May 04 2024 16:00:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
BoBek
radko1111
je to skinmod upraví skin na lacastery spitovi mozes ho kludne poslat kade lahsie a dalej je tam plutonium aj to mozes dat prec ale je to na tebe ..
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
radko1111
pls nacpi tam do-17z ÚsměvÚsměvÚsměvMrknutí
Upravil/a radko1111 dne 20-05-2012 19:49
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Koty
radko1111 napsal:
pls nacpi tam do-17z ÚsměvÚsměvÚsměvMrknutí

Bude, bude. Pak to skusím i nějak předělat, aby to bylo pro němce Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
jeronym
Koty nechceš nejdřív dodělat původní kampaň a pak až se zabývat němci? Šklebící se
 
Serza
That man has a point.
 
Koty
Šklebící se Víš co znamrná to slovo «PAK» tam?
Upravil/a Koty dne 21-05-2012 16:50
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
jeronym
Vím jenom z vlastní zkušenosti říkám že takových kteří naslibovali hory,doly už bylo a kde nic tu nic. Šklebící se Mrknutí
Neztahuj si to na sebe Mrknutí
 
Koty
Pánové už je to tady...

Tvůrčí krize dolehla. Všechny mise začínají být jednotvárné (až na tu, kdy jdete po třech unikajících Dornierech). Myslel jsem, že bych udělal nějakou masomlejnovou ultrastíhací misi plnou spitů a messerů... jen nevím, jestli se takové mise odehrávaly.Zamračený
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
jeronym
Určitě že takové byly,ale většinou spíš huriky a spity vs bf 110 protože,ty alespoń ze začátky létaly útočit na RAFÁCKÁ letiště s tím,že se budou schopny samy proti RAF bránit Mrknutí
 
Koty
jeronym napsal:
Určitě že takové byly,ale většinou spíš huriky a spity vs bf 110 protože,ty alespoń ze začátky létaly útočit na RAFÁCKÁ letiště s tím,že se budou schopny samy proti RAF bránit Mrknutí


A letiště - mám je přeplnit, jako v oné slavné parodii?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Koty
Šklebící se Víte co dokáže naštvat? Když se UP roze*ere. Mám ho něčím dodělanej, takže jsou dvě možnosti. Buď složitě vytvořím novou UP3-hru a naházím do toho Do17 a podobný ftákoviny, nebo to vše udělám znovu (a kvalitněji) pro nově vydaný HSFX 6. Vyberte si. (V případě zájmu hodím na ulož.to *.rar s zatím hotovými misemi.) Osobně bych byl pro HSFX, jelikož je lépe zpracovaný a taknějak je v něm víc možností.

EDIT: čas máte do zítra
Upravil/a Koty dne 07-07-2012 17:16
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
313_OTU_oblak
Koty - mne je to vcelku jedno, hlavně že bude. Úsměv
Mrknutí
 
Koty
Šklebící se Jó, zatracenej McD F4 Phantom. Od tej doby, co jsem ho tam šoupl už mi to nějak nejede. Takže jsem se rozhodl, že to udělám v HSFX. Od začátku. Páč rvát No.19 Sqn na jih anglie...

Co můžete čekat? Bitky ze kterých bude běhat mráz po zádech vašemu prodejci procesorů a grafáren. Bitky, ne které bude potřeba hodně nervů a zatraceně pevnej Joy...



[img]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/528109_414121738629822_1461795536_n.jpg[/img] is not a valid Image.
Comming soon


A nebo se na to vyseru, páč já todle s nervama a prodejcema budu muset taky vydržet Šklebící se


Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Serza
Takze to bude az po obdobi Spitu MkV jo? To me vede k otazce, to tam bude i vylodeni u Dieppe?
 
Koty
Serza napsal:
Takze to bude az po obdobi Spitu MkV jo? To me vede k otazce, to tam bude i vylodeni u Dieppe?


