May 05 2024 22:34:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Beta patch 1.06 bez core.dll ?
310_cibule
Dík. dneska na to mrknu, i když čas mi taky chybí.

Hurrican't je hezká přesmyčka Úsměv Uvidíme, skoro bych řekl, že před patchem to bylo trochu überéro.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CZ-BOB
Zdravím, po instalaci patche mi zmizela čeština a mám to v AJ. Poraďte mi jak to zase nastavit na CZ. Díky
Upravil/a CZ-BOB dne 08-05-2012 14:12
 
DarkTatka
CZ-BOB napsal:
Zdravím, po instalaci patche mi zmizela čeština a mám to v AJ. Poraďte mi jak to zase nastavit na CZ. Díky


Ve steamu pravym tlacitkem na hru, Properties (vlastnosti) , zalozka Language (asi Jazyky) a nastav češtinu. Po spuštění by mělo být česky.
 
CZ-BOB
Ve Steamu mi to češtinu nenabízí.. Pouze AJ, FR IT,DE,ES a PL. Smutný
Nešlo by to nějak jinak nastavit?
Upravil/a CZ-BOB dne 08-05-2012 15:06
 
DarkTatka
CZ-BOB napsal:
Ve Steamu mi to češtinu nenabízí.. Pouze AJ, FR IT,DE,ES a PL. Smutný
Nešlo by to nějak jinak nastavit?


Hm, mas pravdu, cestina odtud zmizela. Jazyky a preklady jsou zakomponovane v maddox.dll, pokud dobre vim, ten se v beta patchi menil. Soudim tedy ze cestina v betapatchi vubec neni.

Ale treba ostatni budou chytrejsi a je tam nekde "schovana".
 
310_Pip
je to tak, cestina neni...
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
CZ-BOB
Než jsem si hru patchnul, zazálohoval jsem si komplet složku. Zkusím tedy soubor maddox.dll překopírovat tím starším a uvidím co to udělá...

Tak to byl špatný krok, při spuštění mise to napíše chybu.
Upravil/a CZ-BOB dne 08-05-2012 17:31
 
DarkTatka
bohuzel maddox.dll obsahuje nejen jazykove mutace. Pokud neovladas zadny z jazyku ktere hra podporuje, doporucil bych asi obnovit tu zalohu a hrat spokojene nepatchovanou hru. Ten patch stejne neni zadny extra zazrak.
 
clone9cz
http://www.cliffs-of-dover.cz/cliffs-of-dover/instalace/problemy-s-opravami Postup instalace volitelných záplat
Upravil/a clone9cz dne 08-05-2012 18:49
 
http://www.wwii-illusion.net
CZ-BOB
darktatka napsal:
bohuzel maddox.dll obsahuje nejen jazykove mutace. Pokud neovladas zadny z jazyku ktere hra podporuje, doporucil bych asi obnovit tu zalohu a hrat spokojene nepatchovanou hru. Ten patch stejne neni zadny extra zazrak.



No, asi se vrátím k předchozí verzi a snad do Vánoc vydají ofiko patch.
 
CZ-BOB
Clone, díky za odkaz. Já alfapatch nainstalovaal tak, že jsem nejdříve smazal obsah cache a pak spustil hru a vše (až na CZ) běželo v pohodě. Nic jsem defragmentovat nemusel.
 
310_cibule
Postupoval jsem dle návodu a vše běží v pohodě (včetně mírného nárůstu FPS). Ale zatím jsem testoval ani ne hodinu (mám verzi v angličtině, češtinu neřeším).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
310_cibule napsal:
Postupoval jsem dle návodu a vše běží v pohodě (včetně mírného nárůstu FPS). Ale zatím jsem testoval ani ne hodinu (mám verzi v angličtině, češtinu neřeším).


U mna taky tak, ale nemal som ani tu hodku na testovanie novych FM Smutný Ako su na tom RAF stihacky a Blembak?
 
Jara4
Robo napsal:
310_cibule napsal:
Postupoval jsem dle návodu a vše běží v pohodě (včetně mírného nárůstu FPS). Ale zatím jsem testoval ani ne hodinu (mám verzi v angličtině, češtinu neřeším).


U mna taky tak, ale nemal som ani tu hodku na testovanie novych FM Smutný Ako su na tom RAF stihacky a Blembak?


