May 01 2024 08:17:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World
Robo
draka napsal:
Kúpiť musíš osobitne, ale môžeš si stiahnuť DCS World a nainštalovať jednotlivé lietadlá do toho (beta patch, ktorý integruje Ka-50 a A10 do DCS:W už vyšiel).


Mne toto tiez nie je jasne - mam zo starych cias Lock On a Flaming Cliffs, predpokladam, ze to mi je teraz na nic. Chapem spravne, ze toto nove (DCS World) je vlastne len integracia 3 ci 4 samostatnych hier do jednej?
 
606_hayes
okej ja asi rozumiem, no a teraz pre upresnenie postuponosti....treba mi
k-50 black shark
k-50 blackshark 2(nejaky update alebo vylepsenia???)
a-10
 
http://606.klikej.org/news.php
draka
No do Worldu sa dá momentálne integrovať Ka-50 BS2, A-10 a ten nový Mustang.

BS2 musí byť full, nie upgrade (upgrade sa bude dať integrovať, ale neskôr). BS1, LO a FC sú mimo hru.

A áno, je to vlastne spojenie všetkých DCS hier do jednej, netreba tak inštalovať X hier, pôjdu do toho dokupovať nové stroje, vrátane toho chystaného MIG-21, atd. A vo Worlde je ešte zdarma Su-25T (exportovaná z FC2).
Upravil/a draka dne 20-05-2012 20:32
 
Hoper
sakra dyť jsem to tu psal, né ?
(nebo to bylo na SVZ ? :)) )

je to jak píše draka:
LOMAC je zvlášť
FC1-3 jsou "addony" pro LOMAC, tudíž taky zvlášť (asi se vyplatí nahodit rovnou 3, až vyjde, ta ovšem bude vyžadovat mít nainstalený LOMAC)

do DCSW je P-51, A-10 a BS2. A "free" Su-25T.
P-51 je tam v tom instalačním balíku s DCSW
A-10 a BS2 se musí sosnout ty poslední verze 1.1.2.1 !! A u BS2 se musí jednat právě o tu "full" verzi, ne upgrade.
V současné chvíli. Až bude DCSW nebeta, měl by jít "vložit" i ten BS2 upgradnutý z BS1.

Takže pak bude mít člověk:

LOMAC
a k tomu nahratý FC3

a DCSW
a v něm jako "bonus" neplacenou Su-25T
a placené :
P-51
A-10
BS2
MiG-21
a přpadně další letadla :)

(původně samostatně nainstalené A-10 a BS1,2 bude pak možné odinstalovat)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
teď mne tak napadlo - MiG bude placený nebo neplacený ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
draka
Platený. Jedná sa o third party mod podporovaný priamo ED-om, vrátane starforce a všetkého.
 
draka
http://www.youtub...PtYrNH_czs

Kampaň bude asi celkom prča Úsměv
 
draka
http://www.youtub...r_embedded

Cool
Upravil/a draka dne 01-06-2012 08:47
 
WT_Horrido
No to teda dopadly, ty bojové letecké simulátory...
Upravil/a WT_Horrido dne 01-06-2012 09:13
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
tak ten "pozemní generál" je dobrá věc - fajn způsob, jak vyřešit část demence AI... (bude to řídit dementní HI :D )

a to spojení s pozemníma jednotkama - mě se to líbí. Tak jako funguje "cloneho" válka, mohlo by fungovat i tohle. I když... tady to nebude mít asi takovou základnu.
Ale možná je to směr budoucích let a já proti tomu nic nemám. Pokud letová simulace zůstane na takové úrovni jako je nyní (minimálně), pak piloty nemusí vůbec trápit, že se pod nima hejbou tančíky osazený lidma. Spíš naopak - ti budou dělat občas víc chyb jak AI :)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Tvůj optimismus že banda lidí online se bude chovat tak aby to alespoň vzdáleně připomínalo válečný konflikt je opravdu obří. Úsměv

Možná by to měl někdo prozradit armádám světa, že posloupnost velení a organizace je k hovnu. Že vést bojové operace zvládne náhodný vzorek lidí. To bude velký průlom. Úsměv

Připomíná to "geniální" křečovité nápady jak nějak vydělat při totálním ignorování toho co dělalo žánr úspěšným v minulosti.
Upravil/a WT_Horrido dne 01-06-2012 11:24
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
jsem v tomto optimista :))

já to totiž vidím alá naše velké speciálky, kdy velení velí a vojáčci poslouchají (ač neradi) a dělají to, co si přejí generálové (občas se zatnutejma zubama :D)
nebo kdysi staré Vogonovo WB , kdy se našel maník, co to za červené šéfoval a říkal, na který čtverec se má útočit. A (povětšinou) se ho poslouchalo.