Vylodění u Dieppe... není to operace Jubilee (či jak to bylo)? Plánuju ji taky. Když ne normálně, tak na pokračování - verze X.Y Úsměv každopádně se vynasnažím zapojit tam co nejvíce historických událostí.

Začne to před bitvou o francii, v anglii, kde jako utečenec nastoupíte k RAF. Proběhne krátký výcvik (dva až tři vzlety na Miles Magister - TigerMooth má rozhašený kokpit). Následně proběhne několik patrol nad pobřežím v rámci No.79 sqn na základně Hawkinge. Po asi třech hlídkách vypukne Bitva o Francii. Asi sedm nebo osm misí. Následuje návrat na Hawkinge. Čtyři vzlety proti štukám od StG1 a proti Do-17 a Bf110C1. To bude pokaždé proloženo několika lety nad Dunquerke. Následovat pak bude přeložení k No.19 sqn. Odtud budete po dvou misích přeloženi k No.310 sqn. Poté to budou únavné lety nad Londýn a zpět na Duxford. Některé vzlety budou i bez nepřátel (a nebude jich málo).

Mno pak Dieppe, nějaký ten vlášek s benzínem, ale hlavně Výlety nad Caen během normandijské operace a doprovody bombardérů nad severní francii. Ale to bude až v pozdnějších verzích. Takže kdo ví - třeba si jednou poletíte i ve spitfiru mk.XVIe Úsměv
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Serza
Jak tam muzes mit Overlord a nemit Dieppe? A vubec, jakto, ze v obrazku vidim Spitfire Mk.Va, kdyz "petkove" Spity byly u No.310 pouze becka a cecka?

Ten Overlord (o kterem sem opravdu pochopil z tve zpravy, ze bude) bude s Vc nebo LF IXc?

Jak rozhaseny je ten kokpit Tiger Motha? V jake verzi, respektive? V nejhorsim by slo Tiger Moth nahradit Fairey Swordfishem s custom skinem (podobnejsi letadlo pokud vim ve Sturmu s UP3/HSFX6 neni)
 
606_Temp
Koty, nevkládej nám co kde bude. To je jako odvykládat děj filmu před jeho puštěním. Mrknutí
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Koty
Serza napsal:
Jak tam muzes mit Overlord a nemit Dieppe? A vubec, jakto, ze v obrazku vidim Spitfire Mk.Va, kdyz "petkove" Spity byly u No.310 pouze becka a cecka?

Ten Overlord (o kterem sem opravdu pochopil z tve zpravy, ze bude) bude s Vc nebo LF IXc?

Jak rozhaseny je ten kokpit Tiger Motha? V jake verzi, respektive? V nejhorsim by slo Tiger Moth nahradit Fairey Swordfishem s custom skinem (podobnejsi letadlo pokud vim ve Sturmu s UP3/HSFX6 neni)


TigerMoth je jako výcvikokvý. Místo něj bude prostě MilesMagister. A je to HSFX6 - když dám vnitřní pohled, zobrazí se mi kokpit a okolí, které je však seshora a zespoda... jako při nastupujícím blackoutu a zamrzne to. Jinak do externálu jde přejít plynule.

Tomu spitovi urvali v bitvě Laufy a planelist si nechám víceméně pro sebe.

EDIT: tempiku, před natočením
Upravil/a Koty dne 08-07-2012 18:02
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
313_OTU_oblak
Nenech se odradit.

nejzajímavější za spojence jsou asi cesty poláků (polsko, francie, británie RAf a následně dobrovolná služba na P-47 u amíků či Horbaczewski s mustangem), případně některých australanů (BOF a BOB hurri, pak poušť tomahawk a kittyhawky, následně pacifik na spitech VIII) ale i naši si užili...Mrknutí
 
Koty
Jo jo, jedna naše sqn. myslím 313 si užila i Mustangů, když byla přeložena na sever (pro odpočinek) a 310 si zase skoušela airacobry Cool
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,598 návštěv