Jak jsou na tom britské stroje nevím, ale z mého subjektivního pohledu udělali Bf110 ještě neohrabanější a přecitlivělou na vyvážení směrovky. S jedním motorem, což se mi stává poměrně často, se už prakticky nedá letět. Jednoduš neutáhne ani prázdnou mašinuSmutný. Přitom, alespoň podle informací o chystaném patchi, přece s FM 110ky žádné změny neplánovali. Nevím, možná je to jen moje zdání?
Upravil/a Jara4 dne 09-05-2012 12:13
 
Pirat441
Ahojte!
Neviem, cim to bude, ale mne sa betu vobec nepodarilo spustit. Stravil som vela casu pri studovani navodov... anglictina a cestina a slovencina.. dokonca aj rusky som zacal citat. spravil som vsetko co ludia skusali, ale jednoducho ma nepustilo cez luncher.. program vypisal 12 riadkov s chybami a ked som odstranil jednu, tak mi pripisal hned dalsie dva.. cize to vzdavam a cakam na finalnu verziu, ktoru mi steam stiahne sam. alebo.. mate este dajake rady pre mna?..Úsměv
 
SepiaX
Nevím jak ostatním, ale mně po patchi v offline(Guickmission) startují v misi "Cross-Country" všechny stroje ze vzduchu přičemž před patchem to byla jediná mise která začínala na zemi:-(
Chtěl jsem natrénovat start s Ju88 nu což...
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Pirat441
aby som bol presny.. tak.. system mi vypisuje toto!

Názov problémovej udalosti: CLR20r3
Popis problému 01: launcher.exe
Popis problému 02: 1.0.0.0
Popis problému 03: 4d6e3d08
Popis problému 04: maddox
Popis problému 05: 1.0.0.0
Popis problému 06: 4fa4f711
Popis problému 07: 4aa
Popis problému 08: 8
Popis problému 09: System.IO.FileNotFoundException
Verzia OS: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Identifikácia miestneho nastavenia: 1051
Ďalšie informácie 1: 0a9e
Ďalšie informácie 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Ďalšie informácie 3: 0a9e
Ďalšie informácie 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 
310_cibule
SepiaX napsal:
Nevím jak ostatním, ale mně po patchi v offline(Guickmission) startují v misi "Cross-Country" všechny stroje ze vzduchu přičemž před patchem to byla jediná mise která začínala na zemi:-(
Chtěl jsem natrénovat start s Ju88 nu což...


Tuhle misi jsme včera využil několikrát, všechna testovaná letadla se narodila na zemi a s vypnutými motory.

Zhodnotit FM si netroufám. Za prvé to chce hodiny testování a za druhé na to nemám potřebné znalosti (to myslím vážně, nikdy jsem moc nebyl a různá porovnávání tabulek a srovnávací testy).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
clone9cz
Pirat441 napsal:
Ahojte!
Neviem, cim to bude, ale mne sa betu vobec nepodarilo spustit. Stravil som vela casu pri studovani navodov... anglictina a cestina a slovencina.. dokonca aj rusky som zacal citat. spravil som vsetko co ludia skusali, ale jednoducho ma nepustilo cez luncher.. program vypisal 12 riadkov s chybami a ked som odstranil jednu, tak mi pripisal hned dalsie dva.. cize to vzdavam a cakam na finalnu verziu, ktoru mi steam stiahne sam. alebo.. mate este dajake rady pre mna?..Úsměv

Kdy ti to sletělo přesně, hádám, že se mi mohlo stát něco podobného.
Pěkně jsem nainstaloval podle http://www.cliffs...s-opravami (bez defragmentace) a včera ne a ne se připojit na DF minimapu u jednoho němce. Vždy to havarovalo na nějakých 99-100%, standardní quick mission žádný problém. Restarty CLOD nepomohly.
Zabil jsem tedy steam.exe, steamservices.exe, spustil CLOD znovu, přihlásl se do Steam, načetl a uložil nastavení ovládání s Apply, uložil nastavení grafiky. Vypnul zapnul a jelo to na DS původně s instantním pádem.
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
310_cibule napsal:
SepiaX napsal:
Nevím jak ostatním, ale mně po patchi v offline(Guickmission) startují v misi "Cross-Country" všechny stroje ze vzduchu přičemž před patchem to byla jediná mise která začínala na zemi:-(
Chtěl jsem natrénovat start s Ju88 nu což...


Tuhle misi jsme včera využil několikrát, všechna testovaná letadla se narodila na zemi a s vypnutými motory.

Zhodnotit FM si netroufám. Za prvé to chce hodiny testování a za druhé na to nemám potřebné znalosti (to myslím vážně, nikdy jsem moc nebyl a různá porovnávání tabulek a srovnávací testy).


Že vy máte rozdílné nastavení obtížnosti, domluvte se ?
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,821,930 návštěv