April 18 2024 18:17:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 1
Algy

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Invasion - vlákno na stížnosti
311_Tjurma
Hele, mě to taky sralo, že jsem noc a pul dne proseděl u počítače a nemohl lítat. Můžeš jenom přiblížit, kdo komu zakazoval lézt na mapu? Jestli myslíš koordinaci letů a žádost o vstup na server, tak to bylo prostě a jenom kvůli tomu, že jsme mohli mít na serveru nejvýše 75 lidí a při 140 přihlášených se to nějak regulovat muselo - i třeba kvůli tomu jsme zřejmě proseděli včera navečer 3 hodiny u flasinetu a cekali na rozkaz, to se mi taky nelíbilo.

A nevím proč se tak čílíš, výměna názorů tady patří k normálu, byť se odehrává mnohdy nevybíravě, a proto tady moc nic nepíšu, pže mi to za to nestojí. Takže jestli se cítíš dotčenej, tak si mě na blblist přidej, třeba tam budu v dobrý společnosti
 
alfik
Tjurmo: Já se necítím dotčený Úsměv pochopil jsem to tak že ty jsi dotčený.
To o té mapě byla narážka na to že jsi napsal žes dělal mapu a že se "pokaždé přihlásíme a pak kritizujeme".
To první je u mě pravda, prakticky lítám už jen specky a hlásím se na ně rád. To druhé ale ne - a je to pro mě celkem dost zarážka. Každý kdo mě zná totiž ví že to nedělám, obvykle nejsem kritik specek, naopak, zastávám se tvůrců, a že (také) tohle byla historicky první specka na které jsem nebyl od začátku do konce, byť byla sebedelší. Důvodem u mně (mě to totiž jelo dobře, když to jelo, neměl jsem zas tak moc warpů a FPS jsem měl 45+ a to i před sobotním restartem) bylo jedině to že jsem se prakticky nedostal do hry a na TSku to taky nebylo nic moc, když jsem se rozhodl dělat pozemáka páč dělat lítáka nešlo. Potom už jsem tu byl úplně zbytečnej. Takže jsem se rozhodl nezavazet a raději doma pouklízet.
Původně jsem chtěl do jiného vlákna napsat poděkování, protože i když šturm nezvládl tolik lidí (což by se zjistilo jedině takovouto speckou - jen by mohla být uvedena slovy "hledám 128 šílenců na 48hod zkoušku co sim unese" - a já si na rozdíl od Lekka myslím že by se našli) tak práce tvůrců včetně tvůrce mapy byla obdivuhodná.
A vím to právě proto že jsem pár misí nebo map do misí udělal (nebo participoval) a dovedu si tu práci představit.
Jenže teď po tvé odpovědi na mou kritiku (myslím příspěvek v 17:32) to napsat nemůžu - vyznělo by to jako že si dělám z huby prdel.
Takže s kritikou končím. Má to ale háček - tím pádem končím i s chválením a/nebo zastáváním se tvůrců.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
311_Tjurma
Ale tak jsi napsal svůj názor, já zase svůj postoj, to je normální. Cibule by měl radost, jak diskutujeme a že podporujeme názorovou pluralitu. Takže to považuji za uzavřené, nasrán nejsem a tento problém uzavírám. Na další specku se klidně přihlaš pod svým nickem, o tobě se ví, žes oddán věciMrknutí

P.S: s tím testem máte pravdu (já bych taky byl pro testování), ale zase chápu tvůrce, že zorganizovat ho, je vlastně uspořádat specku dvakrát
Upravil/a 311_Tjurma dne 04-12-2011 21:07
 
606_Temp
Ono to není možná jen psaním, ale i spaním. Plno lidí je tak trochu podrážděná Mrknutí

