May 17 2024 05:33:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nezájem o USAAF
WT_Schmouddle
Jestli náhodou nemá vliv i Olegovo dokonale přesně sesynchronizování M2 kulometů, aby přesně střílely všechny najednou, což je IMHO krajně nerealistické - ROF jednotlivých kusů M2 se celkem lišila (až o 50 výstřelů za minutu), takže docílit v reálu něčeho takového je prostě nemožné.
Někdo na ofikofórech ukazoval dva screeny s P40 a P40 fieldmod (která synchro nemá) - ty díry mezi jednotilivejma salvama jsou dost velký na Fokáče....

Takže to skoro vypada, že střílet z deflekce z libovolnýho počtu M2 je fakt spray and pray, žádný míření ti prostě nepomůže když ti cil proletí mezi salvama tvych umně sesynchronizovaných zbraní. :no:
 
www.wtigers.org
1stCL_Jamamoto
Je to problém jen u M2, nebo i jiných zbraní?
 
rudidlo
CSL_Rockie napsal:
to nevim, mi máme dávno okoukaný, že když to na letadle bouchá, tak to neznamená, že ty zásahy dotyčný dostal.

No tohle je bug, který má být opraven v 4.02. Ony totiž zásahy, které nepoškodí nemají vizuelně bouchat.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
rOckie
rudidlo napsal:
CSL_Rockie napsal:
to nevim, mi máme dávno okoukaný, že když to na letadle bouchá, tak to neznamená, že ty zásahy dotyčný dostal.

No tohle je bug, který má být opraven v 4.02. Ony totiž zásahy, které nepoškodí nemají vizuelně bouchat.


qe? Tak todle nežeru, že až tak moc je ta hra promakaná Úsměv Na mě to dělá dojem, že je to důsledek vypadávání paketů + minilagy-vobčas to ty časový posuny nedopočítá úplně přesně. Offline jsem nic podobného nepozoroval. Ty jo?
 
WT_Schmouddle
Jamamoto:
Nevím, je to popsané na P40 vs P40 Fieldmod - ale údajně tím vyjma té P40 Fieldmod trpí spojenecké stroje s M2 hlavňovou výzbrojí.

Je to na nějaký větší test - ale já bych ho udělal až po 4.02.
 
www.wtigers.org
WT_Slava
CSL_Rockie napsal:
to nevim, mi máme dávno okoukaný, že když to na letadle bouchá, tak to neznamená, že ty zásahy dotyčný dostal.


Tohle by snad měl eliminovat <gunstat. Tedy pokud mi server potvrdí, že jsem x krát letadlo zasáhl měla by ta informace platit i pro toho po kom jsem střílel
 
WT_Pedropan
Mám naprosto stejný poznatek jako Roockie. V offiku, když ho zřídka dám, jsem vždycky vykulený, jak to pěkně zapaluje...
Zatímco prohlídka onlinových tracků je někdy k popukání. Letadlo jinde, střely jinde a on hulí...Šklebící se
 
http://www.wtigers.org/
WT_Flan
WT_Pedropan napsal:
Mám naprosto stejný poznatek jako Roockie. V offiku, když ho zřídka dám, jsem vždycky vykulený, jak to pěkně zapaluje...
Zatímco prohlídka onlinových tracků je někdy k popukání. Letadlo jinde, střely jinde a on hulí...Šklebící se


Ano !
V rozdilu offline a online bych take skutecne hledal zradu. Mam jeden track, kde se divak muze valet smichy...ja v FW na nejakou silenou deflekci ve fofru flusu davku na Spita, ktereho mam kdesi pod motorem....Vysledek ? Spit vybouchl. Promitam si zpomalene track z pozice toho Spita. Jakakoliv nejblizsi viditelna "kule" meho FW leti kdesi 10 metru nad jeho hlavou...Spit nahle exploduje.
 
1stCL_Fucida
No..nespojoval bych problémy tracků s problémy ztráty paketů. To jsou dvě zcela rozdílné věci.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Jamamoto
Díky Schmouddle!
 
WT_Flan
57thMH_Zvire napsal:
WT_Flan napsal:

A Mustanga taky trumfne. Jedine s cim nejde tocit v Ki je Seafire. Ale proc by to jeden delal...BnZ a kdyz jde po mne tak mu proste s prstem v nose ujedu.


A zkoušel jsi klapky? Ki-84 měla speciální konstrukci klapek, tzv. motýlové klapky a dokázala je (na "Combat" ) využít i při docela vysoké rychlosti. Můžu říct, že když si člověk nedal pozor, tak jsem byl v jednom kuse mimo a docela často jsem umíral na omdlení pilota. To letadlo dokáže opravdu hodně a Seafire je proti tomu ořezávátko.


