May 18 2024 06:12:39
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World
Hoper
Added new auto updater function. This will automatically update your DCS World files to their latest versions when online.

hmm, takže tuhle aktualizaci musím sosnout ještě furt celou... ale aspoň že se k tomu už konečně dokopali a ten autoupdater tam dali
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Lenny
Vilik napsal:
Lenny napsal:
Jednoduzse, da se to udelat, na ED foru k tomu nekdo postoval i navod, avionika a letove vlastnosti jdou z AI cockpit z worldu, ono ED to dela tak ze to jen na sebe porad nabaluje a nabaluje, takze muzes pokud si sikovny vystrachat i vapour efekty s flankeru 2.0. Sam jsem si delal flyable Strike eagla, sice cockpit z F-15C z lock onu,ale dalo se to podle navodu jednoho typka video od toho typka zde: http://www.youtube.com/watch?v=s_XYOF33zsA&feature=BFa&list=UUWuIFMaHWd14B0SXFePiuag

ono jde jenom o to, mit cas a hrabat se v tom, znam lidi, co uz tyden po vydani DCS:A-10 (jeste pred DCS:World), kdy lide postovali screeny s komentari hele jde to a byl to kokpit MiGu-29 a letatelne 29ky v DCSce


To je sice hezky. Sám jsem svého časů lítal s tornádem v kokpitu z su-25T. To se ještě dalo. Ale třeba právě u strike eagla je problem v tom, že může nést zároveň AA i AG zbraně. Když jsi tady měl kokpit z F-15c, tak jsi nemoh používat AG zbraně, páč to Céčko neumí. To samé platí i u F-16 nebo F-18.
U F-16 to modeři vyřešili tak, že udělali dvě verze. Jednu AA s kokpitem z migu-29 a druhou AG s kokpitem z A-10. Hlavní problem je taky v tom, že dosud žádnej pilotovatelnej stroj z FC nebo DCS neumí používat radarem naváděný AG zbraně. Proto všechny tyhle flyable mody nestojej zanic.
Holt tohle neni šturm a dá to víc práce.


To je sice pěkné, ale pro Ečko stejnak si myslím cockpit v FC3ce nebude, takže jsme zase tam kde jsme byli no ni? :-) Takže pak to celkem vyjde na stejno jestli DCS nebo FC3, ale jsem celkem žhavý na ten pit Cčka novy.

PS:nebrat jako rush, jsem rad, že mam s kym o FC diskutovat (hrdý pilot už od dob LOMACu)
 
fbvat.tym.cz
CSL1_Talbot
YouTube Video



Upravil/a CSL1_Talbot dne 05-10-2012 14:57
 
SVK_Mechan
YouTube Video


 
Hoper
UHčko jako další éro ?? no....
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
SVK_Mechan
údajne pro 2 piloty a 2 střelce on lineCool
 
Hoper
teda doufám, že na tomhle si jen zkoušení mašinu s vícečlennou posádkou, protože jestli je tohle ten stroj, o kterém se x let mluví, tak ať jdou k šípku...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Vilik
Já bych se tomu vůbec nedivil. A jako další flying legend bude Fi-156 StorchŠklebící se
 
SVK_Mechan
No chlapi. K šípku ne šípku aspoň opravují každý den co nefunguje. A letadel bude požehnaně. Hold World je boom. Což se o CoD nedá zrovna říct.
 
Hoper
Mechane, tobě updaty (automatické) fungují ?
Mně něco validuje, pak sosá aby nakonec napsal, že nesouhlasí checksum (nebo něco v tom smyslu) a aktualizace se ukončí :(
A co mne ještě vadí - i když si dávám jen aktualizaci (a ta se stejnak neprovede), spustí se mi následně sám od sebe samotný program. Jakoby pokračování toho updatu :/


ed:
hm :(
tak jsem si ručně zaktualizoval i moduly (měl jsem zaktualizovaný jen základ)
a stejnak to nepomohlo - stále to píše "Can´t download object... hash mismatch"
je zajímavé, že Repair cosi stáhne (podtstně méně než Update) a ten proběhne OK - ač nemá co repairovat
a když jsem se díval, jak by šli odinstalovat jednotlivé moduly, nějak jsem na nic nepřišel - jde to jen komplet
grrrr ://
Upravil/a Hoper dne 06-10-2012 20:22
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
falkon
Co je na tom UH-cku zle?! Naaahodou je to sympaticky vrtas! Mrknutí


A keby k tomu este pridali first-person pesiaka ako sucast CA, tak to moze byt sranda dopravovat bojove komanda do/z bojovych oblasti... Úsměv
 
Hoper
předpokládám, že na samotném modelu asi nic
ale pokud víš něco o pozadí F / FC / DCS, tak už se řadu let mluví o nějakém "dvojsicu"
a je tudíž v očekávání Apač (Tomcat asi bohužel, Su-24 nebo MiG-31 ani omylem :))
a co nám tu ukážou ? Huey....
To je úplně to samý, co P-51 do rourovýho simu. Teda skoro úplně to samý :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Joe Hallenbeck
Tomcat asi bohužel? Je to KLASIKA! Cool
313_FlyBoy
RY-C
 
SVK_Mechan
Hoper.
Při instalaci nového 1.2.1 jsi vše odinstalil, smazal i v users/uložené hry/.........?
 