Tjurmo, já ještě doplním ani ne tak ztížnost, ale spíš poznatek - některým lidem dělali velké problémy bocage (ty živé ploty pod Carentanem atd). Při zazoomovaní při nízkém letu nad nim se stalo to, že z 50+ fps to padlo třeba na 5-10. Hledat pak cíle v těchto bocage a pak je ničit byl docela problém. Ovšem nedělalo to úplně každému (respektive propad nebyl na plynulost znatelný). Propad u bocage byl větší, než třeba nad Caen.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
BIG JOE
MrknutíMrknutí to 311 TJURMO, 606 TEMPÍK a další: Povolte napříště jen „chvalozpěvné vlákno“, udělte medaile za zásluhy. Jakoukoli kritiku, či její náznak rezolutně zakažte. Napříště znemožněte přístup na Vámi deklarované veřejně přístupné speciálky všem, s kterými by mohli být jakého-li potíže. Těm co nejsou jen uznalí, k Vaší velké práci. Doporučuji Vám, před další speciálkou zahrňte předem Vámi neoblíbené virtuální piloty, co Vás i přes všechny urážky stále sestřelují, tvrdými urážkami a invektivami. Tím rovnou omezíte počet pilotů na přijatelnou míru. Budete tam jen Vy, oddaní a můžete se jen poplácávat. Že všechno bylo bezva. Já do speciálky šel kvůli kamarádům. Nechal jsem se jimi přemluvit, ať do toho jdu. Za svou chybu, se chci omluvit především jim. Video zobrazilo jen pravdu o „prvním dnu“ mise, do jejího nuceného zastavení. Oceňuji obrovskou práci, kterou tvůrci odvedli na BIS, kterou jsem ohrozil. Pokud jsi byl ty 311_ TJURMO členem týmu BIS, omlouvám se upřímně i Tobě za svou chybu i celému týmu BIS. Jen proto Tvé invektivy 311 TJURMO přejdu. Invektivy, to je už smutný a ubohý kolorit těchto rádoby demokratických žvaníren. Vyděšený Vyděšený

 
www.leteckepedaly.cz
311_Tjurma
606_Tempik napsal:
Ono to není možná jen psaním, ale i spaním. Plno lidí je tak trochu podrážděná Mrknutí

Tjurmo, já ještě doplním ani ne tak ztížnost, ale spíš poznatek - některým lidem dělali velké problémy bocage (ty živé ploty pod Carentanem atd). Při zazoomovaní při nízkém letu nad nim se stalo to, že z 50+ fps to padlo třeba na 5-10. Hledat pak cíle v těchto bocage a pak je ničit byl docela problém. Ovšem nedělalo to úplně každému (respektive propad nebyl na plynulost znatelný). Propad u bocage byl větší, než třeba nad Caen.


Chápu, tohle byl požadavek tvůrců mise, aby to bylo na mapě. Měla se tam odehrávat tanková bitva. Bylo tam asi 20 000 zdí, takže se to muselo na fps projevit. Ono obecně bylo na té mapě asi 2x více objektů než na mapě pro Palbu. Množství objektů ale nedosáhlo třeba množství, které má Canonova mapa kanálu, a proto jsem byl přesvědčenej, že mapa nebude problém. Třeba ale mohl server jet lépe, kdyby byla bývala menší. Každopádně ale bude lepší se příště vyvarovat takovýmto koncentracím objektů.....
 
311_Tjurma
BIG JOE napsal:
MrknutíMrknutí to 311 TJURMO, 606 TEMPÍK a další: Povolte napříště jen „chvalozpěvné vlákno“, udělte medaile za zásluhy. Jakoukoli kritiku, či její náznak rezolutně zakažte. Napříště znemožněte přístup na Vámi deklarované veřejně přístupné speciálky všem, s kterými by mohli být jakého-li potíže. Těm co nejsou jen uznalí, k Vaší velké práci. Doporučuji Vám, před další speciálkou zahrňte předem Vámi neoblíbené virtuální piloty, co Vás i přes všechny urážky stále sestřelují, tvrdými urážkami a invektivami. Tím rovnou omezíte počet pilotů na přijatelnou míru. Budete tam jen Vy, oddaní a můžete se jen poplácávat. Že všechno bylo bezva. Já do speciálky šel kvůli kamarádům. Nechal jsem se jimi přemluvit, ať do toho jdu. Za svou chybu, se chci omluvit především jim. Video zobrazilo jen pravdu o „prvním dnu“ mise, do jejího nuceného zastavení. Oceňuji obrovskou práci, kterou tvůrci odvedli na BIS, kterou jsem ohrozil. Pokud jsi byl ty 311_ TJURMO členem týmu BIS, omlouvám se upřímně i Tobě za svou chybu i celému týmu BIS. Jen proto Tvé invektivy 311 TJURMO přejdu. Invektivy, to je už smutný a ubohý kolorit těchto rádoby demokratických žvaníren. Vyděšený Vyděšený