No musim rict, ze jsem takhle 2x narazil na jednoho borce co v tom sedi furt ( ve Spitu )...resp. on narazil na me a ja byl rad, ze jsem prezil prvni utok. Ale zazrakem bez uhony na letadle, talze Kikina nebyla nejak handicapovana. Neutocil jsem ho. Podruhe to byl rovnocenny vstup do souboje. Neutocil jsem ho. Od te si v toceni se Seafirem u nas na Okinawe radsi davam bacha.

Jinak s klapkami rozhodne souhlasim. Mam vlastni zkusenost, ze Kikina je zrejme nejlepsi ero na smutnej pribeh "jak se brutalne a bezkonkurencne vyblackoutovat.Šklebící se . Ovsem kdyz se tuto zvlada, tak je to jedna z veci ( klapky ) co z Kikiny dela onen überplan.
Ale ono na Kikine je skvele vsechno. Je rychla, stoupava, tociva, dajvnout se s ni da...Hayate je proste vsechno v jednom Úsměv
 
1stCL_Fucida
No nevim nevim..100x raději sednu do Déčkovýho Mustangu, než do Kikiny.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
57MH_Zvire
No je pravda, že jsem v ní dokázal vzdorovat obrovským US přesilám a v kampani za JA mám nejvíc sestřelů. Dokud jsem neměl aspoň tři, tak jsem se nevracel. Šklebící se

Nejvíc srandy jsem si užil, když jsem se snažil v 7 km nazoomovat bomber. Musel jsem počkat, až doletí k cíli a začnou klesat a pak jsem ty autobusy rozebral.
Upravil/a 57MH_Zvire dne 03-10-2005 13:46
 
airspace.cz
Ucho
1stCL_Fucida napsal:
No nevim nevim..100x raději sednu do Déčkovýho Mustangu, než do Kikiny.


No, to ale pak nemůžeš vlézt do dogfightu Úsměv

BTW jak jsem tak odpozoroval, na masakrovacích serverech se jen čeká, kdo si to vezme první... a pak už všichni, žádná La nebo Spit, tohle je ten Olegův uberplane! :lol:
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
57MH_Zvire
1stCL_Fucida napsal:
No nevim nevim..100x raději sednu do Déčkovýho Mustangu, než do Kikiny.


Víš jak se Mustang krásně rozpadá při vysokých rychlostech a výškách, když mu posadíš granát na kořen ocasu? Šklebící se
 
airspace.cz
rudidlo
CSL_Rockie napsal:
rudidlo napsal:
CSL_Rockie napsal:
to nevim, mi máme dávno okoukaný, že když to na letadle bouchá, tak to neznamená, že ty zásahy dotyčný dostal.

No tohle je bug, který má být opraven v 4.02. Ony totiž zásahy, které nepoškodí nemají vizuelně bouchat.


qe? Tak todle nežeru, že až tak moc je ta hra promakaná Úsměv Na mě to dělá dojem, že je to důsledek vypadávání paketů + minilagy-vobčas to ty časový posuny nedopočítá úplně přesně. Offline jsem nic podobného nepozoroval. Ty jo?

Už jsem to našel:

DM in 4.01 had not changes. So the destruction is the same as in the past. Simply programmer forgot to uncheck in code visual effects (fire, etc) during tunings. It is come back in 4.02. But I will repeat DM as it is had not changes - you may kill the plane absolutely the same as in in the past.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
WT_Flan
1stCL_Fucida napsal:
No nevim nevim..100x raději sednu do Déčkovýho Mustangu, než do Kikiny.


Taky nevim, nemam zkusenost. Nezazil jsem online ponika D a Kikinu.
 
57MH_Zvire
CSL_Ucho napsal:
BTW jak jsem tak odpozoroval, na masakrovacích serverech se jen čeká, kdo si to vezme první... a pak už všichni, žádná La nebo Spit, tohle je ten Olegův uberplane! :lol:


Hee????? :confused:
 
airspace.cz
WT_Flan
57thMH_Zvire napsal:
No je pravda, že jsem v ní dokázal vzdorovat obrovským US přesilám a v kampani za JA mám nejvíc sestřelů. Dokud jsem neměl aspoň tři, tak jsem se nevracel. Šklebící se

Nejvíc srandy jsem si užil, když jsem se snažil v 7 km nazoomovat bomber. Musel jsem počkat, až doletí k cíli a začnou klesat a pak jsem ty autobusy rozebral.


Ze sameho obdivu k Hayate jsem si doma taky pustil offline kampan...Jo jde to s ni krasne, za predpokladu ze nekdo umi z tutech laufu strilet. Jinak tahle offline kampan mi prijde...takova proste bez atmosfery, bezducha. S Kikinou se tam da slusne vrazdit, ale jako celek je to takove suche...:-)
 
57MH_Zvire
Bez atmosféry? Já ti nějak nevím. Mě připadá docela atmosférické snažit se přežít šílený přečíslení US pilotů a ještě něco dokázat. Hlavně když někam 20 minut letíš. Bez mapy....
 
airspace.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,543 návštěv