May 04 2024 02:30:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World
SVK_Mechan
Koukni klíďo sem:http://dcs-uvp.cz/
Není to žádný zázrak. Ale Lítá to určitě Echoteam + další dvě letky cz/sk teda co vím. Letadlo stojí cca 40 dolarů. Za Mig -21Bis bych dal klíďo i 100. Ale bude to asi taky těch 40.
Vím že Šturm je skoro zadarmo. Ale jak jsem si sedl do A-10c, tomu říkám simulátor. A to mám i jsem zkusil COD. DCS nemá v simech konkurenci a to hlavně ohledně klikatelného kokpitu. Od Zapnutí baterie v kokpitu po ladění frekvence rádií. O grafice nemluvě.
DCS lítá hodně bývalých i současných vojáků kteří čichli k letišti. Ta atmosféra je zatím nejblíže k realitě. A to je to nejdůležitější. Připravit si mašinu aby si vyjel ze stojánky plně připraven se vším všudy. U A-10c cca 10-15 min. V tom je to kouzlo.
Nemluvě o spolupráce roje + pozemním personálem, věží.
Upravil/a SVK_Mechan dne 05-06-2012 08:52
 
Robo
Ale hej, velmi fajne je to.

Trosku mi chyba dedikac na MP, ale zalietal som si aj tak fajn. Mne sa ten Mustang paci velmi, skoro ako 21nicka Šklebící se
 
SVK_Mechan
Tak by bylo dobré popsat v čem je poník v DCS lepší/horší - grafika/ovladatelnost/letový model oproti Il-2, WOP
 
draka
No ono netreba zabúdať, že je Mustang stále ešte betaa a pár zásadných vecí tam chýba.

Včera som to dostal prvýkrát do vzduchu, je to fakt paráda Mrknutí Ešte pred uvedením Worldu hovorili niečo o DCS Legends, tak možno časom pribudnú ďalšie mašinky z toho obdobia.

BTW, Iris chystajú do DCS F-15C, snáď ho nepokazia...
Upravil/a draka dne 05-06-2012 09:45
 
313_Nevo
Inak teraz som si spomenul, ze ked pracovali ED na Lomacu, tak bol kdesi u nich na fore wishlist.
Pisal som tam vtedy, ze by som rad videl pilotavatelny MiG-21 alebo ked nie 21ku, tak aspon Su-22.
Takze sa konecne dockam Šklebící se

A dalsi hrac na poli DCS - IRIS simulations

Zujimave ankety postli na DCS fore:
How in depth do you want to see your aircraft in DCS world?

What of these aircraft would you like to see us develop for DCS World?

A nejake info na zaciatok aj s videom:
IRIS aircraft for DCS World Announced

Uz aby sa pridali aj A2A a urobili Fw 190D-9 k tomu Ponikovi Šklebící se
Upravil/a 313_Nevo dne 05-06-2012 09:47
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
SVK_Mechan
Dnes co by kdo chtěl vysvětlit přiďte klíďo na UVP TS. Teď ho zhlavy nevím ale kiknite stránky popř. napište na UVP dají vědět.
Volně ke stažení DCS World SU-25 zdarma http://www.digitalcombatsimulator.com/index.php?scr=product&ProductId=18&end_pos=135&lang=en ale musíte se asi zaregistrovat. Po 18h jsme k dispozici.
 
Hoper
Robo napsal:
Ale hej, velmi fajne je to.

Trosku mi chyba dedikac na MP, ale zalietal som si aj tak fajn. Mne sa ten Mustang paci velmi, skoro ako 21nicka Šklebící se

kdysi byl na Flankera (na HL)
ale byl to jen obyč DF, takový rourový masomljen...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
draka napsal:
No ono netreba zabúdať, že je Mustang stále ešte betaa a pár zásadných vecí tam chýba.

Včera som to dostal prvýkrát do vzduchu, je to fakt paráda Mrknutí Ešte pred uvedením Worldu hovorili niečo o DCS Legends, tak možno časom pribudnú ďalšie mašinky z toho obdobia.

BTW, Iris chystajú do DCS F-15C, snáď ho nepokazia...

