May 02 2024 08:19:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Nezájem o USAAF
313_OTU_Blc
Takže abych to zhrnul: Úsměv
S mustangem :sm25: a podobnými se nelítá kvůli tomu, že u půlcoulových kulometů byla ve hře špatně nastavena účinnost ...
Jinak letouny jsou to výborné ...
PS: Ale musím si rýpnout: Uvidíme se u tolik milovaného/zatracovaného Tempestu :sm16:
 
rudidlo
Hlavně je Pauul příznivě nakloněn opravovat v krátkém časovém limitu chyby (což se nedá říct u Starshoye - ten se na hlášení ani nepodívá).
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Fucida
Blc, je otázka, jestli je ta účinnost nastavena špatně, nebo to takhle bylo v reálu. Imho by to tak mohlo být. Ale i ta simulovaná mi přijde ještě docela OK Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Ucho
Taky si myslím, že ty zbraně jsou OK, no a navíc si to myslí i autor...tak není co řešit Cool
Fakt je nutné si uvědomit, na co a jak ty letadla v reálu používali... kdyby s tím měli sundavat něco typu B17, tak ty brownigy velmi rychle vymění... Na druhou stranu, dej te si v off. čelňák P51 s B17, je až neuvěřitelné jak málo stačí aby začla hořet.
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
rudidlo
Tak nevím. včera jsem na mapě Wake vyzkoušel obě strany a abych pravdu řekl, mám silné tendence stát se oboustranným agentem (k červeným přecházím, jen když jsou v početní nevýhodě, což by někteří červení nikdy neudělali)
http://www.wtiger....php?t=253
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
XXX_Dazz
To chce spíše vice potrénovat to ZERO. Kromě rychlosti jsou všechny výhody na jeho straně Mrknutí
No a taky lítání alá osamělý vlk není to pravé :yes:
 
rudidlo
3IAP_Dazz napsal:
To chce spíše vice potrénovat to ZERO. Kromě rychlosti jsou všechny výhody na jeho straně Mrknutí

Zera, ve kterých jsem seděl měly betonovou výškovku. Do kočky jsem nasypal celej zásobník a nic. Flusnul jsem po dvou zerách během 30-ti vteřin a obě šly dolů.
3IAP_Dazz napsal:
No a taky lítání alá osamělý vlk není to pravé :yes:

Včera jsem nelétal sám, ale jap. to mají k ostrovu přece jen kousek a snadno se stane, že létáš nad ostrovem s dalšími pěti piloty a najednou letíš sám.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
57MH_Zvire
rudidlo napsal:
Zera, ve kterých jsem seděl měly betonovou výškovku. Do kočky jsem nasypal celej zásobník a nic. Flusnul jsem po dvou zerách během 30-ti vteřin a obě šly dolů.


Můžu se zeptat, co znamená "betonová výškovka"???

Mmj se Zerem jsem se kvůli jedné LAN párty docela dobře naučil a řeknu ti to takhle. Na jednu krátkou dávku ti zhasnu ve Spitovi. Můj rekord je šest F4F-3 na jeden let.

Jo ještě jedna poznámka. Proč se s papírovým drakem motáš nad nepřátelským ostrovem? Vyděšený
Upravil/a 57MH_Zvire dne 04-10-2005 10:11
 
airspace.cz
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
Můžu se zeptat, co znamená "betonová výškovka"???

Měl jsem docela problém je utočit. Asi to bylo rukama.
57MH_Zvire napsal:
Jo ještě jedna poznámka. Proč se s papírovým drakem motáš nad nepřátelským ostrovem? Vyděšený

Jedna odpověď - protože cílem mise je ničit pozemní jednotky na ostrově.:yes:
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
57MH_Zvire
rudidlo napsal:
Měl jsem docela problém je utočit. Asi to bylo rukama.


No ne asi, ale určitě. Zero dokáže utočit snad jen zase Zero. A když umíš šachovat s klapkama, tak není lepšího výtahu jak Zero.

rudidlo napsal:
Jedna odpověď - protože cílem mise je ničit pozemní jednotky na ostrově.:yes:


A nějaké zásady protizeních operací ti asi nic neříkají co? Šklebící se

Nic proti. :sm27: Skus se učit orotizemní operace na emerických letadlových lodích. To je "tanec v kapkách olova". Tam se naučíš jak na to. Úsměv
 
airspace.cz
WT_Flan
57MH_Zvire napsal:

Můžu se zeptat, co znamená "betonová výškovka"???



