May 05 2024 20:09:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Beta patch 1.06 bez core.dll ?
Jara4
SepiaX napsal:
Tak rozpatlane budíky mám díky Járovi4 pořešeny, stačí změnit "Texture quality" na original. Torre Spanbob v kalhotach zmám jen okrajověÚsměv
Jinak dnes jsme s Jarkem polétali ve 110 a bez restartu hry nás launcher dostal i ve dvouformaci. Poprvé jsem viděl launcher i při spuštění hryMrknutí
Letový model 110 je jiný, nedokážu to technicky vyjádřit ale změny tam jsou. Zvuk zatažení podvozku zmizel. Pokud máte poškozený jeden motor, tak to podle zvuku nepoznáte, jen velmi vzdáleně se kdesi v pozadí ozývá známé pískání a pak se motor poroučí. Samotný let s jedním motorem je adrenalinový zážitek, před pachem to byla relativně pohoda.
Textury terénu se načítají pomalu a někdy zůstanou rozmazané, když se mi při přistávání rozmazalo letiště měl jsem co dělat abych odhadl dosednutí.
Mraky na vás vyskočí z ničeho nic což je zábavné. Začali standardně fungovat skiny což je asi prozatím jediné plus. Dnes atag brutálně lagoval, až chvílemi znemožňoval let ve formaci.

Potvrzuji výše uvedené. Snad jen doplním, že při launcher.exe je obsazeno kolem 700MB paměti, oproti původním 3,2GB (u mně), takže memory leak to teď nebude. Nejspíš nový problém. Létání ve třech 110kách jsme bohužel beměli příležitost vyzkoušet, takže nevíme, jestli to padá i nadále. Ve dvojici mi to spadlo poprvé po odletění jedné a půl mise a podruhé mi to nespadlo ani po dvou misiích, ale Danovi (SepiaX) už v průběhu druhé. Takže: nevím, nevím. Rozhodně : mám problémy se zvukem: neslyším zvuk motorů sousedního letounu ve formaci, vysouvání a zasouvání podvozku a kdoví, co ještě? Naštvaný
 
magot
Opitz napsal:
holt se musí najít jiný "výrobce" a dát nám to, po čem toužíme, protože MG to prostě neumí...

Od MG to sice nyní není možná to pravý ořechový ale osobně jinýmu týmu stejně nevěřím, takže si počkám a do té doby to bude jistit IL2 ´46.
Možná to potrvá dva roky než to daj fakt do kupy celý i s moskvou a bez tak i severní afrikou a bude to odladěný. Pak to bude stát za to.
MG je prostě velice svérázná firma na druhou stranu nemá podle mne konkurenci.
Všechny ostatní WWII letecký simy jsou slabý ... (Toť pouze můj názor)
 
clone9cz
Darku, screenshot posílat nemusíš, ale vyzkoušej Bf110. Já mam taky 109 ok, 110 nikoliv.
 
http://www.wwii-illusion.net
DarkTatka
Dobra, zadny screenshot (ale kdyz ony vypadaji tak hezky Smutný ). Vyzkousel jsem Bf110. Kokpit v poradku, vysokorozpoctove textury. Chvili jsem letel, (mise nemecky utok na kolonu), odhodil bomby, z externaku jsem proklikal par kamer abych se podival jak to dopadlo

A po navratu do kokpitu kokpit rozmazany, textury jak vytazene z nemyte rite. Do externaku a zpet, kokpit v poradku, vse ostre ze bych se o to riznul.

Udelal jsem to 8krat a Launcher.

Neco je spatne s nacitanim textur.
 
Robo
Mali ste niekto cas pozriet novy FM Blenheimu? Je to lepsie?

 
Fiks
Včera sem ho v rychlosti prubnul.Řekl bych,že je podstatně přívětivější na obsluhu.Motory běhaj na vyšších teplotách a už tolik neutíká ze směru při startu.Dostup jsem netestoval.Zrušili plynulé ovládání vrtule a změnili ovládání klapek.Už není dvou polohový.
Upravil/a Fiks dne 07-05-2012 10:42
 
310_cibule
Kdyby chtěl někdo testnout, kam se až blenheim dokáže vyšplhat, docela by mne to zajímalo (já to otestuji nejdřív až v úterý).

A velmi bych se přimlouval za to, aby ti, kteří CoD létají, zajímá je, nechávali alespoň v tomto vlákně provokace a pokusy o rozpoutání flejmů bez odezvy. Je to zjevně jediná možnost, jak si zde udržet alespoň nějaký prostor k výměně názorů o létání a testování CoD. Jinak to zase skončí jako všechna ostatní vlákna na toto téma.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
DarkTatka
310_cibule napsal:

A velmi bych se přimlouval za to, aby ti, kteří CoD létají, zajímá je, nechávali alespoň v tomto vlákně provokace a pokusy o rozpoutání flejmů bez odezvy. Je to zjevně jediná možnost, jak si zde udržet alespoň nějaký prostor k výměně názorů o létání a testování CoD. Jinak to zase skončí jako všechna ostatní vlákna na toto téma.


