May 05 2024 12:31:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 13

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Beta patch 1.06 bez core.dll ?
SepiaX
Že vy máte rozdílné nastavení obtížnosti, domluvte se ?

Hups, díky moc nevšiml jsem si že se přenastavil realismus. Vše je ok.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Jara4
SepiaX napsal:

Chtěl jsem natrénovat start s Ju88 nu což...


Už trénuješ?Úsměv Že by ......?Mrknutí
P.S. Dnes po 18:00.
 
SepiaX
Jjj trénuji, kurnik těch vraků a vraků:-) Po 18 bych měl být.
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
CZ-BOB
310_cibule napsal:
Postupoval jsem dle návodu a vše běží v pohodě (včetně mírného nárůstu FPS). Ale zatím jsem testoval ani ne hodinu (mám verzi v angličtině, češtinu neřeším).


No, čekal jsem, že FPS půjde nahoru víc ale i těch +5 není marných. (Co také čekat od C2D E8400 3,7GHz , 6Gb DDR2 a GK GTX460 1024 MB )Jinak co se mi po patchi děje, je to, že hned jak spustím hru, mám při loadování černou obrazovku s červeným obdelníkem uprostřed. Dřív tam byl ten zaměřovač. Ale to je asi to nejmenší co by mi vadilo..
Upravil/a CZ-BOB dne 09-05-2012 16:28
 
Robo
Pirat441 napsal:
Ahojte!
Neviem, cim to bude, ale mne sa betu vobec nepodarilo spustit. Stravil som vela casu pri studovani navodov... anglictina a cestina a slovencina.. dokonca aj rusky som zacal citat. spravil som vsetko co ludia skusali, ale jednoducho ma nepustilo cez luncher.. program vypisal 12 riadkov s chybami a ked som odstranil jednu, tak mi pripisal hned dalsie dva.. cize to vzdavam a cakam na finalnu verziu, ktoru mi steam stiahne sam. alebo.. mate este dajake rady pre mna?..Úsměv


Caves pirat! Netusim, ale skusim pohladat, ci niekto nema podobny problem. Mozno, ze mas zle stiahnuty alebo zle rozbaleny patch. Skus iny link a kdesi na 1c sa valaju velkosti vsetkych suborov rozbalenych, mohlo by pomoct.
 
310_cibule
CZ-BOB napsal:
310_cibule napsal:
Postupoval jsem dle návodu a vše běží v pohodě (včetně mírného nárůstu FPS). Ale zatím jsem testoval ani ne hodinu (mám verzi v angličtině, češtinu neřeším).


No, čekal jsem, že FPS půjde nahoru víc ale i těch +5 není marných. (Co také čekat od C2D E8400 3,7GHz , 6Gb DDR2 a GK GTX460 1024 MB )Jinak co se mi po patchi děje, je to, že hned jak spustím hru, mám při loadování černou obrazovku s červeným obdelníkem uprostřed. Dřív tam byl ten zaměřovač. Ale to je asi to nejmenší co by mi vadilo..


Ten tam mají asi všichni, to je bonus od 1C Mrknutí Skoro bych si tipl, že nám ho ve finální verzi patche zase vezmou.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CZ-BOB
A ještě bych se rád zmínil o těch rozmazaných budících. Kdosi tady psal, že jakmile dal nastavení textur na original, má všechno v kokpitu ostré. Já tedy ne. Nejostřejší mám budíky jen když pohnu pohledem na budík a napolohuji ho ke kraji obrazovky( ne, poprskané a zaprasené LCD nemám Šklebící se ) Nejvíce je to vidět u budíků teplot oleje a vody. (Hurik) Jo a stavu paliva.
Upravil/a CZ-BOB dne 09-05-2012 17:46
 
WT_Horrido
To je těch 5 fps navíc. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
CZ-BOB napsal:
A ještě bych se rád zmínil o těch rozmazaných budících. Kdosi tady psal, že jakmile dal nastavení textur na original, má všechno v kokpitu ostré. Já tedy ne. Nejostřejší mám budíky jen když pohnu pohledem na budík a napolohuji ho ke kraji obrazovky( ne, poprskané a zaprasené LCD nemám Šklebící se ) Nejvíce je to vidět u budíků teplot oleje a vody. (Hurik) Jo a stavu paliva.


Skus vymazat cache. Original texture size je teraz to iste co bolo high na predoslej verzii.
 
