March 29 2024 05:42:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Microsoft FSX
eSikCz
Zdravím, vzhledem k tomu že již mě nestačí hrávat pouze šturma tak jsem se rozhodl že zkusím fsx, nainstaloval jsem si fsx nedávno ale bohužel byl jsem zklamán, hra jako taková je taková divná, potřeboval bych poradit co mám stáhnout za modifikace atd. například jako u šturma je UP3 Úsměv , rád bych létal na L-39, Jas-39, Mig21 nad čr, a tak jaký bude nejrozumější postup? Děkuji Vyděšený
 
Robo
eSikCz napsal:
Zdravím, vzhledem k tomu že již mě nestačí hrávat pouze šturma tak jsem se rozhodl že zkusím fsx, nainstaloval jsem si fsx nedávno ale bohužel byl jsem zklamán, hra jako taková je taková divná, potřeboval bych poradit co mám stáhnout za modifikace atd. například jako u šturma je UP3 Úsměv , rád bych létal na L-39, Jas-39, Mig21 nad čr, a tak jaký bude nejrozumější postup? Děkuji Vyděšený


Stiahni si scenerie od OrbX
Stiahni si L-39 od Lotus Simulations
Stiahni si cokolvek od A2A s Accusimom. (WOP3)
MiG-21 neviem ktory je dobry, ani ci existuje pekna sceneria CR.
 
clone9cz
eSikCz napsal:
Zdravím, vzhledem k tomu že již mě nestačí hrávat pouze šturma tak jsem se rozhodl že zkusím fsx, nainstaloval jsem si fsx nedávno ale bohužel byl jsem zklamán, hra jako taková je taková divná, potřeboval bych poradit co mám stáhnout za modifikace atd. například jako u šturma je UP3 Úsměv , rád bych létal na L-39, Jas-39, Mig21 nad čr, a tak jaký bude nejrozumější postup? Děkuji Vyděšený


S Mig21 je to jednoduché. Dáš plnej ceres na 30s a než napadnaš Slovensko bez vyhlášení války (přibližně v tu chvíli uvidíš větší kopce na severovýchodě), tak to stáhneš a převedeš do strmého stoupání, načež otočíš na západ a uděláš to samé, si ale musíš dávat dvakrát bacha, protože když uvidíš větší kopce na jihu, tak už si v Německu.
 
http://www.wwii-illusion.net
saldy
Proboha jak to děláte, že stíháte víc jak jednu lítací hru Zamračený ? Taky bych si rá d zalítal COD nebo ROF, ale to už bych prostě časově a psychicky nezvlád. Šklebící se
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Robo
saldy napsal:
Proboha jak to děláte, že stíháte víc jak jednu lítací hru Zamračený ? Taky bych si rá d zalítal COD nebo ROF, ale to už bych prostě časově a psychicky nezvlád. Šklebící se


U mna taky tak, neboj. RoFku mam a nelietam, FSX ked mam naladu na nebojove babranie sa s motorom (teraz vysla P-40 od A2A a to je LUXUS!), clovek sa moze vyblaznit a naucit sa o funkciach lietadla ako takeho. No a zvysok delim spravodlivo medzi Il-2 a CloD.

Nehovor to mojej priatelke! Cool
 
1stCL_PETRAS
Stiahni si scenerie od OrbX
Stiahni si L-39 od Lotus Simulations
Stiahni si cokolvek od A2A s Accusimom. (WOP3)
MiG-21 neviem ktory je dobry, ani ci existuje pekna sceneria CR.


... no v kontextu "dnešní doby opětovného sledování" vševidoucího oka, bych místo slov STÁHNI volil undergroudové slůvko " kup na netu ".
A u L-39 raději kup v kameném obchodě. Je to prostě super addon.
U Lotusů si s tím pěkně pohráli a je tam i pár variant českých ... CLV a CZ Army.

A jestli ono již na FSX není trochu pozdě. Už začíná tvorba jejího následovníka...

Mrknutí
Upravil/a 1stCL_PETRAS dne 07-02-2012 17:38
 
Robo
Petras - asi sme sa neporozumeli, 'stiahni' som nemal na mysli piratinu ale ich stranku. Samozrejme vsetky horeuvedene uchylnosti mam poctivo zaplatene, OrbX ma velmi pekne a rozsiahle freewarove dema (doporucujem North Pacific.) To len keby to nahodou cital nejaky agent.

Mozno aj eSikCz je len agent provokater... Šklebící se
 
313_Nevo
Kdeze neskoro Šklebící se kopec 'profi' virt pilotov stale lieta FS2004. Jednoducho povedane, ked k tomu natahas hafo free veciciek ktorych je plny net, tak to v konecnom dosledku 'ze vraj' vyzera lepsie ako origos FSX Mrknutí
Samozrejme platene addony posuvaju FSX zase dalej, ale ten naskok asi nebude zas tak markantny.

