May 06 2024 22:57:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 1
Ace14

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Microsoft FSX
magot
První test IFR přistání se 172 na Ruzyni v tomhle počasí co máte za oknem. Přistání se zadařilo .. kupodivu.
Další test přistání v Peru s Karavanem. Smrt. Nevím kde mám brzdy ..
Poslední test přistání na dálnici v San Fran, těsně vedle projíždějícího kamionu. Smrt.

Fakt to vypadá jako v těch videích! A i tak to běhá (na mé konfiguraci i9, RTX2, 300 mbit down, 4K HDR).
Předčilo to moje očekávání ..

víc toho asi napsat nelze kvůli těm restrikcím ..
Upravil/a magot dne 31-01-2020 18:37
 
1stCL_Fucida
Magote, to je asi ten nejoptimističtější příspěvek, který jsem od tebe četl od tvého posledního příspěvku na téma původního IL-2 Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Opitze
Už jsme s Horrim vymysleli kampaň...

Začínáš jako úplně obyčejný pilot TWA na 707... Potom tě zkontaktuje jakýsi záhadný člověk a nabídne ti peníze za dodání zbraní z Miami do Mexika. Hra ti dá na výběr - buď dál kariéra u TWA nebo se dáš do podnikání... No a pak už to jede.... Pohybuješ se v misích hlavně na jihu USA, Mexiko, Honduras, Nikaragua, Kolumbie, Panama. Zbraně, drogy, výbušniny, peníze, zlaté cihly... Postupně nabíráš nový letadla, nakonec skončíš u C-130 a pak s kulkou v hlavě. Staneš se expertem na lety s přetíženými letadly, vzlety z krátkých ranvejí a vyhýbání se radarům ... Kampaň by se mohla jmenovat NARCOS...

Cílem je vydělat 100 milionů dolarů dřív než tě zabije kartel, případně CIA.

Navrhni jim to tam v tom Mkrvosoftu...

edit: Jo a první Beechcraft King Air model 300 dostaneš zadara... Jako dárek od CIA...
Upravil/a Opitze dne 31-01-2020 20:43
 
magot
No je to alfa v některých věcech "early" a něco by se ke kritice našlo, takže asi tak.

@Opitz
no něco takovýho už tam smolej Úsměv

Teda co mě ale baví létat po té naší domovině. Takový přelet mezi Pardubicema a Vysokým Mýtem v letní bouři to je fakt pěkný Úsměv
 
Opitze
A kdy že to má být vydáno?
 
magot
Myslím že zatím není dán termín.
Mě tam teda fascinuje že tam jsou i ty naše aeroklubový letiště a pěkně udělaný a to tam je vlastně celá planeta..
Aj jsem se do-navigoval k rodnému domu. A fakt tam stojí .. to mě poser Šklebící se
Upravil/a magot dne 31-01-2020 21:41
 
SepiaX
magot napsal:

Myslím že zatím není dán termín.
Mě tam teda fascinuje že tam jsou i ty naše aeroklubový letiště a pěkně udělaný a to tam je vlastně celá planeta..
Aj jsem se do-navigoval k rodnému domu. A fakt tam stojí .. to mě poser Šklebící se


Ahoj přišel mi email ale moc moudrý z toho nejsem, je tam link na stažení aplikace "Xbox Insider Hub via" ale nechce se mi nainstalovat protože je to pro Xbox. Jak si postupoval při instalaci? Díky
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
AJaromir
Sépiáku, hádám, že je to přes microsoft store. Takže ten klíč zkus zadat do aplikace "microsoft store" ve windows.
 
SepiaX
Díky už jsem se dopátral chce to po mně nějakou aktualizaci, kterou jsem neměl nainstalovánu.Mrknutí
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
magot
Btw jsem tam přihlášen mým xbox accountem, nějak si to samo spárovalo aniž bych cokoliv nastavoval.
Kdybys mě Sepi nějaký problém s osama na joy/ pedálech, tak mě napiš PM. Už jsem to dořešil.

