May 03 2024 11:30:04
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Arma 2 FREE
313_Nevo
Arma 2 FREE

YouTube Video





Arma 2 zadara - bez kampane a HD grafiky. Ziadne mikrotransakcie, ziadne skryte poplatky.

Arma 2: Free to download, free to play, free to share, free to host, free to create... free to play redefined! Mrknutí
Upravil/a 313_Nevo dne 24-04-2012 20:27
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Serza
Trosku pozdni, ale preci jenom... nejlepsi volba pokud chcete farmu jen skusit. Nejlepsi na A2F je, ze je v podstate identicka s puvodni A2, a setkal sem se i s pripady kdy si lidi koupili jen A2OA (Op. Arrowhead) a hrali regulerne s A2CO.
 
DarkTatka
No, my jsme to skouseli s falkonem se navzajem konektnout a nepodarilo se nam to. Ja mam A2CO a A2F se nechytala, ani kdyz jsem zakladal misi na utesu bez jakychkoli vylepseni.
 
Serza
Bodejt. A2F je verze 1.10 (kompatibilni s A2 vanilla), jestli si zakladal pres zastupce A2CO, mel si verzi 1.50 a vyssi, jasne ze se to nechytalo.
 
310_Pip
a meli ste stejnou verzi patchu?
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
DarkTatka
Vidis to, a ja z popisu pochopil ze Free uzivatele budou moct hrat i s vlastniky A2 + rozsireni.
 
Serza
To ano. Ale nikde nebylo napsane, ze rozsireni bude muset byt aktivni... Pokud vim tak i na ofik strankach A2F je napsano ze hra je kompatibilni s A2: Harvest Red (podle kampane v puv. hre jmeno) a ne OA. Ja dokonce sosal A2F, jen abych si nemusel rozj*bat verzi orig. farmy a mohl hrat s tema co orig nemaj.
 
czs_scharck
Naprd, při pokusu vlézt do nastavení ovládání, to celý spadne.
Grafiku už jednou někdo jedl ...
Zlatej S.T.A.L.K.E.R v Pripyati, to mělo atmošku a s modpackem to bylo i napínavý. Vyděšený
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
alfik
Takže na rovinu jak to je: Stáhni si, nainstaluj, zkus si co a jak - a jakmile budeš cokoli chtít s někým (tzn. online) - tak si kup placenou verzi.
Podotýkám, že několik mých kamarádů (kteří dříve Armu nehráli, nebo si "vyzkoušeli" upirátěnou, a smáli se když jsem si před iks času koupil origošku) si teď koupili komplet, dopačovali, a jedině tak můžeme spolu pařit po netu. Protože teď je to chytlo. Zjistili totiž možnosti naskriptovaných misí. Které ovšem ve frí verzi pouze "zjistí", nikoli "využijí".
A co se týče grafiky, tzn. rozdílu mezi free a placenou - to byste je museli slyšet.
Musím říci - BI, palec nahoru! Reklamní akce jaxepatří! Takhle se to dělá, ne jako Šmejdík.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Serza
CSL1_Scharck napsal:
Naprd, při pokusu vlézt do nastavení ovládání, to celý spadne.
Grafiku už jednou někdo jedl ...
Zlatej S.T.A.L.K.E.R v Pripyati, to mělo atmošku a s modpackem to bylo i napínavý. Vyděšený


Jak rika Alfik, mas to rozbity. Jak sem psal, sam sem A2F sosnul a nepadala. A vubec, za posledniho pul roku je jediny pad, je podmineny pritomnosti (a zapnutim) jednoho modu, a i v tu chvili je prakticky nemozne se s nim setkat.
 
saldy
Já jsem zkoušel spustit Armu2 asi po roce, online už asi nemám šanci si zahrát, když mám jen Armu2 s ACE modem bez datadisků, ten jsem zkoušel updatovat s prográmkem Addon Sync 2009 a ten mi už nějak taky nereaguje. Zamračený
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_Pip
saldy napsal:
Já jsem zkoušel spustit Armu2 asi po roce, online už asi nemám šanci si zahrát, když mám jen Armu2 s ACE modem bez datadisků, ten jsem zkoušel updatovat s prográmkem Addon Sync 2009 a ten mi už nějak taky nereaguje. Zamračený


ted se pouziva program Six Updater https://dev-heave...ater/files misto Addon Syncu - osobne se mi vic libil ten AddonSync2009

predpokladam ze Armaholic znas? http://www.armaho... - ke stazeni cokoliv, co si do Army muzes prat Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
Koty
313_Nevo napsal:
Arma 2 FREE


Arma 2 zadara - bez kampane a HD grafiky. Ziadne mikrotransakcie, ziadne skryte poplatky.

Arma 2: Free to download, free to play, free to share, free to host, free to create... free to play redefined! Mrknutí


Proč mě to odkazuje na Take On Helicopters?! Já chcu armu Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Serza
Je tam automaticky vlozeny filtr. Kdo neni pesak, hodi ho to podle toho na co je, tak se nediv, ze si na TKoH Šklebící se
 
Koty
Serza napsal:
Je tam automaticky vlozeny filtr. Kdo neni pesak, hodi ho to podle toho na co je, tak se nediv, ze si na TKoH Šklebící se


Enemže já jsem kavalerista! - Tedy... "MOTORIZOVANÁ PĚCHOTA" Úsměv
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Serza
Jo taaak. Tak bug report! Mrknutí
 
Koty
Je to na mě zlý.. .Šklebící se už i demoverzi jsem si sehnal, dokonce mě to i chytlo... Šklebící se A když je to fréé a je to kompatibilní s originálem... tak se tam nedostanu. Jeden aby se na to.. Cool
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Serza
Jo, kompatibilni s originalem, ale ze orig uz dneska hrajou jen hrstka lidi, to uz nikomu nereknou...

Jinymi slovy, pokud si myslis ze by to te bavilo - koupit ArmA 2: Combined Operations + (dle nalady) Posily.
 
alfik
Na druhou stranu, prodává se i kompletní komplet Šklebící se za celkem slušnou cenu. A občas jsou zadara klíče na různých herních webech - zrovínka (cca měsíc zpět) si pár známých sehnalo klíče z polského webu, při instalaci změnili "polštinu" na "češtinu" - a paří.
Armu (mimo) frí) paří po netu dost lidí. A kupa z nich jsou i našinci, takže i domluva je možná.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Serza
alfik napsal:
... A kupa z nich jsou i našinci, takže i domluva je možná.


viz. 102. Průzkumný Prapor (www.102-pzpr.com)
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,807,823 návštěv