May 18 2024 11:06:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Invasion!
3BAP_Rohlos
Já s dovolením použiju fotky z akce, který udělal Matylda. Celý naše skupinový lítání a umírání pro mě byl obrovskej zážitek.
Také veřejně i před modrými děkuju jako velitel bombrů svým klukům se kterými jsem zažil dobré i zlé a to vše jsme dohromady ustáli.

180.Squadron RAF

Start do pekla!
[img]http://i736.photobucket.com/albums/xx6/blablafoto/Medvedi-01.jpg[/img] is not a valid Image.

Nad sladkou Francií
[img]http://i736.photobucket.com/albums/xx6/blablafoto/Medvedi-02.jpg[/img] is not a valid Image.

Otočení kolem Waypointu...
[img]http://i736.photobucket.com/albums/xx6/blablafoto/Medvedi-05.jpg[/img] is not a valid Image.
 
1stCL_Wolke
Do akce jsem šel s rozporuplnými pocity, teď po akci jsem však nadšen. I přes mnohé potíže nejen technického rázu to rozhodně stálo za to a nedokážu pochopit, jak někdo může tvůrcům vyčítat, že mu sebrali X hodin spánku a víkend. Ale proti gustu žádný dišputát... Co víc říct... "Tož bitvu sem presrál, ale dobro se vyspal." Úsměv Velké díky tvůrcům, spolubojovníkům i nepříteli... Neděle měla opravdu koule, tak nějak jsem si představoval situaci Luftwaffe na sklonku války. Mrknutí
Upravil/a 1stCL_Wolke dne 06-12-2011 17:31
 
Lupen_cz
Všem děkuji za nezapomenutelný zážitek. Nikdy sem nic podobného se Šturmem nezažil. Tolik adrenalinu a zážitků během víkendových bojů s naší 8./JG1. To se ani nedá vše popsat, kolik toho bylo.
shrnutí:
Celkem ve vzuchu: přes 600 minut
Bojových letů: 12
Poškození vlastního letadla: 2x
Sestřely: 1x Typhoon
Úmrtí: 1x deset minut před koncem speciálky (masakr těsně nad zemí se Spity jihovýchodně od Caen)

Velké díky a všem S!: Barrymu, Pagymu, Jiříčkovi, celé 8./JG1 a všem co se podíleli na této akci. Díky Lionům za to, co jste mě naučili při našich trenálech i při samotné invazi.

Speciální dík mé manželce, která to vše vydržela a ještě mi k Messounovi nosila občerstvení.
 
http://rudelhunde.xf.cz/
Hoper
Hoper napsal:
Dvě Bf109 s podtrupovými nádržemi si od jižního okraje mapy nastoupávají severním kurzem. Okolo je klid a mír, jako by o pár desítek kilometrů výše nezuřila nelítostná válka.
Vedený se bezvadně drží svého vedoucího na krátké vzdálenosti od něj. Je tu přeci tak ticho....
Nebo ne ?
Pilot druhého befka začíná mít pocit, že slyší přijíždět vlak.
Tady ? V nějakých 4-5 km ??
Hluk se zvyšuje čím dál znatelněji.
Pilot se nervozně ohlíží za sebe.
Pak ho něco donutí se podívat napravo vedle sebe.
Nevěřícně zírá, jak jeho letadlo v několika metrech od něj arogantně míjí pětiapůltunová kráva s černobílou šachovnicí na krytu motoru a bílými hvězdami v modrém kruhu a šine si to na jeho velitele.
Ač s vytřeštěnýma očima, okamžitě to stáčí vpravo a střílí směrem k nepříteli.
Ten ladným pohybem přechází do levé stoupavé zatáčky a nechává dva vyděšené fritze svému osudu - poučeni byli již dost :))

kdo byli ti dva ? a co s nima pak bylo dál ? :)

nikdo nic ? přiznejte se, srabi :))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
XXXLama
Děkuju byla to vážně paráda, těším se na příště. Mj. díky Fučidovi za ten spis nahoře-teď už aspoň vím kdo a jak mě sestřelil.
 
Lanc
Fuci ked som si precital tvoj report tak som bol spat v Normandii. Po akcii som spal 14.5 hodiny. Je mi luto ze nemozem byt vo Wingsoch. Tuto si to nemam s kym rozobrat. Takze velke dakujem tvorcom specky, kamaratom z 3./JG26, salut RAF a USAAF.
Perseus 10, Krak
2/JG26_Krak
 
http://squadron.achileus.cz/
1stCL_pbarry
Hoper napsal:
Hoper napsal:
Dvě Bf109 s podtrupovými nádržemi si od jižního okraje mapy nastoupávají severním kurzem. Okolo je klid a mír, jako by o pár desítek kilometrů výše nezuřila nelítostná válka.
Vedený se bezvadně drží svého vedoucího na krátké vzdálenosti od něj. Je tu přeci tak ticho....
Nebo ne ?
Pilot druhého befka začíná mít pocit, že slyší přijíždět vlak.
Tady ? V nějakých 4-5 km ??
Hluk se zvyšuje čím dál znatelněji.
Pilot se nervozně ohlíží za sebe.
Pak ho něco donutí se podívat napravo vedle sebe.
Nevěřícně zírá, jak jeho letadlo v několika metrech od něj arogantně míjí pětiapůltunová kráva s černobílou šachovnicí na krytu motoru a bílými hvězdami v modrém kruhu a šine si to na jeho velitele.
Ač s vytřeštěnýma očima, okamžitě to stáčí vpravo a střílí směrem k nepříteli.
Ten ladným pohybem přechází do levé stoupavé zatáčky a nechává dva vyděšené fritze svému osudu - poučeni byli již dost Úsměv)

kdo byli ti dva ? a co s nima pak bylo dál ? Úsměv

nikdo nic ? přiznejte se, srabi Úsměv)




