May 19 2024 14:30:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Oblíbené knihy s leteckou tematikou
Ace
Nenasel jsem to tu a myslim, ze by tady ta knizka mela byt... Je v ni sice jen jedno letadlo (slyset), ale...

Ibuse Masuji - Cerny dest

 
http://www.bitevnici.wz.cz/news.php
Glad69
Hoper:V zasade s Tebou souhlasim...Jde o to, ze je v tom podle me trochu moc vzpominek a osobnosti.Treba vzpominka W.Urbanovicze na J. Frantiska-cetl jsem to uz kdysi v LK, potom to bylo jako samostatna kapitola v Plamen nenavisti.A takovych veci je v to m dost..Me to trosku nudi cist to porad dokola, ale to je muj problem a ne autoruv:-)
 
http://www.cockneyrejects.net
Seva
3BAP_Bugs napsal:
Seva napsal:
Pánové, měli jste už v ruce Rajlichovu serii -Na nebi sladkého albionu-?
Nechápu, jak to ten člověk mohl stihnout sezbírat cca za deset let. Je to mazec.


Nie je to skôr hrdého albionu?


Kapku překlep, Máme doma Na nebi sladké Francie, tak se mi to trošku smotnulo. Ten Albion jsme už ale s tatikem nekupovali, je toho hrozně moc, měl jsem to už ale všechno vypůjčený z knihovny.
 
Seva
Ono je tam sezbíraná spousta, už někde jinde vyjítých vzpomínek a příběhů, ale to podle mě nebylo při tvorbě to nejhorší. Největší přínos je tam podle mě to potvrzování sestřelů. To nechápu jak mohl všechno sezbírat. U většiny sestřelů má zjištěno přímo letadlo které padlo, nebo možná letadla, nebo taky zjištění, že ten den nic nepadloVyděšený))
 
LesniHU
Safrik napsal:
Rudi, jeden exemplar, mam spis kvuli te histerii co byla kdysi okolo toho, z pocatku jsem mel na MK podobny nazor jako ty, s vervou jsem se pustil do cteni, ale ono se to opravdu neda cist. Defakto, celej svet v cele se zidovskou podrasou se spikl proti chudakovi Adovi, nemci jsou jednoznacne nadrazena rasa a musi napravit svet! tak tohle si zkopiruj tak aby ti to vyslo na 500 stran A5 a mas Mein Kampf, nebo alespon 160 stran, ktery jsem dokazal precist. Mozna, ze dal je to jinak i kdyz o tom velmi pochybuji.
Vidis, a me naopak prekvapilo, jak rozumne je to psany. I kdyz chvilema straaaasne rozvlacne.
 
Munny
Sem teprve na 30té straně. Ale prvních pár souvětí sem si musel číst znovu a znovu. Ono když autor používá věty dlouhé jako odstavce, tak než větu dočtu tak zapomenu co bylo na jejím začátku:rol:
 
Joe Hallenbeck
Na nebi hrdého Albionu 1. až 6. díl - Jiří Rajlich
(chystám koupit i 7. díl)
Supermarine Spitfire Mk I - II - Zdeněk Hurt
Boj na nebi - Douglas Badder
Esa na obloze - Jiří Rajlich
Mustangy stíhacích es 8. USAAF - Jerry Scutts
Pouštní orli - Humphrey Wynn
Souboj s osudem - Václav R. Bozděch
Letec - Jiří Hartman
Hlava XXII - Joseph Heller
Krvavá jatka II - CHristopher Shores, Brian Cull, Jasuho Izava
Stíhací esa Luftwaffe - Svatopluk Matyáš
Nad ledem a Saharou - bohužel už si nepamatuju jméno autora. Četl jsem to jako druhou knížku s touto tématikou, tak před 10ti lety, tou první byl Boj na nebi
Šklebící se

BTW Lucka je asi jediná ženská se kterou bych si měl o čem povídat :shy:
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 12-06-2006 00:21
313_FlyBoy
RY-C
 
Joe Hallenbeck
Glad69 napsal:
Seva:spletl jsi nazvy dvou serii...Na nebi sladke Francie a Na nebi hrdeho Albionu:-)))....je to docela mazec,ale zas tak moc bych to nemytizoval...tak polovinu z toho tvori vzpominky akteru+zivotopisy vysnamnych osobnosti a zbytek chronologicky serazene udalosti, historie ceskych peruti a ruzne tabulky...Nic proti JR,ale vpodstate vsechno jsem uz cetl nekde jinde...tady je to jen dane dokupy...




Jsou tam taky faxmaily zaznamu z orig. let. deniku atd.
Hm ale ta chronologie, den za dnem hezky sepsané to je mazec :yes:
313_FlyBoy
RY-C
 
Safrik
LesniHU napsal:
Safrik napsal:
Rudi, jeden exemplar, mam spis kvuli te histerii co byla kdysi okolo toho, z pocatku jsem mel na MK podobny nazor jako ty, s vervou jsem se pustil do cteni, ale ono se to opravdu neda cist. Defakto, celej svet v cele se zidovskou podrasou se spikl proti chudakovi Adovi, nemci jsou jednoznacne nadrazena rasa a musi napravit svet! tak tohle si zkopiruj tak aby ti to vyslo na 500 stran A5 a mas Mein Kampf, nebo alespon 160 stran, ktery jsem dokazal precist. Mozna, ze dal je to jinak i kdyz o tom velmi pochybuji.
Vidis, a me naopak prekvapilo, jak rozumne je to psany. I kdyz chvilema straaaasne rozvlacne.