Vilik
Neboj. Všechno bude od těch třetích stran. Já osobně se těšim na tornádo a eurofightera.
 
Hoper
users jsem pravda nesmazal
zkusím to udělat teď (se zálohou)

ed: tak prd :(

00000.005 INFO : Checking for updates...
00000.447 INFO : Repair is available.
00000.447 INFO : Update is available. Latest version is 1.2.1.6192.27498
00001.845 INFO : Actualizing local cache...
00261.404 INFO : Downloading update: version=1.2.1.6192.27498, timestamp=20121005-144848, database_id=b0c77ec58ad33ed7979d7650e739b968afdb958131d465dfee3ae7743259da1f
00264.620 INFO : Downloading 82920831 bytes in 106 objects
00332.066 ERROR : Can't download object http://update.eagle.ru/dcs/objects//ad/ada03b9aa6e6fdd5ec5d8909a588e3302ca4482cd55c7e30e9802b4b32c47b05: hash mismatch
00332.118 ERROR : Caught an exception: Can't download object http://update.eagle.ru/dcs/objects//ad/ada03b9aa6e6fdd5ec5d8909a588e3302ca4482cd55c7e30e9802b4b32c47b05: hash mismatch
00515.723 INFO : LAUNCH found 1 commands
00515.740 INFO : LAUNCH started "D:\GFP\Eagle Dynamics\DCS World\bin/Launcher.exe"
00516.046 INFO : === MiniLog closed.
Upravil/a Hoper dne 07-10-2012 17:41
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
tak on DM není občas srandovní jen i jiných simů, ale najde se i něco v DCS ;)

sednul jsem dobře, ale najednou mi to začalo na zemi lítat sem a tam (měl jsem po tom reinstalu nějak nenastavený osy - plynovka byla třebas na levém "brzdovém" pedálu)
no a když jsem se snažil z rozbitého letadla dostat, povedlo se "mi" tohle:
[img]http://hoperkh.webhop.net/pic/Screen_121007_183312.jpg[/img] is not a valid Image.


ač zabořen hlavou v křídle, přesto jsem mohl "jít" :))
[img]http://hoperkh.webhop.net/pic/Screen_121007_183420.jpg[/img] is not a valid Image.


pak se mi nějak podařilo se překulit:
[img]http://hoperkh.webhop.net/pic/Screen_121007_183507.jpg[/img] is not a valid Image.


ale z křídla, ač jsem mašíroval urputně, se mi dostat už nepodařilo...
[img]http://hoperkh.webhop.net/pic/Screen_121007_183642.jpg[/img] is not a valid Image.

Všimněte sei ještě jedné věci - letadlo se celou dobu pohybovalo (rychlostí 1km/h), takže se dostalo z trávy až na beton. Ani tam se nezastavilo (asi byl kluzký ;) a šinulo se dál a dál....
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Vilik
To je ta nextgen fyzika. Ale to klod umí taky.Šklebící se
 
Merten
Mám dotaz.Kupoval jsem dřív na steamu Ka50 a na Ka50 2 jsem potom pořizoval už jen upgrade.Stačí mi pro Ka50 2 v DCS World stáhnout jen ten upgrade v sekci modulů?
 
Hoper
Mertene, tys nečetl a přesto se zeptal, viď ?

Hoper napsal:
Mechane, zjisti, plz, jak to udělat s tím BS1+Upgrade na BS2 - protože to mi do DCSW nevezme...


na ofiko stránkách jsem se zatím jen dočetl, že pokud jsi měl licence na vícero účtech, jde je z těch jiných účtů "odpojit" a připojit pak jen do jednoho
ale že by se "smilovali" nad lidma, co si jak blbci kupujou jeden jejich produkt několikrát (nemluvě o x verzích Lockonu) a vymysleli, jak ze dvou klíčů udělat jeden, to se jim (asi) zatím nijak nechce
takže buď si disk zas..eš dvěma instalačkama BS (1+upg) nebo si koupíš za 40$ komplet dvojku.
A nebo ji nebudeš lítat (a budeš vyčkávat)

ed: oprava e*
Upravil/a Hoper dne 08-10-2012 15:06
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,453 návštěv