je to jen o lidech a komunikaci
musíš chodit mezi nás a ne ty, kde jsi teď - ti jsou rozhodně špatní, když máš takové dojmy ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Robo
Hoper napsal:
tak ten "pozemní generál" je dobrá věc - fajn způsob, jak vyřešit část demence AI... (bude to řídit dementní HI Šklebící se )

a to spojení s pozemníma jednotkama - mě se to líbí. Tak jako funguje "cloneho" válka, mohlo by fungovat i tohle. I když... tady to nebude mít asi takovou základnu.
Ale možná je to směr budoucích let a já proti tomu nic nemám. Pokud letová simulace zůstane na takové úrovni jako je nyní (minimálně), pak piloty nemusí vůbec trápit, že se pod nima hejbou tančíky osazený lidma. Spíš naopak - ti budou dělat občas víc chyb jak AI Úsměv


Ja to tiez tak nejak vidim, uvidime ci sa to uchyti.
 
WT_Horrido
Na získání špatných dojmů si stačí dát online bitvu v Shogunovi. Úsměv

Ale věřím ti že to může fungovat. Až seženeš 200 tisíc takových lidí začnu to brát i vážně jako možnou záchranu žánru.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
Horri, už jsem to psal jinde - letecké simy "umírají" už asi deset let...
a nemyslíš, že když bude 50tis lidí hrát DCSW kvůli letadlům a 100tis lidí kvůli tankům / SAMům, že to nebude záchrana i pro ty letecké simy ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Až tam ty lidi budou tak si promluvíme. Jako minule když jsme si chtěli po roce promluvit o tom kde bude jeden nejmenovaný simulátor.

Já si myslím že tím, že do hry pro "magory" namícháš něco pro jiný druh "magorů," nezískáš nic.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Letecz
Mě se tento koncept kombinace leteckých a pozemních simulátorů líbí. Na online hraní je zajímavé to, že měří síly živí lidé. Se všemi přednostmi i nedostatky. Je to jako hrát šachy s živým soupeřem.
 
http://www.onlinesimulatory.cz
WT_Horrido
Rozhovor o MiGu-21 s autorem

http://www.simhq...._528a.html
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
SVK_Mechan
Robo napsal:
Hoper napsal:
tak ten "pozemní generál" je dobrá věc - fajn způsob, jak vyřešit část demence AI... (bude to řídit dementní HI Šklebící se )

a to spojení s pozemníma jednotkama - mě se to líbí. Tak jako funguje "cloneho" válka, mohlo by fungovat i tohle. I když... tady to nebude mít asi takovou základnu.
Ale možná je to směr budoucích let a já proti tomu nic nemám. Pokud letová simulace zůstane na takové úrovni jako je nyní (minimálně), pak piloty nemusí vůbec trápit, že se pod nima hejbou tančíky osazený lidma. Spíš naopak - ti budou dělat občas víc chyb jak AI Úsměv


Ja to tiez tak nejak vidim, uvidime ci sa to uchyti.


Taky souhlasím. Ono totiž to není jen vzlétnout, vidíš cíl a sundáš. Kdyby - zjednodušeně - v tom tančíku byl hráč, bude trochu problém ho dostat.
Jen najít cíl v DCS jako solo pilot je těžké. Při využití Systému Awacs, souhry dvojice či více letounů a označení cíle se aspoň já dosti zapotím. Kde je navolení správné zbraně, zadání té zbrani s čím má spolupracovat, parametry s jakými má fungovat - laser atp.
U pozemního vojska předpokládám že by to mělo jít taky tak. Tudíž PVO prostředky budou ovládat hráči co tomu fakt fandí. Taky to nebudou mít jednoduché.
U DCS to nefachčí vidíš, zaměříš, pálíš.
K P-51 přistupuji tak že to je omyl. Je to jen pro zábavu, ale v misích co lítáme nemá uplatnění. Myslím si, že ten letoun byl na objednávku a dostali za to vývojáři asi pěkně zaplaceno.
S příchodem Mig-21Bis se otevře v DCS nové pole působnosti a to do výšky 17500m. + vetší náročnost na preciznost a znalot navigace a ovládání stroje.
Upravil/a SVK_Mechan dne 05-06-2012 08:03
 
WT_Horrido
A kolik vlastně létá DCS lidí?

BTW Mechane uvědomuješ si že ten omyl možná utržil peníze na i vás co spolu létáte?
Upravil/a WT_Horrido dne 05-06-2012 08:24
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,792,486 návštěv