May 02 2024 08:39:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jde na tom ještě provozovat šturma?
osa
Ahoj, už delší dobu mi běhá šturm na týhle sestavě: MS Windows XP Home SP3, Intel Celeron CPU 2.40 GHz, 767MB RAM, NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X. A upřímně řečeno, výkonově je to čím dál horší a od vydání 1946ky už skoro nelítatelný. Chápu, že je to tím,že ta sestava je celkově zastaralá, ale přece jen mi tak trochu vrtá hlavou, jak je možný, že předtím to šlo jak po másle a teď prakticky vůbec... Vzhledem k tomu, že nejsem žádnej IT, tak sem si říkal, že se třeba mezi váma najde někdo kdo by mi mohl dát nějakou rozumnou raduMrknutíPředem díky
 
BP_Tyrl
Zkoušel jsi v poslední době, ten počítač propucovat softwarově a případně sundat boční dekl a vyluxovat?
 
osa
Vevnitř jsem ho čistil nedávno, pač se tam uvařilo nějaký cosi, co bylo asi původně hmyzem, a díky tomu mi to ukazovalo, že CD romka je nefunkčníŠklebící se Ne ale teď vážnějc, při tý příležitosti sem to vevnitř trochu profouknul. A co se týče toho softwaru, co konkrétně máš na mysli? Teď za poslední dobu, co jsem tady zkoušel, bylo vyměnit starej antivirák (z nějakýho archaickýho NODa na novej Avast free antivirus) a stáhnul jsem si CCleaner, aby mi trochu pročistil pevnej disk (C: 37GB je teď z půlky prázdnej a D: 1,81TB z víc jak 90% taky).
 
clone9cz
Předně budeš potřebovat v config.ini povypínat lesy, vodu, langeom, texlarge, sky, texlandqual, eventlog, console, clouds, 3dgunners, protože né všechno jde nastavovat přes setup. (pozor, setup nemusí jít spustit s locale=cs)
viz. 2. Ladění conf.ini

A až to všechno povypínáš a pojede s rozumným FPS, tak můžeš postupně zapínat (conf.ini zálohovat). Sekce [Render_OpenGL] by se tu hodila.
Upravil/a clone9cz dne 17-02-2012 10:27
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Fucida
Já se trochu obávám, že s tvojí grafickou kartou a pamětí už je to na dnešního Šturma ve verzi 4.11 přecijen trochu moc silný kafe. Doporučil bych koupit (v případě velkých finančních nedostatků) nějakej 3 - 4 roky starej herní počítač z druhý ruky. S trochou štěstí bude cena do 5000 a dostaneš stroj, na kterým rozhejbeš Šturma i s (ne)slavným Ultrapackem 3.0.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
clone9cz
Problém UP3 bude ještě v tom, že jsou pro něj mod mapy jen s velkejma texturama, prostě už se s tim nikdo nemaže.
 
http://www.wwii-illusion.net
GC3_Messik
No grafická karta žádnej zázrak. Pokud nechceš měnit střeva ve velkém (nedávno sem kupoval 6jádro,10GB ram kompl se vším ale jen integ. graf a náklady kolem 8000 Kc) tak bych doporučil mrknout po aukru a koupit lepší grafiku do AGP, alespoň GF6800 (víc než 400 snad za to nikdo nemůže chtít Šklebící se) a lacinej 1GB ram. Ale v žádným případě nečekej full detaily nebo HD rozlišení. Mrknutí
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
WT_Pedropan
Jak uz bylo receno od ostatnich. V prve rade "vyluxuj" z pocitace tu grafickou kartu. Tahle karta poradne nestihala ani stareho puvodniho Sturmovika 1.2. Mel jsem ji a rychle menil pred deseti lety za jinou. Totez lze rict o Celeronu, ktery pro hry neni zrovna vhodny. Moje puvodni sestava byla v podstate totozna s tou tvoji.
Pokud se chces trochu "kochat" tim, jak hra muze vypadat, res cely pocitac.
 
http://www.wtigers.org/
Topper-Czech
Mimo to, že sestava je celkově slabá, v jakém stavu je pevný disk? Tím nemyslím defragmentaci, ta moc práci neztrpčuje. Jako OT dávám fotky testů dvou HDD - vrchní měl "jen" několik vadných sektorů a po přeformátování partition byl stále použitelný. Jestli by ti HD Tune ukázal něco jako je na druhém obrázku (tam nejde vyzdvihnout jednu "špatnou" hodnotu, tam je hrozné vše), uvažuj o novém disku.


[img]http://e-airport.wz.cz/HD%20tune%20WDC120test.jpg[/img] is not a valid Image.


[img]http://e-airport.wz.cz/WD320_HDtune01.jpg[/img] is not a valid Image.
 
http://www.e-airport.wz.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,637 návštěv