Tohle byla tak běžná událost, že nás to určitě neděsilo a těžko si pamatovat tenhle jeden útok z tolika jiných útoků. Chápu že pro amerického letce je tohle setkání nárok na dva sestřelené skopčáky :-D
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 06-12-2011 19:24
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_Pagy
Ty 109 jsem byl nejspíš já a herr Merla
 
Hoper
jsem rád, že je z modré strany potvrzené, že Thunderbolti byli befkama tak přežratí, že už je jen děsili ;)
a nesmíš berry soudit dle sebe ohledně nahlašování sestřelů - my se už jen bavili, jak jste vy chudáci vyjukaní a mohli jsme si pak dovolit i takovéhle věci ;)
a jak správně píšeš - naprosto běžně :D

1stCL_Pagy napsal:
Ty 109 jsem byl nejspíš já a herr Merla

oki :)
P-47 jsou slyšet na poměrně velkou vzdálenost - vy jste asi moc nahlas kecali, co ? ;)
Upravil/a Hoper dne 06-12-2011 20:08
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Hoper
A víte co je zajímavý ?
Že při týhle specce nikdo nevolá, že právě ta jeho strana zvítězila
Všichni buďto nadávají nebo chválí akci jako takovou, polet atd a všem je jedno, jestli vlastně někdo vyhrál. Hlavně, že si pak nakonec dobře zalítali.
Docela překvapivé A PŘEDEVŠÍM HEZKÉ u malého českého človíčka... :)
(a tak to má byť ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_pbarry
Hoper napsal:
jsem rád, že je z modré strany potvrzené, že Thunderbolti byli befkama tak přežratí, že už je jen děsili Mrknutí
a nesmíš berry soudit dle sebe ohledně nahlašování sestřelů - my se už jen bavili, jak jste vy chudáci vyjukaní a mohli jsme si pak dovolit i takovéhle věci Mrknutí
a jak správně píšeš - naprosto běžně Šklebící se



?? nějak nerozumím


Hoper napsal:
1stCL_Pagy napsal:
Ty 109 jsem byl nejspíš já a herr Merla

oki Úsměv
P-47 jsou slyšet na poměrně velkou vzdálenost - vy jste asi moc nahlas kecali, co ? Mrknutí




Hopere, existují i lidé, kteří ve šturmovi neslyší motory ostatních strojů :-D
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_Pagy
Hopere nějak nerozumím řeči kvého kmene. P 47 byl asi jediní spojenecký stíhač, ze kterého jsme měli prdelky Šklebící se asi proto jsme vás neslišeli. Ano jediné pravdivé ve tvém příspěvku je tu, že jsi prohučel, a zase zmizel, ale toho se 109tka rozhodně bát nemusí Šklebící se
 
Robo
1stCL_Pagy napsal:
Hopere nějak nerozumím řeči kvého kmene. P 47 byl asi jediní spojenecký stíhač, ze kterého jsme měli prdelky Šklebící se asi proto jsme vás neslišeli. Ano jediné pravdivé ve tvém příspěvku je tu, že jsi prohučel, a zase zmizel, ale toho se 109tka rozhodně bát nemusí Šklebící se


Nechces mi snad povedat, ze nemas z dobre lietaneho Thundra respekt Zamračený
 
606_Temp
Robo, ikdyby z něj měli noční můry a budili se poscaní, tak ti to nepřiznaj Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
ZVP_Jirka
A co naše "stíhací Typhony" které to v neděli ráno rozčísly ? Šklebící se
 
Robo
606_Tempik napsal:
Robo, ikdyby z něj měli noční můry a budili se poscaní, tak ti to nepřiznaj Šklebící se


To je v pohode, mozno ze to od nich zospodu vyzeralo inak ako od nas zvrchu. Mrknutí
 
1stCL_Pagy
Povím ti to asi tak, co je dobře lítanej tundr ? Vysoko a rovně tak z toho opravdu strach nemám a vaše stíhací typhuny hmm potkal jsem je 2x a celkové skore, je 6:0 takže ani z nich strach nemám Šklebící se
 
ZVP_Jirka
My máme naše Typhonky rádi, abys věděl Vyděšený
 
1stCL_Werner
Ještě bych rád poděkoval francouzskému sedláku u letiště Gatien-Deauville, který nechal několikrát v ochraně svého kamenného dvorku přezbrojit mého Focke-Wulfa.
Věřím že ho odboj náležitě odmění Šklebící se
[img]http://img825.imageshack.us/img825/6465/il2fb2011120620415271.jpg[/img] is not a valid Image.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Robo
1stCL_Pagy napsal:
Povím ti to asi tak, co je dobře lítanej tundr ? Vysoko a rovně tak z toho opravdu strach nemám


Ake si mal cislo a Deckname? Skusim ti zistit, pred kym vsetkym si utekal a kto vsetko ti narobil polpalcove dierky do Befka. Mrknutí Podla kondenzaciek to bolo vysoko, ale nie nejak extra rovno.

[img]http://dl.dropbox.com/u/10668862/Invasion/09.jpg[/img] is not a valid Image.

Inak lietali ste pekne, to sa musi uznat, mozno aj u vas by bolo obcas na mieste uznat kvality supera. Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,902,075 návštěv