Si to nejdřív pořádně přečti, odpovídal ti Tank, já s BIS nemám nic společnýho.
A já už to nemíním dál řešit. myslím, že to bohatě stačilo
Upravil/a 311_Tjurma dne 04-12-2011 21:56
 
czs_scharck
BigJoe, jestli jsi šel do speciálky jen kvůli kamarádům, protože tě přemlouvali, tak si postěžuj hlavně jim, že ti vlastně pokazili víkend.
A rovnou bys ty kamarády tady mohl vyjmenovat, co ?
Ať víme, kolik jich je. Vyděšený
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
Robo
CZS_Scharck napsal:
BigJoe, jestli jsi šel do speciálky jen kvůli kamarádům, protože tě přemlouvali, tak si postěžuj hlavně jim, že ti vlastně pokazili víkend.
A rovnou bys ty kamarády tady mohl vyjmenovat, co ?
Ať víme, kolik jich je. Vyděšený


ÚsměvPffŠklebící seCool
 
holy77
to BIG JOE

Jak už bylo psáno po Palbě 1938:

Jsi tydýt a čím Tě fotr udělal,tím jsi zůstal.
Mrknutícitace!!!
 
czs_scharck
... a jéje, tos neměl připomínat,
to mi zase přijde e-mail s fotkou a s parametry figury ...
Pepku, já v tom teď nejedu, pošli e-mail Holymu. Šklebící se
My už se přece jen tak modro-červeně pošťuchujem. Pff
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
holy77
Jéééé,to jsem nevěděl kdo to tenkrát psal,jen mě to utkvělo v pamětiŠklebící seŠklebící seŠklebící se
Tak to sorry,to jsem nechtěl,aby Ti poslal obvod hrudníkuŠklebící se
 
holy77
........My už se přece jen tak modro-červeně pošťuchujem. smiley.......


My vlastně taky,už od dob AH,ještě za kampaně www.LETECKEPEDALY.CZ
Tak jdu nabrat energii zdravým spánkem,ať zítra rozchodím satirickou odpovědVyděšený
 
clone9cz
No, nooo, ať předvedl kdokoliv jakkoliv heroický výkon, tak byla první noc (1 hodina 30 minut a 15 minutový empty přelet z doplňovacího) bez problémů. Druhou noc bez problémů zcela.

Suma sumárum, když odečtu čas, kdy nefungovaly bomby (z celkových 6+6 v noci naplánovaných +2 hodiny ve dne), tak mi vychází z 9:45 hodin jen 69,642857142857142857142857142857%.

S očekáváním Jiříčkova hodnocení, že jsem lítal 57,142857142857142857142857142857% času na hovno, asi nemám do čeho kecat. O to víc mrzí alibi, které jsem si před speciálkou udělal v domnění, že odvedeme jen třetinový výkon z požadovaného (možného).

... hmm, co bych tak napsal pozitivního, s Jiříčkovou strategií jsem spokojen, z mála možností (a Luftwaffe si skutečně nemohla při 2 denní akci moc vybírat) zvolil tu jedinou, která dle mého mohla vést alespoň k nějakému úspěchu, některé věci okolo organizace mě ale překvapili.

311_Tank napsal:
...
Proc bychom honili piloty do noci s letadlem bez radaru aby honil foky co litaji pod radarem svitic si na pozemaky svetlicemi ktere nevidime bez ohulene gamy (cheatovani) kde sance nekoho chytit je o ciste nahode ?

Stejne tak zadne letadlo ktere by melo svetlice i pumy jsme nemeli tzn vnoci jsme nic nevideli a tim padem nemohli bombardovat. To je radsi necham vyspat a honim je po nebi od usvitu do soumraku...

