|
Oblíbené knihy s leteckou tematikou
|
| batoh |
Přidané 04-05-2026 05:19
|

Uživatel

Příspěvek: 1146
Založený: 29.06.10
|
Náhodné nálezy, nečetl jsem, třeba budete vědět víc a využijete pro svoje DCS mise...
Operace Kavkaz - Tajná sovětská raketová válka nad Suezským průplavem
https://www.datab...vem-503950
Super Sabry nad Československem
https://www.datab...kem-399470 |
| |
|
|
| saldy |
Přidané 09-05-2026 22:21
|

Diskutující

Příspěvek: 3769
Založený: 29.01.09
|
Operace Kavkaz mizí z trhu, objednávejte dokud to jde..parádní rozbory náletů izraelských fantomů v opotřebovávací válce na základny Egypta a taky nasazení jednadvacítek |
| |
|
|
| Coffin Corner |
Přidané 11-05-2026 20:15
|

Rozkoukaný

Příspěvek: 293
Založený: 17.09.18
|
Sakra. Z položky za 170 kaček je najednou objednávka skoro za litr...
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
|
| |
|
|
| saldy |
Přidané 18-05-2026 16:55
|

Diskutující

Příspěvek: 3769
Založený: 29.01.09
|
Teď mi volal jeho syn, že včera do noci knihy podepisoval a novinka už půjde do světa
[img]https://ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg[/img] is not a valid Image.
|
| |
|
|
| Coffin Corner |
Přidané 19-05-2026 20:01
|

Rozkoukaný

Příspěvek: 293
Založený: 17.09.18
|
Super, už mi psal i dopravce.
Ty se znáš s Wendyho synátorem? Potatil se?
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
|
| |
|
|
| saldy |
Přidané 19-05-2026 23:30
|

Diskutující

Příspěvek: 3769
Založený: 29.01.09
|
Jen zběžně, kdysi jsem přeletěl dvacetdevítku ze sssr a ukazoval jsem Wendymu nějaký finty a jak se na tom nezabít...ne kecám, jen jsme řešili mojí adresu a prohodili spolu pár vět |
| |
|
|
| Richi |
Přidané 20-05-2026 17:03
|

Uživatel

Příspěvek: 565
Založený: 20.02.18
|
Knihu mám. Zcela na hovno zabalená a dokurvené rohy. Teď jsem si zamejloval, tak uvidím co bude dál. |
| |
|
|
| Zifi |
Přidané 20-05-2026 18:06
|

Uživatel

Příspěvek: 1887
Založený: 21.03.15
|
To se mi stalo u Jakabu o vánocích (objednávka za 2500 Kč). Všechny rohy poničené. Řekl jsem jim, že buď jim to vrátím nebo chci 60% slevu. Dali mi slevu |
| |
|
|
| Richi |
Přidané 20-05-2026 19:10
|

Uživatel

Příspěvek: 565
Založený: 20.02.18
|
Osobně mi volal pan Dermišek, požádal mě ještě o nějaké další fotky poškození při přepravě a nabídl mi výměnu na jejich náklady nebo slevu.
Slevu jsem nechtěl a tak mi prý zítra pošlou jinou, ano podepsanou, a mám jim to poslat zpět.
Tak zatím to vypadá dobře. Nicméně, ta kniha má/měla nahoru a dolu volný prostor 5 cm než narazí na stěnu krabice, takže to někomu upadlo, ale kdyby se posnažili to kloudně zabalit, bylo by to OK. |
| |
|
|
| saldy |
Přidané 21-05-2026 12:26
|

Diskutující

Příspěvek: 3769
Založený: 29.01.09
|
U mě vše ok, přišel i dárek nějaký časopis o letectví

 |
| |
|
|
| AB1Richard |
Přidané 22-05-2026 13:52
|

Diskutující

Příspěvek: 2469
Založený: 16.12.18
|
Tak jsem si dneska na v Luxoru vyzvedl Operaci Kavkaz. Dík za doporučení. |
| |
|
|
| Richi |
Přidané 22-05-2026 16:53
|