Valec
Pirat441 napsal:
Ahojte!
Neviem, cim to bude, ale mne sa betu vobec nepodarilo spustit. Stravil som vela casu pri studovani navodov... anglictina a cestina a slovencina.. dokonca aj rusky som zacal citat. spravil som vsetko co ludia skusali, ale jednoducho ma nepustilo cez luncher.. program vypisal 12 riadkov s chybami a ked som odstranil jednu, tak mi pripisal hned dalsie dva.. cize to vzdavam a cakam na finalnu verziu, ktoru mi steam stiahne sam. alebo.. mate este dajake rady pre mna?..Úsměv
U mne to neslo vubec nainstalovat protoze mi po nainstaloivani patche antivirus NORTON smazal madox.dll a jeste asi 4 veci ze tyto soubory jsou hrozba pro muj pocitac tak je smaznul aniz by se me zeptal.Musel jsem nejdriv odinstalovat Norton a pak to teprve rozbalit.
 
Valec
A propo na mem kompu to je snad jeste horsi nez predtim.Zadny narust spise pokles a cukani jak krava.Kuva co to zas udelali.Asi si koupim kalasnikov a vydam se navstivit Rusko.Do prdele prace.
 
Lark
Valec napsal:
A propo na mem kompu to je snad jeste horsi nez predtim.Zadny narust spise pokles a cukani jak krava.Kuva co to zas udelali.Asi si koupim kalasnikov a vydam se navstivit Rusko.Do prdele prace.


Ja bych je nestrilel, pro takovy je kulky skoda. Jsem optimista. Za takovych 10-15 let az to vezmou moderi do ruky by to mohla docela byt fajn hra. Teda pokud ti moderi nebudou od Ultrapacku. "0)
Upravil/a Lark dne 09-05-2012 20:55
 
Robo
Valec napsal:
A propo na mem kompu to je snad jeste horsi nez predtim.Zadny narust spise pokles a cukani jak krava.Kuva co to zas udelali.Asi si koupim kalasnikov a vydam se navstivit Rusko.Do prdele prace.


Jo asi tak! Ja sa len bojim ked si za to sadnem, ze co dorobili s FM.
 
DarkTatka
No, tak pro me je to silne nestabilni, letadla se chovaji divne a vubec je to takove... rozbite. Po 30ti minutach offline hry pada. Posilam nejake logy ilyovi pro dobry pocit a obnovuji predpatchovy stav.
 
Baron
Zaujimave... Prvykrat som hru opatchoval cez starsiu verziu - a bolo to strasne... Stuttering "jak prase", do 10 minut zarucene CTD... no jednoducho otrasne. Tak som sa odhodlal k odinstalacii CLoDa. Potom som ho nainstaloval, opatchoval, spustil - a nestacil som sa divit. Lietal som bez CTD, hra sa viditelne zrychlila, stuttering sa nekonal - a to sme s Paulom testovali i predtym zaruceny CTD, cize let vo formacii BF-110. Nielenze sme sa dostali na ciel, my sme odbombardovali (a Lordi dosli o radar v Doveri Vyděšený ), a vratili sme sa bez problemov na svoju zakladnu. Po nejakom case som sa opatovne vratil (zial, uz na TS nebolo nikoho), tak som lietal Bf-110C7, Bf-109E3 a Fiat G-50. Bez CTD, bez cukania, stutteringu atd. Lietal som na serveri ATAG.

...je mozne, ze skopirovanim patchu a naslednym prepisanim stavajucej verzie (myslim tym dlhsie pouzivanu predchadzajucu verziu) dochadza v niecom ku konfliktu. Pri nainstalovani na "cistu verziu" je to tak ako som pisal vyssie. Mrknutí

EDIT: pri instalacii patchu som postupoval podla navodu, co sem dal Clone.
Upravil/a Baron dne 09-05-2012 23:17
Hals - und Beinbruch!
 
310_cibule
Ahoj, Barone. Z těch několika málo desítek minut testování (jsem teď dost v časové tísni) jsem měl stejný pocit jako ty.

S jediným rozdílem: instaloval jsem podle návodu 1C, který jsem zde někde dříve postnul, na původní starý CoD.

