April 20 2024 00:53:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Beta patch 1.06 (+core.dll 12.5.2012) ano nebo ne ?
310_cibule
Bombeři, mrkněte na to video (zhruba uprostřed odkazovaného vlákna, níže je jeho první část ze tří).
http://forum.1cpu...116&page=2

YouTube Video




Jdu se učit líp německy. Zatím...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
Kuwa hned si idem zalietat! Pauke Pauke!
Hals - und Beinbruch!
 
Jara4
310_cibule napsal:
Bombeři, mrkněte na to video (zhruba uprostřed odkazovaného vlákna, níže je jeho první část ze tří).
http://forum.1cpu...116&page=2

Jdu se učit líp německy. Zatím...


On ten level bombing není tak úplně ideální, viz třeba tady:
http://theairtact...-the-He111

Zkoušel jsem to několikrát - před patchem a jednou po patchi (včera na ATAGu - Baron ze SepiaXem můžou potvrdit), ale vždycky jsem měl problém zadat do zaměřovače správné parametry - když jsem zadal výšku v metrech nad terénem a TAS, byl jsem krátký. Když jsem zadal IAS (jak doporučuje v odkazu výše), kříž zaměřovače se pohyboval a nedržel se na cíli. Chce to ještě hodně tréninku, ale když je tak málo času Smutný.
Upravil/a Jara4 dne 16-05-2012 08:48
 
310_cibule
Je to tak Jaro4. Včera později večer jsem to na ATAG taky zkoušel (Baron ze SepiaXem můžou potvrdit Úsměv), Měl jsme s tím stejné problémy + ještě precizní vytrimování a nastavení autopilota. Nicméně myslím, že je to opravdu věc tréninku. A na něj chybí čas (ale budu se snažit Mrknutí)
Upravil/a 310_cibule dne 16-05-2012 09:21
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
clone9cz
Pozor, po update Steamu se mi na Clod nastavily automatický aktualizace nevím proč.
 
http://www.wwii-illusion.net
Valec
clone9cz napsal:
Pozor, po update Steamu se mi na Clod nastavily automatický aktualizace nevím proč.
Ja je mam zaple porad a s beta patchema jsem nemel nikdy problem.Nemelo by to teda vadit.
 
Valec
Jdu do 111 s vama.
 
Baron
Info od B6:

http://forum.1cpu...hp?t=32344
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Tak budeme holt čekat dál Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hoper
jiných produktů je mraky, třebas takový profláknutý P-51 v DCSW ;)
a to Metro v "novém" kabátku¨
nebo Max
nebo DIII
Iron Front 44

a těch filmů, co bych rád zkouknul...
ójé :)

(sakryš - a taky knížky, modely, sv.Barbora, nesv.Alenka, do toho nějaká ta práce a povinnosti...)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Já nedělám nic, jen spolu s Estragonem a Vladimírem čekám a čekám a čekám... však on přijde. Musí přijít.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
310_cibule napsal:
Já nedělám nic, jen spolu s Estragonem a Vladimírem čekám a čekám a čekám... však on přijde. Musí přijít.


mrkva kvaka

Dnes som konecne dlhsie polietal, G.50 je konecne pouzitelna!
 
czs_scharck
310_cibule napsal:
Já nedělám nic, jen spolu s Estragonem a Vladimírem čekám a čekám a čekám... však on přijde. Musí přijít.


[img]http://loldamn.com/wp-content/uploads/2011/08/meanwhile-in-Russia.jpg[/img] is not a valid Image.

... sorry Šklebící se
Upravil/a czs_scharck dne 25-05-2012 19:38
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Jara4
310_cibule napsal:
Tak budeme holt čekat dál Úsměv

A přitom si párkrát zalétám na ATAGu a ono to čekání hned rychleji utečeÚsměv.
P.S.Pokud se tam zrovna nevyskytne Válec s nutkavou potřebou sundat nějakou tu Ju88Cool
Upravil/a Jara4 dne 25-05-2012 22:42
 
Robo
Vcera sme sa s Valcom chvilu motali a skusali rychlosti a vobec. Dnes Sean postol zaujimavy graf jeho testovania a vyplyva, ze to ozaj dojebabrali:

http://forum.1cpu...hp?t=32412

 
Opitze
neboj Robo, v dalším mini alpha verzi beta patche to opravěj... ale taky možná ne, protože všichni programátoři pracují podle plánu... a moc Spitů nad Moskvou nelítalo, ne?Vyděšený
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
310_Max
Jak to zase zkoušíŠklebící se
 
Opitze
Neboj Maxi, jdu zase do našeho koše Mrknutí
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
WT_Horrido
Zkoušet není co, stav je zřejmý.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
WT_Horrido napsal:
Zkoušet není co, stav je zřejmý.


Teraz mi nie je jasne, ci nadvazujes na Opitzov stav dusevny alebo opat raz farbisto opisujes tvoj oblubeny next gen sim. Pri oboch mas ovsem pravdu, ja som velmi rad, ze si opat raz vyjadril svoj cteny nazor, uz tu vsetci skoro zabudli, co si myslis. Napriek tomu laskavo dovol, aby sme CloDa lietali a aby sme si pri nom uzili srandu ako napriklad vcera. Uplne idealne by bolo, keby sme sa mohli rozpravat o spominanom simulatore bez tychto tvojich jalovych picovin. Köszönöm.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,727,421 návštěv