May 04 2024 21:45:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Kampaně
 Vytisknout diskuzi
BoBek
Koty
A je to tady pánové a dámy - rozhodl jsem se:
Už jsem se nemohl dívat na to, jak v IL-2 (46) není Bitva o Británii, a proto se pokouším uskutečnit svoji vlastní kampaň (pro UP 3*).

Začíná to v Anglii, na jihovýchodním pobřeží, poblíž Doveru. Dvě mise s Tiger Mothem na otrkání a přiučení se anglickému prostředí. Poté dvě navigační mise s Miles Magistrem. Následuje jeden let se Spitfirem mk.I a (ranná verze) a pak hurá za kanál do právě obsazované Francie. Po porážce Francie zpět do Anglie a létat krýt ustupující vojáky u Dunquerku.

No a pak začíná samotná Bitva o Británii...

Ale nebyl bych to já, kdybych vás nezahrnul dotazy... Tak předně, dostaly se do Francie nějaké Spitfiry? Zabojovaly si dost? Dá se to udělat i bez Do-17**? Neměl bych to udělat za čechoslováky? (310, 312, 313?)


*) UP 3 proto, že je v něm obsažena mapa Anglie a Francie
**) Je to pro čistý UP 3 RC4 - v něm Do-17 není

Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
310_Pip
omg ne Zamračený

http://www.missio...366&page=2
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Lark
Co to bylo Pipe?
Pise mi to: Invalid session data
 
Koty
311_Lark napsal:
Co to bylo Pipe?
Pise mi to: Invalid session data


Právě proto zřejmě napsal to OMG Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
310_Pip
311_Lark napsal:
Co to bylo Pipe?
Pise mi to: Invalid session data


odkaz (vyhledavaci, mozna proto to nevidis) na asi 20 kampani BOBka, to ke Kotymu, ze neni v Ilovi Bitva o Britanii...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Serza
Supermarine Spitfire i pres tlak diky Dowdingovi behem bitvy o Francii zustaval ciste na "home defence duties". Daleko pocetnejsi byly Hurricany.

Do-17 podle informaci nemely ty "spravne" motory. Na druhou stranu nemas ani Ju-88 (prvni verze v UP3 je az A-4, tzn. nejaky 43 rok), a musel by ses obejit ciste se Stukou (ve Francii stale jeste masove nasazovana, stejne tak na pocatku BoCool a He-111.

Pokud neco takoveho provedes... well, God save the Queen.
 
1stCL_Fucida
Serza napsal:
Do-17 podle informaci nemely ty "spravne" motory. Na druhou stranu nemas ani Ju-88 (prvni verze v UP3 je az A-4, tzn. nejaky 43 rok), a musel by ses obejit ciste se Stukou (ve Francii stale jeste masove nasazovana, stejne tak na pocatku BoCool a He-111.


Ju 88 A-4 je z roku 1941, byly už v Barbarosse. Má tam dobové He 111 H-2 a P-2.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Serza
Ha, soudruzi z NDR udelali chybu. Ano, A-17 je ze 43. roku. Diky Fuci.
 
Koty
1stCL_Fucida napsal:
Serza napsal:
Do-17 podle informaci nemely ty "spravne" motory. Na druhou stranu nemas ani Ju-88 (prvni verze v UP3 je az A-4, tzn. nejaky 43 rok), a musel by ses obejit ciste se Stukou (ve Francii stale jeste masove nasazovana, stejne tak na pocatku BoCool a He-111.


Ju 88 A-4 je z roku 1941, byly už v Barbarosse. Má tam dobové He 111 H-2 a P-2.


Šklebící se Díky za užitečné informace. A Seržo, v tý Francii nezachraňovali queen, ale prvně Francouzské zadky a oněco později i vlastní Vyděšený
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Serza
Bůh ochraňuj Královnu před tebou, soudruhu.
 
Koty
Serza napsal:
Bůh ochraňuj Královnu před tebou, soudruhu.


(1) Za války nebyla královna ale Král
(2) Bůh neochraňuje, ochraňuje guma
(3) Její výsosti Alžbětě II. bylo za BoB 14 let, že?! CoolVyděšený...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Serza
http://en.wikipedia.org/wiki/Queen_Elizabeth_The_Queen_Mother

Are you really so sure?
 
Koty
Serza napsal:
http://en.wikipedia.org/wiki/Queen_Elizabeth_The_Queen_Mother

Are you really so sure?