Tankovo vyjádření pak beru za podlost vůči nočním bombarďákům především ze dvou důvodů:
-frontu tvořila linie vykreslená v mapě, ze které šel odhadnout postup jednotek a tedy jejich umístění kam napasovat světlice při průzkumu
-světlice je vidět na kilometry i bez ohulené gamy na klientu, který rozezná sotva horizont od nebe na jihu

Bombardovací operace tedy byly prohlášené za možné ve chvíli, kdy se dalo odhadnout do jakého sektoru světlici hodit.

Výše zmíněné pak dokazuje fakt, že noční bombarďáci trpěli nehodami, které se dají srovnat s řízeným letem do kopce nebo do překážky, jenž se vynořila na tmavém pozadí 20 metrů před letounem.
 
http://www.wwii-illusion.net
310_Pip
BIG JOE napsal:
Mrknutí to 606 VENCOUR: bez sebekritiky není pozitivního vývoje. Tak přece nemůžete chtít abychom jen mlčeli. A jestli ano. To pak zrušte toto vlákno na stížnosti. Nebudete pak muset zde aspoň nikoho urážet za jeho stížnost. Mrknutí
+
to 311 TJURMO, 606 TEMPÍK a další: Povolte napříště jen „chvalozpěvné vlákno“, udělte medaile za zásluhy. Jakoukoli kritiku, či její náznak rezolutně zakažte. Napříště znemožněte přístup na Vámi deklarované veřejně přístupné speciálky všem, s kterými by mohli být jakého-li potíže. Těm co nejsou jen uznalí, k Vaší velké práci. Doporučuji Vám, před další speciálkou zahrňte předem Vámi neoblíbené virtuální piloty, co Vás i přes všechny urážky stále sestřelují, tvrdými urážkami a invektivami. Tím rovnou omezíte počet pilotů na přijatelnou míru. Budete tam jen Vy, oddaní a můžete se jen poplácávat. Že všechno bylo bezva. Já do speciálky šel kvůli kamarádům. Nechal jsem se jimi přemluvit, ať do toho jdu. Za svou chybu, se chci omluvit především jim. Video zobrazilo jen pravdu o „prvním dnu“ mise, do jejího nuceného zastavení. Oceňuji obrovskou práci, kterou tvůrci odvedli na BIS, kterou jsem ohrozil. Pokud jsi byl ty 311_ TJURMO členem týmu BIS, omlouvám se upřímně i Tobě za svou chybu i celému týmu BIS. Jen proto Tvé invektivy 311 TJURMO přejdu. Invektivy, to je už smutný a ubohý kolorit těchto rádoby demokratických žvaníren.


puvodne jsem nechtel vubec na Tvoje dalsi prispevky reagovat, ale sem v dobrem rozmaru, tak sem neco napisu... a vlastne fsem, kteri maji nejakou stiznost (je to hlavne pro cervene, nebot krome vlastni mise nas provazeli potize i s tskem)

NEJSEM ORGANIZATOREM AKCE, JEN RADOVY PILOT, KTERY VIDI TROCHU DO POZADI PRIPRAV AKCE!!!
(a zaroven byl taky ponekud rozcarovan v sobotu)

takze jak to vlastne je:

Koncept mise nemel doted obdoby, na priprave se podilel velky pocet lidi z obou stran, takze se problemy dali ocekavat, a tedy je opravdu chybou, ze nebyl proveden radny test!!! Nicmene si polozme otazku, zdali by odhalil vsechny problemy? Asi tezko, snad fsichni vedi, ze ve svete pocitacu nic neni jiste, no vlastne ani v zivote... nebo snad si Big Joe myslis, ze napr. Wimbledon vyhraje pokazdy Federer ci Masters Djokovic? Pokud ano je to spravny predpoklad, ale jiste to neni! Ovsem zde si Fuci svoji pamatnou odpovedi na Hoperovu otazku o testovani opravdu nabehl Pff

Jinak co dodat, organizatori mise prokazali slusnou pruznost a schopnost improvizace, takze preruseni specialky nebylo fatalni!!! A po restartu, uz bylo na serveru vse v poradku Mrknutí

