May 04 2024 20:36:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
BoBek
313_OTU_oblak
No, tohle přiznám se nevím.

Na druhou stranu, pokud by byla pěkná kampaň za LW od španělska , BOP, BOF, BOB, středomoří, overlord (možná něco z ruska) tak by se to dalo. těžko říct, jestli nějaká LW jednotka tohle absolvovala (spíše piloti). Vím, že dickfield ve své knize Stíhačova stopa bojoval na FW i v africe, rusku a končil obranou rajchu na He162 (snad měli i pár sestřelů)...

Ad cobry - ty létali u 601, včetně několika čechů....ad mustangy - o tom nevím...vím že na nich létal Cukr (výborný pilot z BOF), který se na něm těžce zranil.
 
Paulus
Koty, kdybys chtěl pomoct s tvorbou misí tak dej vědět!Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Koty
četl jsem jakousi knihu o stíhačích z BOB. "Stíhači nad Kanálem" se jmenovala (od J Rajlicha a J. Sehnala). O mustanzích jen odstavec. O airacobrách jen fotka s popiskem. Ale byla jich tam pěkná řádka... a na nich zářivá NN... a myslím, že to nebyl photoshop Mrknutí .
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Koty
von Pavel napsal:
Koty, kdybys chtěl pomoct s tvorbou misí tak dej vědět!Mrknutí


Jo, hodila by se osídlená mapa kanálu, na které je i Duxford... ty liduprázdný městečka jsou fakt děsivý Šklebící se

EDIT: Nechtělo by se ti třeba dodělávat briefingy? Představoval bych si něco autentického - takže u anglánů anglicky, u čechů česky. (Možná u čechů dvojjazyčně pro případné mezinárodní zájemce Šklebící seŠklebící se)
Upravil/a Koty dne 08-07-2012 21:43
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Serza
Ja sem nevedel ze z 12 tisic stop si vsimnes ze na namesti se prochazi postak...
 
Koty
No.997:

Mno, ono by stačilo, kdyby z 300 m byl vidět barák. A do dvanácti tisic stop se se spitem sotva vyškrábeš naož, abys tam chvilu letěl, hlidkoval a nedej bože i stíhal messery. A přestaň vše kritizovat, nebo si vysloužíš pověst jako já... Úsměv

A když se mohl mladý pilot s rozstřílenou P-40 ohlížet za dívkou na balkónu a ještě na ni zamávat a vidět, že ona taky mává... tak je možný všecko. Ano pane Lucasi, je to narážka na váš film Red Tails... xD
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Peter Winter
Koty napsal:
četl jsem jakousi knihu o stíhačích z BOB. "Stíhači nad Kanálem" se jmenovala (od J Rajlicha a J. Sehnala). O mustanzích jen odstavec. O airacobrách jen fotka s popiskem. Ale byla jich tam pěkná řádka... a na nich zářivá NN... a myslím, že to nebyl photoshop Mrknutí .


Prosím?

Na mustangy mark čtyři se měla přezbrojit 313, ale nebylo realizováno, kvůli požadavku zachovat národní wing. Měli snad krátce půjčenou mašinu mark tři od nějaké anglické perutě na přeškolení. Cobry u našich perutí? Ve stíhačích nad kanálem? Kde, tu knihu mám na klíně. Jediná jednotka s kobrama byla 601, a to jen pár týdnů. Pak šli milé kobry ke strýčku Josifovy.

Ta kampaň má být sci-fi?

Ale držím palce, udělat dobrou kampaň je kus práce. Momentálně mám také něco dlouho rozděláno. Jen toho času by mohlo být více.
 
Paulus
Koty napsal:
von Pavel napsal:
Koty, kdybys chtěl pomoct s tvorbou misí tak dej vědět!Mrknutí


Jo, hodila by se osídlená mapa kanálu, na které je i Duxford... ty liduprázdný městečka jsou fakt děsivý Šklebící se

EDIT: Nechtělo by se ti třeba dodělávat briefingy? Představoval bych si něco autentického - takže u anglánů anglicky, u čechů česky. (Možná u čechů dvojjazyčně pro případné mezinárodní zájemce Šklebící seŠklebící se)


Můžem se domluvit. Pošli mi PM nebo se sejdeme na TS SVK.Mrknutí
Upravil/a Paulus dne 09-07-2012 13:41
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Koty
EDIT: Přísp. No.999:

Peter Winter napsal:
Koty napsal:
četl jsem jakousi knihu o stíhačích z BOB. "Stíhači nad Kanálem" se jmenovala (od J Rajlicha a J. Sehnala). O mustanzích jen odstavec. O airacobrách jen fotka s popiskem. Ale byla jich tam pěkná řádka... a na nich zářivá NN... a myslím, že to nebyl photoshop Mrknutí .


Prosím?