Jop Šklebící se Šklebící se
http://cs.wikiped...běta_II.
Upravil/a Koty dne 06-05-2012 20:36
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
1stCL_Fucida
Za druhé světové byla v provozu asi opravdu verze "God Save the King", vládl Albert, alias Jiří VI., otec dnešní královny Alžběty II.

EDIT: hrubka
Upravil/a 1stCL_Fucida dne 06-05-2012 23:30
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
radko1111
hore bolo pisane ze do-17 mali zle motory ako to myslis v bobke bolo Do-17 pozehnane a ono sa to opravilo verziou do-215 ked tam dali motory podobne motorom z bf-110

forum.valka.cz/files/do_215_3view_944.gif
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Serza
Myslel sem to tak ze kvuli rezervaci "idealnich" motoru pro Messerschmitty a Heinkely musel pouzivat "druhorade" motory.
 
1stCL_Fucida
No, ona rezervace ideálních motorů je nejspíše jen takové blábolení strejdy Ernsta Heinkela Úsměv a kdo ví, jestli to není spíš až nějaká poválečná legenda. Jumo 211 byl pro bombardéry velmi dobrou pohonnou jednotkou, motor silný, odolný a přitom relativně lehký. Byl to snad vůbec nejodolnější řadový motor druhé světové. Vlív na výkony letadla v porovnání s DB 601 jsou krásně vidět na He 111 P, rozdíly jsou veškeré žádné, spíše naopak s výhodou verze H s Jumo 211.
Problém byl, že Do 17 dostal skutečně až druhořadé motory, ale i s nimi dosahoval slušné maximální rychlosti a díky výrazně menším rozměrům a hmotnosti v porovnání třeba s He 111 byl slušně ovladatelný a obratný, což z něj dělalo obstojný bitevní letoun. Celkově vzato ale Ju 88 uměl vše lépe, než Dornier.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
radko1111
ale dornier bol krajsi Šklebící se
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Lekk
To první co popisuješ na začátku je BoF - a tam si klidně dej i francouze - P36tka tam je a franc skin snad taky.

BoB má více fází, ale určitě se nezahájovala tím, že by se lítalo za kanál se stíhačkama - to spíš nějaký stíhání bombrů/štuk z kanálu až k pobřeží Francie a pak zdrhačky z Francie do Anglie.

Jukni kdyžtak sem:
http://www.battle...in1940.net

Tady jsou fáze BoB - dle historiků - slušnej guláš:-)

Richard Townshend Bickers in Battle Diary - Battle of Britain claims that there were four phases.
Phase 1: Aug 8 - Aug 18. Phase 2: Aug 19 - Sept 5. Phase 3: Sept 6 - Oct 5. Phase 4: Oct 6 - 31.

Norman Franks in Fighter Command Losses also claims there were four phases but with different dates.
Phase 1: July 10 - Aug 7. Phase 2: Aug 8 - Sept 6. Phase 3: Sept 7 - 30. Phase 4: Oct 1 - Oct 31.

Derek Wood & Derek Dempster in the Narrow Margin claim that there were five phases.
Phase 1: July 10-Aug 7. Phase 2: Aug 8-23. Phase 3: Aug 24-Sept 6. Phase 4: Sept 7-30. Phase 5: Oct 1-31.

Len Deighton in Fighter-The True Story of The Battle of Britain claims four phases.
Phase 1: July 10 - Aug 11. Phase 2: Aug 12 - 23. Phase 3: Aug 24 - Sept 6. Phase 4: Sept 7 - 15.

John Ray, Battle of Britain - New Perspectives uses only three phases in his book.
Phase 1: July 10 - Aug 18. Phase 2: Aug 19 - Sept 7. Phase 3. Sept 7 - Oct 16.

PS: až to budeš mít tak to dej vědět - rád si to zkusím.Mrknutí
Upravil/a Lekk dne 07-05-2012 17:42
 
radko1111
hral som kampan pre BOB kde na zaciatku na konvoje nalietavali JU-88 a zadna stuka tak to bolo ujeti Smutný
Ivan Gašparovič o Balkánskych otázkach:
„Srbsko má veľmi výhodnú a peknú polohu pri mori.“
"Republika srbská a Biela Hora je ako Slovensko a Česko. V mnohom sú si podobné."
"Za najvážnejšiu otázku pri stabilizácii regiónu západného balkónu... ehm... balkánu..."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,816,036 návštěv