Uživatel

Příspěvek: 565
Založený: 20.02.18
|
Tak doplním pro info.
Obdržel jsem novou knihu, skvěle zabalenou i s podpisem.
Pan Dermišek z Flying Revue mi provedl bezplatnou výměnu.
Myslím, že si zde zaslouží zveřejnění příběhu i moje další poděkování.  |
| |
|
|
| AJaromir |
Přidané 22-05-2026 17:28
|

Diskutující

Příspěvek: 3459
Založený: 01.05.06
|
A nelítal v MiG-21 313_Paegas?
Upravil/a AJaromir dne 22-05-2026 17:45
|
| |
|
|
| Algy |
Přidané 03-06-2026 19:08
|

Rozkoukaný

Příspěvek: 294
Založený: 07.06.10
|
Vychádza rozšírené vydanie knihy "Takmer pravdivý príbeh" o živote Mateja Beznáka pod názvom "Posledný zostrel"
https://static.do...d6fbb.webp
https://donio.sk/...zqhrEB7e6A
Upravil/a Algy dne 03-06-2026 19:15
|
| |
|
|
| magot |
Přidané 03-06-2026 19:37
|

Fusioner

Příspěvek: 18637
Založený: 19.06.08
|
Když jsme u toho šmolíka, jsem byl teď v muzeu ve Kbelích a měl jsem za to, nevím proč, že je tam i šmolík Š-328, stejně jako B-534, no a není. Avie tam je.
(Nicméně nejsou tam ani hrábě a ty tam tutově byly)
Přežil vůbec nějaký šmolík někde? Není nějaký na Slovensku? |
| |
|
|
| Algy |
Přidané 03-06-2026 19:49
|

Rozkoukaný

Příspěvek: 294
Založený: 07.06.10
|
magot napsal:
Přežil vůbec nějaký šmolík někde? Není nějaký na Slovensku?
Bohužiaľ nie...čo je veľká škoda.... a Aviu máme v Košiciach, ale to je v podstate len poskladaná replika... nemá to kabínu ani interiér...ale hneď vedľa je Befko a krásne vidno nenormálny veľkostný rozdiel...
|
| |
|
|
| magot |
Přidané 03-06-2026 20:02
|

Fusioner

Příspěvek: 18637
Založený: 19.06.08
|
jaj, v tom případě škoda, že shořel ten kokpit šmolíka do starého šturma, takhle už si nikdo nevzpomene jak to vlastně vypadalo když v tom člověk seděl  |
| |
|
|
| batoh |
Přidané 03-06-2026 21:42
|

Uživatel

Příspěvek: 1146
Založený: 29.06.10
|
magot napsal:
jaj, v tom případě škoda, že shořel ten kokpit šmolíka do starého šturma, takhle už si nikdo nevzpomene jak to vlastně vypadalo když v tom člověk seděl 
Chápu. Aspoň toto.
https://www.idnes..._S_328.jpg
https://www.idnes..._S_328.jpg
https://ipmsnymbu...show_html=
https://www.hobby...e-set.html |
| |
|
|
| magot |
Přidané 03-06-2026 22:14
|

Fusioner

Příspěvek: 18637
Založený: 19.06.08
|
Podklady, detailní fotky si myslím, že ještě někdo z L13 má .. ale model kokpitu před mnoha lety shořel s notebookem.
Dělal na tom člen DT, Casper z německa. |
| |
|
|
| Hoper |
Přidané 07-06-2026 22:23
|

Moderátor

Příspěvek: 12167
Založený: 29.09.05
|
Šumichrast, Peter & Anďal, Jozef - Letov Š-328 a Š-528
tam taky něco je
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.
[samurajský pohled na zajetí]

|
| |
|