Skor by som ta prefrazoval:
A jestli ono již na FS není trochu pozdě. Už vyšiel X-Plane 10... Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Robo
Vysiel Mustang od a2a - bude zaujimave porovnat s DCS

http://a2asimulations.com/

YouTube Video




Moooc pekne spravene. Doporucujem aj manual, je tam velmi dobre vysvetlena K-14 Mrknutí
 
magot
Perfektní, vyladěný, špičková práce ... ale má to jednu chybu - engine
a proto si to nikdy nepořídím ... ani DCS ... v tomhle Maddoxáci vítězí
 
draka
No ono by vôbec nebolo odveci, keby A2A začali robiť lietadlá do DCS WORLD, podobne ako ten maďar s jeho MIGom Úsměv
 
WT_Horrido
Nádherná textura:

http://www.youtub...IAm_fo36OE
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Serza
FSX nelitam, moc mi do nej co neni, ale prsto se zeptam - neni ta textura prilis leskla? Nemluvim o realisticnosti, ale pouzitelnosti v boji, kde leskly nater daleko lepe prilaka pozornost nez matny.
 
WT_Horrido
To je display Mustang, nikde nebojuje Úsměv

adadx6.smugmug.com/Airplanes/Defenders-of-Freedom-2009/DSC2397-24/674728829_322m9-L-1.jpg
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Serza
Aaa, to dava smysl. Diky.
 
WT_Horrido
Mimochodem, nátěry letadel byly ve své většině lesklé. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
kouty
Serza napsal:
FSX nelitam, moc mi do nej co neni, ale prsto se zeptam - neni ta textura prilis leskla? Nemluvim o realisticnosti, ale pouzitelnosti v boji, kde leskly nater daleko lepe prilaka pozornost nez matny.


Američani ke konci války svoje letadla nekamuflovali. Díky letecké převaze to prostě neměli zapotřebí, navíc tím letadlo dosti odlehčili.
 
WT_Horrido
Navíc Mustangovo křídlo se tmelilo a leštilo, ten laminární profil měl rád hladko a dokonalo. I kamufláž mu nedělala dobře.
Upravil/a WT_Horrido dne 11-06-2012 11:24
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
WT_Horrido napsal:
Navíc Mustangovo křídlo se tmelilo a leštilo, ten laminární profil měl rád hladko a dokonalo. I kamufláž mu nedělala dobře.


Ta kamuflaz Moonlight McSwine je nadherna, vyzera to super. Pekne su aj skiny na P-51 od Warbirdsim v edicii 'Then and now', napr.

http://www.warbirdsim.com/Store.do?state=ViewProduct&product=33&category=1 (view gallery)

Jeden je zrestaurovanu nalesteny exemplar a druhy reprezentuje ozajstnu masinu v kt. padol major Preddy. Krasna praca, ale od a2a uz toto nelietam.

Kridlo z tovarne nebolo leskle ale tmelene, ako pise horrido, ked si pozries tie screeny tak to tam je pekne zachytene.
 
313_Nevo
[img]http://vrsimulations.com/images/tacpack_center.jpg[/img] is not a valid Image.

Vertical Reality Simulations has released the TacPack - a consumer-based combat modification for Microsoft Flight Simulator X (FSX). The TacPack initial release requires a pre-existing copy of the VRS Superbug (FSX version).

The TacPack for FSX features:

* A/A and A/G weapons with realistic kinematics and ranges, including missiles, ballistic and guided classes lethal to single-player AI and multi-player participants
* Destructible objects include and simobject based entity including ships, aircraft an structures
* Experimental, low-level graphic enhancements including Night-vision, FLIR video, proprietary FPS and pre-render limiters
* Full A/G and A/A radar simulation utilizing custom drawing routines with full terrain masking
* ACMI logging and export to TacView (tacview.strasoftware.com), a popular post-flight visualization tool previously reserved for stand-alone simulations
* In-game deployable Aircraft Carriers, refueling tankers and drones with live navigation infrastructures and point defense systems
* Deployable SAM sites with team-affiliation
* Partial and critical damage modeling
* Team-based multi-player paradigm with IFF
* Proprietary server publishing functions for easily finding other TacPack sessions without Gamespy
* 500+ pages of online documentation
* An SDK allowing third-party low-level integration is scheduled for release in the 1st qtr of 2013


VRS develops high-fidelity combat simulations on the FSX and P3D platforms. VRS products are currently being used for both consumer entertainment and commercial location-based enterprises.
Upravil/a 313_Nevo dne 26-12-2012 13:12
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,034 návštěv