Dalsi problem v sobotu byl v Teamspeaku - ano byl to vopruz a taky mi vecer uz tekly nervy.
Jenze si uvedomte, ze tsko bylo v rezii strany cervenych, s tim "modri (Fucida)" nic docineni nemeli. Tak a zde je jadro pudla - kde sehnat spolehlive fungujici TS3 server pro cca 200 lidi? Poskytl ho jeden clovek, ktery ma velke zkusenosti s provozovanim serveru a teamspeaku, taktez se na jeho tsku jela Palba 1938, ale sam Sturma nelita, zde se neangazuje a vlastne ho zde skoro nikdo nezna. Poskytl teamspeak, bez jakehokoliv naroku na slova uznani apod. vcetne zalozni varianty, a tento jel naprosto bez problemu az do one soboty (testem funkcnosti, bych prokazatelne uznal jakykoliv vetsi trening cervenych, pripadne ctvrtecni a patecni slezinu k testovani na serveru mise specky, a to jako uspesny). A opet, taky se musely vytvorit kanaly a pridelit prava lidem atd...
Bohuzel, zrovna v sobotu (zakon schvalnosti , ci Murphyho zakon?) zacaly problemy s vypadavanim teamspeaku, coz spolu s warpovanim na speckovem serveru, melo tezky dopad na naladu a mozna i moralku nekterych ucastniku zajezdu Zamračený Problem se nepodarilo odhalit a zalozni tsko bohuzel vykazalo stejny problem, takze se musel nahodit uplne novy TS3 server, coz se nakonec zadarilo, opet v pomerne rekordnim case...

Takze opet diky organizatorum za namahu (nefsiml sem si, ze by nekdo dal alternativu kam jinam jit - myslim tim vsem cca 170 lidim cervene strany).

System BIS (pro red side), vytvorila dalsi skupina lidi, kteri s kmenovymi organizatory akce nemeli celkem nic spolecneho, no a vlastne tady neni ani nic ke stiznosti, takze diky Mrknutí

A k demokraticnosti vlakna (ci celych SVK) a ohlasum na specku? Negativnich prispevku k akci je malo, proc asi?
Upravil/a 310_Pip dne 05-12-2011 02:33
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
clone9cz
Protože jí chtěj všichni zopakovat, proč asi. Chudáci organizátoři.
Upravil/a clone9cz dne 05-12-2011 02:49
 
http://www.wwii-illusion.net
310_Pip
Ted sem konecne docetl fsecky prispevky a odkazuju na Rampuv:

http://svk.vwings...wstart=720


a este k problemum s teamspeakem: berte to tak, jakoze blbla vysilacka v letadle, coz tehdy bylo velmi caste Cool

P.S. jj Clone, dalsi specka bude doufam na jare
www.311raf.com/images/signature/sig_Pip.jpg
Vous etes des femmes,des esclaves,des chiens.Je crache sur vous!
Hoka hey!
 
http://www.310raf.com/cs_wing_hangar.php
BIG JOE
Cool Cool Hulvát zůstane hulvátem, viď CZS_Scharku a Holy77. Když nevadí projevy takového hulvátství a invektivního napadání moderátorům těchto žvaníren, pak je zbytečné do takových žvaníren (vláken) psát. „Kdo nejde s Vámi, jde proti Vám“. To zde platí stále, bohužel. Cool Cool
 
www.leteckepedaly.cz
ZVP_ALEX
I když jsem to původně po ukončení specky a přečtení vlákna Speciální mise: Invasion - vlákno na stížnosti , neměl v úmyslu (a to jak po přečtení příspěvků bezmezně kritických, tak i bezmezně pozitivně hodnotících), tak mi to přece jenom nedá, aby jsem sem nenapsal odpověď na jedinou, dle mého mínění smysluplnou otázku všech vláken a tam zveřejněných příspěvků:


Lekk napsal:
Měli jste během specky alespoň chvilku pocit že tam skutečně jste?


Rozhodně ano a ne jen jednou !
Upravil/a ZVP_ALEX dne 05-12-2011 08:07
 
3BAP_Cassius Chaerea
BIGJOE a víš co by ti na to řekl desátník Kohák?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,717,120 návštěv