Zamračený
Už si rozumíme?? Prostě o tom nikde ani slovo a je jedno kdo z adminů o tom ví!. Mrknutí
Upravil/a 1stCL_Novotny dne 29-06-2012 10:07
 
1stCL_Novotny
Hoper napsal:
X Novotny napsal:
Pokud budu ziv po pátečním prasátku tak dojdu a to i s CaK_Medvedem.

Ckone, nějak nechápu tvůj příspěvek? Úsměv


doufám, žes registroval toto:
Hoper napsal:
Pokud mi pan X_Novotny pomůže nastavit nastavení (od rozdvojení jsem na to nehráb Úsměv ) mohu se v rámci zátěžového testu též zúčastnit a pomoci komunitě.
Za C&K (to jsou ti dobří nebo ti špatní ?)


Mrknutí


Samo že registroval. Včera jsem do 22h stěhoval dcéééru a její nové krámy. Dnes jdu na VIP akci do bývalého zaměstnání(prasátka a soudečky) Vyděšený , Takže leda v Sobotu kolem oběda. Což???Mrknutí
 
clone9cz
clone9cz napsal:
Kdo si vymyslí nebo upraví nick, tomu nebude zpřístupněno vlákno do kterého se přihlášením na akci přidává přístup.


Nevidím, co je na tom nesrozumitelného, když to si někdo vymyslí nick a ten bude náhodou shodný s již existujícím uživatelem na SVK, tak dostane přístup někdo jiný. Když si LEON vymyslel CaK LEON, tak jsem ho nenašel vůbec.
Yossarian pro nás prostě není Yossarian222, kterého jsme jediného dohledali.

V některých přépadech si login lze odvodit, ale to pořád není důvod proč nám přidělávat práci. Tedy nám a LEONovi. Přihlásit některé uživatele pod správným ze dvou nebo tří vlastněných (pod tím co zrovna logují) účtů hraničí s věštěním ze skleněné koupe.
 
http://www.wwii-illusion.net
LEON
X Novotny napsal:
Leo, já a myslím že i Tomsen to chápem až moc dobře!!!! Úsměv
Ale kur*va nejdřív se to musí někde oznámit. Pokud to chcete začít dělat tak to kur*va řekněte. A to právě a jedině proto že je to poprvé!!!! Zamračený
Už si rozumíme?? Prostě o tom nikde ani slovo a je jedno kdo z adminů o tom ví!. Mrknutí


Potřebné informace jsou v prvním příspěvku. Vy hoši děláte, jako byste se před tím nikdy na žádnou IL-2 specku neregistrovali a nevěděli jak to chodí Zamračený

LEON napsal:
...
Proto bych vás rád pozval v sobotu 30.6.2012 od 20:00h na speciálkový server, nejlépe v osazení, v jakém jsme se sešli na minulou generální zkoušku. Pro tento test se nepoletí žádná předem plánovaná speciálka, ale stačil by běžný přátelský dogfight na 1-2 hoďky. Pokud dopadne zátěžový test v pořádku, odměnou vám bude další nejméně jedna letní příjemná speciálka, kterou naplánujeme před samotnou ohlašovanou podzimní velkou akcí.
...
 
https://www.rcfree.eu
DK_Yossarian
Změnil jsem si nick abych byl "dohledatelný".Případné info o sobotě pište ke mě.U nás roli styčného důstojníka vždycky plnil Korvettenkapitän Thomsen.Netušil jsem že nesladěnost nicků tu nadělá takovou paseku Úsměv
 
LEON
Nebylo ani tak třeba měnit nick, jako napsat ten, který máš na SVK, aby se k němu mohla přiřadit přístupová práva do příslušného vlákna.
 
https://www.rcfree.eu
Jara4
Velmi rád bych se zúčastnil, bohužel sobota není můj "lítací" den Smutný.
 
DK_Yossarian
Nj ale chytit ty dva online se může taky podařit až zitra před startem.Taková hlídka na moři se může protáhnout na několik měsíců Pff vyřídím to u nás at se tu nahlásí.
 
Thomsen
Vy hoši děláte, jako byste se před tím nikdy na žádnou IL-2 specku neregistrovali a nevěděli jak to chodí

Představ si Leone, ve svym věku a neletěl jsem žádnou IL2 Specku a fakt jsem to nevěděl a ty jak se rád cituješ taky víš prd o co šlo,protože o sladěnosti nicku tam nikde nepíšeš,jen to ,že je to takovej fajtík na zahřátí serveru ,další vyplynulo až po dotazu Novotnýho. Já to i bez Cloneho věšteckých koulí vydedukoval co asi chcete navíc a napsal jsem to,aby se chlapi od nás přihlásili,ale ty máš blbej den a já nejsem hromosvod. Název ZÁTĚŽOVÝ TEST je v každym postu tady
Že se tentokrát nejedná o specku, ale jen o zátěžový test, bylo na začátku v popisu napsáno.

tak mě vynech ze svých domněnek a příště radši popiš i na co myslíš.
Vzkaz jsem už předtím vyřídil a o žádný změně nicku jsem nic neřikal,to je ostatních jejich vlastní iniciativa. Úsměv

Heh jedna blbá větička co není v prvnim postu a jak to tu krásně jede .
 
LEON
Neoznamujte prosím do tohoto vlákna, že neletíte. Byla by to sice zajímavá myšlenka udělat i Roster těch, co se akce na 100% nezúčastní, ale to je zatím moc pokrokové a nadčasové Mrknutí
 
https://www.rcfree.eu
LEON
Thomsene, nejde o to, že bych se rád citoval, ale když odpovídám více lidem najednou v jediném příspěvku, tak je to zkrátka na fóru přehlednější, pokud uvedu v citaci věc, na kterou reaguju. Mně se také moc nezdálo, že by se měl dělat roster pro obyčejný zatěžový test – dogfight, ale Bierglass chtěl odzkoušet už teď funkčnost této formy registrace na specky přes SVK fórum a tak jsem to u Cloneho zařídil.
Žádný problém tu přece není, bylo oznámeno kdy se letí, v kolik se letí a co se letí. Po Cloneho připomínce jsem pak pouze dodal, že bude vhodnější, aby se na akci na SVK hlásil každý sám.
(Mimochodem žádný ,,blbý den“ nemám, naopak je pátek a za chvíli to balím z práce domů, takže jsem obzvlášť v dobré náladě Mrknutí
Upravil/a LEON dne 29-06-2012 16:44
 
https://www.rcfree.eu
1stCL_Fucida
Jsem rad, ze se ten "neci" napad s organizaci pres forum (a ne maily) ujal ;-)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,714,636 návštěv