Neco jako u mezka...:-) Ve vysoke rychlosti muzes urvat knipl, ale letadlo jen jaksi neochotne a pozvolna reaguje. To je moc bajecna vec. Jdes po Spitu, v nejakem dajvovani, a ackoliv ten v tu chvili neni nejak pomalejsi, zatahne...a ty se nechytas. Tobe v mezku to tak pekne nezatahne. Úsměv

U Zera bylo znamo, pokud vim, ze ve vyssich rychlostech proste ovladaci plochy jakoby zkamenely a letadlo jen sakramentsky neochotne provadelo manevry. Jestli snad i Sakai o tom nepise ..??? V Zeru pry ve velke rychlsoti poradne neslo udelat ani vykrut...Tohle v nasem Ilu sedi. Na mensich rychlostech je to vrtiva kaca jak si zamanes, ale ve fofru si muzes jit ubalit cigaro, nez se prevali z boku na bok...:-):sm21:
 
313_OTTO
Někde v půlce tohoto vlákna kdosi psal, že corsaira dohoní se zerem. S tím souhlasím pouze pokud pilot corsairu je nezkušešný a neví jak z něho vymáčknout maximum. Pro částečné podložení zde píši svůj rekord na corsairu, jedná se o 6x zero+ 5xki-84, jednalo se o kampaň offline, a proto nevím, jaká úroveň AI to byla, ale 11 sestřelů jsem získal jen díky útěku při kopírování hladiny, otočka, čelňák. :sm15:
Další věcí, kterou chci komentovat je "špatné" naprogramování 0,5, já si toho nevšiml, můj názor je takový, že se je člověk musí naučit používat. Dříve jsem také neměl rád vyzbroj 6x 0,5, ale nyní jsem jí přišel na chuť, neboť je to opravdu otvírák na konzervy. Jedna z taktik takovéto výzbroje je: předsadit a postupňe přecházet k ocasu. Výsledek a) hoří motor, Coolmrtvý pilot, c) utržená křídla, d) rozsekaná výškovka či směrovka.
Další možností je soustředit palebnou sílu přesně do nejslabšího místa letounu, u zera to je 2/3křídla, motor, nebo pilot. Stačí 1s dávka a 1/3křídla a sní i letoun padá k zemi, 2s a letoun vzplane jak hindenburg. :sm43:
 
WT_Horrido
OTTO napsal:
Někde v půlce tohoto vlákna kdosi psal, že corsaira dohoní se zerem. S tím souhlasím pouze pokud pilot corsairu je nezkušešný a neví jak z něho vymáčknout maximum. Pro částečné podložení zde píši svůj rekord na corsairu, jedná se o 6x zero+ 5xki-84, jednalo se o kampaň offline, a proto nevím, jaká úroveň AI to byla, ale 11 sestřelů jsem získal jen díky útěku při kopírování hladiny, otočka, čelňák.


Nejdrive to zkus zopakovat online Šklebící se
Upravil/a WT_Horrido dne 04-10-2005 12:40
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
313_OTTO
WT_Horrido napsal:
OTTO napsal:
Někde v půlce tohoto vlákna kdosi psal, že corsaira dohoní se zerem. S tím souhlasím pouze pokud pilot corsairu je nezkušešný a neví jak z něho vymáčknout maximum. Pro částečné podložení zde píši svůj rekord na corsairu, jedná se o 6x zero+ 5xki-84, jednalo se o kampaň offline, a proto nevím, jaká úroveň AI to byla, ale 11 sestřelů jsem získal jen díky útěku při kopírování hladiny, otočka, čelňák.


Nejdrive to zkus zopakovat online Šklebící se


Tam bych do přímího čelňáku :sm32: , nejsem blázen, ale stejně bych využíval výkonu tohoto krásného stroje a nepouštěl se s japonci do manévrů :sm21:
 
rudidlo
57MH_Zvire napsal:
rudidlo napsal:
Jedna odpověď - protože cílem mise je ničit pozemní jednotky na ostrově.:yes:


A nějaké zásady protizeních operací ti asi nic neříkají co? Šklebící se

Nic proti. :sm27: Skus se učit orotizemní operace na emerických letadlových lodích. To je "tanec v kapkách olova". Tam se naučíš jak na to. Úsměv

??? To jsem nepochopil. Co je špatnýho na útoku proti pozemním cílům?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
57MH_Zvire
WT_Flan napsal:
U Zera bylo znamo, pokud vim, ze ve vyssich rychlostech proste ovladaci plochy jakoby zkamenely a letadlo jen sakramentsky neochotne provadelo manevry. Jestli snad i Sakai o tom nepise ..??? V Zeru pry ve velke rychlsoti poradne neslo udelat ani vykrut...Tohle v nasem Ilu sedi. Na mensich rychlostech je to vrtiva kaca jak si zamanes, ale ve fofru si muzes jit ubalit cigaro, nez se prevali z boku na bok...:-):sm21:


No Zero se stává v opravdu vysoké rychlosti absolutně neovladatelné. Ale to je většinou těsně před tím, než dojde k uvolnění konstrukce. Už jsem na to jednou zařval. Letělo rovno dolů a nic se nedělo. JInak na nějaké tuhnutí v souboji jsem si nevšiml. ASi lítám jinak.
 
airspace.cz
57MH_Zvire
rudidlo napsal:
??? To jsem nepochopil. Co je špatnýho na útoku proti pozemním cílům?