Na mustangy mark čtyři se měla přezbrojit 313, ale nebylo realizováno, kvůli požadavku zachovat národní wing. Měli snad krátce půjčenou mašinu mark tři od nějaké anglické perutě na přeškolení. Cobry u našich perutí? Ve stíhačích nad kanálem? Kde, tu knihu mám na klíně. Jediná jednotka s kobrama byla 601, a to jen pár týdnů. Pak šli milé kobry ke strýčku Josifovy.

Ta kampaň má být sci-fi?

Ale držím palce, udělat dobrou kampaň je kus práce. Momentálně mám také něco dlouho rozděláno. Jen toho času by mohlo být více.


Mno, mezi fotkama by měla být i fotka CS airacober. Četl jsem to ale už docela dávno, tak si nejsem jistý. Ale o tom, že si (tuším) 313 vyskoušela mustangy během působení na severu tam bylo určitě někde bylo.
Upravil/a Koty dne 09-07-2012 09:44
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
veikso
Koty, myslím že je to ta hovadina co hledáš v rychlovce Úsměv
Jak ty Cobry, tak ani Mustang v markingu 313. sq. nikdy nebyl. Nebo postni nějaký odkaz.
 
Peter Winter
Koty napsal:
Mno, mezi fotkama by měla být i fotka CS airacober. Četl jsem to ale už docela dávno, tak si nejsem jistý. Ale o tom, že si (tuším) 313 vyskoušela mustangy během působení na severu tam bylo určitě někde bylo.

veikso napsal:
Koty, myslím že je to ta hovadina co hledáš v rychlovce Úsměv
Jak ty Cobry, tak ani Mustang v markingu 313. sq. nikdy nebyl. Nebo postni nějaký odkaz.


Tak, ani poník ani kobra. Kobry v knize jsou vyfocené, ale právě a jen od 601. létal tam na nich chvilku třeba pan Maňák.
 
313_OTU_oblak
Koty, ty cobry byly jen na testu u 601sq., sice podnikly několik bojových letů jako hloubkaři, bohužel neměly výškové kompresory a také britové usoudili, že spit V je lepší, tak je nenasadili.

Škoda že 313 ty mustangy nedostala Smutný

Ale to nemění nic na tom, že tyhle dvě letadla byly jen epizodní.
Předpokládám, že tvá kampaň nebude sci-fi.
 
Koty
No. 1000

Tímto jubilejním tisícím příspěvkem přísahám, že se vynasnažím, aby tato kampaň byla co nejhistoričtější a nebyla sci-fi, aby se tam dostalo alespoň pár spitů nad francii jako kotlláři a že konvoje budou bombardovány štukami.

V případě, že pro některé jednotky použiji speciální skin napíši sem i odkaz ke stažení a ke kterému letadlu se má přiřadit. (Jméno nechám takové, jaké mi to při uložení skinu nabídne). Budou postupně doplňovány pod ten "leták", či jak se správně říká té montáži screenů.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Peter Winter
Koty napsal:
No. 1000

Tímto jubilejním tisícím příspěvkem přísahám, že se vynasnažím, aby tato kampaň byla co nejhistoričtější a nebyla sci-fi, aby se tam dostalo alespoň pár spitů nad francii jako kotlláři a že konvoje budou bombardovány štukami.

V případě, že pro některé jednotky použiji speciální skin napíši sem i odkaz ke stažení a ke kterému letadlu se má přiřadit. (Jméno nechám takové, jaké mi to při uložení skinu nabídne). Budou postupně doplňovány pod ten "leták", či jak se správně říká té montáži screenů.


Koty, pokud to budeš dělat pro HSFX nebylo by lepší, vše včetně skinů udělat spouštěcí přes JSGM a dodat v jenom balíku než externě stahovat něco co už nemusí být ke stažení? Jen podnět k zamyšlení. Já to tak momentálně řeším pro tři rozdělané kampaně.
 
Koty
Mno, jak to myslíš, udělat spouštěcí v jsgm? Každopádně udělat to tak, aby se nemuselo nic stahovat je dobrý nápad Mrknutí
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Peter Winter
Jako složku například jako je tato:

http://www.mediaf...8o7bqabnjc

Postup je pak pro uživatele jednoduchý. Vše zkopíruje do JGSMmods a pak aktivuje. No a vše je bez práce aktivní. Složka co jsem postnul je rozpracovaná kampaň pro HSFX, je ořezaná jen pro moje momentální využití, v šiřitelné verzi budou složky air, all a plane kompletní. Samozřejmě ty by jsi přidal ještě složku skins s patřičnými podlsložkami.
 
Koty
Zprávy z vývoje - jsem uprostřed BoF (bráno jen rychlovkou). Zatím to má šest misí a jen pomálu střetů s nepřítelem. Waypointy se snažím optimalizovat pro navigaci na Full real (dávám je na rozumná a (pokudmožno) dobře rozpoznatelná místa. Pokud by měl někdo systém navigace jednotek RAF, velice bych uvítal post. Přecijen, hledání mi zabírá čas na stavbu misí... Šklebící se

a pro von Pavla bych měl zakázku - PM
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,815,785 návštěv