Mně to spíš připadá, že si ta hra dělá, co chce, na každém PC něco jiného (na své původní verzi, že chodí nejlépe tomu, koho má ráda a kdo je na ní hodný, netrvám Úsměv)

Snad se dostanu koncem týdne k nějakému společnému poletu a na TS. Už se těším.
Upravil/a 310_cibule dne 09-05-2012 23:44
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Pedropan
310_cibule napsal:
Mně to spíš připadá, že si ta hra dělá, co chce, na každém PC něco jiného


Tenhle dojem mam uz pul roku. Proto take neexistuje (ani od autoru) exaktni postup co s tim.

Takze to asi opravdu napsalo nejake prasatko, ktere postupuje metodou pokus - omyl...
 
http://www.wtigers.org/
Jara4
Baron napsal:
a to sme s Paulom testovali i predtym zaruceny CTD, cize let vo formacii BF-110. Nielenze sme sa dostali na ciel, my sme odbombardovali (a Lordi dosli o radar v Doveri Vyděšený ), a vratili sme sa bez problemov na svoju zakladnu.


Kolik vás bylo ve formaci a kolik jste odletěli misí bez restartu? Taky jsme zvládli jednu misi ve třech 110kách, ale v průběhu druhé nám to spadlo (launcher). K dalším pokusům jsme, bohužel, v tu chvíli nesehnali další dobrovolníky (více letadel). Podle mě problémy s launcherem přetrvávají, ale asi to bude to individuální počítač od počítače a tentokrát z jiných příčin (nové chyby v kódu související s přechodem na DX10).
 
Baron
Jara4 napsal:Kolik vás bylo ve formaci a kolik jste odletěli misí bez restartu? Taky jsme zvládli jednu misi ve třech 110kách, ale v průběhu druhé nám to spadlo (launcher). K dalším pokusům jsme, bohužel, v tu chvíli nesehnali další dobrovolníky (více letadel). Podle mě problémy s launcherem přetrvávají, ale asi to bude to individuální počítač od počítače a tentokrát z jiných příčin (nové chyby v kódu související s přechodem na DX10).


Prvý krát na BF110 dve misie, jedna z toho s Paulom. Potom som musel odísť, a keď som sa neskôr potom vrátil, z našich tam už nebol nikto Smutný Tak som letel s mne neznámymi pilotmi. Leteli sme 4 na Bf-110C7 s doprovodom 3 Bf-109 a jedneho G50 (pridal sa nad kanalom). Bombardovali sme letisko pri Doveri, po odhode bomb na nás padli 3 Hurricany a najmenej dva Spity. Bolo tam docela husto, postupne sa totiž pridávali ďalšie stroje a to tak LW ako aj RAF. No a do toho samozrejme flak. Na letisko som sa vrátil šťastne s mŕtvym strelcom, a mašinou na cucky, pristával som iba s jedným motorom a na jednu podvozkovú nohu. Ale to nie je v tomto prípade dôležité - launcher som nedostal, hra netrhala, stuttering nebol. Znížilo sa FPS pri prelete cez dym a mám dojem že pri oblakoch (tie mraky ale môžu byť iba subjektívne, nemal som zapnutý FPS). Pri zásahu z "malých" zbraní som nevidel poškodenie na nepriateľskom stroji, a tiež pri streľbe z kanónov boli viditeľné iba dymové stopy. Aby som nezabudol - nebolo vidieť záblesky po zásahu z guľometov, zásah z kanónu samozrejme viditeľný bol až až Šklebící se (teda ja osobne som netrafil ani baraniu fujaru, ale videl som ako na Spitovi, čo bol za mnou, vybuchujú granáty z Emila, ktorý mi tým zachránil riťulu).
Mám dojem, že BF-110C7 je o hodne menej manévrovateľnejší s bombami ako predtým a je s nimi pomalší. Po odhode bomb bez problémov vodorovne cca 450 km/h, pri bojových manévroch nestráca tak rýchlo energiu ako predtým. G.50 sa jednoduchšie nahadzuje, a je celkovo lepšia ako v predchádzajúcej verzii. Konečne je to stíhač. U Bf-109E1 som nepozoroval žiadnu zmenu, ale je fakt, že pri lete s Emilom som nenarazil na žiadneho enemáka.
Upravil/a Baron dne 10-05-2012 09:23
Hals - und Beinbruch!
 
Jara4
Tak to zní docela dobřeMrknutí. Dík za vyčerpávající popis. Jen mně se zdá, že je 110ka méně obratnější ve všech režimech (i prázdná), ale taky to může být tím, že si nemůžu zvyknout na nový joystick, který jsem nainstaloval shodou okolností současně s patchem.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,819,505 návštěv