Na tento pokus o flejm nebudu ani reagovat Šklebící se

Pouze žertuji Mrknutí
 
LangMaster
310_cibule napsal:
Kdyby chtěl někdo testnout, kam se až blenheim dokáže vyšplhat, docela by mne to zajímalo (já to otestuji nejdřív až v úterý).

A velmi bych se přimlouval za to, aby ti, kteří CoD létají, zajímá je, nechávali alespoň v tomto vlákně provokace a pokusy o rozpoutání flejmů bez odezvy. Je to zjevně jediná možnost, jak si zde udržet alespoň nějaký prostor k výměně názorů o létání a testování CoD. Jinak to zase skončí jako všechna ostatní vlákna na toto téma.

Tak já jsem sem se dostal s Blembákem do 15500 ale tam uz to tak kašle že jsem šel na 14500 kde letají AI a tam pohoda akorád se ted nemužu dostat do zadního střelce když zmáčknu přidělenou klávesu tak mě to dá PP na 0% a přitom v nastaveni nemám na 0% PP žádnou klávesu přiřazenou tak že divné.
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
310_cibule
Dík, Langu. Snad s tím přepínáním někdo poradí.

Už funguje u blembáku nastavní směsi, nebo na to pořád nereaguje?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Lark
Me spis prislo ze to nereaguje. Koukal jsem na to otacky, zadnou zmenu jsem nezpozoroval. Byl jsem u zeme.
 
310_cibule
Hmmm, tak to by mne hoši nepotěšili, sakra Smutný
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Lark
Ona ma smes stejne jen dve polohy, takze se toho tam moc stelovat neda.
 
LangMaster
Směs má polohu 0 nebo 100 % a když dáš 0% tak to začne kašlat ad jsi u země nebo v 15000 to samé PP má taky jen dvě polohy.
Upravil/a LangMaster dne 07-05-2012 15:54
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
Jara4
311_LangMaster napsal:
Směs má polohu 0 nebo 100 % a když dáš 0% tak to začne kašlat ad jsi u země nebo v 15000 to samé PP má taky jen dvě polohy.

Potvrzuji: směs je dvoupolohová, vrtule dvoupolohová. Je to správně?! Původní regulace se mi zdála tak nějak realističtější. Naopak klapky mají polohu neutral a teprve pak se vysouvají. Letěl jsem jenom off line, ale motory i olej byly zahřáté ještě před startem (Zamračený). Při stoupání teploty 190 - 165 stupňů (nějak málo). Asi jsem si na ten starý model moc zvyklÚsměv.
 
Jara4
Jinak dnes další zkušenost z ATAGu: po pětisekundových stutterech (lagování), které trvají od včerejška dnes dvakrát vykopnutí z mise a restart serveru. Přitom ping byl něco kolem 140ms. Řekl bych, že to má asi něco společného s custom skiny. Server je asi nestačí přenášet.
 
clone9cz
Tak ty malý DF mapy jedou na Core 2 Duo 2.66GHz 3GB RAM GTX 580. Škoda, že není žádná realistická s AXIS vs ALLY.
 
http://www.wwii-illusion.net
Robo
Jara4 napsal:
311_LangMaster napsal:
Směs má polohu 0 nebo 100 % a když dáš 0% tak to začne kašlat ad jsi u země nebo v 15000 to samé PP má taky jen dvě polohy.

Potvrzuji: směs je dvoupolohová, vrtule dvoupolohová. Je to správně?! Původní regulace se mi zdála tak nějak realističtější. Naopak klapky mají polohu neutral a teprve pak se vysouvají. Letěl jsem jenom off line, ale motory i olej byly zahřáté ještě před startem (Zamračený). Při stoupání teploty 190 - 165 stupňů (nějak málo). Asi jsem si na ten starý model moc zvyklÚsměv.


Je to realisticke, tie otacky aj klapky boli v predoslej verzii uplne nespravne, aj tie teploty.
 
310_cibule
Robo, testovals už blenheima v novém patchi? Zajímaly by mne postřehy.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Robo
310_cibule napsal:
Robo, testovals už blenheima v novém patchi? Zajímaly by mne postřehy.


Cibule zatial iba velmi zbezne, nemam cely tyzden poriadne cas. Skusil som si start okruh pristatie, uz to nie je take haklive ero, ocividne tiez opravili par nepresnosti. Sledujem bugtracker na 1C, ze co ma caka, ked si k tomu poriadne sadnem. Pustal som par trackov, vykon fajn, ziadne sekanie a skoro furt 60fps. FM vobec neviem, kolega mi pisal ze z Hurricana urobili Hurrican't.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,821,283 návštěv