Dnes jsem se 172kou letěl Kladno - Rakovník - Raná a vypadá to stejně - jako VFR navigace jako IRL z kokpitu Blaníku, všechna ta políčka, rybníky vesnice, silnice .. Úsměv
Upravil/a magot dne 01-02-2020 14:40
 
petsild
Tedy musíš naplánovat trasu pro dotažení stream dat a pak jedeš v offline režimu?
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
SepiaX
magot napsal:

Btw jsem tam přihlášen mým xbox accountem, nějak si to samo spárovalo aniž bych cokoliv nastavoval.
Kdybys mě Sepi nějaký problém s osama na joy/ pedálech, tak mě napiš PM. Už jsem to dořešil.

Dnes jsem se 172kou letěl Kladno - Rakovník - Raná a vypadá to stejně - jako VFR navigace jako IRL z kokpitu Blaníku, všechna ta políčka, rybníky vesnice, silnice .. Úsměv



Zobrazily se mi v Insider hubu Microsoft Flight Simulator dvě tlačítka "Manage" a "Toshow in Store" Tož co s tím Magote poradíš dík předem

EDIT: do obchodu mě to přepne ale Točí se kolečko a nic dál
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
SepiaX
Ok už mi to stahuje
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
magot
Taky mě to chvíli trvalo než jsem se proklikal těma nesmyslnejma ms systémama Úsměv
Nezapomeň si dát hned na začátku ONLINE verzi. Ono to už pak nenabízí na výběr a ta offline verze je osekanější.
(ono se to pak dá ještě donastavit - odlehčit kdyby něco)
A jestli máš monitor s podporou HDR a máš to připojený přes HDMI tak měl fungovat i HDR10 režim.
 
SepiaX
magot napsal:

Taky mě to chvíli trvalo než jsem se proklikal těma nesmyslnejma ms systémama Úsměv
Nezapomeň si dát hned na začátku ONLINE verzi. Ono to už pak nenabízí na výběr a ta offline verze je osekanější.
(ono se to pak dá ještě donastavit - odlehčit kdyby něco)
A jestli máš monitor s podporou HDR a máš to připojený přes HDMI tak měl fungovat i HDR10 režim.


Díky za tipy, ne HDR monitor nemám tak maximálně hadr na monitor mámŠklebící se
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
AJaromir
10 jako 10bpc? Na to ale potřebuješ 32 bit panel. Tedy něco s adobe rgb gamutem.
 
magot
AJaromir napsal:

10 jako 10bpc? Na to ale potřebuješ 32 bit panel. Tedy něco s adobe rgb gamutem.

ano
 
magot
SepiaX napsal:
maximálně hadr na monitor mámŠklebící se

to by mělo bohatě stačit Šklebící se
 
SepiaX
Teda než se to stáhlo to trvalo ti řeknu Dnes jsem jen tak lehce zkusil odstartovat z Mošnova, ale brnknul jsem o plyn a letadlo se rozjelo tak jsem to nechal být a letoun zvesela jel po zemi až do Jistebníku projížděl domy křížil cesty s auty, a nakonec skončil v Jistebníku v rybníku, domy nebyly kolizní a podvozek vydržel nieurekom to jen tak na okraj.
Níže dávám screen vytíženosti počítače ( jen letmý). Byl pořízen při přeletu města Poruby ve výšce zhruba 1000m. Cukatura tam byla a veliká ale nechal jsem vše na Ultra postupně budu snižovat. Letouny Jsou krásné až reálné, kokpit je podrobný ale pro mě nevzhledný, protože nemá patinu, to bude ale na každého vkusu pro mne nic, co by se nedalo přežít.
Magote prosím tě jak jsi Donutil TIR aby ti s tím spolupracoval?

moje konfigurace PC pro srovnání:
i7-7700K@4900 MHz
MSI Z270 Gaming M3
Kingston HyperX KHX3000C15/16GX 32 GB
GIGABYTE AORUS GTX 1080 Ti 11G, 11GB GDDR5X


i.imgur.com/bVa6nUq.jpg
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
magot
PM

btw aktivuj si v settings ATC, to se nasměješ Šklebící se
jo pátral jsem po nějaké té africké zvířeně a zatím nenarazil, asi jsem málo Emil Holub ..
Upravil/a magot dne 02-02-2020 16:43
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,827,771 návštěv