No asi provedení, protože při něm ztrácíš lidi. Z většiny útoků jsem se vrátil i s letadlem. Je pravda, že občas jsem kouřil a třeba i bez podvozku, ale vrátil.
 
airspace.cz
WT_Flan
WT_Horrido napsal:
OTTO napsal:
Někde v půlce tohoto vlákna kdosi psal, že corsaira dohoní se zerem. S tím souhlasím pouze pokud pilot corsairu je nezkušešný a neví jak z něho vymáčknout maximum. Pro částečné podložení zde píši svůj rekord na corsairu, jedná se o 6x zero+ 5xki-84, jednalo se o kampaň offline, a proto nevím, jaká úroveň AI to byla, ale 11 sestřelů jsem získal jen díky útěku při kopírování hladiny, otočka, čelňák.


Nejdrive to zkus zopakovat online Šklebící se


Ano. Je treba si dat dukladny online, takhle to hrozi nedostatkem vsech informaci, zkusenosti i skutecnosti. :-)

Nekdo psal, ze dojel Corsaira se Zerem ? Kde ? Ale ja urcite psal, ze jde dojet Corsair s Ki-84. Coz ma se Zerem v parametrech spolecny jen geograficky puvod. :-) Nemyslel jsi tohle ?

Co se tyce toho jak krasne kulometky kraji a rezou...Jednak Zero je papirak a zapalovac, tam staci v prumeru o dost mene ke katastrofe, nez u jinych rozumne trvanlivejsich letadel a za druhe AI v offline mi taky dokaze v prumeru vydrzet v zamerovaci o dost dele nez rozpumpovany online pilot s silenym vyrazem u monitoru bojujici o zivot. :-)
Jednoduse na kanon nepomerne vicekrat staci jedno flus granatem, aby bylo vymalovano, s kulomety je tahle pravdepodobnost nekde jinde. Zivy pilot tak pekne nepodrzi a sesrotovat pulpalcaky FW 190 je sichta.

A vez, ze ten jeden konkretni pilot co v Corsairu zdrhal mel k nezkusenemu hodne, ale skutecne hodne, daleko Šklebící se
 
57MH_Zvire
OTTO napsal:
Tam bych do přímího čelňáku :sm32: , nejsem blázen, ale stejně bych využíval výkonu tohoto krásného stroje a nepouštěl se s japonci do manévrů :sm21:


TAm šlo spíš o to, že v Offline se střelba chová jinak jak v Online. Smutný
 
airspace.cz
WT_Flan
57MH_Zvire napsal:
WT_Flan napsal:
U Zera bylo znamo, pokud vim, ze ve vyssich rychlostech proste ovladaci plochy jakoby zkamenely a letadlo jen sakramentsky neochotne provadelo manevry. Jestli snad i Sakai o tom nepise ..??? V Zeru pry ve velke rychlsoti poradne neslo udelat ani vykrut...Tohle v nasem Ilu sedi. Na mensich rychlostech je to vrtiva kaca jak si zamanes, ale ve fofru si muzes jit ubalit cigaro, nez se prevali z boku na bok...:-):sm21:


No Zero se stává v opravdu vysoké rychlosti absolutně neovladatelné. Ale to je většinou těsně před tím, než dojde k uvolnění konstrukce. Už jsem na to jednou zařval. Letělo rovno dolů a nic se nedělo. JInak na nějaké tuhnutí v souboji jsem si nevšiml. ASi lítám jinak.


I Zero ( o Kikine ani nemluve ) se da "vyminimalkovat" tak, ze v prave zatacce se prevali za vrtuli doleva. :lol: Ale to jen na okraj.
Ano, ztuhnuti Zera znaci pruser za nejblizsim rohem, nicmene asi to trosku clovek do oka a ruky postupne dostane, takze vim, kdy se na nejakou Kocku zdrhajici v dajvu uz skutecne vyprdnout, zvolnit a vydychat se. Úsměv Tohle byvaji ty momenty kdy poznavam co je to vytuhle Zero. A presne v tehle chvili je Zero i nejzranitelnejsi, protoze dalsi najezdnik v americkem strojku pak nema se Zerem ve stronzu nejaky zvlastni problem...Úsměv
Neni nad to v tuhle chvili rvat kniplem, - samozrejme se vubec nic nedeje - s ocima uprenyma na Amika vzadu jak se riti a sviti mu u kridel :lol:
Tma.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,544 návštěv