Hehe, navic tam nejsou zadny vobrazky to me stve nejvic :yes::lol:
 
313_OTU_oblak
Joe - autor nad ledem a saharou je Peter von Stahl a napsal rovněž Tajná eskadra KG200 která je rovněž zajímavá....
 
rudidlo
LesniHU napsal:
Safrik napsal:
Rudi, jeden exemplar, mam spis kvuli te histerii co byla kdysi okolo toho, z pocatku jsem mel na MK podobny nazor jako ty, s vervou jsem se pustil do cteni, ale ono se to opravdu neda cist. Defakto, celej svet v cele se zidovskou podrasou se spikl proti chudakovi Adovi, nemci jsou jednoznacne nadrazena rasa a musi napravit svet! tak tohle si zkopiruj tak aby ti to vyslo na 500 stran A5 a mas Mein Kampf, nebo alespon 160 stran, ktery jsem dokazal precist. Mozna, ze dal je to jinak i kdyz o tom velmi pochybuji.
Vidis, a me naopak prekvapilo, jak rozumne je to psany. I kdyz chvilema straaaasne rozvlacne.
Já vím, že to není s leteckou tématikou, ale nevíte, kde by se dal Main Kampf koupit?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Joe Hallenbeck
313_OTU_oblak napsal:
Joe - autor nad ledem a saharou je Peter von Stahl a napsal rovněž Tajná eskadra KG200 která je rovněž zajímavá....


jj díky Mrknutí
313_FlyBoy
RY-C
 
Mikkey
313_OTU_oblak napsal:
Joe - autor nad ledem a saharou je Peter von Stahl a napsal rovněž Tajná eskadra KG200 která je rovněž zajímavá....

Nad ledem a saharou je super, mam precitane par krat, hlavne ked lietam offline kampan s Ju88Cool a Tajnu eskadru hladam uz poriadne dlho ale nikdy som nemal na nu stastia (ani v kniznici ani v antiku:cry: )
Upravil/a Mikkey dne 12-06-2006 18:00
 
313_OTU_oblak
mikkey - četl jsem ji, sháním ji už cca 5 let......poslední co jsem viděl schlamstl Fuči ... Úsměv
 
Mikkey
313_OTU_oblak napsal:
mikkey - četl jsem ji, sháním ji už cca 5 let......poslední co jsem viděl schlamstl Fuči ... Úsměv

to ma niekto stastieMrknutí. ja som prebehal vsetky antiky po okoli a vsade kde som sa dostal a nikde nist. ale dufa, ze sa stastie unavi a sadne aj na mna. ak ich bude viac, budem mysliet aj na teba.
Upravil/a Mikkey dne 13-06-2006 07:24
 
Lucka
Nedá mi to a musím se pochlubit :rol: Dostala jsem k narozeninám knihu od Jiřího Rajlicha - Na nebi sladké Francie. Je cool :clap:
 
BP_Shark_7
A já se taky budu chlubit, kámoš mi přivezl z antíku z matky měst
- no hádejte CO ??? Mrknutí

112. stíhací perutˇ / Shark squadron :clap::tup::clap:

 
Joe Hallenbeck
Lucka napsal:
Nedá mi to a musím se pochlubit :rol: Dostala jsem k narozeninám knihu od Jiřího Rajlicha - Na nebi sladké Francie. Je cool :clap:


Si mela narozky? Vyděšený
Vsechno nejlepsi :clap:
Jj tu bych si chtel taky koupit. Jen nevim jestli ji nekde jeste sezenu. Mrknutí
313_FlyBoy
RY-C
 
Lucka
Joe Hallenbeck napsal:
Lucka napsal:
Nedá mi to a musím se pochlubit :rol: Dostala jsem k narozeninám knihu od Jiřího Rajlicha - Na nebi sladké Francie. Je cool :clap:

Jj tu bych si chtel taky koupit. Jen nevim jestli ji nekde jeste sezenu. Mrknutí

Sehnat se ještě určitě dá a navíc dost lacino. Můj přítel ji objevil v jednom supermarketu mezi levnými knihami. Stála necelé dvě stovky.:tongue:
 
313_Volume
Lucka napsal:Můj přítel ji objevil v jednom supermarketu mezi levnými knihami. Stála necelé dvě stovky.:tongue:


ha..myslím, že tímto jsi si proti sobě popudila několik zhrzených nápadníků a veškerá jejich galantnost a nadbíhání bude rázem pryč Mrknutí

jinak jsem za poslední dobu nedostal do pracek žádnou pořádnou knížku o letadlech...ale někde jsem na net zahlídl sbírku technické literatury v PDF - sice to tylo velmi rozmanité, co se jazykového složení týče, ale byly tam zajímavé kousky

EDIT: vyhrabáno ze starého fóra: http://betah.co.i...y=Aviation
Upravil/a 313_Volume dne 19-07-2006 07:13
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-05-2024 10:25
Akutní máte někdo fotku Spitfiru 313.SQN s invazními pruhy? A mohl bych ji vidět? Nemám jedinou ...

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

34,908,461 návštěv