C nebo E (od IRISe) ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
draka
Hoper napsal:
draka napsal:
No ono netreba zabúdať, že je Mustang stále ešte betaa a pár zásadných vecí tam chýba.

Včera som to dostal prvýkrát do vzduchu, je to fakt paráda Mrknutí Ešte pred uvedením Worldu hovorili niečo o DCS Legends, tak možno časom pribudnú ďalšie mašinky z toho obdobia.

BTW, Iris chystajú do DCS F-15C, snáď ho nepokazia...

C nebo E (od IRISe) ?


E

A aj tak som to asi celé blbo pochopil/preložil, radšej si to prečítajte sami Pff Dopátral som sa k pôvodnému zdroju:
http://forums.eag...hp?t=89433
Upravil/a draka dne 05-06-2012 17:03
 
Vilik
Konečně pořádný stroje.
 
Alan Grey
Mechan napsal:
Dnes co by kdo chtěl vysvětlit přiďte klíďo na UVP TS. Teď ho zhlavy nevím ale kiknite stránky popř. napište na UVP dají vědět.
Volně ke stažení DCS World SU-25 zdarma http://www.digitalcombatsimulator.com/index.php?scr=product&ProductId=18&end_pos=135&lang=en ale musíte se asi zaregistrovat. Po 18h jsme k dispozici.


Mám dotaz. Stačí si stáhnout z té stránky na DCS World s SU-25 zdarma jen ty čtyři soubory a nebo je nutné stáhnout všech pět (v posledním je P51). Rád bych DCS World vyzkoušel.

Díky
 
http://www.alan-grey-page.cz/
SVK_Mechan
Tu P-51 jen v případě že si ji koupíš. Pak písni jestli to fachčí v pohodě. Já samotný World nezkoušel ale mělo by to fungovat.
Upravil/a SVK_Mechan dne 05-06-2012 20:45
 
draka
Privátny sound mod pre poníka:

http://www.youtub...MmOTA-lxCQ
Upravil/a draka dne 05-06-2012 22:15
 
Robo
draka napsal:
Privátny sound mod pre poníka:

http://www.youtub...MmOTA-lxCQ


Aaa, vysiel a2a P-51 Pff
 
313_Nevo
Mala otazocka, ako teda funguje ten DCS World? Na akom principe? Myslim z pohladu hrania nie obsahu. Su to online coop misie, alebo?

Dost sa mi paci ta myslienka, ze DCS CA sa da hrat ako strategia, je to dalsi rozmer (online) hrania. Sediet v tanku sa da v roznych hrach, ale ovladat skupiny tankov, delostrelectva a pvo s vedomim, ze mi na to utocia zivy hraci v lietadlach je super. A presne vice-versa pre hracov v lietadlach.

Osobne by som tam ani moznost sadnut priamo do pozemnej bojovej techniky nedaval, ale WoT frci naplno, tak asi je to dobry tah Šklebící se
Upravil/a 313_Nevo dne 08-06-2012 18:07
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Robo
Nevo neviem, ja som sa zucastnil par coopiek, ale s DCS nemam tolko skusenosti, Mechan by ti vedel povedat.

...ale aha:

http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=89729
http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=89720

Linky postol pxfofo na L13 fore.
 
SVK_Mechan
DCS World funguje jakou si uděláš mapu. Kdo s kým proti komu, vše si můžeš udělat jak chceš. Dokonce u pozemáků zadáš kdy mají co a kde dělat.
 
Vilik
Toho typhoona dělaj už x let. Třeba ho ted dokončej, když budou mít tu oficiální podporu.Úsměv
 
falkon
Je mozne hrat online aj tu 'free' verziu DCS World?
Ked vleziem do multiplayer-a, tak to vyzaduje registraciu, a ked sa chcem zaregistrovat, tak to vyzaduje nejake serialove cislo.

Je na to nejaky postup, ako to rozchodit?
 
SVK_Mechan
Sry omluva a ovprava. To si jen zalítáš of line s SU-25T, který je převzat ze starého FC a nefunguje 6dof.
Pokud chceš on line musíš koupit aspoň jedno letadlo a pak se sejdeš se všemi letadly ve vzduchu.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,811,399 návštěv